Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, fluber napisał:

Myślę, że warto ten bilans porównać do bilansu, który zrobili RL Nets oraz ich nieobecności. Czy Knicks w ogóle zrobiliby u Ciebie play-in?

Myślę że to porównanie jest trochę nieadekwatne - ja bym porównał to prędzej do wyniku RL LAL niż Nets patrząc na ilość nieobecności i jakoś rolsów.

W T3 poza kontuzjami AD, opuszczeniem meczy przez drobne kontuzje KL i KI, nie grał przecież Mitchell, Plumlee nie grał połowy trymestru (czyli wielka dziura pod koszem zostaje), Tucker gra jak gra, de facto jedynym jasnym punktem był Lou Williams ale on też wgrywał się do zespołu. 

Generalnie myślę że oscylacja NYK w okolicach średniego bilansu 12-12 za T3 jest bardzo adekwatna - nie rozumiem po co kruszyć kopie.

Teraz NYK mimo że z play-in bardzo ciekawie zaczęli PO - KL w ogniu, KI też świetnie, AD całkiem nieźle choć nie wiadomo jak kontuzja teraz wpłynie - rozumiem że w PO mogą namieszać, ale w T3 raczej byli przeciętni. 

Ale nawet @fluber porównując do NETS - z 24 meczy liczących się do T3 mieli do dyspozycji BIG2 w ostatnich 10 meczy (bilans 6-4) z czego ostatnie 5 to BIG3 (5-0) - natomiast w meczach gdzie grał 1 lub 1,5 z BIG3 (bo KD tak grał nie grał z Irvingiem jak Brody brakowało) to bilans z tychże 14 meczy to bilans 8-6. Ogólnie Nets mieli 15-9 z czego 10/11 meczy grali z tankerami, lub zespołami walczącymi o nic (Toronto)

Idąc tym porównaniem nadal uważam że 12-12, no może 13-11 jest w porządku. Tak samo jak 11-13 +/-1 mecz. W tym trymestrze NYK miało dość ciężki kalendarz patrząc na zespoły które w beGM stawały na drodze - na pewno nie było to 10/11 meczy z tankerami lub słabymi zespołami ;) 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, fluber napisał:

Myślę, że warto ten bilans porównać do bilansu, który zrobili RL Nets oraz ich nieobecności. Czy Knicks w ogóle zrobiliby u Ciebie play-in?

Ależ oczywiście, że by zrobili. Celtics, Nets, Bulls, Hawks tylko za T3 dostali ode mnie gorsze bilanse niż Knicks. Co to w ogóle za pytanie? Widziałeś moje głosowania na tle innych na Knicks w T1 i T2?

Nie można porównać bilansu RL Nets do bilansu RL Knicks, gdzie RL Wschód to gówno i papka, a beGM Wschód do rzeźnia. 

O co Ci tak naprawdę chodzi bo nie rozumiem? Średnio na cały sezon wyszło, że dałem 4W mniej Knicks niż średnia, co daje 1,333 na trymestr mniej. Czy to jest jakaś przesada? Weź to samo policz o ile średnio mniej dali Karpik i January na Thunder niż reszta ligi. Jestem prawie pewien, że różnica wyjdzie większa.

-------------------------

Jak widzę, że dalej bawimy się w grillowanie mnie to proszę mnie również zjebać za danie drugiego najgorszego wyniku dla Atlanty Hawks gdzie średnia od wszystkich wyszła im 10,81, a ja śmiałem dać im 9-15, a przecież to też bezpośredni rywal Knicks w walce o PO był. Do tego dodajcie również Indianę Pacers gdzie moje 13-11 dla nich również było drugim najgorszym bilansem, a ostatecznie zrobili 14,04.

Boże jaki ja jestem stronniczy, odwalam prywatę i w ogóle bilanse z dupy daję. 

@ignazz - za powyższe też poproszę o odpowiednią dawkę tego samego co wczoraj.

-------------------------

A teraz najlepsze:

Największa nagonka zamiast na mnie, powinna pójść na CM ale żaden z Was tego nie dostrzegł.

Wolał zarobić mimo ostrzeżeń punkt karny na nowy bardzo ostry system za brak głosów i nie głosować, tłumacząc że z telefonu się nie da gdzie @Pablo81 udowodnił jednak, że się da.

A dlaczego? Bo przy tak małych różnicach na Wschodzie oddane przez niego głosy na jego bezpośrednich rywali mogły by podnieść ich średnią i miały duże prawdopodobieństwo podniesienia wyniku, a jego głos na niego samego nie mógł by się liczyć więc i tak by w tych play-in skończył. 

