Skocz do zawartości

Play-in West


Chytruz

Kto przechodzi dalej (wybierz 2)  

74 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto przechodzi dalej (wybierz 2)

    • Lakers
      62
    • Warriors
      56
    • Grizzlies
      18
    • Spurs
      8

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 19.05.2021 o 21:45

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Kubbas napisał:

aha, czyli to usprawiedliwia jego narzekanie na kazdy gwizdek, ok

czyli to czy narzekanie jest uzasadnione (Jokic) czy jest zwykłym płaczem bo tak (LeBron) nie ma znaczenia w liczeniu topki narzekaczy?

ok!

a odpowiadając na pytanie - TAK k****, to że typ  jest liderem w kategorii 'brak gwizdka po faulu' totalnie usprawiedliwia jego narzekanie na brak gwizdków po faulach

lol

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi potrafi wyjaśnić czemu ludzie cisną Lebrona, że udaje czy flopuje podczas gdy Draymond mu centralnie zajebal w ryj?

 

Ja wiem, że trzeba wyrobić tygodniowa normę przyjebania się do niego o cokolwiek, zakola się znudziły, Delonte West jest zapomniany, ale po prostu chciałbym wiedzieć o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie dostał gonga jak bokser tylko opuszkami palców pomiziany był po twarzy choc urazy oka są zawsze niemile ( Drey debil ma ręce totalnie wyprostowane co wyklucza cios ) a reakcja ofiary jakby czaszkę zmasakrowało. 
Krytyka Króla nie wyklucza negatywne oceny dla bezmózgiego. 
 

Jezeli gracze NBA dosyć szybko / tym razem CJ McColl/ bodajże krytykują  w internecie czyli publicznie ze swojego konta temat to raczej wiedza o co chodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zmierzono sile palca w oku Lebron, że wiadomo czy go to bolało, czy nie?

 

Każdy zadownik w crunch time robi coś takiego,  że pada na parkiet, żeby sędziowie sprawdzili czy będzie flagrant, widziałem to w tym i zeszłym sezonie miliard razy, ale tylko z Lebronem robią z tego aferę, aby przykryc game winnera. Klasyka, przerabiane 100x.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy tu trzeba cokolwiek przykrywać? Raczej odkrywać te jego płacze i rozłożone rece w przygarbionej pozycji co druga akcje w kierunku sędziego. Mi czasem wydaje się jakby lbj na boisku chciał pokazać ze i sędziowałyby najlepiej. Ogólnie niezależnie od preferencji zespołu odliczając psychfanow to irytuje. 
Swego czasu liczba gwizdków się zmniejszyła ( na korzyść lbj bo kiedys dostawał więcej) ale broń wybiera fatalne momenty na protesty ostatnio. A ta sytuacja akurat raczej została podciągniętą do innych sytuacji które prowokował bo gdyby to był jednorazowy temat nie byłoby tego. A tak to zbierał cały mecz. Inna sprawa ze ogolnie sędziowanie jest słabe ostatnimi Laty. Najsłabsze ogniwo NBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Reikai napisał:

Każdy zadownik w crunch time robi coś takiego,  że pada na parkiet, żeby sędziowie sprawdzili czy będzie flagrant, widziałem to w tym i zeszłym sezonie miliard razy, ale tylko z Lebronem robią z tego aferę, aby przykryc game winnera. Klasyka, przerabiane 100x.

Tutaj powinien być flagrant i go nie było, jak LeBron gdzieś flopował to przy ofensie Toscano (?), który challenge'ował skutecznie Kerr. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał:

Tutaj powinien być flagrant i go nie było, jak LeBron gdzieś flopował to przy ofensie Toscano (?), który challenge'ował skutecznie Kerr. 

Tru dat, widziałem o wiele słabsze flagranty w tym sezonie.

 

3 minuty temu, ignazz napisał:

Ale w kontekście wyprostowanych ramion vs wyprowadzony cios Ala Metta Piss to chyba widząc roznice 

Czyli jak ramiona są wyprostowane (tez lol, są ale w kierunku ryja Lebrona)to od razu oznacza to że wkładając komuś palca do oka, ta osoba nie powinna czuć bólu, bo nie był to sierp od Tysona, czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ignazz napisał:

Ale w kontekście wyprostowanych ramion vs wyprowadzony cios Ala Metta Piss to chyba widząc roznice 

 

zobacz sobie pierwszą reakcję Jamesa, gdzie łapie się w okolice lewego oka, trzeba być mocno upartemu/nie lubić Brona, żeby tu widzieć Lebrona symulanta/płaczka

plus 55 sekunda, zobacz jak przez te "opuszki" (XD) głowa Lebrona idzie do tyłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał:

Tru dat, widziałem o wiele słabsze flagranty w tym sezonie.

 

Czyli jak ramiona są wyprostowane (tez lol, są ale w kierunku ryja Lebrona)to od razu oznacza to że wkładając komuś palca do oka, ta osoba nie powinna czuć bólu, bo nie był to sierp od Tysona, czy jak??

