Skocz do zawartości

Offseason 2009 - FA, trades, SL


spabloo

Rekomendowane odpowiedzi

Co do backupa na pg nie wyobrażam sobie żebysmy w przypadku kontuzji Nelsona grali AJ w s5. Mozliwe że jeszcze nie teraz ale w trakcie sezonu Otis zakontraktuje jakiegoś rozgrywajka. Musi. Az strach pomysleć jakbysmy skonczyli w ostatnich Po bez Alstona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to CJ Watson juz jedna noga u nas :D Czekamy co zrobi GS. Ja tylko powiem ze podoba mi sie ten zawodnik. Widzialem go pare razy i naprawde umie grac. Szybki, potrafi rzucic. Wystarczy spojrzec na statystyki.. 45% za 2 i 40% za 3. Oby tylko nie przebili oferty. Zajebisty jest koles, mowie wam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby podpisali z Watsonem i Barnes którzy praktycznie są już jednymi nogami w Magic to albo mi się zdaje albo mamy najsilniejszą ekipę w NBA. Nawet Boston nie wygląda tak strasznie (gdyby nie ten Garnett). Takiej ekipy nie mielismy nigdy. Wysmienity Backup a w S5 niczego nie brakuje może tylko porzadny PF ale która druzyna nie ma słabszego ogniwa na którejś pozycji. Mamy VC zamiast Turka który na pewno jest pewniejszym i równiejszym zawodnikiem a Backup byłby lepszy niż rok i dwa sezony temu.

Może się doczekamy misia a jak nie w tym roku to w przyszłym mamy taki sam skład bo kontrakty śa na minimum pare lat :)

 

Nelson/Watson/A.J.

Carter/Pietrus/Redick/Richardson

Lewis/Barnes

Bass/Anderson

Howard/Gortat

 

CP3 coś wspominał że mogą go wymienić ciakawe czy Magic byliby w stanie coś wymyślić żeby go wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby podpisali z Watsonem i Barnes którzy praktycznie są już jednymi nogami w Magic to albo mi się zdaje albo mamy najsilniejszą ekipę w NBA.

Zdaje Ci się ;)

 

A tak na serio to na sprawę trzeba patrzeć kompleksowo :)

 

Jeśli bierzemy pod uwagę s5 to bez wątpienia nie ma bata na Lakers. Bynum-Gasol-Artest-Bryant ... No more questions.

 

Jednak jak wiemy nie samym s5 się gra i patrząc na całą 15tkę to chyba faktycznie macie najbardziej WYRÓWNANĄ ekipę :) Trzeba Wam przyznać.

 

Niemniej jeśli patrząc na ścisłą rotację jaka będzie miała miejsce w PO to dla mnie minimalną, ale przewagę mają Lakers - w wypadku pozostania Odoma oczywiście.

 

Jednak jak dla mnie poprzez pozostanie Gortata i sfinalizowania wszystkich transferów o jakich się mówi jesteście najlepsi na wschodzie bez dwóch zdań :) Wallace i Daniels nie uchronią Celtów w walce z Wami moim zdaniem. Trochę to dla mnie za stare towarzystwo i o ile wiek nie jest może najważniejszy to jednak taka jaka jego średnia jaka jest w połączeniu z naprawdę krótką ławką powinna naprawdę wyjść bokiem Celtom.

 

W lidze największą konkurencją dla Was będzie Lakers i nie mam nic przeciwko powtórce tegorocznego finału ;)

 

A CP3 w Magic ? To chyba musiałoby ze 2 graczy ze s5 polecieć i ze 2 z rotacji, żeby go stamtąd wyciągnąc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jak dla mnie poprzez pozostanie Gortata i sfinalizowania wszystkich transferów o jakich się mówi jesteście najlepsi na wschodzie bez dwóch zdań :) Wallace i Daniels nie uchronią Celtów w walce z Wami moim zdaniem. Trochę to dla mnie za stare towarzystwo i o ile wiek nie jest może najważniejszy to jednak taka jaka jego średnia jaka jest w połączeniu z naprawdę krótką ławką powinna naprawdę wyjść bokiem Celtom.\

Tylko to powrót KG tu będzie odgrywał kluczową rolę. A Wallace i Daniels to bardzo konkretne wsparcie jak dla mnie świetne ruchy Celtics. Nie wiem jak tam sytuacja z kontraktem powe'a jeszcze bo jak wroci do do gry po all star game to moze na PO byc gotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze primo to ja jakoś nie wierzę w BIG (OLD) Trio ;) Nie w takim wymiarze czasowym jak do tej pory w każdym razie.

 

Po drugie primo to ja NIE jaram się powrotem KG bo wraca po dość dupnej kontuzji w dodatku trochę lat ma na karku, w dodatku WIĘKSZOŚĆ ludzi zdaje się jakby wogóle nie pamiętać/nie brać pod uwagę tego, że to jego pierwszy taki poważny uraz i cholera wie w jakiej formiej wróci i jak się bedzie zachowywał po tym urazie. On i jego organizm.