--------------------------

Edit: oznaczam sobie jeszcze Ignazza który wczoraj był żywnie zainteresowany moją stronniczością więc nie chciał bym aby przegapił jeden akapit.

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Eld napisał:

Jak widzę, że dalej bawimy się w grillowanie mnie to proszę mnie również zjebać za danie drugiego najgorszego wyniku dla Atlanty Hawks gdzie średnia od wszystkich wyszła im 10,81, a ja śmiałem dać im 9-15

Zaraz Cie zroastuje, tylko bede mial chwile czasu :P

23 minuty temu, Eld napisał:

A dlaczego? Bo przy tak małych różnicach na Wschodzie oddane przez niego głosy na jego bezpośrednich rywali mogły by podnieść ich średnią i miały duże prawdopodobieństwo podniesienia wyniku, a jego głos na niego samego nie mógł by się liczyć więc i tak by w tych play-in skończył. 

O prosze, od razu sie nawinelo. To oczywiscie nieprawda. Jest roznica czy zaglosuje 0-24 czy 24-0 na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Eld napisał:

Wolał zarobić mimo ostrzeżeń punkt karny na nowy bardzo ostry system za brak głosów i nie głosować, tłumacząc że z telefonu się nie da gdzie @Pablo81 udowodnił jednak, że się da.it.

najpierw piszesz, że mówiłem coś o SGA, mimo, że nie mówiłem.

teraz piszesz coś o telefonie, mimo że nic takiego nie napisałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

najpierw piszesz, że mówiłem coś o SGA, mimo, że nie mówiłem.

teraz piszesz coś o telefonie, mimo że nic takiego nie napisałem.

 

Ja Ci pisałem, że nawet z kibla w 5 minut możesz z telefonu zagłosować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo...

odejmując ATL starałeś się zepchnąć ja poza play in gdzie równocześnie istniało takie prawdopodobieństwo że NYK walczyliby o PO z Wizzards, którzy obecnie rozpędzeni zdrowymi Hardenem i Durantem oraz dosyć skutecznymi w fazie PO Smartem a i Bridges Pat czy Shamet to uznane nazwiska mogliby zrobić więcej krzywdy niż wspomniana ATL bez Murraya.

Całkiem sprytnie w imię utrudniania Knicks 😉

clue sprawy jest takie, że w dziwny sposób zmieniłeś masowo głosy na ekipę czy raczej przeciw ekipie której GM odbierasz skrajnie wrogo i nigdy z nim na żadnym zlocie nie będziesz się spotykał. Kosztem nawet całkowitej nieobecności i poznaniu reszty GM. tylko w imię nienawiści do jednego człowieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

proszę bardzo...

odejmując ATL starałeś się zepchnąć ja poza play in gdzie równocześnie istniało takie prawdopodobieństwo że NYK walczyliby o PO z Wizzards, którzy obecnie rozpędzeni zdrowymi Hardenem i Durantem oraz dosyć skutecznymi w fazie PO Smartem a i Bridges Pat czy Shamet to uznane nazwiska mogliby zrobić więcej krzywdy niż wspomniana ATL bez Murraya.

Całkiem sprytnie w imię utrudniania Knicks 😉

 

macierewicz.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld wklejaj co chcesz ale twoja ostatnia akcja wygląda z boku jak to podłożenie nogi przez CP3 które ktoś wkleił dwa dni temu

aby nie obciążać serwera nie będę tego wklejał

a o ATL żartowałem akurat ale w sumie pasuje do tezy 😉 tylko Ty już od dawna nie czaisz co się wokół dzieje, co żartem a co farsą jest

jeżeli nie rozumiesz o co tu część osób bije pianę to już nie jest moim problemem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

Ja Ci pisałem, że nawet z kibla w 5 minut możesz z telefonu zagłosować. 

nie mogłeś od razu Eld napisać że twoje pierwsze głosowanie zrobiłeś z kibla w 5 minut i jak robiłeś akurat Knicks to przy głosnym plum palec w telefonie się obsunął o 4 cyfry?

zagadka rozwiązana

przemyślałeś sprawę na spokojnie i poprawiłeś 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ignazz napisał:

@Eld wklejaj co chcesz ale twoja ostatnia akcja wygląda z boku jak to podłożenie nogi przez CP3 które ktoś wkleił dwa dni temu

 

Nie wiem komu i w jaki sposób miał bym tą nogę podłożyć. Ty się zachowujesz jak byś w ogóle nie czytał moich postów. Nie rozumiesz idei co bym musiał zrobić aby się tak ewentualnie stało, że Knicks są w play-in. Jeśli moje obniżenie im wyniku było specjalne i z premedytacją aby koniecznie trafili na Magic to musiał bym jakimś sposobem manipulować przy wynikach aż 4 drużyn. 

