Skocz do zawartości

[2034] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

simka za 10 min!

Dzień 111 (na pierwszym miejscu goscie)

Nuggets 109 - Knicks 101
play-by-play

Pistons 92 - Bucks 103
play-by-play

Bulls 91 - Raptors 115
play-by-play

Heat 110 - Jazz 114
play-by-play

Trailblazers 103 - Hawks 92
play-by-play

Clippers 92 - Mavericks 138
play-by-play

Timberwolves 119 - Sonics 117
play-by-play

Wizards 129 - Suns 135
play-by-play

Lakers 106 - Hornets 111
play-by-play

Grizzlies 115 - Spurs 102
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Andrea Bargnani (Clippers) - 8
    Luke Ridnour (Spurs) - 61


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

@Pablo81 Luke zapomniał że co sezon musi złapać kontuzję, więc teraz dał do wiwatu pod koniec xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałem, po przekonujący wygranych z GS i Grizzlies: "Może HCA się uda machnąć, Zachód wyrównany, więc wszystko w PO może się zdarzyć". A tu strzał w 10 - na innych pozycjach mam dublerow, a akurat na PG - nie. 

A tak serio, to nieźle bym się wkur..ł, jakbym nie podjął decyzji o przebudowie. Oj byłbym, zły, a tam mogę powiedzieć: "Ale miałem nosa" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontuzje położyły wynik choć ostatnio jak grałem w większym zdrowiu to tez było 5:5 pare razy. Lipny sezon choć dużo nie zmieniłem to skosiły mnie campy minus 30/40. Zapaść panie. Idę szukać wędki. A Orlando gratuluje świetnej walki o niższe ustawienie. 

Wrócę słabszy. Chyba ze zmienimy zasady sim i damy sobie spokój z campami 🦾

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 10 min simka

Dzień 112 (na pierwszym miejscu goscie)

Bulls 107 - Hornets 120
play-by-play

Magic 114 - Warriors 98
play-by-play

Wizards 122 - Pistons 96
play-by-play

Mavericks 124 - Kings 110
play-by-play

Lakers 94 - Sonics 119
play-by-play

76ers 84 - Rockets 91
play-by-play

Hawks 111 - Nets 128
play-by-play

Suns 123 - Jazz 117
play-by-play

Trailblazers 63 - Cavaliers 113
play-by-play

Nuggets 108 - Spurs 118
play-by-play

Bucks 78 - Celtics 111
play-by-play

Grizzlies 127 - Clippers 118
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • mo williams - 76ers - 6 days
    kerry kittles - 76ers - 71 days
    chris bosh - cavs - 9 days
    magic johnson - blazers - 7 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kahR strasznie dużo kontuzji, PTB grają już rezerwami, więc Cię nie przegonią. Po co ryzykować! Tez graj rezerwami!

3 minuty temu, january napisał:

Tak ciotujecie na tym zachodzie, że jeszcze te lajzy z Denver się przeslizna...

Wynik w Cleveland ciekawy;)

Spurs na straży jakości meczów PO na Zachodzie. Nie przeslizna się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

@kahR strasznie dużo kontuzji, PTB grają już rezerwami, więc Cię nie przegonią. Po co ryzykować! Tez graj rezerwami!

Spurs na straży jakości meczów PO na Zachodzie. Nie przeslizna się.

A ty co taki wujek dobra rada 😛 slowem bardzo ladne urazy wczoraj luk ile tam 60, dzis kittels 70 aż strach sie bac co będzie wieczorem, dobrze ze pochowałem swoich goatow 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, elwariato napisał:

A ty co taki wujek dobra rada 😛 slowem bardzo ladne urazy wczoraj luk ile tam 60, dzis kittels 70 aż strach sie bac co będzie wieczorem, dobrze ze pochowałem swoich goatow 😄

A bo wieczorem Sota gra w San Antonio, a moi nogi/ręki nie odstawiają. Potem gram z Tobą, wszystko w trosce o Wasze zdrowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Pablo81 napisał:

A bo wieczorem Sota gra w San Antonio, a moi nogi/ręki nie odstawiają. Potem gram z Tobą, wszystko w trosce o Wasze zdrowie :)

A nie to słusznie, czyli mówisz żeby nie ryzykować i nie wystawiac moich szwadronów 😄 plus powodzenia oby killer na pg podołał, jeszcze jeden kamyczrk będzie wtedy do jego HOF KARIERY 👏

Ps @Qcin_69 ladny wynik, gratki awansu, teraz widze ze chociaz na koniec rs wracasz do korzeni 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, elwariato napisał:

A nie to słusznie, czyli mówisz żeby nie ryzykować i nie wystawiac moich szwadronów 😄 plus powodzenia oby killer na pg podołał, jeszcze jeden kamyczrk będzie wtedy do jego HOF KARIERY 👏

Ps @Qcin_69 ladny wynik, gratki awansu, teraz widze ze chociaz na koniec rs wracasz do korzeni 😄

a dziękuje dziękuje :D Ekpe udowodnił niedowiarkom ze może regularnie zdobywać ponad 5 punktów na mecz jak dostanie odpowiednia ilość posiadan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

a dziękuje dziękuje :D Ekpe udowodnił niedowiarkom ze może regularnie zdobywać ponad 5 punktów na mecz jak dostanie odpowiednia ilość posiadan

Zrob go gtg podporządkuj cala taktyke to z 10 luzem bedzie siekał, ba z dd co wieczór, w lato oferty się posypią itd 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.