Skocz do zawartości

[2034] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Koelner napisał:

Julek daj mi coś wygrać 

oby jeszcze nie w tej simce :P 

12 minut temu, ignazz napisał:

Czas chyba wprowadzić pełna odpowiedzialność tych losujących. 
Gracza powinien zabrać ten komisz co losował. Zepsuł niech naprawia

a nie ze tak sobie Panowie psują graczy bez konsekwencji 

BYŁO SIĘ NIE MĄDRZYĆ ŻE TAK POWIEM xD

Dzień 50 (na pierwszym miejscu goscie)

Spurs 104 - Clippers 113
play-by-play

Bucks 105 - Cavaliers 126
play-by-play

Warriors 88 - Pistons 112
play-by-play

Bulls 108 - Heat 94
play-by-play

Mavericks 99 - Timberwolves 109
play-by-play

Trailblazers 114 - Wizards 125
play-by-play

Lakers 107 - Rockets 106
play-by-play

Jazz 118 - Nuggets 114
play-by-play

Knicks 92 - Magic 130
play-by-play

Suns 97 - 76ers 115
play-by-play

Celtics 141 - Hornets 123
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • David West (Cavaliers) - 2
    Ricky Davis (Trailblazers) - 8


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Trochę tracę ochotę :( Kompletny random - przegrywam z tankerami, wygram z tymi co powinienem przegrać. Idę do BeGM :) Zostawiam jak jest i sobie sprawdzę co i jak za 2 tygodnie.

uznając za tankerów Hawks, Bulls, Clippers i Rockets to masz z nimi bilans 4-2

dość sensowny wynik jak na borderline PO team tbh (jeśli z kimś tankerzy czasem mają wygrywać - a przecież czasem muszą - to właśnie z takimi średnimi ekipami :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Pablo81 napisał:

Trochę tracę ochotę :( Kompletny random - przegrywam z tankerami, wygram z tymi co powinienem przegrać. Idę do BeGM :) Zostawiam jak jest i sobie sprawdzę co i jak za 2 tygodnie.

Mówię Ci, że to Gay Ci przeszkadza w osiąganiu dobrych wyników :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, julekstep napisał:

uznając za tankerów Hawks, Bulls, Clippers i Rockets to masz z nimi bilans 4-2

dość sensowny wynik jak na borderline PO team tbh (jeśli z kimś tankerzy czasem mają wygrywać - a przecież czasem muszą - to właśnie z takimi średnimi ekipami :) )

Już nie troluj :) Dobrze wiesz, że w obecnym składzie w 90% próbnych simek mam hca, w Twoim rankingu (nie, żeby był dla mnie wyznacznikiem, ale najwidoczniej dla Ciebie jest, skoro go stworzyles) też mam hca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pablo81 napisał:

Już nie troluj :) Dobrze wiesz, że w obecnym składzie w 90% próbnych simek mam hca, w Twoim rankingu (nie, żeby był dla mnie wyznacznikiem, ale najwidoczniej dla Ciebie jest, skoro go stworzyles) też mam hca.

no nie, przecież jak robiłem simki przed sezonem to prędzej Spurs byli poza PO niż mieli HCA (a najczęściej byli na 7/8 miejscu w konfie) a od tego czasu zamieniłeś siekierkę na kijek (Hughes -> LMA), więc nie, Spurs to po prostu borderline PO team aktualnie, ze świetnym Gayem (który jednak ma skillset sidekicka a nie lidera), b.dobrym ale starym Millerem, grającym ponad stan Ridnourem, przeciętnym Bogutem, słabiutkim LMA i fatalną ławką (poza Dirkiem ofc)

 

ja wiem że tutaj każdy w swojej wizji dodaje swojemu teamowi +10 do zajebistości, ale trzeba mieć troszkę szersze spojrzenie :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, julekstep napisał:

no nie, przecież jak robiłem simki przed sezonem to prędzej Spurs byli poza PO niż mieli HCA (a najczęściej byli na 7/8 miejscu w konfie) a od tego czasu zamieniłeś siekierkę na kijek (Hughes -> LMA), więc nie, Spurs to po prostu borderline PO team aktualnie, ze świetnym Gayem (który jednak ma skillset sidekicka a nie lidera), b.dobrym ale starym Millerem, grającym ponad stan Ridnourem, przeciętnym Bogutem, słabiutkim LMA i fatalną ławką (poza Dirkiem ofc)

 

ja wiem że tutaj każdy w swojej wizji dodaje swojemu teamowi +10 do zajebistości, ale trzeba mieć troszkę szersze spojrzenie :) 

Weź aktualny plik i zrob simki. Szkoda trochę czasu na Hughes > LMA, gdyż za Hughesa dostałem Millera i LMA.

Posimuj i przelicz ranking, żeby nie być goloslownym. Do usłyszenia za 14 dni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Weź aktualny plik i zrob simki. Szkoda trochę czasu na Hughes > LMA, gdyż za Hughesa dostałem Millera i LMA.

Posimuj i przelicz ranking, żeby nie być goloslownym. Do usłyszenia za 14 dni :)

ale po co mam przesimowywać teraz cokolwiek skoro na bieżąco Spurs potwierdzają moją opinię o nich? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

Trochę tracę ochotę :( Kompletny random - przegrywam z tankerami, wygram z tymi co powinienem przegrać. Idę do BeGM :) Zostawiam jak jest i sobie sprawdzę co i jak za 2 tygodnie

Mogłeś wziąć Raya i mieć +10 do kultury organizacji jednak zaufałeś excelowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ej Julek, chodź porozmawiamy o faktach, co? No dawaj, co?

A serio to spadam do BeGM Lamelo sprzedać :)

ale ja mówię o faktach

Spurs nie zachwycali w próbnych simkach - fakt

Spurs od tego czasu porobili meh trejdy - opinia, znajdująca potwierdzenie w faktach

Spurs dalej nie zachwycają - fakt

 

('zachwycanie' - easy robienie HCA, co wg Twojej opinii powinno mieć miejsce)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra szkoda czasu.

1. Wg TWOJEGO rankingu powinienem miec hca - fakt.

2. W próbnych simkach z AKTUALNEGO pliku mam 9/10 hca (raz prawie) - fakt.

Wiem z politycznego, że długo tak możesz, ja nie, więc eot :)

39 minut temu, cvbe napisał:

To się odezwij xd

Nie, no Lamelo nie oddam, ale o innych możemy pogadać :)

53 minuty temu, kahR napisał:

Mogłeś wziąć Raya i mieć +10 do kultury organizacji jednak zaufałeś excelowi.

Fakt, Ray był już w samolocie do Teksasu, ale nie odleciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.