Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

 

ja w ogóle nie wiedziałem podczas oddawania głosów, że można je zmieniać i tak bym po prostu zrobił, korekty tylko do deadline

To to akurat wystarczyło przeczytać któryś z 15 komunikatów :P Ale faktycznie moim zdaniem od kolejnych głosowań trzeba zrobić jakiś limit i już - to była nowość, trzeba ją dopracować i nie ma nad czym się tu rozwodzić jakoś szczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Od kolejnych głosowań trzeba zrobić, że max zmiana głosu na jedną drużynę to 2W/2L a max wszystkie zmiany to 5W+5L i już :)

Dokładnie to samo rano napisałem. Kilka stron wcześniej można to znaleźć, ale teraz no co, przyjebali się jak sam napisałeś, a ja staram się jak mogę kulturalnie wyjaśniać i odpowiadać choć tak naprawdę mógł bym napisać "pocałujcie mnie w dupę. Regulamin tego nie zabrania więc mogłem".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Zmiana o kilka winow względem pierwotnego założenia to grube przegięcie IMO.

gdzieś są te wyniki końcowe po tych wszystkich zmianach?

Nie no zmiany bilansow przy tym jak było wiadomo ze różnica jest na poziomie 3-4 winow od razu śmierdziała 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 minut temu, Eld napisał:

Uważaj sobie jak chcesz. Konstytucja gwarantuje Ci wolność poglądów. Ja argumentów koszykarskich z dupy sobie nie wyciągnąłem. 

O jakiej zmianie Ty piszesz bo nie rozumiem?

Twojej durnej bo niespotykanej na taka skale antyglosow w kosmicznej liczbie 6. I oczywiście ze pisze to żartobliwie i z przekąsem bo mleko się rozlało. Po prostu takie drążenie tematu miało dla ciekawych ( ja jestem ogromnie ciekawy życia zawsze) istotne znaczenie aby odpowiedzieć sobie dlaczego tak zrobiłeś. 
Jezeli nie rozumiesz ze twoja zmiana głosów na taka skale to szokujące novum w tej grze to poczekaj do kolejnego głosowania.  Bardziej brutalnie pokaże Tobie o co mi chodzi i jak miło może się poczuć inny GM gdy dostaje nagle minus 6. Mam świadomość stad żartuje bo nic innego nie pozostaje przez brak procedur ze nie da rady odkręcić twojej fanaberii ale jakbyś mnie pytał czy bym ręcznie zrobił korektę powrotna jako Komisarz to bym to zrobił lekka ręka. Bo przesadziłeś. 
i jeżeli tego nie rozumiesz co chce przekazać to ( mimo ze cieniutko pisze i trudno to zrozumieć ) masz kłopot. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja miałem tylko 11, smsów nie dostałem

jedynie beka trochę, no bo po co ta cała pompa z ogłaszaniem bilansów skoro i tak wszystko mogło się zmienić 

To bardziej chyba było takie zachęcenie społeczności do większego kontaktu niż tylko ten "pisemny", próba organizacji zbiórki charytatywnej, a bilanse tylko przy okazji żeby było o czym pogadać :) Taka próba zintegrowania naszej grupki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

To bardziej chyba było takie zachęcenie społeczności do większego kontaktu niż tylko ten "pisemny", próba organizacji zbiórki charytatywnej, a bilanse tylko przy okazji żeby było o czym pogadać :) Taka próba zintegrowania naszej grupki ;)

no to akurat był bdb pomysł, ale nie powinno być po tym możliwości zmian bilansów, no a Eld nie ma co ukrywać, odjebal mocna prywatę ;) nie wiem czy wcześniej w historii beGm ktoś zmienił bilanse więcej niż o 2, a tu w bezsposredniej rywalizacji Knicks Bux dojebano 6 meczów różnicy ;D no sorry ale to niezła bzdura 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, january napisał:

Ale tu nie o to chodzi w głosowaniach... Czy jakbym zmienił w ostatniej sekundzie Thunder na 0-24 to byłoby ok, bo regulamin nie zabrania?

