Skocz do zawartości

Trade request - Steve Nash


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

za późno na zrzucenie :)

ale ofc możesz wybrać ofertę Sonics xD

(no i trzymać kciucki że teraz się to ruszy i dostaniesz coś dobrego)

Spoko, wystarczy że się odezwie ktoś z tymi ofertami, które już dostawałem (zachęcam zwłaszcza pewnego GMa ze ścisłego topu) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Ice23 napisał:

Ok ja pasuje, niech idzie do Sonics....pogra tam sezon, da moze pare W wiecej, po sezonie odejdzie, a trzy 1st rd picki pojda sie.... :)

powiem tak - jakby była sama ofeta Sonics i Hawks by ją odrzucili to jako komisz też bym tego nie klepnął (bo to jest dumping Ilyasovy a nie trade po Nasha :))

no ale jest już oferta Rockets która chyba nawet odgórnie by przeszła :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, julekstep napisał:

powiem tak - jakby była sama ofeta Sonics i Hawks by ją odrzucili to jako komisz też bym tego nie klepnął (bo to jest dumping Ilyasovy a nie trade po Nasha :))

Żaden dumping, a restrukturyzacja w organizacji :P 

Ogólnie już w tym momencie do mnie w ewentualnym dealu za Ilyasove idzie wysoki 2nd, a po trade deadline zastrzegam te picki w top3 (a jeden pewnie w top10), a od FA po sezonie daję za Ersana i wysoki 2nd już tylko 2 1st picki aż do końca przyszłego sezonu ;) Późnij Ersan zostaje definitywnie do końca kontraktu (a może i kariery 🤨 w Seattle) - zatem tak jak pisałem - do trade dealdine najwyższa ofera z mojej strony za niego. Już jestem po bilansie zysków i strat i uważam że moja oferta jest i tak bardzo hojna :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Żaden dumping, a restrukturyzacja w organizacji :P 

Ogólnie już w tym momencie do mnie w ewentualnym dealu za Ilyasove idzie wysoki 2nd, a po trade deadline zastrzegam te picki w top3 (a jeden pewnie w top10), a od FA po sezonie daję za Ersana i wysoki 2nd już tylko 2 1st picki aż do końca przyszłego sezonu ;) Późnij Ersan zostaje definitywnie do końca kontraktu (a może i kariery 🤨 w Seattle) - zatem tak jak pisałem - do trade dealdine najwyższa ofera z mojej strony za niego. Już jestem po bilansie zysków i strat i uważam że moja oferta jest i tak bardzo hojna :) 

Dobra nie żartujmy sobie wjebałeś się w kontrakt gdzie ten gość jest wart pewnie max 5 mln na rok taka wymiana była by strzałem w kolano dla Hawks i dla każdej drużyny nawet z tymi pickami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, matiwrona napisał:

Dobra nie żartujmy sobie wjebałeś się w kontrakt gdzie ten gość jest wart pewnie max 5 mln na rok taka wymiana była by strzałem w kolano dla Hawks i dla każdej drużyny nawet z tymi pickami.

Źle te 12,5% obliczyłem - a jego kontrakt o tyle rośnie rok w rok od bieżącej sumy, a nie od pierwszego roku kontraktu :P no i na 2 ostatnich campach spełnił  się najczarniejszy scenariusz, ale jak ktoś tankuje przez przynajmniej 2 sezony (póxniej i tak jeszcze do playoffs się nie przebije przez co najmniej 2 kolejne), to się nie zgadzam, że ten kontrakt byłby jakimś niesamowitym balastem - a po sinusoidzie z Julka pickami pisanie, że te moje będą na pewno niskie to.. docenienie mojej pracy jako GMa :P - szkoda, że mnie w BeGM choć w połowie tak nie doceniają, jak potencjalni nowi pracodawcy Ersana tutaj w Simce 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no przecież były propozycje - któryś deal przechodzi. Pytanie który komisze? @julekstep @Krzemo @SlaKB. Jak moja propozycja zostanie potraktowana jako dumping, to za Ersana zmniejszam do 2 1st picków już od teraz - mi jego kontrakt przeszkadza mniej niż sądzicie. 🙃 - a gdyby nie to, ze chcę rozwijać DeRozana, to Ersan grałby backup Millsapa już teraz. Jak ktoś gardzi moimi pickami które mogą być fajne bo są za 4.5 i 6 sezonów (a więc ciężko przewidzieć ich wartość) - to looz - nie lubię pazerności :) 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Alonzo napisał:

Nie no przecież były propozycje - któryś deal przechodzi. Pytanie który komisze? @julekstep @Krzemo @SlaKB. Jak moja propozycja zostanie potraktowana jako dumping, to za Ersana zmniejszam do 2 1st picków już od teraz - mi jego kontrakt przeszkadza mniej niż sądzicie. 🙃 - a gdyby nie to, ze chcę rozwijać DeRozana, to Ersan grałby backup Millsapa już teraz. Jak ktoś gardzi moimi pickami które mogą być fajne bo są za 4.5 i 6 sezonów (a więc ciężko przewidzieć ich wartość) - to looz - nie lubię pazerności :) 

Żaden nie przechodzi bo Twój to zrzucenie kontraktu a pozostałe dwa dają mi 2ch graczy za Nasha a nie mam wolnych slotów, żeby ich wziąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, cvbe napisał:

Żaden nie przechodzi bo Twój to zrzucenie kontraktu a pozostałe dwa dają mi 2ch graczy za Nasha a nie mam wolnych slotów, żeby ich wziąć :)

Ok :)

Zatem od południa w piątek za przejęcie kontraktu Ersana daję albo 2 1st picki (bez tego z draftu gdzie idzie Kelly Oubre) - oba top3 protected (ale ja nigdy nie trafiam w losowaniu w drafcie top3 zatem to raczej martwa protexcja), albo 3 1st picki (2 top10 protected i ten z Oubre top20 protected) :P - wiem, że ograniczam tym możliwą wymianę do minimum, ale to juz nie moja strata tylko tych którzy mogli dostać fajne picki bo i tak zamiast Ersana kimś będą musieli uzupełniać składy ;) - ten sezon i ostatni Ersana, gdzie jego kontrakt jest spadający - czyli w sumie idealnie nadaje się pod wymianę - 3 niezastrzeżone 1st picki za 3 pozostałe lata jego kontraktu to bardzo dobry deal dla tankujących teamów. Nie to nie :P 

Ersana z niezastrzeżonymi pickami za spadający kontrakt lub kontrakty i wysoki 2nd z draftu można pozyskać jeszcze tylko przez niecałe 50h. ;) 

1 minutę temu, Ice23 napisał:

to jest kabaret z tym Nashem.....koles ma TR i teraz licytacje i krecenie nosem....prosta pilka, gosc idzie na FA i najwyzsza, zainteresowana druzyna z listy waivers go podpisuje za minimum. Kto takie pojebane przepisy wprowadzil.....? 🙄

Tym bardziej, że propozycje były. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.