Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

34 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Zobaczymy, matchupy zdecydują, niby backcourt mam duża przewagę ale tez nie wiem serio kogo rzucę na sabonisa w tym meczu. 

Masz na centrze vs Westbrook i Sabonis Jeffa Greena i Bobana Marjanovića. No szanujmy się:) Ja Cię zabiję w pomalowanym, a ja je zagęsćisz to Cię zabiję trójkami:) Przecież Ty dostaniesz jakieś 140 punktów w tym meczu ( a rzucisz pewnie ze 125...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

coż mam rzec, walcz do końca :P

Moja optymistyczna natura liczy jeszcze na rozsądek głosujących i powrót Dumy z Północnej Florydy na 2 seed - choć doświadczenie BeGMowe podpowiada, że nie ma co tu liczyć na rozsądek :D 

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

tak podsumowując wczorajszy wieczór, fajnie ze takie coś wypaliło, choć widać było jeszcze ze koncepcja nowa, ale z potencjałem! 

Z mojej strony dziękuje wszystkim obecnym bo było miło niektóre mordki zobaczyć po raz pierwszy, jednocześnie przepraszam jak w drugiej części praktycznie nie uczestniczyłem ale od włączenia meczu jakieś 95% mojej uwagi było poświęcone jemu. 

Ciesza ostateczne wyniki i liczę ze jednak Alonzo przyłoży się do opisu z Knicks bo Knicks-Magic to prawie jak Bulls-Pistons;) 

Dzięki Marcin za wczorajszy wieczór! :P Świetnie się z Wami rozmawiało i miło było widzieć twarze rozmówców :) 

Z Knicks to ja mogę zagrać w II rundzie lub w Finale Konferencji - Knicks i Heat - z całym szacunkiem dla pozostałych teamów - to jedyne teamy ze Wschodu które walczyłyby ze mną jak równy z równym. 

.. ale jak faktycznie mam grać z Knicks w I rundzie, to dzięki Panowie za wolne w tym sezonie od opisów  ;) 

11 minut temu, fluber napisał:

Myślę, że nie doceniasz tego, jak bardzo mnie tu wszyscy lubią:)

W jednym meczu to tu każdy może wygrać z każdym, ale nie wiem, czy o to chodzi w naszym play-in:) 

Może na play in Tecu Tobie Archanioła Gabriela wypożyczy - nieźle by zneutralizował Chrisa Paula :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Z Knicks to ja mogę zagrać w II rundzie lub w Finale Konferencji - Knicks i Heat - z całym szacunkiem dla pozostałych teamów - to jedyne teamy ze Wschodu które walczyłyby ze mną jak równy z równym. 

.. ale jak faktycznie mam grać z Knicks w I rundzie, to dzięki Panowie za wolne w tym sezonie od opisów  ;) 

Ty ale co to za wywieszanie bialej flagi na wstepie?

to jest ta slynna kultura organizacji?

ooglnie zabawnie z 2 runda sixers bo tu tez ustawione. adjustment sliwka na embiida, do tego bez all-stara klaya

powinna byc szybka seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cvbe napisał:

Wiem, że to był mój pomysł ta nowa forma, ale chyba na przyszłość będę za poprzednią formą głosowań xd Bo teraz nie będzie już żadnej dyskusji i walki o głosy tylko jęczenie na bilanse i przeciwnika w PO :D

Nie no, ta forma była bardzo dobra - wg mnie zostaje na 100%. Nie było sciągania z bilansów @karpik

Odnośnie jęczenia - mi przeciwnik nie robi różnicy - tylko bawi mnie to, że 76ers mnie wyprzedzili. A z Knicks po prostu jestem konsekwentny w tym co pisałem od roku :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta forma była bardzo ciekawa - natomiast będę wnioskował o zmianę prowadzącego :D @Eld bez obrazy, ale to potrzebuje trochę większego show, a ty trochę przynudzałeś XD ale rozumiem, że to pierwszy raz 

@cvbe dyskusja zacznie się pewnie zaraz po tym jak Eld się ogarnie po całym wydarzeniu (mimo wszystko szacun za to) i wrzuci głosowania poszczególnych GM - wciąż będzie można jeszcze wpłynąć na jakieś oceny. 

Wg mnie np Utah dostała zdecydowanie zbyt dobry bilans za T3 patrząc na roster i matchupy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Szulim napisał:

 

@cvbe dyskusja zacznie się pewnie zaraz po tym jak Eld się ogarnie po całym wydarzeniu (mimo wszystko szacun za to) i wrzuci głosowania poszczególnych GM - wciąż będzie można jeszcze wpłynąć na jakieś oceny. 

