Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

@Eld bardzo złe to z boku wyglada. 
Rozumiem mieć kosę z kimś ale nie można tak ani postępować ( maksymalne przegięcie ze zmiana wyniku o 6 oczek na koniec dnia) ani robić specjalnego wyróżnienia danej ekipy analiza extra ani zapowiadać dalszych sankcji a już o tym szmaciarskim i pozbawionym klasy stwierdzeniu o zlocie kończąc. 
serio olejesz nas wszystkich w imię jakiejś wojenki której nawet zbytnio nie odczuwałem? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Jak to mam interpretować inaczej jak to, że w 16 meczach ma przynajmniej dwóch z trzech graczy Irving/Leonard/Davis.

Mogli rozegrać 72 mecze, opuścili 23 mecze więc w każdym meczu miał po usrednieniu dwóch z trzech zawsze dostępnych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Eld napisał:

Nawet jak będzie zlot i się dowiem, że Ty na nim będziesz - trudno - przegapię. Za to obiecuję Ci wyjątkowo szczegółową analizę Knicks przy każdym opisie. Co najmniej taką jak powyżej. 

 

Fatalne. 

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

z Eldem jest taki problem, ze jak on obraza, to ejst zabawa.

ale jak go obrazajo, to olaboga 

 

Nie pamietam aby obrażał kogoś. Ale obrażał się bardzo często. Moim zdaniem zbyt często. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Nie pamietam aby obrażał kogoś. Ale obrażał się bardzo często. Moim zdaniem zbyt często. 

ale ja pamietam. i byl na priv smiech z tego, tylko sęk w tym ,ze mi to narpawde kolo c***a lata. 

niech Eld sie bawi.

ja tam nic do niego nie mam. :) 

jak bierze na powznie moje wstawki, to pozostaje mi nic innego jak przeprosic!.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

jak bierze na powznie moje wstawki, to pozostaje mi nic innego jak przeprosic!.

ohi, ten jak przytecował xd 

Teraz, Lucas napisał:

Play-offs są a wy tu tracicie czas zamiast oglądać :P

Ayton dzisiaj jest świetny :) 

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

@Qcin_69 2:1 dla mnie w goatach 💪😂

jakość nie ilość ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

@Eld bardzo złe to z boku wyglada. 
Rozumiem mieć kosę z kimś ale nie można tak ani postępować ( maksymalne przegięcie ze zmiana wyniku o 6 oczek na koniec dnia) ani robić specjalnego wyróżnienia danej ekipy analiza extra ani zapowiadać dalszych sankcji a już o tym szmaciarskim i pozbawionym klasy stwierdzeniu o zlocie kończąc. 
serio olejesz nas wszystkich w imię jakiejś wojenki której nawet zbytnio nie odczuwałem? 
 

Źle to by wyglądało jak ja bym tą wojenkę zaczął. A tak nie jest.

Źle za to wygląda przyzwolenie na takie, a nie inne zachowanie tejże jednostki.

Poza tym skąd wiesz w którym momencie wiesz, kiedy zmieniłem głosy na Knicks? Naprawdę uważasz, że miałem czas przerabiać całą tabelkę od ręki publikując ją najpierw na żywo na live i wczoraj wieczorem jak Radni wyrazili zgodę aby przyśpieszyć termin gdzieś przed 1:00 w nocy? Padło publikuj - parę minut później była online.

Szkoda, że nie posłuchałem @Alonzo i @cvbe ale po prostu przy tym wszystkim nie miałem na to czasu ani głowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Eld napisał:

 

  • "fajny terminarz" - przy pladze kontuzji mając mecze z 2x Dallas, 2x Lakers, 2x Raptors, 2x Hornets z RW w gazie, Hawks do końca walczących o wynik, 2x rozkręcające się Suns, Rockets, Denver - to jest fajny terminarz? 

Fakty są takie że Knicks mieli 8 meczów z drużynami z top 8 swoich konferencji oraz 16 meczów z drużynami spoza top 8 swoich konferencji, nie mieli żadnego meczu z drużyna z top 3 zachodu ani wschodu i jeżeli to nie jest łatwy terminarz to ja nie wiem co nim jest. To był najłatwiejszy terminarz że wszystkich teamów przecież. 

No w ogóle pisanie coś o zgrywaniu lou Williamsa podnosząc jednocześnie wynik Bucks o dwie wygrane to jest przecież skrajnie nieobiektywne. 

A @ignazz to raczej pytał co się stało że zmieniłeś tak bilanse w tak krótkim czasie. Przecież żadna z rzeczy o której piszesz nie stała się między Twoim pierwszym a drugim głosowaniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ignazz napisał:

Nie pamietam aby obrażał kogoś. Ale obrażał się bardzo często. Moim zdaniem zbyt często. 

Na koniec kariery w Bostonie odwaliłem numer do którego się przyznałem, obiecałem poprawę i przede wszystkim przeprosiłem. Na tyle ta poprawa jest skuteczna, że pozwoliliście mi zostać radnym.

Natomiast  "branie czegoś na serio". Parę razy przytaczałem cytat swojego ś.p. Ojca. Żart jest wtedy jak się śmieją obie strony. A pisałem go do CMa kilka razy. Nie załapał do dziś. A to przepraszam to w takim momencie brzmi jak obietnica wyborcza Wałęsy. Równie wiarygodnie.

3 minuty temu, fluber napisał:

A @ignazz to raczej pytał co się stało że zmieniłeś tak bilanse w tak krótkim czasie. Przecież żadna z rzeczy o której piszesz nie stała się między Twoim pierwszym a drugim głosowaniem. 

