Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Deklaracje


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

Jak gram w FBX3 i FBX2. Gram generalnie w 8 ligach na sezon, raczej nie kojarzę żeby ktoś na moja aktywność narzekał 🙂 

btw w fbx3 zrobiłem 3peat pomimo ze w tamte sezony grywałem w 10 ligach, a fbx2 wygrałem 2 z 4 ostatnich sezonów* ( w tym ten „urwany” Covidowy), będąc mało aktywnym bym raczej tego nie zrobił :) 
 

Nie wiem czy zachęciłem czy zniechęciłem, ale już wiesz. 
@Lu-

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@evitacre sam miałem ekipy w FBX1 i FBX2 przez jakiś czas. Pamiętam, że zawsze unikaliśmy tego, by ktoś prowadził drużynę w każdej z trzech lig. Przez ten cały czas, gdy grałem (z przerwą na lata 2012-19) takiej sytuacji nie było. Nie mam żadnego "ale" do Twojej osoby i nie jestem osobą decyzyjną w tej kwestii. A tymi sukcesami sobie nie pomogłeś :P

Myślę, że poczekamy na deklaracje od innych zainteresowanych i albo komisarz, albo pozostali GM-owie zdecydują komu dać szansę w FBX1. Osobiście liczę na to, że @ai3 jednak się ogarnie i zostanie z nami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lu- napisał:

Myślę, że poczekamy na deklaracje od innych zainteresowanych i albo komisarz, albo pozostali GM-owie zdecydują komu dać szansę w FBX1. Osobiście liczę na to, że @ai3 jednak się ogarnie i zostanie z nami.

Patrząc na zainteresowanie stołkiem komisarza coś czuję, że będę musiał pociągnąć ten wózek kolejny rok, bo szkoda zostawiać zgliszcza, szczególnie że tyle serducha się w to wkładało ;]

Dajemy sobie czas do końca lipca, w sensie na decyzję dot. nowych graczy. Też czekam aż @ai3 zmieni zdanie, wtedy pozostaną nam do obsadzenia dwa miejsce (Heat i Pacers).

 

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Lu- napisał:

@evitacre sam miałem ekipy w FBX1 i FBX2 przez jakiś czas. Pamiętam, że zawsze unikaliśmy tego, by ktoś prowadził drużynę w każdej z trzech lig. Przez ten cały czas, gdy grałem (z przerwą na lata 2012-19) takiej sytuacji nie było. Nie mam żadnego "ale" do Twojej osoby i nie jestem osobą decyzyjną w tej kwestii. A tymi sukcesami sobie nie pomogłeś :P

Myślę, że poczekamy na deklaracje od innych zainteresowanych i albo komisarz, albo pozostali GM-owie zdecydują komu dać szansę w FBX1. Osobiście liczę na to, że @ai3 jednak się ogarnie i zostanie z nami.

Tak z ciekawości, dlaczego unikacie aby manago był w kilku fbx'ach ? :)

Oczywiście zaakceptują każdą Waszą decyzję,  widziałem że kilku graczy zrezygnowało więc zgłosiłem kandydaturę jako doświadczony gracz. 

"A tymi sukcesami sobie nie pomogłeś :P"

Chcesz zaniżać poziom ligi biorąc niedoświadczonych graczy - no weź 😜 ? 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie ja polecam @evitacre poza swoją kandydaturą ;)

Gram z nim od lat i odchodzący @kolek23 może przekazać opinie zarówno o mnie jak i Evicie ;) 

z Evita gramy razem w fbx2 - mnie aktualnie poza beGM zostaje tylko #2 wiec chętnie dołączę i do waszego zacnego grona

problemow z aktywnością raczej u mnie nie ma - przede wszystkim odpisuje na wszelkie PM w ciągu 48h 😂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, evitacre napisał:

Tak z ciekawości, dlaczego unikacie aby manago był w kilku fbx'ach ? :)

