Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

Dajcie spokój. Każdy się uczy to raz. Dwa, każdy popełnia błędy.

A dwa - to był nic innego jak zwykły zbieg okoliczności. Evitacre nie miał wglądu w tabelę i nie miał prawa wiedzieć ile zabrać aby tak wyszło. 

 

Jak to nie miał? Przecież wszyscy mieliśmy. To nie jest fizyka kwantowa że trzeba Excela żeby trzeba było wiedzieć jak to zadziała. 

Dziwie sie że nie cofnales tej zmiany z Radą bo to było wyjątkowo nie fair. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Dziwie sie że nie cofnales tej zmiany z Radą bo to było wyjątkowo nie fair. 

2-3 dni po tym jak to zobaczyłem?

Ciebie akurat dzisiaj szczególnie proszę - zrób to dla mnie bo masz angry mode - odpuść proszę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, january napisał:

lol

czyli Bux chcieli uniknąć Sixers i trafić na Magic, ale trafili na Sixers dzięki swojej zmianie głosu :D ?

No na to by wychodziło.

Teraz, january napisał:

A tu psikus, bo Magic przeskoczyli Sixers, a właśnie dzięki swej zmianie głosów Bucks na nich trafiają :) 

Dokładnie z tego cała afera wybuchła i przez to i ostra jazda po mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Evi nie znał konkretnych zmian chyba na bieżąco więc nie mógł idealnie dostosować swoich głosów? Czy można było na bieżąco to sprawdzać kto jak zmienił? No i po raz kolejny powtarzam - nie wierzę iż ktokolwiek jest tak perfidny żeby zrobić coś takiego dla własnych celów - Eviego znam od wielu lat z forum i jestem pewien że nie zrobił tego celowo. Dał w pierwsze tempo 17-7 bilans, nawet ja napisałem chyba że przegiął z bilansami Knicks i Pacers i skorygował Knicks do 14-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

ale skad sie eldowi wzielo 10:14 w glosie, coz ciekawe xd

Nie wiem. Nie przypomnę sobie. Zliczanie głosów to 720x24=21.600 cyfr. Nie każ mi każdej pamiętać.

A argumenty sportowe za te jednak -2 wymieniłem Ci kilkanaście stron wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

No na to by wychodziło.

Dokładnie z tego cała afera wybuchła i przez to i ostra jazda po mnie.

Jazda jest przez to, ze stworzyles nowy system glosowania, ktory uzaleznia swoje funkcjonowanie od 1 osoby, czyli Ciebie, a  przez to masz za duzo obowiazkow. Sam to na siebie narzuciles, a teraz narzekasz. Idea rozumiem bylo ograniczenie kopiowania glosow, a wyszlo jak wyzej. 
 

Jestesmy organizacja 30 zespolow, ludzi. Nie mozna dazyc do tego, ze dana  kwestia jak glosowanie zalezy od 1 osoby, bo to absurd. Jest Rada jako kadra kierownicza. Delegujcie zadania na niefunkcyjnych graczy. Albo ktos je wykonuje, doklada swoja ciegielkie do tej gry albo wypada

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Nie wiem. Nie przypomnę sobie. Zliczanie głosów to 720x24=21.600 cyfr. Nie każ mi każdej pamiętać.

A argumenty sportowe za te jednak -2 wymieniłem Ci kilkanaście stron wcześniej.

no były z pizdy te argumenty, wiec niepotrzebnie je pisales. tym sie innym nalozyles 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tangiers napisał:

Jazda jest przez to, ze stworzyles nowy system glosowania, ktory uzaleznia swoje funkcjonowanie od 1 osoby, czyli Ciebie, a  przez to masz za duzo obowiazkow. Sam to na siebie narzuciles, a teraz narzekasz. Idea rozumiem bylo ograniczenie kopiowania glosow, a wyszlo jak wyzej. 
 

Jestesmy organizacja 30 zespolow, ludzi. Nie mozna dazyc do tego, ze dana  kwestia jak glosowanie zalezy od 1 osoby, bo to absurd. Jest Rada jako kadra kierownicza. Delegujcie zadania na niefunkcyjnych graczy. Albo ktos je wykonuje, doklada swoja ciegielkie do tej gry albo wypada

To jest prawda i tylko prawda. Za dużo wziąłem na siebie, ale to jest akurat złą cechą mojego charakteru - chciałem dobrze, wyszło jak wyszło. Rzeczywiście liczba obowiązków w beGM mnie ostatnio przerosła gdzie zakończenie T3 nałożyło się z rozpoczęciem play in i eventu live ze zbiórką. Mogę winić tylko siebie, że nie oddelegowałem jakiś zadań komuś innemu.

Nauczka się przyda, a lekcje już są wyciągane. Na przykład Alonzo z Cvbe układali kalendarz play-in i play-off.

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no były z pizdy te argumenty, wiec niepotrzebnie je pisales. tym sie innym nalozyles 🤷‍♂️

Był byś na moim miejscu to też byś tak zrobił.

==================================================================

JESZCZĘ CHCĘ DODAĆ, ŻE JAKIEKOLWIEK ZARZUTY DO EVITACRE GDZIE NIE MIAŁ POJĘCIA, ŻE TAK TO SIĘ SKOŃCZY JAKO NAJMŁODSZY STAŻEM GM, BĄDŹ JEŚLI TEMAT ZA BARDZO ROZGORZEJE ZAMYKAM GO W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM I WYLĄDUJE W ARCHIWUM A PODSUMOWANIE @tangiers JEST NAJLEPSZYM PODSUMOWANIEM TEGO CO SIĘ STAŁO.

===================================================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to wina cvbe tak szczerze i jego nowego systemu. Mówiłem ze gdy ogłosicie najpierw kompletne wyniki a później dacie jeszcze możliwość zmiany to będą cyrki ze ktoś sobie ustawia tabele pod siebie, albo będą cyrki ze ktoś krzyczy ze ktoś sobie ustawił tabele. Ten pomysł od początku wydawał mi się durnowaty, nie lepiej wrocic do poprzedniego systemu ? Według mnie w miarę się sprawdzał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgl co jest zlego w kopiowaniu cudzego glosu i jego ewolucji?

jak ktos sie c***a zna (via np 10:14 knicks w T3) to lepiej zeby spojrzal na madrzejszego kolege i potem ewentualnie naniosl małe poprawki zgodnie ze swoimi prefefencjami

imo nie ma nic zlego w tym, ze nie uwaza sie siebie za najmadrzejszego na swiecie. rzeklbym nawet, ze to rozsadne.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.