Skocz do zawartości

NBA Playoffs 20/21 For Fun Typer! (6th Edition)


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Mimo wielu utrudnień, ograniczonego sezonu, masy kontuzji i tabeli która dosłownie była w stanie obrócić się do góry nogami doczekaliśmy się! Już niebawem ruszają oficjalnie NBA Playoffs a wraz z nimi oczywiście tegoroczna (już 6'ta wow! :o) edycja naszego forumowego NBA Playoffs For Fun Typera! :D

Ostatecznie zdecydowałem się by pominąć rundę "Play-In" i skupić się dopiero na pierwszej rundzie Post-Season. Aktualnie zostały nam do rozegrania jeszcze "finały" Play-In ale z racji na ograniczony czas do ruszenia Playoffs czas rozpoczynać zabawę! :) W typerze pojawią się wszystkie możliwe scenariusze Playoffs i proszę was o zagłosowanie na wszystkie - finalnie tylko te prawidłowe będą brane pod uwagę.

Dla tych którzy są nowi na forum lub nigdy nie brali udziału w Typerze śpieszę z pomocą - o co tutaj chodzi. Typer jest to możliwość rywalizowania ze wszystkimi ludźmi z forum poprzez typowanie wyników poszczególnych rywalizacji w PO. Głosy oddawane są po kolei na kolejne rundy aż do wielkiego finału. Wyniki dwóch pierwszych rund (tj. First Round & Second Round) są liczone osobno, natomiast runda Finałów Konferencji, oraz Finał są sumowane co daje nam łącznie 3 osobne rankingi, które będę na bieżąco publikował wraz ze statystykami i aktualną punktacją. Najważniejszy jest jednak wynik końcowy, który powstaje poprzez zsumowanie wszystkich zdobytych przez was punktów w trakcie wszystkich rund. Dzięki temu poznamy zwycięzcę Typera!

Zapraszam wszystkich do regularnego udziału, ponieważ opuszczenie którejkolwiek z rund finalnie najprawdopodobniej będzie wiązało się z brakiem szans na zwycięstwo. Kolejną bardzo ważną kwestią jest to, że Typer był, jest i zawsze będzie darmowy. Nie każdy może sobie pozwolić by postawić prawdziwe pieniądze na tego typu zakłady lub po prostu nie chce tracić/ryzykować cięzko zaoszczędzonych pieniędzy i dla właśnie takich ludzi jest ten Typer - lubiących się dobrze bawić i ceniących sobie rywalizacje na sprawiedliwych warunkach!

Przejdę teraz do krótkich zasad oceniania tak by były one jasne dla wszystkich:

⦁ Idealnie trafiony wynik: +4 Punkty.

⦁ Wynik omylny o 1 (np. typowaliśmy 4-2, a skończyło się ostatecznie 4-1): +2 Punkty.

⦁ Nietrafiony wynik jednak drużyna na którą głosowaliśmy wygrywa: +1 Punkt.

W przypadku źle trafionych wyników obowiązują punkty ujemne i tutaj sytuacja jest trochę bardziej skomplikowana (jednak sprawdzona przez lata) więc zaufajcie - działa i jest możliwie najbardziej sprawiedliwa! :P

Głosujemy, że drużyna A zwycięży 4:0. Ostatecznie seria kończy się:

⦁ 0:4: -4pkt

⦁ 1:4: -3,5pkt

⦁ 2:4: -3pkt

⦁ 3:4: -2,5pkt

Głosujemy, że drużyna A zwycięży 4:1. Ostatecznie seria kończy się:

⦁ 0:4: -3,5pkt

⦁ 1:4: -3pkt

⦁ 2:4: -2,5pkt

⦁ 3:4: -2pkt

Głosujemy, że drużyna A zwycięży 4:2. Ostatecznie seria kończy się:

⦁ 0:4: -3pkt

⦁ 1:4: -2,5pkt

⦁ 2:4: -2pkt

⦁ 3:4: -1,5pkt

Głosujemy, że drużyna A zwycięży 4:3. Ostatecznie seria kończy się:

⦁ 0:4: -2,5pkt

⦁ 1:4: -2pkt

⦁ 2:4: -1,5pkt

⦁ 3:4: -1pkt

Myślę, że zasady są proste, jasne i czytelne dla wszystkich. :) 

Dzięki głosowaniu które odbyło się w trakcie 2 edycji Typera wszelkie głosy są jawne i zostaną opublikowane w tym temacie zaraz po zakończeniu głosowania na daną rundę celem podkręcenia rywalizacji pomiędzy użytkownikami na forum! Każdy z nas będzie miał możliwość sprawdzenia kto jak typował i dowiedzieć się czy nasze głosy wypadną lepiej niż znajomego. :) Wszystkie wyniki poszczególnych rund będę starał się opracowywać i wrzucać na forum najszybciej jak będę tylko mógł także proszę o cierpliwość i wyrozumiałość.

Data i godzina do której można oddawać głosy na poszczególne rundy Playoffs będzie wyraźnie zaznaczona i bardzo proszę o możliwe jak najszybsze oddawanie głosów! :) Będzie ona wyraźnie zaznaczona oraz przypominana jednak z racji na napięty grafik Playoffs czasu nie ma dużo. Po upływie tego terminu głosy niestety nie będą już przyjmowane. Z roku na rok Typer cieszy się coraz większą popularnością i liczę, że i w tym roku uda się zebrać pocieszną grupę fanów! :D  

Warto również przypomnieć listę wszystkich "medalistów" z poprzednich edycji NBA For Fun Typer:

#1 NBA Playoffs For Fun Typer 15/16: 3rd montana (26pkt), 2nd vero1897 (31pkt), 1st kao chen (32pkt)

#2 NBA Playoffs For Fun Typer 16/17: 3rd Ledley (37 pkt), 2nd Spinaker (37,25pkt), 1st Tomek9248 (42,5pkt)

#3 NBA Playoffs For Fun Typer 17/18: 3rd Tecu & karl (Ex aequo 26,5 pkt), 2nd Regis (27pkt), 1st mSala (28pkt)

#4 NBA Playoffs For Fun Typer 18/19: 3rd Przemek_Orliński (28,5 pkt), 2nd Szyszmon (29pkt), 1st haribo (30,5pkt)

#5 NBA Playoffs For Fun Typer 19/20: 3rd Lal78 (29,5 pkt), 2nd Jackoso & vero1897 (31pkt), 1st Dydymusik (32,5pkt)

A przechodząc już do sedna...

Informuję, że termin składania swoich "typów" na pierwszą rundę upływa w Sobotę, 22 Maja o godzinie 20:00 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz tegorocznych Playoffs pomiędzy Miami Heat a Milwaukee Bucks!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/n2bWiZ3RE4u4qxKM8

A mnie nie pozostaje nic innego jak was zaprosić do wzięcia udziału i życzyć wszystkim powodzenia i dobrej zabawy! :D 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam wszystkim o tym, że już od ponad jednego dnia uruchomiona została możliwość głosowania na pierwszą rundę tegorocznych Playoffs!

Na chwilę obecną mam "jedynie" 25 głosy co biorąc pod uwagę poprzednie edycje jest wynikiem dość "miernym"...

Wiem, że jest tutaj wiele osób które odłożyły tą decyzje „na później” z doświadczenia wiem, że takie odkładanie potrafi spowodować, że koniec końców wylatuje nam z głowy by wziąć udział w głosowaniu. :P Do rozpoczęcia Playoffs został nieco ponad 1 dzień!

Swój głos możecie oddać tutaj: https://forms.gle/n2bWiZ3RE4u4qxKM8

Termin upływa: Sobotę, 22 Maja o godzinie 20:00 czasu polskiego

Zapraszam serdecznie! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra Panowie...

Czasu jest bardzo mało a jak wiadomo druga runda rusza już niebawem. Nie poznaliśmy jeszcze wszystkich drużyn które będą brały w niej udział stąd proszę o oddanie swoich głosów na wszystkie możliwe scenariusze a finalnie ważne i tak będą tylko te właściwe.