Oskarżasz mnie, nazwijmy to wprost, czuje się po Twoich tekstach jak oszust choć by czytając, że wygląda to słabo, a to tak naprawdę mogło się każdemu z miejsc 3-10 przydarzyć gdzie pisałem jeszcze przed głosowaniami, że różnica u nich to jakieś 1,5W. 

Przez Ciebie i Flubera czuję się zaszczuty, gdzie naprawdę starałem się jak mogłem i ani do jednego, ani do drugiego nie dociera żaden z moich argumentów.

Pokazuje też przykłady, że inni którzy też mieli problemy czyli Pacers i Hawks również ode mnie oberwali w bilansach ale to nie jest dla Was żaden argument. Liczy się, że "słabo wygląda" bo mam kosę z Knicks. Alonzo cały czas grillował 76ers dzięki czemu ich przeskoczył. Przy tym też manipulowałem? To też słabo wygląda? Jaki ja mogę mieć interes w tym, żeby Knicks zagrali z 76ers czy z Magic. Żadnego. Nic mnie to nie obchodzi kto z kim gra na Wschodzie. 

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

no to w koncu ja tlumaczylem czy ty?

Czytać nie umiesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Eld napisał:

Nie wiem komu i w jaki sposób miał bym tą nogę podłożyć. Ty się zachowujesz jak byś w ogóle nie czytał moich postów. Nie rozumiesz idei co bym musiał zrobić aby się tak ewentualnie stało, że Knicks są w play-in. Jeśli moje obniżenie im wyniku było specjalne i z premedytacją aby koniecznie trafili na Magic to musiał bym jakimś sposobem manipulować przy wynikach aż 4 drużyn. 

Oskarżasz mnie, nazwijmy to wprost, czuje się po Twoich tekstach jak oszust choć by czytając, że wygląda to słabo, a to tak naprawdę mogło się każdemu z miejsc 3-10 przydarzyć gdzie pisałem jeszcze przed głosowaniami, że różnica u nich to jakieś 1,5W. 

Przez Ciebie i Flubera czuję się zaszczuty, gdzie naprawdę starałem się jak mogłem i ani do jednego, ani do drugiego nie dociera żaden z moich argumentów.

Pokazuje też przykłady, że inni którzy też mieli problemy czyli Pacers i Hawks również ode mnie oberwali w bilansach ale to nie jest dla Was żaden argument. Liczy się, że "słabo wygląda" bo mam kosę z Knicks. Alonzo cały czas grillował 76ers dzięki czemu ich przeskoczył. Przy tym też manipulowałem? To też słabo wygląda? Jaki ja mogę mieć interes w tym, żeby Knicks zagrali z 76ers czy z Magic. Żadnego. Nic mnie to nie obchodzi kto z kim gra na Wschodzie. 

tak już na marginesie, bo ja serio nie mam odczucia, że to cos osobistego.

wystarczyłoby, że skupiłbyś się na merytorycznych argumentach flubera, który odniósł się do twojej "analizy" (nie zrobiłeś tego ani razu), zamiast na wątkach pobocznych 

1 godzinę temu, Szulim napisał:

nie grał przecież Mitchell, Plumlee nie grał połowy trymestru (czyli wielka dziura pod koszem zostaje),

ile razy było pisane, ze to shutodown i dodatkowo oficjalny?

poza tym miales mi eld nie odpisywac 🙆‍♀️

ogolnie podsumowanie takie z mojej strony, ze knicks nie zasluzyli na wypad z top6. nie obwinam tu kunkretnie @Eld. Obwinam cala spolecznosc BeGM, dlatego odniosłem sie do waszych sumień, cyz serio macie takie poczucie, ze knicks powinni byc tak nisko :P

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

wystarczyłoby, że skupiłbyś się na merytorycznych argumentach flubera, który odniósł się do twojej "analizy" (nie zrobiłeś tego ani razu), zamiast na wątkach pobocznych 

Poświęcę jeszcze chwilę na to. Do którego z argumentów postawionych w formie pytania Flubera się nie odniosłem czyli idąc za tym - uniknąłem odpowiedzi? Bo nawaliłem w tym temacie od wczoraj +50 postów i wątpię abym czegokolwiek uniknął. 

