Skocz do zawartości
Roger

[FBX] FBX#1 - Deklaracje

Rekomendowane odpowiedzi

Również jestem zainteresowany jak coś ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ilu ligach gracie Panowie? Jeśli w jednej, to nie ma chyba żadnego problemu. Gorzej, gdy zarówno w FBX2 i FBX3.

PS. Może jeszcze ai3 się namyśli. Bez niego gierka traci 3/4 kolorytu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jak gram w FBX3 i FBX2. Gram generalnie w 8 ligach na sezon, raczej nie kojarzę żeby ktoś na moja aktywność narzekał 🙂 

btw w fbx3 zrobiłem 3peat pomimo ze w tamte sezony grywałem w 10 ligach, a fbx2 wygrałem 2 z 4 ostatnich sezonów* ( w tym ten „urwany” Covidowy), będąc mało aktywnym bym raczej tego nie zrobił :) 

Nie wiem czy zachęciłem czy zniechęciłem, ale już wiesz. 
@Lu-

Edytowane przez evitacre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje bardzo skromne zdanie, którym się nie przejmujcie. 

Jeżeli odrzucicie kandydaturę @evitacre gdy jest wolne miejsce, zasłaniając się tym, że gra zarówno w fbx2 i fbx3 to będzie to tylko oznaczało, że boicie się konkurencji z jego strony. A jest się czego bać 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@evitacre sam miałem ekipy w FBX1 i FBX2 przez jakiś czas. Pamiętam, że zawsze unikaliśmy tego, by ktoś prowadził drużynę w każdej z trzech lig. Przez ten cały czas, gdy grałem (z przerwą na lata 2012-19) takiej sytuacji nie było. Nie mam żadnego "ale" do Twojej osoby i nie jestem osobą decyzyjną w tej kwestii. A tymi sukcesami sobie nie pomogłeś :P

Myślę, że poczekamy na deklaracje od innych zainteresowanych i albo komisarz, albo pozostali GM-owie zdecydują komu dać szansę w FBX1. Osobiście liczę na to, że @ai3 jednak się ogarnie i zostanie z nami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ai3 zostaje, do września zmieni zdanie. Pomożemy mu nawet zejść z tego wielkiego salary.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 minut temu, Lu- napisał:

Myślę, że poczekamy na deklaracje od innych zainteresowanych i albo komisarz, albo pozostali GM-owie zdecydują komu dać szansę w FBX1. Osobiście liczę na to, że @ai3 jednak się ogarnie i zostanie z nami.

Patrząc na zainteresowanie stołkiem komisarza coś czuję, że będę musiał pociągnąć ten wózek kolejny rok, bo szkoda zostawiać zgliszcza, szczególnie że tyle serducha się w to wkładało ;]

Dajemy sobie czas do końca lipca, w sensie na decyzję dot. nowych graczy. Też czekam aż @ai3 zmieni zdanie, wtedy pozostaną nam do obsadzenia dwa miejsce (Heat i Pacers).

Edytowane przez Roger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
17 godzin temu, Lu- napisał:

@evitacre sam miałem ekipy w FBX1 i FBX2 przez jakiś czas. Pamiętam, że zawsze unikaliśmy tego, by ktoś prowadził drużynę w każdej z trzech lig. Przez ten cały czas, gdy grałem (z przerwą na lata 2012-19) takiej sytuacji nie było. Nie mam żadnego "ale" do Twojej osoby i nie jestem osobą decyzyjną w tej kwestii. A tymi sukcesami sobie nie pomogłeś :P

Tak z ciekawości, dlaczego unikacie aby manago był w kilku fbx'ach ? :)

Oczywiście zaakceptują każdą Waszą decyzję,  widziałem że kilku graczy zrezygnowało więc zgłosiłem kandydaturę jako doświadczony gracz. 

"A tymi sukcesami sobie nie pomogłeś :P"

Chcesz zaniżać poziom ligi biorąc niedoświadczonych graczy - no weź 😜 ? 

Edytowane przez evitacre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Generalnie ja polecam @evitacre poza swoją kandydaturą ;)

Gram z nim od lat i odchodzący @kolek23 może przekazać opinie zarówno o mnie jak i Evicie ;) 

z Evita gramy razem w fbx2 - mnie aktualnie poza beGM zostaje tylko #2 wiec chętnie dołączę i do waszego zacnego grona

problemow z aktywnością raczej u mnie nie ma - przede wszystkim odpisuje na wszelkie PM w ciągu 48h 😂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, evitacre napisał:

Ai3 ma problem z aktywnoscia kiedy gra w wiecej niz jednej lidze FB w sezonie i dlatego zawsze forsowal ten wymog ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, evitacre napisał:

