Skocz do zawartości

Końcowe wyniki po RS 2020/21 - dyskusja.


Eld

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Braveheart22 napisał:

@Eld

Live 16,15 bilans, a teraz 14,07. O co chodzi, że aż taka różnica u mnie się zrobiła? 

Byłeś jednym z ostatnich którego liczyłem i robiłem to bardzo na szybko i zamiast sumy z T1 i T2 wpisać Ci do tabelki 9,32 ( suma prawdziwa ), nie wiem skąd mi się wzięło w mojej tabelce 10,72 przy Twoich Clippers. Jednocześnie musiałem coś usłyszeć na live i się po prostu pomyliłem za co szczerze przepraszam. Pośpiech. Dopiero po powtórnym sprawdzeniu na spokojnie raz jeszcze wpisałem wartość prawidłową.

Na samym tym błędzie zrobiła się różnica 1,4. Jako skromną rekompensatę podam Ci jako jedynemu cyfrę o ile zmienili Ci ludzie bilans w trakcie możliwości zmiany głosów. Na live dostałeś za T3 5,43, ostatecznie po T3 4,75. Obniżono Ci wynik o 0,68W. 

Błąd ( 1,4 ) + obniżenie bilansu ( 0,68W ) = 2,08 czyli dokładnie o tyle o ile Ci się nie zgadza.

Wybacz za zamieszanie.

3 godziny temu, fluber napisał:

Na razie z przyznających się mamy plus 2 wygrane dla Knicks i minus 1 wygraną dla Bucks i przed zmianami Bucks byli na 7, a Knicks na 6 i nagle jest odwrotnie?:) @Eld nic Ci się tam znowu nie pomyliło?:)

Ja ujebałem Knicks chyba ze trzy, może cztery W. Do tego się przyznaje. Dodałem też dwie wygrane dla Bucks.

I nie, nic mi się nie pomyliło. Tabelka przed publikacją była sprawdzana trzy razy i co lepsze - nie tylko przeze mnie bo ja wpisywałem, a cyfry dyktowała mi moja Kobieta.

Dodam jako ciekawostkę, ale nie ujawnię który to GM, że był jeszcze jeden który Knicks odjął 3W.

Poza tym podczas live Knicks mieli 43,60, Bucks 43,58. 0,02 różnicy na korzyść Knicks. CM zresztą i tak by to przegrał gdyby był łaskaw oddać głosy, bo ile by Bucks nie dał, podniosło by to ich średnią jeszcze bardziej.

41 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nieważne kto głosuje. Ważne kto liczy głosy. 

To żart, czy piszesz to na serio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, MarcusCamby napisał:

Nieważne kto głosuje. Ważne kto liczy głosy. 

Podobnie jak z faulami w nba. Faul jest wtedy, kiedy sobie sedzia tak postanowi.

Ja ogladalem wiele meczy i nie widze zadnego lafu i skladu czy cos moze byc faulem ofensywnym i defendywnym. Mase razy komentatorzy (zwlaszxza jeff van bundy i marc jakcson) juz w powtorce twierdza co innego niz było odgwizdane (np Odepchniecie szredera w game1 crowdera).

Co co tutejszego liczenia glosow, to czemu nie wstawic wszystkiego w csv i kazdy bym to policzyc dla pewnosci swoimi ulubionymi nadzedziami (ja np bym to robil R)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze ma ochotę mnie o coś spytać? Rzucić jakieś podejrzenie? Zasugerować jakąś manipulację? Coś go intryguje jeśli chodzi o utajnione bilanse których sami chcieliście? Dawać. Śmiało. Od Środy prawie każdą wolną chwilę siedziałem nad excelem więc jeden wieczór więcej mi na pewno nie zaszkodzi. Braveheartowi byłem wstanie wytłumaczyć co i jak, z Karpikiem który znalazł błąd udało się dojść gdzie powstał więc śmiało. Bo od jutra nie mam zamiaru tykać tego gówna. Od Środy kilkaset PM, w tym rozsyłanie indywidualnych linków dla każdego, przeliczanie na różne sposoby 21.600 głosów bo tyle dokładnie oddaje całe beGM ( 720 W/L x 30 GMów ) + oczywiście dodanie do tego wyników z T1 i T2 wszystko po to czy aby na pewno się zgadza.

