Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, ignazz napisał:

Czyli i tak lekko dałeś najgorszy bilans i pobiles rekord naszej ligi w zmianie z dnia na dzień głosów. 

A ile wynosił poprzedni rekord?

 

7 minut temu, cvbe napisał:

No to tylko potwierdza moje zdanie - że raczej nikt nie patrzy pod kątem sympatii i antypatii - z tego założenia cały czas wychodzę. Dlatego też wątpię, żeby zmiana Elda miała naprawdę podłoże czysto personalne. No nie wyobrażam sobie tego, że siedzi i liczy ile musi W zabrać Knicksom, żeby spadli na 7 miejsce, zwłaszcza że to dla nich żadna różnica i nie ma niemal żadnych konsekwencji. 100% awans i tak mają. No nie jestem w stanie sobie wyobrazić najzwyczajniej, że ktoś mógłby tak zrobić specjalnie :)

Dziękuję Ci.

 

7 minut temu, fluber napisał:

Nie zostawiam ich na "po głosowaniu". Poza tym daj znać gdzie w opisie Bucks są nieobecności. 

Bo wg mnie giannis opuścił 8 meczów, kemba opuścił 10, Hayward 24, a brook López opuścił w ogóle drużynę. Jezeli wg Ciebie Bucks mieli się z kim zgrywać a Knicks nie to czuje tu lekkie nieporozumienie skoro big 3 Knicks opuścili 23 mecze a big 3 Bucks opuściło 42.

Wybacz Fluber. Od 4 dni nic innego nie robię przed komputerem tylko coś sprawdzam i liczę. Mam po ludzku dość i jestem tym bardzo, ale to bardzo zmęczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

to chyba nie bylo Cie jak @LeweBiodroSmoka i @Alonzo otwarcie napisali, ze pogorszyli mi bilans z pobudek osobistych :P

No nie było xd pamiętam tylko że Alonzo zagłosował na FA jakoś otwarcie przeciwko Knicks, ale to chwilowe zaćmienie bo w pozostałych głosowaniach był fair :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

Piszę ostatni raz, bo już jestem tym zmęczony, a Ty szczególnie tego nie rozumiesz, więc wypiszę Ci warianty:

  • podczas LIVE padają ostateczne głosy których nie można edytować. Knicks 6, Magic 3. Para w PO: Magic - Knicks.
  • robię "jakiś rewanż" na CM i spycham go na 7 seed wiedząc, że i tak ogrywa Pacers. Więc pytania pojawiają się trzy. Po co miał bym to robić? Na kogo chciał bym aby trafił? Na Tecu?A trzecie - jak bym chciał aby uniknął Magic to i przy nich musiał bym coś kombinować ( w końcu awansowali na 2 seed ), bo tu też się skończy parą Knicks - Magic.

A ja się śmieje kolejny raz bo pytam ciagle o to w jakim byłeś stanie przed zmiana głosów ze oddałeś wstępnie tak złe ze potem te tak idealnie oddane są aż tak różne. Nie dyskutuje tu o tym gdzie obecnie są knicks bo oni sobie poradzą bez naszej pomocy tylko dlaczego jako zwolennik zmiany przepisów i regulacji +\~ 2 nagle zastosowałeś na ostatnia chwile zmianę trzy razy większa względem GM którego godzinę temu opisałeś ze masz kosę i jesteś obrażony na niego w tak przekonywujacy sposób mieszając w to nawet zlot. Kurde 6 z 24 to jest odchyl 25%. Dużo za dużo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mac napisał:

Tylko patrzcie co mi wychodzi :

 


ZT[TM=='NYK']
     TM OPP TM_SCR OPP_SCR TW TL
 1: NYK DAL  91.90  135.40  0  1
 2: NYK DET 104.00  164.20  0  1
 3: NYK BRK 143.00  150.70  0  1
 4: NYK BOS 131.20  153.50  0  1
 5: NYK MEM  94.00  110.10  0  1
 6: NYK TOR 118.00  113.00  1  0
 7: NYK LAL 130.60  192.07  0  1
 8: NYK NOP  74.40   85.30  0  1
 9: NYK DAL  77.30  174.20  0  1
10: NYK NOP  74.20   89.90  0  1
11: NYK CHO 120.50  100.10  1  0
12: NYK ATL 107.00  133.70  0  1
13: NYK TOR 169.61  176.20  0  1
14: NYK PHO 116.80   91.80  1  0
15: NYK CHI 102.00  116.60  0  1
16: NYK HOU  88.90   92.20  0  1
17: NYK MEM  99.40   60.60  1  0
18: NYK DEN 107.90  173.20  0  1
19: NYK PHO 131.20  153.90  0  1
20: NYK LAC 165.15   50.70  1  0
21: NYK LAL 104.70  113.40  0  1
22: NYK SAS  73.30  119.27  0  1
23: NYK CHO  77.30  191.97  0  1
24: NYK BOS 123.80   96.50  1  0

