Skocz do zawartości

NBA Playoffs 20/21 For Fun Typer! (6th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.06.2021 o 08:58, fluber napisał:

Będziesz jeszcze wrzucał jakieś wyniki cząstkowe, czy dopiero na koniec?:/

Łapcie!

Jeszcze raz najmocniej przepraszam za opóźnienie ale mam mega dużo spraw do ogarnięcia i nie wiem w co pierwsze ręce włożyć. Znalazłem chwilkę to podrzucam wasze punkty za 2 rundę (nie sumowane z pierwszą). :) 

CLYfulJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, w tym roku widzę słabi z nas bukmacherzy bo wszyscy na minusie xDD ja taktycznie po słabej rundzie pierwszej dałem na milwaukee choć ich nie typowałem, bo stwierdziłem ze mało lto bedzie na nich typował i może się akurat uda .... :) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie nadszedł przez wszystkich upragniony czas! Mowa oczywiście o rozpoczynających się NBA Finals!

Ten sezon jak i Playoffs były opatrzone ogromem niespodzianek i wielu nieprzewidzianych rzeczy które utrudniły wszystkim typowanie.

Z racji, że jest to ostatnie głosowanie i ostatnie 4 punkty mogą zaważyć o waszym zwycięstwie lub porażce zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w głosowaniu!

Swój głos możecie oddać tutaj: https://forms.gle/Z5ixo9kEAuHZiqc58

Termin upływa: w nocy z Wtorku na Środę, 6/7 Lipca o godzinie 3:00 czasu polskiego ,ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz tegorocznych NBA Finals pomiędzy Phoenix Suns a Milwaukee Bucks!

Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie!

Edytowane przez Raven2156
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

cA4tGwG.png

Cześć wszystkim!

Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta mamy już wyniki! :) Za prośbą @Eld (chyba już wiem czemu tak zależało mu na czasie ;)) przyspieszyłem troszkę proces podsumowania wyników i kiedy tylko znalazłem wolną chwilę wszystko opracowałem i ja już wiem kto w tym roku typował najlepiej ze wszystkich forumowiczów!

Wielkie brawa należą się obu drużynom które zmierzyły się w Finale a więc Phoenix Suns którzy niczym tytułowy "Feniks z popiołów" powstali i mają się bardzo dobrze, oraz oczywiście tegorocznych Mistrzów NBA - Milwaukee Bucks którzy po zażartej walce podnieśli puchar na własnej ziemi!

Tegoroczny Typer był już 6'tą edycją co bardzo cieszy i dziękuje wszystkim za zaangażowanie i współpracę! :) Smuci jedynie fakt, że z roku na rok notujemy spadek popularności mojego Typera co nie do końca wiem czym jest spowodowane (być może coraz mniej użytkowników korzysta z forum?). W tym roku udział wzięło 54 uczestników za co wam wszystkim bardzo dziękuje, bo gdyby nie wy ten Typer nie miałby prawa istnieć.

No ale przechodząc do sedna i do tego na co wszyscy czekali. Oto wyniki 6'tej edycji NBA Playoffs 20/21 For Fun Typera:

1.png

2.png

Czym byłby jednak mój Typer bez tego jakże zacnego i honorowego podium! :D W tym roku nasi medaliści to:

Vector-illustration-with-transparent-eff

Serdecznie gratuluję nie tylko zwycięzcom ale również wszystkim uczestnikom! Dzięki wam ten Typer ma prawo istnieć i to wy jesteście tym głównym motywatorem i koniem napędowym do organizowania coraz to kolejnych edycji. Muszę przyznać, że prowadzenie już od tych 6 lat tego Typera sprawia mi nie lada przyjemność więc dziękuje wam wszystkim którzy doceniacie mój trud, prace i poświęcony czas na organizowanie i prowadzenie tego przedsięwzięcia dla was! :) 

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratuluje i już teraz zapraszam was do czynnego udziału w przyszłym roku! :) 

Raven Out!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Raven2156 napisał:

cA4tGwG.png

Cześć wszystkim!

Panie i Panowie, Chłopcy i Dziewczęta mamy już wyniki! :) Za prośbą @Eld (chyba już wiem czemu tak zależało mu na czasie ;)) przyspieszyłem troszkę proces podsumowania wyników i kiedy tylko znalazłem wolną chwilę wszystko opracowałem i ja już wiem kto w tym roku typował najlepiej ze wszystkich forumowiczów!

Wielkie brawa należą się obu drużynom które zmierzyły się w Finale a więc Phoenix Suns którzy niczym tytułowy "Feniks z popiołów" powstali i mają się bardzo dobrze, oraz oczywiście tegorocznych Mistrzów NBA - Milwaukee Bucks którzy po zażartej walce podnieśli puchar na własnej ziemi!

Tegoroczny Typer był już 6'tą edycją co bardzo cieszy i dziękuje wszystkim za zaangażowanie i współpracę! :) Smuci jedynie fakt, że z roku na rok notujemy spadek popularności mojego Typera co nie do końca wiem czym jest spowodowane (być może coraz mniej użytkowników korzysta z forum?). W tym roku udział wzięło 54 uczestników za co wam wszystkim bardzo dziękuje, bo gdyby nie wy ten Typer nie miałby prawa istnieć.

No ale przechodząc do sedna i do tego na co wszyscy czekali. Oto wyniki 6'tej edycji NBA Playoffs 20/21 For Fun Typera:

1.png

2.png

Czym byłby jednak mój Typer bez tego jakże zacnego i honorowego podium! :D W tym roku nasi medaliści to:

Vector-illustration-with-transparent-eff

Serdecznie gratuluję nie tylko zwycięzcom ale również wszystkim uczestnikom! Dzięki wam ten Typer ma prawo istnieć i to wy jesteście tym głównym motywatorem i koniem napędowym do organizowania coraz to kolejnych edycji. Muszę przyznać, że prowadzenie już od tych 6 lat tego Typera sprawia mi nie lada przyjemność więc dziękuje wam wszystkim którzy doceniacie mój trud, prace i poświęcony czas na organizowanie i prowadzenie tego przedsięwzięcia dla was! :) 

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratuluje i już teraz zapraszam was do czynnego udziału w przyszłym roku! :) 

Raven Out!

Tak się zapytam, co to jest Qbajag-sancho man na 38 pozycji? :)

Rok temu w debiucie 8 miejsce, teraz 4...to za rok już idę po pierwsze :D Gdyby 4:2 było dla Suns nie Millwauke :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.