Skocz do zawartości

Hall of Fame 21, reakcje na żywo


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Kubbas napisał:

zawod w c***, denne to HOF, Jordan nic nie gadal

 

Wiesz nie każdy potrafi przemawiać przed ludźmi tak samo jak w jakiś luźniejszych konwencjach. Może jestem już boomerem, ale mi się podobały przemowy wszystkich. Vanessa Bryant silna kobitka. Timi niby nudziarz, ale na swój sposób zabawny. Od KG spodziewałem się więcej luzu, ale chyba widownia nie ta co w podcastach to się nie rozpędzał :P

 

https://streamable.com/d6kcw8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, matek napisał:

Kubbas chyba stand upu się spodziewał :)

Duże oczekiwania, to i wielki zawód 😛

 

nie no po prostu od all time greats spodziewalem sie all time great contentu jak na HOF od Birda, Jordana, Shaqa, Schmidta i wielu innych a byla popelina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kubbas napisał:

nie no po prostu od all time greats spodziewalem sie all time great contentu jak na HOF od Birda, Jordana, Shaqa, Schmidta i wielu innych a byla popelina

nadal skupiasz się tylko na swoim guście.

Ja jak słyszałem jak Shaq na przemówieniu gadał o jakiś ziołach i zen czułem zażenowanie np.

Każdy lubi co innego.

Tim zaś opisał swoją karierę, wspomniał wiele istotnych kwestii ze swojej historii.

btw lubisz może program Z kamerą wśród Kardashian ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

14 minut temu, matek napisał:

A co rozumiesz przez all time content? 

może coś takiego:

fQFbfr.gif

2 minuty temu, Koelner napisał:

ogólnie finał czyli przemówienie żony kobe słabe i pamietam ją jako szczupłą fajną kobitkę a tutaj wyskoczyła ze sporym kapskiem 

ech, wiesz, straciła w okolicznościach męża, ojca swoich dzieci, myślę że w takich warunkach i tak prezentowała się świetnie.

Dodatkowo, ona nigdy do takiej roli nie aspirowała ( bycie w centrum uwagi ), a została poniekąd do tego tragicznie zmuszona.

 

Edytowane przez mac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał:

ogólnie finał czyli przemówienie żony kobe słabe i pamietam ją jako szczupłą fajną kobitkę a tutaj wyskoczyła ze sporym kapskiem 

Przecież to 40 letnia pół latynoska po urodzeniu 4 dzieci więc czego oczekiwałeś. Poza tym czarni przecież lubią takie dupiate a tak w ogóle to od jakichś 10 lat praktycznie się nie zmieniła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dunk8 napisał:

Przecież to 40 letnia pół latynoska po urodzeniu 4 dzieci więc czego oczekiwałeś. Poza tym czarni przecież lubią takie dupiate a tak w ogóle to od jakichś 10 lat praktycznie się nie zmieniła

wychowałem się na j lo :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.