Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

Pacers w każdym trymestrze dostawali 14W

W pierwszym Myles Turner był zdrowy i grał na poziomie DPOY.

W drugim opuścił trochę spotkań i spuścił z tonu.

W trzecim opuścił cały trymestr, podobnie jak Aldridge.

Szczerze to nie wiem jakim cudem Pacers dostali tyle winów za trzeci trymestr. Moim zdaniem byli słabsi niż Hawks i Pistons, a oba dostały koło 10 wygranych. Tam Jeff Green i Kenyon Martin Jr byli sprzedawani za wartościowy frontcourt na poziomie PO teamu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo pacers dostawali za mało w pierwszych dwóch trymestrach. A poza tym jakim cudem Raptors zrobili około 16-8 w tym trzecim trymestrze to ja nie wiem. Ogolnie wychodzi na to ze chyba Paul nie wejdzie do PO i ogolnie Pacers po tak zdrowym sezonie ( tylko i wyłącznie Turner z ważnych graczy wypadł na dwadzieścia kilka spotkan a reszta CAŁY SEZON zdrowa) - macie krew na rękach panowie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ogolnie wychodzi na to ze chyba Paul nie wejdzie do PO 

No raczej nie, poza warrenem na po u mnie wszyscy zdrowi więc Hornets znowu będą rozgrzewka dla Miami w 1 rundzie:/

6 godzin temu, MarcusCamby napisał:

Pacers w każdym trymestrze dostawali 14W

W pierwszym Myles Turner był zdrowy i grał na poziomie DPOY.

W drugim opuścił trochę spotkań i spuścił z tonu.

W trzecim opuścił cały trymestr, podobnie jak Aldridge.

Szczerze to nie wiem jakim cudem Pacers dostali tyle winów za trzeci trymestr.

@ozzy110 zapytał wczoraj na live, gdzie gra u nas lillard:) 

Może 10 gm-ow analizuje składy. Reszta bez sciagawki usredniala chyba bilanse z poprzednich trymestrow:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, fluber napisał:

No raczej nie, poza warrenem na po u mnie wszyscy zdrowi więc Hornets znowu będą rozgrzewka dla Miami w 1 rundzie:/

@ozzy110 zapytał wczoraj na live, gdzie gra u nas lillard:) 

Może 10 gm-ow analizuje składy. Reszta bez sciagawki usredniala chyba bilanse z poprzednich trymestrow:) 

Tzn ja tam uważam ze mam szanse vs Hornets nawet bez Turnera, i dyspozycja dnia by decydowała,  ale wiem już jakie będą opinie innych :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Tzn ja tam uważam ze mam szanse vs Hornets nawet bez Turnera, i dyspozycja dnia by decydowała,  ale wiem już jakie będą opinie innych :) 

To będzie ciekawy matchup. 
Daleki jestem od decydowania teraz kto przejdzie bo mimo wszystko RW gra zawsze underperformance PO podczas gdy CP w tej części sezonu jest zabójczy. Dla przeciwnika i dla swojego zdrowia. 
pytanie jak liczyć ten uraz. 

1 minutę temu, MMM2121 napisał:

Zaskoczony bilans, dziękuje GM-om za docenienie zespołu, jednak większość z nas to rozsądni ludzie 

Zbudowałeś bardzo mocny skład 

Ja w serii CHAR IND ograniczę się do minimum komentarzy aby nie być posadzony o stronniczość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

To będzie ciekawy matchup. 
Daleki jestem od decydowania teraz kto przejdzie bo mimo wszystko RW gra zawsze underperformance PO podczas gdy CP w tej części sezonu jest zabójczy. Dla przeciwnika i dla swojego zdrowia. 
pytanie jak liczyć ten uraz. 