I przy na razie dwóch wyłapanych pomyłkach na kilkadziesiąt tysięcy przerobionych cyfr, gdzie na wszystko dałem sobie za mało czasu zaczynam czuć nagonkę, czytać teksty "nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy", pojawiają się posty które zaczynam odbierać jako podejrzenia, nieudolność, czy manipulację. 

A to do k**** nędzy wszystko tylko dlatego, że SAMI chcieliście utajnionego głosowania i SAMI chcieliście przynajmniej dwóch dni na możliwość edycji postów bo jak to tak nie mieć możliwości przekonać kogoś, żeby zmienił bilans. Znajdźcie mi choć jeden mój post który za tym był. Tylko, że jak się ta możliwość pojawiła i ktoś dostał po mordzie, na przykład Knicks spadając do play-in co było prawie pewne, że ktoś oberwie to wchodzi taki Marcus i zaczyna coś sugerować. 

Założyłem tematy par, January próbuje rozkręcać jakąś dyskusję, ale tematy stoją sobie od rana puste, za to tutaj chwilo trwaj zamiast zacząć żyć play-in i playoff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Regis napisał:

Rozumiem drobne zmiany, +/- 1W, ale zmienianie komuś bilansów o 4W to już grubsze przegięcie i powinno być zabronione na przyszłość. Szczególnie jeśli się bezpośredniemu przeciwnikowi dodaje 2W:) 

 

Czekam jak ktoś poprosi o uzasadnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosze o uzasadnienie zmiany praktycznie o 6W dwóm ekipom bezpośrednio walczącym. 

To tak jakbys przestawił dwa tygodnie gry obu zespołów gdzie jednemu komisja gier nie uznaje jednak punktów i odwołuje wynik równocześnie zauważając u drugich dwa goaltendingi i dopisuje winy. 

Od dziś nazywam Ciebie Radny sześć zwycięstw Eld

W skrócie R6WE

Zero oskarżeń. Czysta ciekawość. 

I w sumie nawet mnie nie interesuje zbytnio czemu zmieniłeś tylko raczej odpowiedz na pytanie co się takiego stało ze wcześniej wysłałeś tak beznadziejne głosy skoro tyle poprawiłeś?
 

zakochales się? Chciałbym zapytać jak Al Pacino w filmie The Heat. 

https://images.app.goo.gl/237nafj2X4fkwZXB8

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, człowiek...morza napisał:

ja tylko przypomne, ze bucks grali acaly trymestr bez haywarda, kemba opuscil 10 spotkan,

i przy okazji wymienili polowe rotacji. no ale najwyrazniej wszystko zaczel od razu "klikac" i byli lepsza druzyna 😂

Nie zgodzę się. Tak naprawdę ekipa Bucks zaczęła klikać dopiero wczoraj 😂

Zaraz dostanę coś czuje bana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Poprosze o uzasadnienie zmiany praktycznie o 6W dwóm ekipom bezpośrednio walczącym. 

To tak jakbys przestawił dwa tygodnie gry obu zespołów gdzie jednemu komisja gier nie uznaje jednak punktów i odwołuje wynik równocześnie zauważając u drugich dwa goaltendingi i dopisuje winy. 

Od dziś nazywam Ciebie Radny sześć zwycięstw Eld

W skrócie R6WE

Zero oskarżeń. Czysta ciekawość. 

I w sumie nawet mnie nie interesuje zbytnio czemu zmieniłeś tylko raczej odpowiedz na pytanie co się takiego stało ze wcześniej wysłałeś tak beznadziejne głosy skoro tyle poprawiłeś?
 

zakochales się? Chciałbym zapytać jak Al Pacino w filmie The Heat. 