FBX zaczęło się w rookie season Dwighta Howarda, więc - choć nie zażywam Braveranu i nie stosuję preparatów przeciwko łysieniu i na poprawę pracy zwojów mózgowych - naprawdę nie pamiętam. Mogę gdybać, że chodziło o to żeby GMowie robiąc deale w jednej z lig nie wyrównywali ich transferami w innej lidze. Patrząc jakie indywidua przewinęły się swego czasu przez ligi (Gilu wciąż w naszej pamięci) nie było to bezsensowne. Zdecydowanie wolę aktywnego gracza, który dodatkowo coś napisze na forum (a jeśli ma taki styl jak @ai3, to bajka - niestety Bartuś jest niepodrabialny i jedyny w swoim rodzaju), niż np. takiego obiego, który zbiera sobie scrubów z FA, a jego aktywność ogranicza się rokrocznie do napisania "gram". I tak za każdym razem, gdy widzę jego "gram", myślę sobie "k****, szkoda. Może za rok da sobie siana".

Edytowane przez Lu-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Roger napisał:

Patrząc na zainteresowanie stołkiem komisarza coś czuję, że będę musiał pociągnąć ten wózek kolejny rok, bo szkoda zostawiać zgliszcza, szczególnie że tyle serducha się w to wkładało ;]

Nikt nie brał tego pod uwagę, że możesz zrezygnować z funkcji komisarza.😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 godzin temu, Chytruz napisał:

Ai3 ma problem z aktywnoscia kiedy gra w wiecej niz jednej lidze FB w sezonie i dlatego zawsze forsowal ten wymog ;]

Hehe, jak to przeczytałem to przypomniało mi się że w offseason wparował do tematu FBX#2 komentując jakiś wpis o graniu w wielu ligach, że to bez sensu bo się nie ogarnia etc. Także to co piszesz mi się w sensowną całość składa :)

20 godzin temu, Lu- napisał:

FBX zaczęło się w rookie season Dwighta Howarda, więc - choć nie zażywam Braveranu i nie stosuję preparatów przeciwko łysieniu i na poprawę pracy zwojów mózgowych - naprawdę nie pamiętam. Mogę gdybać, że chodziło o to żeby GMowie robiąc deale w jednej z lig nie wyrównywali ich transferami w innej lidze. Patrząc jakie indywidua przewinęły się swego czasu przez ligi (Gilu wciąż w naszej pamięci) nie było to bezsensowne. Zdecydowanie wolę aktywnego gracza, który dodatkowo coś napisze na forum (a jeśli ma taki styl jak @ai3, to bajka - niestety Bartuś jest niepodrabialny i jedyny w swoim rodzaju), niż np. takiego obiego, który zbiera sobie scrubów z FA, a jego aktywność ogranicza się rokrocznie do napisania "gram". I tak za każdym razem, gdy widzę jego "gram", myślę sobie "k****, szkoda. Może za rok da sobie siana".

1. Łysienie - też takowych nie stosuje, jak 'pierdykneło' w wieku ok 27 lat tak przed 30chą nie było już co ratować ;)

2. Wyrównywanie transferów -  to faktycznie ma jakiś sens, aczkolwiek wydaj mi się że nasza fantasy basketbollowa społeczność jest na tyle mała że jednak większość graczy / userów spotyka się w innych ligach, więc to imo taki trochę strzał w kolano bo skazujesz się na jakiś toatlnie no name userów gdzie zawsze masz ryzyko. Z drugiej strony gdyby pojawiło się takie kombinowanie to taki user byłby spalony gdyby to wyszło więc Ci z dłuższym stażem pewnie nie zaryzykują  

3. Obi - tak zbiera tch scrubów że zawsze jest wysoko na koniec sezonu,  so you knkow ;)  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powroce w nowym alter ego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To mamy do oddania contendera i tankera, ciekawe czy rozwiazemy to tak c***owo jak zawsze 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, Chytruz napisał:

To mamy do oddania contendera i tankera, ciekawe czy rozwiazemy to tak c***owo jak zawsze 🤔

Ułatwię sprawę - jeśli moja skromna kandydatura przejdzie mogę wziąć zarówno contendera jak i tankera, mogę tez wziąć udział w snake’owym wyborze zawodników 🙂 Myślę ze @Szulim tez jest to raczej obojętne 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi tez to obojętne - choć zwykle zaczynałem od tankowania i układania zespołu pod siebie wiec moge przyjąć tankera ;) 

niech @evitacre kontynuuje mistrzowska passę 😎

Jeśli nasze kandydatury przejdą ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@evitacre@Szulim

Pozostały dwie ekipy do wzięcia, Miami Heat i Indiana Pacers. Zrobimy mini draft. Evita jako że zgłosił się pierwszy będzie wybierał jako pierwszy. Temat zarzucę za chwilę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.