Zbudowałeś bardzo mocny skład 

Ja w serii CHAR IND ograniczę się do minimum komentarzy aby nie być posadzony o stronniczość 

Paula chyba liczymy jako w pełno zdrów, połamał się w PO a nie playin. Zobaczymy, matchupy zdecydują, niby backcourt mam duża przewagę ale tez nie wiem serio kogo rzucę na sabonisa w tym meczu. Chyba ze wygram z Bucks ? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, fluber napisał:

Może 10 gm-ow analizuje składy. Reszta bez sciagawki usredniala chyba bilanse z poprzednich trymestrow:) 

Mnie najbardziej rozbawił 2 seed dla 76ers, którzy mnie wyprzedzili 🙃

Jeszcze raz przeczytałem dziś rano opis @Tecu - wiadomo sporo propagandy jak u praktycznie każdego, ale największego banana miałem przy argumentach o głębi składu 76ers - gdzie z ławki grają samymi rookasami i jakimiś garbage playerami oraz o łatwym terminarzu, gdzie maja wyjazdy m.in do - Oklahomy (b2b), Dallas, Milwaukee (b2b), znów do Milwaukee, Houston, Indiany i Miami, a sezon kończą dwoma meczami.. ze mną u siebie :) - to już 8 porazęk, gdyż ze mną licze sprawiedliwe 1-1, a przecież 76ers maja jeszcze u siebie Minnesotę, Golden St. czy są w b2b u siebie z Detroit i Morantem. Zakładam również jakieś przynajmniej 2 wpadki z innymi, bo przecież Embiid i Simmons wypadają tam na kilka meczy. Z tych meczy z silnymi teamami wg "łatwego terminarza" wg Tecu - naturalnie Tecu też by coś wygrał - zeby nie było.

Zresztą jak @Eld poda dokładne bilanse, to Wam napisze ile minut  by tam w naszej Philly musiała dostawać Matka Boska i Archanioł Gabriel by Tecu mógł zrobić taki bilans jaki mu daliście 😆

Klasyką BeGM jest tez chociażby to co Tecu zrobił z Whitem - nowy gracz i od razu w s5 i naturalnie w formie z rl Spurs, gdzie u nas latał w ostatnim roku od Atlanty, przez Minnesotę, do tankujących Jazz i raptem zagrał pół trymestru - a więc 12 meczy w kolejnym nowym dla niego klubie, czyli Philly :D - ale niesamowita forma! 🤣🤣🤣

Ogólnie to rzuty kostką przy wynikach w Simce są chyba racjonalniejsze niż nasze "profesjonalne" ocenianie teamów. 

Warto również zauważyć, że już mój Birch był w 3T dużo lepszy od Clarkea, który w tym sezonie jedzie u nas chyba juz na nazwisku - co mnie troche dziwi, bo to jednak młody gracz. Z ławki Tecu ma problem bo tam ma właściwie samych debiutantów - McDaniels, Maxey, czy Anthony, którzy tu również musieliby być dużo lepsi niż w rl. Sterling Brown również nie jest jakims game changerem, żeby go rl Houston celowo posadzili na ławce praktycznie cały trymestr. 

Oczywiście wiem, że to co piszę nic nie zmieni, ale ogólnie zabawne, że mnie 76ers wyprzedzili. U mnie dostali bilans 14-10 ze względu na Embiida (sobie dałem 16-8) -terminarz swój uważam za porównywalny do 76ers, a wcale nie ma  tylu trudnych przeciwników - i to jeszcze na wyjedzie 😄

2 minuty temu, Tecu napisał:

Dziękuję wszystkim 🙂

Jeżeli nic się nie zmieni to w pierwszej rundzie ciężki pojedynek z Bucks, Giannisem i @evitacre. Będzie się działo.