 

Co to oznacza? Że wg. czegoś magicznego co liczy lepiej niż excel Knicks powinni przegrać 17 meczów i mieć bilans 7-17. Pytam bo serio nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mac napisał:

ale co, że narzekacie jak ktoś ocenia wedle emocji, wedle formuł ? Jedynie słuszne to takie jakie Wy sami macie pewnie ?

Jest to jakaś baza po prostu, myślę, że niemożliwe byśmy wszyscy pamiętali wszystko, kto gdzie i jak grał ewentualnie.

Absolutnie nie mam nic przeciwko, oceniaj jak chcesz byle te tabelki nie były elementem argumentacji bo i tak już nie ogarniam adv statów xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cvbe teraz żadna różnica a może kiedyś zadecyduje to o tytule. Chcesz aby tak rzucający się w swoich emocjonalnych ocenach GM zadecydował o tytule bo tak akurat matematycznie wyjdzie? 

Się Eld cieszysz jakby Ci ktoś życie ratował a tu po prostu taka korekta z boku słabo wygada. 
 

 

A to ze złe policzyłeś i nie dało to wypadu knicksow z PO może paru chłopaków nie zdziwić 

 
  • żart 
Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Eld k**** daj spokój, zmieniłeś o 6 roznice między Knicks a Bux idealnie żeby wyjebac Knicks z PO i wrzucić na Magic. 

Dla mnie wszystkie zmiany bilansów na miejscach 2-7 na Wschodzie byłyby z dupy, tak samo jak na pozycjach 1-2 na Zachodzie m.in. i wszędzie gdzie różnica między dwiema drużynami była mniejsza niż 3W wiec imo wyniki z calla mogłyby być utrzymane i by nie było żadnych szopek, bo o ile te zmiany o 1W są oczywiście uzasadnione i nie ma w tym nic złego czy nie posądzałbym o manipulowanie wynikami tak mimo wszystko smrodek trochę jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

@cvbe teraz żadna różnica a może kiedyś zadecyduje to o tytule. Chcesz aby tak rzucający się w swoich emocjonalnych ocenach GM zadecydował o tytule bo tak akurat matematycznie wyjdzie? 

No może zadecyduje, na szczęscie GMów jest 30, głosuje w Finale 28 i może jakoś sobie poradzimy z jednym? Wcześniej nie było opcji na wpływanie na wyniki? Była. Teraz jest? Jest. Poprawimy na max +/-2W zmiany? Mam nadzieję, na pewno będę głosował za taką zmianą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

 względem GM którego godzinę temu opisałeś ze masz kosę i jesteś obrażony na niego w tak przekonywujacy sposób mieszając w to nawet zlot.

Mamy 31 Maja. Poniższe jest z 3 Maja. Rzeczywiście minęła ledwo godzina...

W dniu 3.05.2021 o 15:37, Eld napisał:

 

Komunikat II:

------------------------

Radny @Eld jest do dyspozycji wszystkich 28 GMów poza jednym i jest nim @człowiek...morza. Inwektywy na jakie pozwalał sobie w moją stronę nie spotkają się z odpowiedzią w takim samym tonie. Ma do dyspozycji czterech innych Radnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

No może zadecyduje, na szczęscie GMów jest 30, głosuje w Finale 28 i może jakoś sobie poradzimy z jednym? Wcześniej nie było opcji na wpływanie na wyniki? Była. Teraz jest? Jest. Poprawimy na max +/-2W zmiany? Mam nadzieję, na pewno będę głosował za taką zmianą.

Tez tak będę głosować ale jak już jesteśmy w takim miłym 30 osobowym towarzystwie to dobrze by było aby piętnować takie postawy jak kolega zaprezentował od paru godzin nie rozumiejąc co było nie tak w tym głosowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.