Skocz do zawartości

[2034] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Spurs to jednak firma! Nowi Spurs, to ekipa, która potrafi wygrywać końcówki!

@julekstep myślałem, że ogólnie się uspokoiłeś, nie wrzucasz gifów z Conorem, oddałem Ci upragnionego Gaya, a Ty Luka tak potraktowałeś. Następne simki - kolejne krwawe kaźnie.

Hornets jak Hornets, ale Wallace na 12 dni może już zaboleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Spurs to jednak firma! Nowi Spurs, to ekipa, która potrafi wygrywać końcówki!

@julekstep myślałem, że ogólnie się uspokoiłeś, nie wrzucasz gifów z Conorem, oddałem Ci upragnionego Gaya, a Ty Luka tak potraktowałeś. Następne simki - kolejne krwawe kaźnie.

Hornets jak Hornets, ale Wallace na 12 dni może już zaboleć.

GIF s with alex ufc 189 mma - animated GIF on GIFER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje legit, jak tak sie będzie rozkręcać to na eflugo nie bedzie o mu grać 😛 

A no i Killer jaki legit wystep, 11 asyst, siła doswiadczenia 👍

9 minut temu, eMeS napisał:

Thomas i Parsons tragedia. Z dopłatą trzeba będzie oddawać 

Nie widziałem, ale hesli prawda to przydaloby sie Julciowi przypomniec jak ci grali zanim kontuzje ich wykonczyly, szczegolnie Thomas, a tobajasz to jedt ten borderline allstar, wiec Julek ogarnij sie tam trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, elwariato napisał:

Nie widziałem, ale hesli prawda to przydaloby sie Julciowi przypomniec jak ci grali zanim kontuzje ich wykonczyly, szczegolnie Thomas, a tobajasz to jedt ten borderline allstar, wiec Julek ogarnij sie tam trochę

No Thomas to ma łącznie w post D, per D, drive D tyle co butler w samym per D :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, eMeS napisał:

No Thomas to ma łącznie w post D, per D, drive D tyle co butler w samym per D :D 

o!

czyli dobrze odwzorowałem swego czasu najgorszego obrońcę ligi :) 

40 minut temu, SzuLcU napisał:

Ale, że Tobias będziesz słabszy od Mirotic to się nie spodziewałem.  Reggie Jackson chyba też trochę zbyt surowo został oceniony. 

przecież przy dobrym campie Tobias może być mega legitnym ofensywnym SF/PF tweenerem

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, eMeS napisał:

Thomas i Parsons tragedia. Z dopłatą trzeba będzie oddawać 

Parsons jest w mojej opinii dobrze zrobiony porównując go do Hayward. W realu jednak był zawodnikiem o pół klasy gorszym, niż Gordon i do draftu przystępuje z tej samej pozycji.  
Thomas może powinien mieć odrobinę lepszy Handling i Passing. Bo inne skille jednak dosyć sprawiedliwe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, elwariato napisał:

Nie widziałem, ale hesli prawda to przydaloby sie Julciowi przypomniec jak ci grali zanim kontuzje ich wykonczyly, szczegolnie Thomas, a tobajasz to jedt ten borderline allstar, wiec Julek ogarnij sie tam trochę

no i Thomas ma:

potential - 95

jumpshot - 78

3pt - 79

quickness - 100

handling - 54

passing - 57

całkiem spoko potencjał na rozwój w ofensywną bestię

a nic nie poradzę na to że sezony mijają a ludzie ciągle na overall patrzą (gdzie IT jest nogą w obronie, bloku, zbiórce i sile więc siłą rzeczy overall ma mocno meh)🤷‍♂️

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.