Zawodnicy:

  • Kawhi nie grał w 11 meczach. 55, 56, 57, 58, 60, 61, 62, 63, 64, 71, 72. Ile to daje średnio minut na mecz? 16?
  • Irving nie grał w 3 meczach: 54, 63, 70. W 9/21 meczach jakie grał - przegrał.
  • Davis nie grał w 9 meczach: 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60. W 15 meczach jakie grał przegrał 7.
  • O PJ Tuckerze lepiej się nie wypowiadać i jego grze. I nie zagrał w 6 meczach
  • Malik zagrał jeden mecz.
  • Plumlee niedługo dołączy do swojego brata. Taki z niego dobry center. Do tego nie zagrał 14 meczach.
  • Bradley gra tragicznie. Nie poznaje go z czasów Celtów. I nie grał w 10 meczach.
  • Burke - 9 meczów nie grał i w RL miał tylko dwa mecze gdzie dostał 20 i 31 minut. Resztę to grał małe minuty. Jakoś nie bez powodu.
  • Robinson - połamany cały trymestr
  • Dotson nie grał w 13 meczach, a jak się pojawiał to wchodził głównie za mojego Okoro
  • Carmelo - złamana obietnica minut. Nie broni.
  • TLC - nie zagrał w 8 meczach. Do tego jest tragicznym rzucającym 
  • Dotson - 3 point guard w rotacji RL dostający lekko ponad kwartę na mecz w RL
  • Lou Williams - po transferze załamany w RL, myślał o końcu kariery, dziura w obronie, niezgrany z drużyną. Zresztą z kim tu się zgrywać jak plaga kontuzji?
  • Deck - świetnie nadawał się w OKC do tankowania. Między innymi dzięki niemu mamy #4 pick. Zerowe doświadczenie na parkietach NBA
  • mimo hekatomby zdrowotnej niepowołanie żadnego two-way

Opis:

  • brak rozpisanej rotacji mimo kontuzji oraz minut
  • cały trymestr średnio gram z 2/3 BIG3 - kłamstwo
  • "fajny terminarz" - przy pladze kontuzji mając mecze z 2x Dallas, 2x Lakers, 2x Raptors, 2x Hornets z RW w gazie, Hawks do końca walczących o wynik, 2x rozkręcające się Suns, Rockets, Denver - to jest fajny terminarz?
  • nie wspomniał o 5x 2b2 i to dosłownie każde zawierało mecz z drużyną wymienione w drużynach z w/w punktu

Komentarz:

  • ja przy braku centrów, za to ze zdrowymi pozycjami 1-4 dostawałem bilanse w zeszłym roku nawet 9-19. Tu centrów nie ma.
  • Irving nigdy nie był, nie jest i nie będzie liderem, a był to jeden z najzdrowszych zawodników w grze
  • Gdzieś około 135 łącznych nieobecności. Jak tam treningi w ogóle wyglądały?
  • nie kupił mojej historii o shutdown SGA, więc ja nie kupuję historii o Maliku
  • wypadało by pokusić się o jakąkolwiek taktykę przy tylu nieobecnościach abym wiedział co Knicks grają przy tylu nieobecnościach

Po nazwaniu mnie intelektualną amebą przez ich GMa postanowiłem rozebrać New York Knicks za T3 na części pierwsze aby choć trochę poprawić swój wizerunek w oczach GOATa pokazując, że jednak pewne wnioski potrafię wyciągać.

Czy tyle wystarczy?

 

53 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli dobrze liczę to bez tej zmiany Knicks są na 6 a Bucks na 7, zgadza się? 

Pisałem, że był jeszcze jeden GM który obciął Knicks 3W. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

 

Pisałem, że był jeszcze jeden GM który obciął Knicks 3W. 

Ale było dwóch którzy dodali po jednym winie Knicks oraz jeden który zabrał jeden win bucks. To daje 3 winy na korzyść knicks. Po odjęciu tych 3 od innego gm-a wychodzi na zero więc gdyby nie Twoja zmiana to Knicks byliby na 6 a Bucks na 7, zgadza się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytorycznie analiza fajna. Tylko ja pytałem o powody wcześniejszego dużo lepszego głosowania. Analizę zrobiłeś po? GM obraził Ciebie amebowo po oddaniu głosu? Bo mi to wyglada biorąc pod uwagę okoliczności tak mocnej zmiany wyników jako odwet lub celowa zmyle na początku. Nie czepiam się rozłożenia na czynniki pierwsze Knicks bo tam było sporo manipulacji ( jak i u innych także bo np ATL nie dała opisu wcale ) ale z boku wyglada na vendetta jakby ta ameba zapiekła. A tak postępować nie powinnismy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Eld napisał:

