Skocz do zawartości

Ranking ogórów


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Tak z ciekawości zrobiłem simkę.

Mistrzem wyszło mi Spurs.

Backcourt Rozier - Barton, a Thomas z ławki :P

Oj zepsułem Pablowi trochę pozycje negocjacyjną tym wpisem :P

Wklej lepiej screena :)

 

najlepsze simki i tak są mniej więcej po pierwszej oficjalnej jak już składy sobie każdy ustawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

8. Bismack Biyombo - Dostał sowity kontrakt za potencjał i młody wiek

Dostał taki kontrakt, bo jak to w simce bywa, ktoś z cap space podbijał kwotę, wiedząc, że nie mogę go stracić za darmo (to wiadomo byłoby fatalne z perspektywy klubu), a żebym czasem nie przystealował. 

Btw, on chyba jakoś mocno nie poleciał na campach. Dalej świetny w defensywie, inside scoring +2 zawsze coś, potencjał dalej powyżej 50. Trzeba się po prostu pogodzić, że defensywnej zbiórki to on już raczej nie poprawi, ale wydaje mi się, że tak czy siak impakt daje dosyć niezły. Kontrakt wysoki, ale chyba zbyt surowo go oceniłeś, w sensie poczekałbym jeszcze trochę z wrzucaniem go w taki ranking. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Braveheart22 napisał:

Dostał taki kontrakt, bo jak to w simce bywa, ktoś z cap space podbijał kwotę, wiedząc, że nie mogę go stracić za darmo (to wiadomo byłoby fatalne z perspektywy klubu), a żebym czasem nie przystealował. 

Btw, on chyba jakoś mocno nie poleciał na campach. Dalej świetny w defensywie, inside scoring +2 zawsze coś, potencjał dalej powyżej 50. Trzeba się po prostu pogodzić, że defensywnej zbiórki to on już raczej nie poprawi, ale wydaje mi się, że tak czy siak impakt daje dosyć niezły. Kontrakt wysoki, ale chyba zbyt surowo go oceniłeś, w sensie poczekałbym jeszcze trochę z wrzucaniem go w taki ranking. 

Nie ma obecnie wielu złych kontraktów w lidze. Znalezienie się w TOP10 nie oznacza, że te nazwiska nie wnoszą jakości i są ogórami. Dość powiedzieć, że zdecydowana większość listy to kontrakty ledwo dwuletnie.

To też niejako stawia pytanie jak będzie wyglądał rynek FA za dwa sezony. To niedawno zakończone FA to rekordowo mała ilość gotówki. Nie było nawet 100mln wolnego cap space, a potrafiło dobijać do 160.

Za dwa lata ten kontrakt może wyglądać zupełnie inaczej, ale mi dziś ciężko przeanalizować jak będzie wyglądała sytuacja na rynku :) 

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Niedrogo sprzedam Bartona. Podstawowy SG Mistrzów za zaledwie 1.2 mln :)

Kupię Bartona!

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kuba2419 napisał:

Musisz ściągnąć gierkę ze stronki i wtedy ściągasz do niej aktualnego sejwa którego @julekstep pewnie udostępnił, co i jak zrobić gdzieś w którymś temacie jest :)

Mam gierkę no ale troche mi się nie chce wszystkiego od nowa instalować :P dawać ten plik csv :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Cichy zmienił(a) tytuł na Ranking ogórów

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.