Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szczerze powiedziawszy to ja też nie wiem. Przecież z kontuzjowanym Wallem, Bagleyem i Burksem to ja powinienem wykręcić obok Jazz najgorszy bilans tego trymestru.

Pewnie ma znaczenie naczelne Twoje hasło - nie tankujemy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MarcusCamby napisał:

Szczerze powiedziawszy to ja też nie wiem. Przecież z kontuzjowanym Wallem, Bagleyem i Burksem to ja powinienem wykręcić obok Jazz najgorszy bilans tego trymestru.

Spurs mieli spokojnie lepszy zespół od mnie na przestrzeni sezonu, ale "wujek" znowu propagandą zrobił robotę.

Chodzi o kulturę organizacji. Pels nigdy nie tankują, to jest wpisane w ich DNA, nie to co ci ohydni Spurs.

A poznamy w ogóle poszczególne głosy? Czy na co teraz czekamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe jest faktycznie, ja osobiście dałem Pels 6-18 bo na początku jednak Wall i Bagley mieli parę fajnych meczy ale później to faktycznie kupa niestety

jednakże patrząc na całkowity wynik średnio GM dawali przedział 7-9 W 

z ciekawości @january jaki bilans przypisałeś mojej organizacji? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem tak:

Wschód:

  • Heat 19-5
  • Sixers 17-7
  • Raptors 17-7
  • Magic 16-8
  • Cavs 15-9
  • Hornets 15-9
  • Knicks 14-10
  • Bucks 14-10
  • Pistons 13-11
  • Hawks 13-11
  • Pacers 12-12
  • Wizards 11-13
  • Nets 5-19
  • Celtics 5-19
  • Bulls 5-19

Zachód:

  • Wolves 19-5
  • Nuggets 17-7
  • Mavericks 16-8
  • Kings 16-8
  • Warriors 15-9
  • Rockets 15-9
  • Thunder 15-9
  • Lakers 14-10
  • Suns 12-12
  • Grizzlies 7-17
  • Spurs 6-18
  • Clippers 6-18
  • Blazers 4-20
  • Pelicans 4-20
  • Jazz 3-21

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Szczerze powiedziawszy to ja też nie wiem.

Ironia, ze akurat wlasnie wygrales z Spurs, bo jestes jak ta organizacja, a Ty sam jak Greg Popovich beGM.

Nigdy nie tankujesz, its all bout culture, no i wlasnie zawsze sie liczysz w grze o PO.

Szacuneczek.

Okreslenie CambyGoat nie wzielo sie z powietrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zawiedziony zbiórką. 

Myślałem, że na luzie zbierzemy a tu niestety słabo 😟 Kilka osób dało po 100 zł, kilka mniej a reszta nic. 

Wiem, że nie ma żadnego przymusu, obowiązku i są też inne wydatki, czy inne osoby do obwarowania, ale mimo wszystko myślałem, że będzie lepiej 😟

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, BMF napisał:

W NBA jest losowanie przy tym samym bilansie + powinienem mieć te same szanse na nr 1, skoro mamy ten sam bilans bez względu na wynik tiebreakera. Nie widzę nic w regulaminie na ten temat. 

Wedlug mnie poruszyles tu b ciekawa kwestie, tylko czemu ona dotyczy tankerow?

Na podstawie glosowania mamy zaokraglone bilanse dla wszystkich druzyn.

Wedlug mnie duzo sensowniej by bylo, jakby teraz prze anal izowac wszystkie tiebreakery.

W nba to chyba zw dywizji, potem bezposredni bilans?

Potem losowanie?

Czemu u nas tak nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja głosowałem tak:

Wschód:

Celtics 5-19

Nets 8-16

Knicks 13-11

76ers 15-9

Raptors 15-9

Bulls 4-20

Cavs 16-8

Pistons 11-13

Pacers 14-10

Bucks 14-10

Hawks 11-13

Hornets 15-9

Heat 18-6

Magic 16-8

Wizards 12-12

 

Zachód:

Mavs 16-8

Rockets 14-10

Grizzlies 8-16

Pels 6-18

Spurs 8-16

Nuggets 17-7

Wolves 19-5

Blazers 4-20

Jazz 3-21

Thunder 16-8

Warriors 15-9

Lakers 14-10

Clippers 7-17

Suns 13-11

Kings 13-11

Zrobiłem kilka korekt już po podliczeniu bilansów, gdyż mi +/-1 kolejność kilku teamów nie pasowała za cały sezon. . 

Wyszedłem z założenia, że teamy które mają o co walczyć - walczą i tu w sumie miałem chyba największy rozrzut W/L porównując z poprzednimi trymestrami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, człowiek...morza napisał:

coz wystarczy byc milym, zeby mie dobry wynik :P

oczywiste, ze sixers nie zasluzyli na to miejsce

ja tylko nadmienie, ze trojka irving/leonard/davis rozegrala jakies 30 spotkan wiecej od suo simmons-embid

No Sixers zrobili w 3T awans z 8 miejsca na 2 miejsce i ja nie mam zielonego pojęcia, jak to jest w ogóle możliwe.

A co do sympatii, to nie ma co gadać. Jakbym dalej prowadził Cavs, a @cvbe dostał Hornets, to pewnie z tymi składami i tak on by skończył tam gdzie skończył, a ja tam gdzie skończyłem.

Tzn. szanse na to, żebym z Rozierem i DeRozanem jako liderami ataku zrobiłbym tu play-offs są zerowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Grizzlies 8-16

Spurs 8-16

Tak myślałem:

Ignazz walcząc o play-in napisał opis gdzie zaniżył sobie liczbę wygranych żeby osunąć się jak najdalej w drafcie. 

Ja walcząc o czołowy pick napisałem uczciwy opis, gdzie wprost napisałem, że cieszę się dobrym trymestrem moich zawodników i nie przejmuję się, że spadnę jedno-dwa miejsca w loterii, bo wymaga tego uczciwość. 

Alonzo, zwracający uwagę na wagę opisu i krytykujący na każdym kroku tank, dał nam ten sam bilans. Kurtyna, pisanie opisów w beGM nie ma najmniejszego sensu. 

A, i @cvbeserio powinien mieć trzeci seed, skoro z reguły stosujemy przepisy NBA, a według nich pierwszym tiebreakerem przy tym samym bilansie jest wygrana dywizji, którą Cavaliers minimalnie przed Bucks wygrali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.