 

  • nie kupił mojej historii o shutdown SGA, więc ja nie kupuję historii o Maliku

jedyne co udowodniles, to ze twoje argumenty sa z czapy i oparte na nieprawdziwych informacjach. tym niemniej mam aktualnie lepsze rzeczy do roboty niz babranie sie w tym.

odniose sie tlyko do powyzszego cytaty.

czyli znow, nie swoje zdanie decyduje, nie wlasna logika. tylko czyjes, bo ktos mi zle zrobil xd takie cos nie powinno wgl miec miejsca i pokazuje jedynie poziom swojego ograniczenia z jakim zmaga sie glosujacy. nie potrafi oddzielić uczuć od trzeźwego umysłu/wyboru. tym samym sam sobie wystawia taka a nie inna łatkę.

abstrahując od teog, że na temat sga z tego co pameitam nic nie pisalem xd

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Ale było dwóch którzy dodali po jednym winie Knicks oraz jeden który zabrał jeden win bucks. To daje 3 winy na korzyść knicks. Po odjęciu tych 3 od innego gm-a wychodzi na zero więc gdyby nie Twoja zmiana to Knicks byliby na 6 a Bucks na 7, zgadza się? 

Powiedz mi jak to liczysz, a ja sprawdzę ze swoimi wyliczeniami. Umiem się przyznać do błędu o czym już wyżej pisałem i zresztą przy takiej ilości cyfr nie jest chyba niczym dziwnym, że się mogą zdarzać. Być może i tu jest. Nie będę się wykłócał, tylko wtedy ładnie przeproszę i poprawię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eld napisał:

 

Po nazwaniu mnie intelektualną amebą przez ich GMa postanowiłem rozebrać New York Knicks za T3 na części pierwsze aby choć trochę poprawić swój wizerunek w oczach GOATa pokazując, że jednak pewne wnioski potrafię wyciągać.

@Qcin_69 2:1 dla mnie w goatach 💪😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Powiedz mi jak to liczysz, a ja sprawdzę ze swoimi wyliczeniami. Umiem się przyznać do błędu o czym już wyżej pisałem i zresztą przy takiej ilości cyfr nie jest chyba niczym dziwnym, że się mogą zdarzać. Być może i tu jest. Nie będę się wykłócał, tylko wtedy ładnie przeproszę i poprawię. 

No przecież napisałem że BEZ TWOJEJ ZMIANY GŁOSU byłoby Knicks na 6 a nie że teraz jest:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

jedyne co udowodniles, to ze twoje argumenty sa z czapy i oparte na nieprawdziwych informacjach. tym niemniej mam aktualnie lepsze rzeczy do roboty niz babranie sie w tym.

odniose sie tlyko do powyzszego cytaty.

czyli znow, nie swoje zdanie decyduje, nie wlasna logika. tylko czyjes, bo ktos mi zle zrobil xd takie cos nie powinno wgl miec miejsca i pokazuje jedynie poziom swojego ograniczenia z jakim zmaga sie glosujacy. nie potrafi oddzielić uczuć od trzeźwego umysłu/wyboru. tym samym sam sobie wystawia taka a nie inna łatkę.

abstrahując od teog, że na temat sga z tego co pameitam nic nie pisalem xd

Ale ja nawet nie będę z Tobą rozmawiał. Tym bardziej, że nawet ciężko jest odczytać to co piszesz bo polszczyzny to tyle tutaj co czystego powietrza w Krakowie. O

Od czasów Bostonu non stop się mnie czepiasz i obrażasz, więc dla mnie tematy związane z Tobą to klasyczny eot. Nawet jak będzie zlot i się dowiem, że Ty na nim będziesz - trudno - przegapię. Za to obiecuję Ci wyjątkowo szczegółową analizę Knicks przy każdym opisie. Co najmniej taką jak powyżej. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.