Skocz do zawartości

ZLOT E-NBA.PL 2021


ignazz

Zlot 2021   

6 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Data zlotu Gdańsk 2021 która Tobie odpowiada z opcja wielokrotnego wyboru

    • Data draftu NBA czyli czwartek piątek 29-30 lipca z opcja rodzinnego przedłużenia na weekend
    • Data weekend przed draftem czyli piątek niedziela 23-25 lipca
    • Data weekend po Drafcie Czyli piątek - niedziela 6-8 sierpnia
    • Niezależnie od dat nie będę obecny bo mnie to nie interesuje
      0
    • Nie mogę być w tych terminach ale chetnie byłbym gdyby pojawił się inny dogodny w lato termin


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ely3 napisał:

Matko jedyno a na Apator chodził jeden Ignazz... Qcin to nawet nie wie w którą stroną jeżdżą na żużlu taki z niego Krzyżak

No ja na apator nie chodziłem, ale za to ścigałem się w żużlu na rowerze z dość znanym wtedy prospectem i zawodowcem ( ten sam rocznik i szkoła ) Karol Ząbik. W tamtym czasie Jego tata był trenerem wspomnianego Apatora. Co ciekawe, jeździliśmy całkiem podobnie - on nigdy nie skończył dalej niż 1miejsce, poza jedynym razem gdzie wywalił się na pierwszym zakręcie, a ja nigdy nie skończyłem wyżej niż ostatnie miejsce. Teraz nawet patrzę, że ma to swoją nazwę na wikipedii:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Speedrower

 

Próbuję znaleźć jakieś fory, ale te obecne to dużo bardziej PRO i większe, niż te co my często ami robiliśmy.

2 godziny temu, ignazz napisał:

Ps. Rubinkowo to nie Toruń. 

oho, widzę że taki z Pana Torunianin jak ze mnie fan Spurs.

Polecam trochę się zapoznać z tym miastem:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rubinkowo

Rubinkowo wraz z osiedlem Na Skarpie stanowi najliczniej zamieszkałą dzielnicę wschodniej części Torunia.

Nawet w wersji anglojęzycznej jest:

https://simple.wikipedia.org/wiki/Rubinkowo

Rubinkowo is a district of Toruń.

Widzę, że pewnie byś wolał jakiś podział Torunia?

Ja mam odmienne zdanie i uważam, że z korzyścią dla tego regionu byłoby stworzenie metropolii z Toruniem, Bydgoszczą, wspomnianymi Aleksanderowem, Ciechocinkiem czy Stolcem Kujawskim ( goat nazwa ).

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

Matko jedyno a na Apator chodził jeden Ignazz... Qcin to nawet nie wie w którą stroną jeżdżą na żużlu taki z niego Krzyżak

Proszę Ciebie xd na tym torze cartingowym przy Motoarenie podczaszemu studiów dorabiałem i układałem opony jako bandy xd czy coś w tym stylu, nie pamietam, bo padało i po 1 dniu zrezygnowałem xD 

+ nie lubię żadnego sportu w którym sprzęt jest na równi ze skillami człowieka, stad nie kręcą mnie zadne sporty motorowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mac widzę ze nie zrozumiałeś. 
 

My Torunianie po prostu żartujemy sobie z Rubinkowa ze to nie Toruń na podobnym poziomie jak Kraków z Nowej Huty lub Bydgoszcz z Fordonu. 
oczywiscie ze prawnie i administracyjnie to niby cześć miasta ale to wstrętne betonowe bez historii i znaczenia miejsce i to ze mieszka tam 110.000 mieszkańców czyli więcej niż połowa nie zmienia POWTARZAM ŻARTEM faktu ze to nie Toruń. 
tym bardziej ze jak na warunki napakowanego miasta to jest dosyć duży dystans jadac przez przez Lubicka kilometrami 

a znajomość miasta to raczej coś więcej niż wklejanie Wikipedii

ale na ten żart to sobie tylko czasem pozwalałem.
ogólnie jest przecież tendencja aby z takim miejsc po prostu uciekać  bo tam czas zatrzymał się w miejscu i te bloki z lat 80 tych to przejaw stagnacji  wiec kto rozsądny w pewnym wieku ucieka z tego miejsca z prostego powodu - rozwój zawodowy i materialny  

bardzo mi się podoba druga strona medalu czyli ogromny sukces osiedla JAR wybudowanego w lesie ( nie licząc TBS) i Renesans Starówki gdzie wypchnięto patologicznych nieszanujących budynki chlorow co było kuriozum wcześniej gdzie komuna w tym pięknym miejscu zainstalowała margines który przez 50 lat doprowadził do ruiny Stare Miasto  

 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ignazz napisał:

@mac widzę ze nie zrozumiałeś. 
 