15 minut temu, ignazz napisał:

nie mogłeś od razu Eld napisać że twoje pierwsze głosowanie zrobiłeś z kibla w 5 minut i jak robiłeś akurat Knicks to przy głosnym plum palec w telefonie się obsunął o 4 cyfry?

zagadka rozwiązana

przemyślałeś sprawę na spokojnie i poprawiłeś 😉

Nie mam najmniejszej ochoty na próbę naprawienia atmosfery z Tobą teraz poprzez głupie żarty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Poświęcę jeszcze chwilę na to. Do którego z argumentów postawionych w formie pytania Flubera się nie odniosłem czyli idąc za tym - uniknąłem odpowiedzi? Bo nawaliłem w tym temacie od wczoraj +50 postów i wątpię abym czegokolwiek uniknął. 

- 2/3 BIG3
- latwy terminarz
- logika z SGA Beasley
- brak centra (sliwki)
- carmelo złamana obietnica (jaka konkretnie?)
- zgrywanie lou versus zgrywanie bucks
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Punkt 8.3 regulaminu.

On tego nie dotyczy moim zdaniem. W domyśle te miejsca po przecinku są jakby tiebreakerami i podstawą do ich rozstrzygnięcia. W rl NBA (czyli u nas powinno być tak samo) najpierw zostałyby na podstawie tiebreakerów wyłonieni zwycięzcy dywizji (Sixers i Cavs) i przypisani do #2 i #3, a potem rozstrzygnięto by tiebreakery dla Magic, Raptors i Bucks. Nie rozumiem czemu u nas nie miałoby działać tak samo. Ten punkt regulaminu nic o tym nie mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza uznałem shutdown plumkee i dostałeś ode mnie dodatni bilans ;) także easy - po prostu mimo to nie miałeś teamu (w mojej opinii) na więcej 

Natomiast nadal nie uważam ze jest o co się kłócić - z 7 miejsca możesz napisać piękna historie - play-in wygrasz na luzie, w 1 rundzie PO (sorry @Alonzo) tez stawiam Cię wyżej - pytanie z kim będzie dalej i jak będą wyglądać opisy ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

- 2/3 BIG3
- latwy terminarz
- logika z SGA Beasley
- brak centra (sliwki)
- carmelo złamana obietnica (jaka konkretnie?)
- zgrywanie lou versus zgrywanie bucks
 

- 2/3 BIG3 - nie skomentowałem, bo nie chciało mi się tego dokładnie liczyć, za to wypisałem dokładnie mecze w których ich nie było
- latwy terminarz - odpisałem, że łatwy terminarz to miałem ja i że to moje zdanie, a On może mieć inne
- logika z SGA Beasley - nie wiem jak byś do shutdown SGA podszedł bo nie raczyłeś zagłosować, więc założyłem tak, a nie inaczej. Może niefortunnie ujęte w słowach.
- brak centra (sliwki) - nie było go w 14 meczach. Jak ja nie miałem centra w zeszłym sezonie, bądź kasztana w T1 tego sezony dostawałem bilanse 8-20, a w tym np 12-12. Zastosowałem dokładnie taką samą metodologię jaką zastosowano do mnie
- carmelo złamana obietnica (jaka konkretnie?) - minut
- zgrywanie lou versus zgrywanie bucks - wyjaśnione przecież. Wystarczy poszukać.

Po raz kolejny wychodzi jak czytasz posty, ale spokojnie - ponowię to co wczoraj napisałem. Nie mam zamiaru z Tobą rozmawiać.

Eot.

2 minuty temu, karpik napisał:

On tego nie dotyczy moim zdaniem. W domyśle te miejsca po przecinku są jakby tiebreakerami i podstawą do ich rozstrzygnięcia. W rl NBA (czyli u nas powinno być tak samo) najpierw zostałyby na podstawie tiebreakerów wyłonieni zwycięzcy dywizji (Sixers i Cavs) i przypisani do #2 i #3, a potem rozstrzygnięto by tiebreakery dla Magic, Raptors i Bucks. Nie rozumiem czemu u nas nie miałoby działać tak samo. Ten punkt regulaminu nic o tym nie mówi.

Sorry, ale nawet ankieta gdzieś była na ten temat i zdecydowana większość opowiedziała się za tym, że decyduje regulamin i ten właśnie punkt. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Sorry, ale nawet ankieta gdzieś była na ten temat i zdecydowana większość opowiedziała się za tym, że decyduje regulamin i ten właśnie punkt. 

Sorry, ale o tym nie powinna decydować jakaś ankieta pod koniec sezonu.

https://ak-static-int.nba.com/wp-content/uploads/sites/2/2017/06/NBA_Tiebreaker_Procedures.pdf

Tu są oficjalne wytyczne NBA.

Najpierw rozstrzyga się tiebreakery aby wyłonić zwycięzców dywizji, a potem rozstawienie reszty zespołów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.