 

Po trzecie primo to Powe odpada, G. Davis mozliwe, że nie wróci to kto zostaje ? Wallace - kolejny dziadek, Daniels - który wykręcał fajne cyferki bo miał dużo minut i przeciętnych partnerów więc i ktoś musiał rzucać. Ogólnie jednak wzmocnienia na plus, ale dla mnie oboje razem mniej warci dla Celtics niż Jefferson z Dicem dla Spurs, Carter z Gortatem dla Magic, Artest z Odomem dla Lakers. Poza tym poza wymienionymi graczami kto im zostaje ? Łamiący się ciągle Tony Allen ? Potrafiący trafiać tylko za 3 House ?

 

Porównując to do ławek Lakers czy Magic to nie wygląda to najlepiej.

 

Dla mnie zbyt dużo znaków zapytania. Ja to widzę tak : Dopisze zdrowie i forma - mają szanse na finał i misia. Posypie się jeden, dwóch graczy to znowu c*** to strzeli i będzie max. ECF.

 

NIKT NIE MUSI się ze mną zgadzać. Może liczyć na Boston. Dla mnie ta drużyna po prostu potrzebuje lekkiego przewietrzenia i zdecydowanie szerszej ławki. Aktualnie to dla mnie 3 siła wschodu i 6 siła ligi ogólnie. Kto sądzi inaczej - ok. Mamy swoje typy. Czekamy na sezon i zobaczymy kto miał rację ;)

 

Jak Boston wygra lub dojdzie chociaż do finału ligi to obiecuję odszczekać swoje słowa, przyznać się do winy i oddać Wam rację :) Póki co mój typ to maksymalnie ECF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bynum-Gasol-Artest-Bryant

Pod warunkiem że łamaga Bynum się nie połamie :) Strasznie gostek kontuzjogenny jest. W takim wieku. No ale jak będą zdrowi no to faktycznie mają bardzo dobre s5. Ale zanim zaczniesz Bynuma stawiać jako gwiazde to niech przynajmniej zagra jeden cały sezon nie 20 meczy które mu wyszły. Ma chłopak talent, ale talent to nie wszystko musi też być zdrowy. Najbardziej obawiam się nie Kobiego, Artesta czy Gasola tylko Phila Jacksona - macie obecnie najlepszego trenera w lidze i to jest wasza największa przewaga bo s5 wyglądają bardzo równo.

 

Trzeba też pamiętać o Cleveland bo troche Kilogramów im przybyło w s5 :lol: Jeżeli ten śmieszny backup Lebrona wyciągnął jakieś wnioski z porażki to mogą nieźle namieszać i predzej ich widze w finale niż Boston (chociaż lekceważyć Boston i KG....)

 

Poza tym jest jeszcze SAS do ogrania w drodze do Finału.

 

Będzie super ciekawy sezon :D miejmy nadzieje że nikt się nie połamie i nie będzie kontuzji i zobaczymy składy w komplecie.

 

A CP3 w Magic ? To chyba musiałoby ze 2 graczy ze s5 polecieć i ze 2 z rotacji, żeby go stamtąd wyciągnąc

- to nawet na plotkę nie zasługuje bo CP3 powiedział znowu że nigdzie się nie wybiera. A szkoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktos tu płakał ze oddalismy Turkoglu i Lee? Ktos tu mowił o jakichś dziurach? :)

Ja po Turku jakoś nie płakałem i nie zapłacze :D A Lee mi szkoda a wtedy nie wiedzieliśmy że podpiszą Bass'a i może Barnsa i Watsona. Jak dla mnie offseason na wielki plus :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok Lee w trykocie innego zespołu i tak będzie dla mnie wielkim ciosem. Wolałbym nie mieć Barnesa i Watsona, ale mieć Courtneya. No, ale to już przeszłość. Nasz team na papierze w tej chwili jest najsilniejszy w NBA i kropka. Coś niesamowitego! Otis for president :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok Lee w trykocie innego zespołu i tak będzie dla mnie wielkim ciosem. Wolałbym nie mieć Barnesa i Watsona, ale mieć Courtneya. No, ale to już przeszłość. Nasz team na papierze w tej chwili jest najsilniejszy w NBA i kropka. Coś niesamowitego! Otis for president :wink:

jak dla mnie bardzo dobre ruchy ale!

 

turkoglut > carter (minimalnie)

lee> barnes

alston> watson (zdecydowanie)

gortat=gortat ( mamy nadzieje że bedzie coraz lepszy)

i jedynie Bass >>> Battie / Foyle robi różnicę !