FBX zaczęło się w rookie season Dwighta Howarda, więc - choć nie zażywam Braveranu i nie stosuję preparatów przeciwko łysieniu i na poprawę pracy zwojów mózgowych - naprawdę nie pamiętam. Mogę gdybać, że chodziło o to żeby GMowie robiąc deale w jednej z lig nie wyrównywali ich transferami w innej lidze. Patrząc jakie indywidua przewinęły się swego czasu przez ligi (Gilu wciąż w naszej pamięci) nie było to bezsensowne. Zdecydowanie wolę aktywnego gracza, który dodatkowo coś napisze na forum (a jeśli ma taki styl jak @ai3, to bajka - niestety Bartuś jest niepodrabialny i jedyny w swoim rodzaju), niż np. takiego obiego, który zbiera sobie scrubów z FA, a jego aktywność ogranicza się rokrocznie do napisania "gram". I tak za każdym razem, gdy widzę jego "gram", myślę sobie "k****, szkoda. Może za rok da sobie siana".

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Roger napisał:

Patrząc na zainteresowanie stołkiem komisarza coś czuję, że będę musiał pociągnąć ten wózek kolejny rok, bo szkoda zostawiać zgliszcza, szczególnie że tyle serducha się w to wkładało ;]

 

Nikt nie brał tego pod uwagę, że możesz zrezygnować z funkcji komisarza.😀

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Chytruz napisał:

Ai3 ma problem z aktywnoscia kiedy gra w wiecej niz jednej lidze FB w sezonie i dlatego zawsze forsowal ten wymog ;]

Hehe, jak to przeczytałem to przypomniało mi się że w offseason wparował do tematu FBX#2 komentując jakiś wpis o graniu w wielu ligach, że to bez sensu bo się nie ogarnia etc. Także to co piszesz mi się w sensowną całość składa :)

20 godzin temu, Lu- napisał:

FBX zaczęło się w rookie season Dwighta Howarda, więc - choć nie zażywam Braveranu i nie stosuję preparatów przeciwko łysieniu i na poprawę pracy zwojów mózgowych - naprawdę nie pamiętam. Mogę gdybać, że chodziło o to żeby GMowie robiąc deale w jednej z lig nie wyrównywali ich transferami w innej lidze. Patrząc jakie indywidua przewinęły się swego czasu przez ligi (Gilu wciąż w naszej pamięci) nie było to bezsensowne. Zdecydowanie wolę aktywnego gracza, który dodatkowo coś napisze na forum (a jeśli ma taki styl jak @ai3, to bajka - niestety Bartuś jest niepodrabialny i jedyny w swoim rodzaju), niż np. takiego obiego, który zbiera sobie scrubów z FA, a jego aktywność ogranicza się rokrocznie do napisania "gram". I tak za każdym razem, gdy widzę jego "gram", myślę sobie "k****, szkoda. Może za rok da sobie siana".

1. Łysienie - też takowych nie stosuje, jak 'pierdykneło' w wieku ok 27 lat tak przed 30chą nie było już co ratować ;)

2. Wyrównywanie transferów -  to faktycznie ma jakiś sens, aczkolwiek wydaj mi się że nasza fantasy basketbollowa społeczność jest na tyle mała że jednak większość graczy / userów spotyka się w innych ligach, więc to imo taki trochę strzał w kolano bo skazujesz się na jakiś toatlnie no name userów gdzie zawsze masz ryzyko. Z drugiej strony gdyby pojawiło się takie kombinowanie to taki user byłby spalony gdyby to wyszło więc Ci z dłuższym stażem pewnie nie zaryzykują  

3. Obi - tak zbiera tch scrubów że zawsze jest wysoko na koniec sezonu,  so you knkow ;)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
5 godzin temu, Chytruz napisał:

To mamy do oddania contendera i tankera, ciekawe czy rozwiazemy to tak c***owo jak zawsze 🤔

Ułatwię sprawę - jeśli moja skromna kandydatura przejdzie mogę wziąć zarówno contendera jak i tankera, mogę tez wziąć udział w snake’owym wyborze zawodników 🙂 Myślę ze @Szulim tez jest to raczej obojętne 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.