No ale ja dokładnie o tym samym rano pisałem, że trzeba to zmienić zanim wybuchła ta cała wieczorna gównoburza! Zabronić zmian o więcej niż +/- 2 i problem solved.

A poza tym wiesz o ile różnił się mój finalny bilans od II na liście dla Knicks? O 2W. Nie było tak, że ktoś dał najgorzej 14-10, a ja dałem 10-14. Mój bilans na Knicks różnił się tylko o 2W mnie od II najgorszego. Czy to aż takie złe?! Aż tak przesadziłem?

2 minuty temu, january napisał:

Ale konsekwentnie - jak tajne głosowania to i odrzucanie skrajnych głosów.

To Ci nie przejdzie bo wymagało by ułożenia albo nowych arkuszy, albo ręcznego kasowania głosów co by wywołało kolejne zamieszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zobaczcie od razu jaki jest feedback - przed wprowadzeniem tego "nowego systemu" odezwały się może ze 2 osoby z propozycjami jak to zrobić a teraz nagle pół ligi wie jak i co poprawić - piękna sprawa i myślę, że w kolejnym sezonie będzie to wyglądać 2x lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Twojej durnej bo niespotykanej na taka skale antyglosow w kosmicznej liczbie 6. 

 

1 minutę temu, Eld napisał:

O 2W. Nie było tak, że ktoś dał najgorzej 14-10, a ja dałem 10-14. Mój bilans na Knicks różnił się tylko o 2W mnie od drugiego najgorszego na nich. Czy to aż takie złe?! Aż tak przesadziłem?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wiecie, że do tej pory dało się robić to dokładnie tak samo bo arkusz na bieżąco zliczał bilanse? Więc do tej pory też ktoś mógł sobie zmienić bilanse pod swoje sympatie a raczej nikt się o to nie czepiał. Czy zmiana o 4W to za dużo? Zdecydowanie. Czy Eld zrobił to złośliwie? Bardzo wątpię. Czy zrobi to jeszcze raz? Nie, bo usprawnimy system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

No ale ja dokładnie o tym samym rano pisałem, że trzeba to zmienić zanim wybuchła ta cała wieczorna gównoburza! Zabronić zmian o więcej niż +/- 2 i problem solved.

A poza tym wiesz o ile różnił się mój finalny bilans od II na liście dla Knicks? O 2W. Nie było tak, że ktoś dał najgorzej 14-10, a ja dałem 10-14. Mój bilans na Knicks różnił się tylko o 2W mnie od II najgorszego. Czy to aż takie złe?! Aż tak przesadziłem?

To Ci nie przejdzie bo wymagało by ułożenia albo nowych arkuszy, albo ręcznego kasowania głosów co by wywołało kolejne zamieszki.

Widząc ze dobrze byłoby wprowadzić zmiany na max +2 pozwoliłeś mimo wszystko sobie na +6?

dziwna logika 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak dla potomnych i nowych

2018 - przegrane glosowanie o rubio (64/4 vs 70/4 kings) i pamietna krucjata @Qcin_69 i @january ktorzy na pv mieli niezla polewke z tego jak ludzie lykaja

2019 - m.in przegrana pattiego millsa, ktory wybral pol miliona wiecej w celtics
2020  - przegrana z sixers bez simmonsa.i duchem klaya

2021 - siodma lokata na koniec rs, bo nie kupilem grającego SGA mimo ze nic na jego temat nie pisalem

ogolnie w plecy przez to jestem jakies 50 milionow i pare pickow :)

 

psy szczekaja, goat jedzie dalej ^^

 
Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cvbe napisał:

Nie, bo usprawnimy system.

To taka propozycja z mojej strony, że już uznać te wyniki co są tera, a tylko się skupmy na przyszłości ? Może wątek do tego.

Dla mnie najważniejsza zmiana:

1. Odrzucenie skrajnych głosów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no @cvbe tyle było podśmiec***ek z Jaśka a większość dała mu bardzo dobre bilanse, co było dla mnie nawet trochę zaskakujące, ale to potwierdza tylko, że ludzie nie patrzą pod względem jakiś personalnych antypatii, a cm chyba nawet nic nie zrobił, ot nie oddał głosów tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.