Kiedy podpisywałeś Matkę Boską i Archanioła Gabriela? W żadnej z rund FA ich nie widzę 🤨

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Alonzo napisał:

Mnie najbardziej rozbawił 2 seed dla 76ers, którzy mnie wyprzedzili 🙃

Jeszcze raz przeczytałem dziś rano opis @Tecu - wiadomo sporo propagandy jak u praktycznie każdego, ale największego banana miałem przy argumentach o głębi składu 76ers - gdzie z ławki grają samymi rookasami i jakimiś garbage pl

coz wystarczy byc milym, zeby mie dobry wynik :P

oczywiste, ze sixers nie zasluzyli na to miejsce

ja tylko nadmienie, ze trojka irving/leonard/davis rozegrala jakies 30 spotkan wiecej od suo simmons-embid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał:

coz wystarczy byc milym, zeby mie dobry wynik :P

oczywiste, ze sixers nie zasluzyli na to miejsce

Właśnie z rozpędu tego zdania nie napisałem :) - że to nie jest głosowanie na najmilszego GMa, a oceniamy nasze drużyny ;) 

Jak spotkamy się faktycznie w I rundzie, to gratuluję awansu i pokonania mnie 4-1 :) Wprowadzając jakąś logikę do naszej gry - skoro pokonałeś mnie w poprzednim sezonie bez kreatora gdzie wszystko wtedy działało na moją korzyść, to z Irvingiem tak grającym (uważam, że to Twój zdecydowanie najlepszy gracz teraz) nie mam żadnych szans, a więc gentelmański sweep czyli 4-1 jest tu sprawiedliwym wynikiem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Jak spotkamy się faktycznie w I rundzie, to gratuluję awansu i pokonania mnie 4-1 :) Wprowadzając jakąś logikę do naszej gry - skoro pokonałeś mnie w poprzednim sezonie bez kreatora gdzie wszystko wtedy działało na moją korzyść, to z Irvingiem tak grającym (uważam, że to Twój zdecydowanie najlepszy gracz teraz) nie mam żadnych szans, a więc gentelmański sweep czyli 4-1 jest tu sprawiedliwym wynikiem ;) 

coż mam rzec, walcz do końca :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, człowiek...morza napisał:

 

ja tylko nadmienie, ze trojka irving/leonard/davis rozegrala jakies 30 spotkan wiecej od suo simmons-embid

Irving/Leonard/Davis mogli rozegrać 216 spotkan 

Simmons/Embiid 144 

wiec nie za bardzo wiem co to miało wnieść do dyskusji :D 

//

tak podsumowując wczorajszy wieczór, fajnie ze takie coś wypaliło, choć widać było jeszcze ze koncepcja nowa, ale z potencjałem! 

Z mojej strony dziękuje wszystkim obecnym bo było miło niektóre mordki zobaczyć po raz pierwszy, jednocześnie przepraszam jak w drugiej części praktycznie nie uczestniczyłem ale od włączenia meczu jakieś 95% mojej uwagi było poświęcone jemu. 

Ciesza ostateczne wyniki i liczę ze jednak Alonzo przyłoży się do opisu z Knicks bo Knicks-Magic to prawie jak Bulls-Pistons;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Tzn ja tam uważam ze mam szanse vs Hornets nawet bez Turnera, i dyspozycja dnia by decydowała,  ale wiem już jakie będą opinie innych :) 

Myślę, że nie doceniasz tego, jak bardzo mnie tu wszyscy lubią:)

W jednym meczu to tu każdy może wygrać z każdym, ale nie wiem, czy o to chodzi w naszym play-in:) 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

jak dużo? skoro w trójkę mogli rozegrać 72 spotkania więcej a rozegrali 30 spotkan więcej, to chyba to jest argument za Tecu a nie za Tobą?

no to znaczy, ze przez 30-pare spotkan mialem lepszy sklad, ktory powinien wyrobic wystarczajaca przewage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

no to znaczy, ze przez 30-pare spotkan mialem lepszy sklad, ktory powinien wyrobic wystarczajaca przewage

czyli wychodzi na to, ze skoro Simmons-Embiid-Duncan Robinson rozegrali o jakieś 40 meczów więcej niż Irving Leonard Davis to 76ers w 40 meczach mieli lepszy skład niż Knicks? ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat
  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.