Też czytasz wszystkie opisy na raz, czy jednak niektóre zostawiasz sobie na później, szczególnie te które wzbudzają w Tobie szczególne poczucie, że coś tu nie gra.

5 minut temu, fluber napisał:

To był najłatwiejszy terminarz że wszystkich teamów przecież. 

Najłatwiejszy to miałem ja. Ale to moje zdanie. Możesz mieć inne.

6 minut temu, fluber napisał:

No w ogóle pisanie coś o zgrywaniu lou Williamsa podnosząc jednocześnie wynik Bucks o dwie wygrane to jest przecież skrajnie nieobiektywne. 

Bucks mieli się z kim zgrywać bo nie mieli około 135 L4. Knicks nie bardzo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld 

Kiedy zostałeś nazwany ,, intelektualną amebą'' - przed, czy po upływie terminu tajnego głosowania?

Kiedy sporządziłeś tę dogłębną anal-izę NYK?

Czy równie dogłębną analiza była podstawą dodania 2W Bucks, a jeśli nie to co Cię do tego skłoniło? 

To wygląda tak jakbyś złośliwie zabrał te W @człowiek...morza i dodał w podziękowaniu MIL za kilka skoczny bilans dla Twojego OKC. Ale przecież nie jesteś tak małostkowy, więc czegoś pewnie nie dostrzegam, stąd moje pytania :)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam niestety wątpliwości ze był to marny rewanż i zemsta bo trudno mi sobie wyobrazić takie okoliczności aby z dnia na dzień przestawić komuś realnie wynik o 6. Tym bardziej ze obecnie zaczynasz argumenty osobiste a twoje przestawione na wstępie argumenty koszykarskie nie są moim skromnym zdaniem wygrywające. Tym bardziej ze @fluber je ładnie podważył (kalendarz plus zgranie Bucks). 
koszykarsko ta zmiana głosów się nie broni. A odnośniki osobiste pokazują clue sprawy. Słabo. 

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

z miesiac temu jak napisal cos glupiego. ale od razu usunalem, bo bylo to w przyplywie zlosci :P

Pamietam. Podobało mi się. Było takie dosyć lekkie i nie odebrałem tego jak mega atak. 

Wyzywać nie ładnie ale merytorycznie miałeś racje ale mogło mi się pomylić bo jestem intelektualna skamielina. 

Ja mam ten kłopot ze te minus 6 to koszmarny precedens. 
 

pisze serio. ZABLOKOWALBYM TAKA ZMIANĘ JAKO RADNY 

@Eld złóż wniosek w moim imieniu bo nie jestem Radnym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Regis napisał:

@Eld 

Kiedy zostałeś nazwany ,, intelektualną amebą'' - przed, czy po upływie terminu tajnego głosowania?

Kiedy sporządziłeś tę dogłębną anal-izę NYK?

Czy równie dogłębną analiza była podstawą dodania 2W Bucks, a jeśli nie to co Cię do tego skłoniło? 

To wygląda tak jakbyś złośliwie zabrał te W @człowiek...morza i dodał w podziękowaniu MIL za kilka skoczny bilans dla Twojego OKC. Ale przecież nie jesteś tak małostkowy, więc czegoś pewnie nie dostrzegam, stąd moje pytania :)

Czy ja jestem na jakimś przesłuchaniu? Zaczynacie się zachowywać jak był bym jakimś przestępcą. Muszę się tłumaczyć ze swoich własnych argumentów jakie wnioski wyciągnąłem z Knicks, teraz rozstrzygamy kiedy to CM mnie obrażał ( a było tego trochę, tylko ma tego pecha, że mod widzi usunięte posty ). 

Zamiast zająć się seriami, ktoś nawet się śmiał że Knicks z Magic to są skazani na siebie to grillujecie mnie już czwartą godzinę. To jest w tym wszystkim najlepsze, że Knicks mimo, że wylądowali w tych pierdolonych i durnych play-in i tak zjedzą Pacers na spokojnie i znów mamy piękną PO serię Magic - Knicks. 

2W więcej skłoniła mnie lepsza forma Kemby w T3 oraz to, że Seth Curry odnalazł swoją trójkę na dobrym wolumenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się przyjebaliście, już to widzę jak Eld siedział z kalkulatorem i liczył jak to zrobić, żeby Knicks wygrali 140:80 z Indianą w play in - pewnie ostatnio jak Eld zdmuchiwał świeczki to właśnie to sobie wymarzył xd

Od kolejnych głosowań trzeba zrobić, że max zmiana głosu na jedną drużynę to 2W/2L a max wszystkie zmiany to 5W+5L i już :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Ja nie mam niestety wątpliwości ze był to marny rewanż i zemsta bo trudno mi sobie wyobrazić takie okoliczności aby z dnia na dzień przestawić komuś realnie wynik o 6. Tym bardziej ze obecnie zaczynasz argumenty osobiste a twoje przestawione na wstępie argumenty koszykarskie nie są moim skromnym zdaniem wygrywające. Tym bardziej ze @fluber je ładnie podważył (kalendarz plus zgranie Bucks). 
koszykarsko ta zmiana głosów się nie broni. A odnośniki osobiste pokazują clue sprawy. Słabo. 

Uważaj sobie jak chcesz. Konstytucja gwarantuje Ci wolność poglądów. Ja argumentów koszykarskich z dupy sobie nie wyciągnąłem. 

15 minut temu, ignazz napisał:

pisze serio. ZABLOKOWALBYM TAKA ZMIANĘ JAKO RADNY 

@Eld złóż wniosek w moim imieniu bo nie jestem Radnym 

O jakiej zmianie Ty piszesz bo nie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.