Informuję, że termin składania swoich "typów" na drugą rundę upływa w nocy z Soboty na Niedziele, 5/6 Czerwca o godzinie 1:30 czasu polskiego, ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz drugiej rundy Playoffs pomiędzy Brooklyn Nets a Milwaukee Bucks!

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/85nQtGm1N5WREJCK6

Zapraszam do aktywnego udziału i życzę wszystkim powodzenia! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że za około 12 godzin mija termin i tym samym możliwość oddawania swoich głosów na drugą rundę tegorocznego For Fun Typera a dokładnie dzisiejszej nocy Soboty na Niedziele, 5/6 Czerwca o godzinie 1:30 czasu polskiego

Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście to jest to najlepszy moment! ;)

Swoje głosy możecie oddać tutaj: https://forms.gle/85nQtGm1N5WREJCK6

Na chwilę obecną mam jedynie 19 głosów... Dawajcie chłopaki! Wierzę w was! :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, iglo13 napisał:

No i mi sie zapomniało. Nie wiem czy zaczepienie tematu na samym szczycie listy to dobry pomysł, ja olewam pare pierwszych tematów z automatu...

Serio? Z zasady czasami one bywają najciekawsze :D 

Jako wierny uczestnik od wielu (jeśli nie wszystkich) edycji podeślij proszę swoje typy na PW. Przymkniemy oczko. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pepis21 napisał:

Raczej przyniosło to odwrotny skutek. Szukałem tego tematu a nie znalazłem dopóki post Kołcza nie stał się najnowszym na forum w dziale NBA.

Też bym chętnie podrzucił typy.

W zeszłym roku był przypięty bo tak się lud dopominał i funkcjonowało jak należy.

A poza tym polecam skrót klawiaturowy "ctrl + F".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eld napisał:

W zeszłym roku był przypięty bo tak się lud dopominał i funkcjonowało jak należy.

A poza tym polecam skrót klawiaturowy "ctrl + F".

Nie no, nie ma przecież co zmieniać dlatego, że ktoś nie znalazł bo temat był na samej górze strony - na dole by to przepadało gdzieś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kołczu33 napisał:

Oczywiście też przypomniałem sobie dopiero teraz 🤦‍♂️ można jeszcze dosłać? @Raven2156

Tak podeślij na PW. Z racji rozegrania już kilku spotkań we obu seriach (Nets vs Bucks i 76ers vs Hawks) otrzymacie po jednym ujemnym punkcie. ;)

16 godzin temu, Pepis21 napisał:

Raczej przyniosło to odwrotny skutek. Szukałem tego tematu a nie znalazłem dopóki post Kołcza nie stał się najnowszym na forum w dziale NBA.

Też bym chętnie podrzucił typy.

To samo co wyżej. Prześlij na PW. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć wszystkim!

Jako, że rywalizacja na wschodzie i tym samym walka o finały konferencji jest bardzo zacięta a zachód jest już wyłoniony czas zacząć głosowanie na rundę Finałów Konferencji i jej wszystkie możliwe scenariusze.

Wiem, że jest tutaj wiele osób które odłożyły tą decyzje „na później” ale z racji na stosunkowo niską popularność Typera w tym roku prosiłbym o oddanie głosów w miarę możliwości jak najszybciej, bo niestety ale jak zwykle grafik Playoffs jest wyjątkowo napięty i tym samym czasu jest mało.

Swój głos możecie oddać tutaj: https://forms.gle/7YRushMHUjPVcghs6

Termin upływa: Niedzielę, 20 Czerwca o godzinie 21:30 czasu polskiego ,ponieważ wtedy rozpoczyna się pierwszy mecz tegorocznych Finałów Konferencji pomiędzy Phoenix Suns a Los Angeles Clippers!

Zapraszam serdecznie i powodzenia! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2021 o 17:53, Raven2156 napisał:

Przypominam, że do końca głosowania na rundę Finałów Konferencji zostały jedynie niespełna 4 godziny!

Kto jeszcze nie oddał swoich głosów może to zrobić tutaj: https://forms.gle/7YRushMHUjPVcghs6

Zapraszam do udziału! :)

Będziesz jeszcze wrzucał jakieś wyniki cząstkowe, czy dopiero na koniec?:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła i przestał(a) promować ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.