No póki co tylko Marcus i C_M podali jakieś argumenty za czymkolwiek, ja i MMM podziękowaliśmy (choć ja z małym narzekaniem na brak HCA), Janek przyjął na spokojnie, Fluber z Ronniem rozgrywają już play in miejsc 8-9 a Alonzo pisze o Matce Boskiej i Aniołach, więc nie wiem... xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mówię - czekamy na przedstawienie głosowania poszczególnych GM przez @Eld 

wtedy pewnie jeszcze coś będzie można poprawić - @evitacre wciąz ma szanse na uniknięcie play-in :D 

ale faktycznie, prawdopodobnie niewiele się zmieni, jeśli w ogóle - natomiast wersja tajnego głosowania daje większe emocje, zdecydowanie - ja też we wcześniejszym głosowaniu gdzieś przypatrywałem się innym, a teraz usiadłem i przeczytałem opisy każdego kto go zrobił i wszystkie mecze po kolei z ewentualnymi absencjami wedle bbref 

m.in dlatego u mnie @eMeS przykładowo miał gorszy bilans niż .500 bo nie miał opisu więc stwierdziłem że bez Murraya nie pociągnął dobrze tego trymestru i nie miałem argumentów które pewnie bym znalazł w opisie aby dać lepszy bilans

Dlatego dla mnie np opisy bardzo dużo dały ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Alonzo napisał:

Miło, ze zgrabnie pominąłeś moje podsumowanie 3T 76ers i powołałeś się na tą jakże piękną alegorię 🙃

Przez to że dodajesz takie głupoty do postów to ich sens gdzieś ginie. Analiza jest spoko a i tak jej nikt nie pamięta tylko zapamiętuje się te wstawki :)

7 minut temu, Szulim napisał:

Dlatego mówię - czekamy na przedstawienie głosowania poszczególnych GM przez @Eld 

wtedy pewnie jeszcze coś będzie można poprawić - @evitacre wciąz ma szanse na uniknięcie play-in :D 

ale faktycznie, prawdopodobnie niewiele się zmieni, jeśli w ogóle - natomiast wersja tajnego głosowania daje większe emocje, zdecydowanie - ja też we wcześniejszym głosowaniu gdzieś przypatrywałem się innym, a teraz usiadłem i przeczytałem opisy każdego kto go zrobił i wszystkie mecze po kolei z ewentualnymi absencjami wedle bbref 

m.in dlatego u mnie @eMeS przykładowo miał gorszy bilans niż .500 bo nie miał opisu więc stwierdziłem że bez Murraya nie pociągnął dobrze tego trymestru i nie miałem argumentów które pewnie bym znalazł w opisie aby dać lepszy bilans

Dlatego dla mnie np opisy bardzo dużo dały ;) 

No ja nigdy nie patrzyłem na głosy innych a analizowałem opisy, więc dla mnie to niewiele zmienia :) po prostu mam teraz poczucie, że każdy już przywyknął do swojego miejsca i nie będzie walczył o wyższe, ale mogę się mylić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cvbe napisał:

Przez to że dodajesz takie głupoty do postów to ich sens gdzieś ginie. Analiza jest spoko a i tak jej nikt nie pamięta tylko zapamiętuje się te wstawki :)

Dlatego, że tylko jakiś cud mógłby dać 76ers bilans lepszy ode mnie - zatem argument wg mnie trafny - choć u nas niedoceniony :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw ja pewnie w Playoffs (przynajmniej na graczy w nich grajacych RL) bede glosowal ciut inaczej niz w RS, bo po prostu w RS (zwłaszcza tegorocznym) w sumie mnie tylko jeden zespol interesowal, a Playoffs ogladam juz wiecej to bede mniej biased na Denver / wystepy przeciw Denver ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Eld napisał:

Teraz już nie tylko @Ashigaru będę dogryzał, że mu czoło delikatnie opada na plecy 😉.

Na plecy to mi opadło w liceum, teraz to wygląda gorzej niż sezon Blazers w beGM...

.. 

.

2 godziny temu, Alonzo napisał:

40 :P Mądra głowa włosów nie nosi - mój dziadek tak zawsze mawiał ;) 

Mądry człowiek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

I jakim cudem Pels kończą w play-in zamiast Spurs to nie wiem xd

Szczerze powiedziawszy to ja też nie wiem. Przecież z kontuzjowanym Wallem, Bagleyem i Burksem to ja powinienem wykręcić obok Jazz najgorszy bilans tego trymestru.

Spurs mieli spokojnie lepszy zespół od mnie na przestrzeni sezonu, ale "wujek" znowu propagandą zrobił robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Szczerze powiedziawszy to ja też nie wiem. Przecież z kontuzjowanym Wallem, Bagleyem i Burksem to ja powinienem wykręcić obok Jazz najgorszy bilans tego trymestru.

Spurs mieli spokojnie lepszy zespół od mnie na przestrzeni sezonu, ale "wujek" znowu propagandą zrobił robotę.

zbierasz profity za dobra robote

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.