My Torunianie po prostu żartujemy sobie z Rubinkowa ze to nie Toruń na podobnym poziomie jak Kraków z Nowej Huty lub Bydgoszcz z Fordonu. 
oczywiscie ze prawnie i administracyjnie to niby cześć miasta ale to wstrętne betonowe bez historii i znaczenia miejsce i to ze mieszka tam 110.000 mieszkańców czyli więcej niż połowa nie zmienia POWTARZAM ŻARTEM faktu ze to nie Toruń.

no ja ze skarpy, najbardziej leśna dzielnica Torunia. I bliskość tego lasku to imo super sprawa.

7 godzin temu, ignazz napisał:

tym bardziej ze jak na warunki napakowanego miasta to jest dosyć duży dystans jadac przez przez Lubicka kilometrami

Ale przez cały Toruń masz w linii prostej linię tramwajową i można nią dojechać w ponad 50% miasta. spora zaleta. Podobnie jak kolejka w trójmieście.

Jak oceniasz most? Mam wrażenie, b=że tam głównym priorytetem było, by był dłuższy niż Płockowy ( wtedy chyba najdłuższy w Polsce ) niż użyteczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ignazz napisał:

Most jest świetny. Czasem sprawdzam na nim przyspieszenie ;)

Oj tak. 140 nowym mostem czysta przyjemność :)

A co do Torunia to jeszcze MJ jest z Torunia, więc overallowo zaraz będzie połowa wszystkich GMów w historii begm

Unibax to ja chyba ostatni raz oglądałem za czasów Warda. Nawet nie miałem okazji iść na Motoarene XD

10 godzin temu, ignazz napisał:

@mac widzę ze nie zrozumiałeś. 
 

My Torunianie po prostu żartujemy sobie z Rubinkowa ze to nie Toruń na podobnym poziomie jak Kraków z Nowej Huty lub Bydgoszcz z Fordonu. 
oczywiscie ze prawnie i administracyjnie to niby cześć miasta ale to wstrętne betonowe bez historii i znaczenia miejsce i to ze mieszka tam 110.000 mieszkańców czyli więcej niż połowa nie zmienia POWTARZAM ŻARTEM faktu ze to nie Toruń. 
tym bardziej ze jak na warunki napakowanego miasta to jest dosyć duży dystans jadac przez przez Lubicka kilometrami 

a znajomość miasta to raczej coś więcej niż wklejanie Wikipedii

ale na ten żart to sobie tylko czasem pozwalałem.
ogólnie jest przecież tendencja aby z takim miejsc po prostu uciekać  bo tam czas zatrzymał się w miejscu i te bloki z lat 80 tych to przejaw stagnacji  wiec kto rozsądny w pewnym wieku ucieka z tego miejsca z prostego powodu - rozwój zawodowy i materialny  

bardzo mi się podoba druga strona medalu czyli ogromny sukces osiedla JAR wybudowanego w lesie ( nie licząc TBS) i Renesans Starówki gdzie wypchnięto patologicznych nieszanujących budynki chlorow co było kuriozum wcześniej gdzie komuna w tym pięknym miejscu zainstalowała margines który przez 50 lat doprowadził do ruiny Stare Miasto  

 

Ja praktycznie mieszkam na granicy jakubskiego i R1 i naprawdę widać jak przez te 20 lat rubinkowo stoi w miejscu. Już przyjemniej się patrzy na rozwój takiego bydgoskiego. Dla mnie JAR to trochę abstrakcja. Niby spoko, nowe budownictwo, przyjemne ceny, ale dla mnie to jest ogromne zadupie i nawet za darmo nie chciałbym tam mieszkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy wszystko od sytuacji w pracy, ale może udałoby się wyłuskać jeden weekend. Jeśli chodzi o termin to wolne mam od 19go lipca więc ten pierwszy termin by wypadł mi na koniec urlopu.

Reszta jest też prawdopodobna.

Miejsce bez znaczenia, bo jeśli się urwe z chaty to mi będzie wsio ryba gdzie. 

I Toruń i Gdańsk brzmią legitnie, bo oba miasta uwielbiam 

I może przenieść to do działy inne na razie bo na archiwum mało kto patrzy raczej, ja zauważyłem przypadkiem jak mi za bardzo strona w dół zjechała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.