Z okiem jest tak, że nawet lekkie uderzenie może powodować łzawienie i kłopoty z widzeniem przez chwilę. Z drugiej zaś strony rzadko się po takim czymś pada. 

Generalnie nie wiem za bardzo o czym dyskutować w tym zdarzeniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, airmax napisał:

eCf6hy.jpg

 

to niezłe te opuszki XD

"Opuszkami palców pomiziany" k**** XD, dopiero play-in, a kibice już w szczytowej PO formie.

LeBron dodał trochę dramaturgii, ale nawet lekki kontakt z okiem czegoś miekkięgo może sprawić, że przez następną godzinę czujesz się jak alergik po kąpieli w pyłkach brzozy, więc jak LeBron chce sobie poleżeć na parkiecie jak go Draymond przesmyra łapami, to ma prawo sobie leżeć.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Reikai napisał:

Każdy zadownik w crunch time robi coś takiego,  że pada na parkiet, żeby sędziowie sprawdzili czy będzie flagrant, widziałem to w tym i zeszłym sezonie miliard razy, ale tylko z Lebronem robią z tego aferę, aby przykryc game winnera. Klasyka, przerabiane 100x.

Tak, a do tego ani jednej wypowiedzi potępiającej zagranie Greena. Ba, mamy nawet komentarz, że brak flagranta był tutaj "z duchem gry". :D

Ogólnie parę ostatnich stron tego tematu to dno, a szkoda, bo mecz całkiem dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja rozumiem Draymond itd, wiadomo ze to faul i moze nawet flagrant

ale Lebron ma resume takich reakcji z ktorych mozna sie tylko smiac

nie chodzi o to czy dostal czy nie i jak mocno

tylko ze po tym jak dostal przyjal pozycje, o taka o:

55bb731f51012_o_large.jpg

i w ogole, kto k**** przykrywa jakiegokolwiek game winnera lol?

co ma jedno do drugiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chytruz napisał:

"Opuszkami palców pomiziany" k**** XD, dopiero play-in, a kibice już w szczytowej PO formie.

LeBron dodał trochę dramaturgii, ale nawet lekki kontakt z okiem czegoś miekkięgo może sprawić, że przez następną godzinę czujesz się jak alergik po kąpieli w pyłkach brzozy, więc jak LeBron chce sobie poleżeć na parkiecie jak go Draymond przesmyra łapami, to ma prawo sobie leżeć.

Nie twierdze ze nie było kontaktu z okiem i bólu ale Broń wie ze sędzia wie ze nie ma to jak zweryfikować. Reakcja była z tych wręcz tragikomicznych. Można trzeć oko. Masować. Sprawdzać czy całe. Ale nie tak jak zrobił to Broń. Wiec proszę mi tu nie imputować ze olewam kwestie oka bo nie o tym pisałem. 

5 godzin temu, Jendras napisał:

Tak, a do tego ani jednej wypowiedzi potępiającej zagranie Greena. Ba, mamy nawet komentarz, że brak flagranta był tutaj "z duchem gry". :D

Ogólnie parę ostatnich stron tego tematu to dno, a szkoda, bo mecz całkiem dobry.

Napisałem ze Green to debil bo takich głupich zagrań ma już w CV trochę. 

A mecz był taki sobie. Jak patrzyłem co grało Golden jak Curry musiał odpocząć to żal było patrzeć. 

I te wszystkie nazwiska rezerwowych. Takie egzotyczne wręcz. 

5 godzin temu, Sebastian napisał:

Z okiem jest tak, że nawet lekkie uderzenie może powodować łzawienie i kłopoty z widzeniem przez chwilę. Z drugiej zaś strony rzadko się po takim czymś pada. 

Generalnie nie wiem za bardzo o czym dyskutować w tym zdarzeniu. 

Dokładnie. Czujesz dyskomfort ale nie padasz jak po gongu 

I tu kluczowe jest mimo wszystko ze łapy były wyprostowane a nie ze ktoś wsadził palec jak przekuwa się balon igła. 

5 godzin temu, airmax napisał:

 

zobacz sobie pierwszą reakcję Jamesa, gdzie łapie się w okolice lewego oka, trzeba być mocno upartemu/nie lubić Brona, żeby tu widzieć Lebrona symulanta/płaczka

plus 55 sekunda, zobacz jak przez te "opuszki" (XD) głowa Lebrona idzie do tyłu

Leżenie na flagrant. Czeka. 

Kunktatorstwo. Mimo potencjalnego bólu po kontakcie. 

Taki ból ze aż noga chodzi jakby paraliż był. 

A faul był chamski i tu nie dyskutuje. 

Broń po prostu wie ze kontakt obrońcy z głowa gracza ataku to szansa na ekstra posiadanie. 

Reszta to zabawa aby pomoc sędziom w podjęciu jedynej słusznej decyzji 

Jedyne o czym możliwe ze zapomniał lbj to to ze to nie jest seria best of 7 i tu wykluczenie na następny mecz Greena dużo nie daje. 

Ale gość ma komputer w mózgu. Wie ze jest minus 1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.