 

choć oczywiście team jest młody i dalej rozwojowy a Nelson oby był zdrowy....

ale w porównaniu do wzmocnień zachodnich ekip to raczej zmiana składu i korekta niz zdecydowane i jednoznaczne wzmocnienie

Barnes oczywiście ściagnęty jako Kobe LBJ PP stoper

więc jak dla mnie pozytywne delikatne wzmocnienie ale bardziej łagodzenie straty jaka jest Hedo

killerski Carter nie jest tak zabójczo skuteczny w winning buzzzz i zatęsknicie za nim jeszcze tak jak za nieobliczalnym Alstonem

 

BTW

 

w 2012 Gortat bedzie zarabiał prawie tyle co Nelson

 

bTW2

 

czy wiecie że Bass miał w PO 28/31 w FT (90.30%) a i 55% w FG robi wrażenie

bardzo podobała mi sie jego agresywna gra z Nuggets gdzie jego czas wzrósł a wykazał sie chłop brakiem strat :!:

po prostu łapie piłki :wink:

 

mój główny zarzut to jedynie fakt ze facet przez 2. sezon w Mavs nie rozwinął się tak jak od niego wymagano ( ale grając Dirkiem na PF czasu na to zbyt nie miał) a część stat jak nie utknęła to nawet lekko spadła ....

 

 

rozumiem że fani Magic moga zaatakować moje zdanie ale jest to moja opinia i tyle....

tak jak obecnie Hedo jest przez Was niedoceniany w tym co zrobił tak Carter jednak przeceniany.....

 

zgodzę się że OM ma bardzo mocny i ciekawy skład Carter jako weteran wprowadzi więcej doswiadczenia i rzeczywiście zimnej głowy ale podstawą oceny na tym forum widzę przede wszystkim serie z Lakers trochę 'zapominajac" o wcześniejszych dokonaniach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turkoglu lepszy od Cartera? Cóż, widać, że nie widziałeś zbyt wielu meczów Magic. Turk zdobywał punkty w clutch time tylko właściwie dlatego, że wciąż grane były na niego izolacje. Wymuszał rzuty i czasem trafiał jakieś niewiarygodne farfocle, ale częściej podejmował złe decyzje. Ile głupich strat, ile nieprzemyślanych rzutów. Będzie go brakować momentami, ale Vince zastąpi go z powodzeniem. Ponadto dawać 10 milionów przez pięć sezonów ponadtrzydziestoletniemu zawodnikowi, który nie jest liderem zespołu, byłoby przegięciem.

 

Alston lepszy niż Watson, ale co z tego, skoro pod koniec sezonu zaczynał być rakiem w szatni. Widać było, że nie zaakceptuje roli rezerwowego zbyt łatwo. A zapomniałeś o powrocie do zdrowia Nelsona. Rotacja z Jameerem, Watsonem i AJ'em jest lepsza niż rok temu.

 

Zapomniałeś o Ryanie Andersonie i o przesunięciu Lewisa na trójkę.

 

Nelson/Watson/AJ

Carter/Pietrus/JJ

Lewis/Barnes

Bass/Anderson

Howard/Gortat

 

Najlepsza ławka w NBA by far.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barnes już na pewno w Magic, a Watson? Z tego co czytam to wstępniak jeszcze nie podpisany, a potem pozostaje czekać na decyzję Warriors, którzy przy mają 3 PG więc nie powinni wyrównywać. Barnes wziął minimum dla weteranów czy pozostałą część MLE?

 

 

Ja tam widzę, że mamy skład tak głęboki, że pozostaje się obawiać jak wpłynie to na atmosferę. Pietrus to jest gracz na 30 minut w większości klubów NBA, Barnes i Gortat spokojnie na 25. Tymczasem u nas będą grać po kilkanaście. Anderson nawet nie wiadomo czy się załapie do rotacji, a większość klubów pewnie chciałaby mieć zawodnika z takim rzutem i przy okazji niezłego na deskach. 12 zawodników i każdy nadaje się do gry (oczywiście nie każdy do pierwszej piątki, ale są to ludzie zaprawieni w bojach) i nawet wypadnięcie na dłuższy czas jednego, dwóch czy nawet trzech graczy nie robi nam wielkiej różnicy. Ile klubów w NBA ma taki komfort?

 

Brawo Otis!!! Jeśli nie wygramy mistrzostwa, to na pewno jesteś ostatnim człowiekiem, do którego będzie można mieć pretensje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turkoglu lepszy od Cartera? Cóż, widać, że nie widziałeś zbyt wielu meczów Magic. Turk zdobywał punkty w clutch time tylko właściwie dlatego, że wciąż grane były na niego izolacje. Wymuszał rzuty i czasem trafiał jakieś niewiarygodne farfocle, ale częściej podejmował złe decyzje. Ile głupich strat, ile nieprzemyślanych rzutów. Będzie go brakować momentami, ale Vince zastąpi go z powodzeniem. Ponadto dawać 10 milionów przez pięć sezonów ponadtrzydziestoletniemu zawodnikowi, który nie jest liderem zespołu, byłoby przegięciem.

 

Alston lepszy niż Watson, ale co z tego, skoro pod koniec sezonu zaczynał być rakiem w szatni. Widać było, że nie zaakceptuje roli rezerwowego zbyt łatwo. A zapomniałeś o powrocie do zdrowia Nelsona. Rotacja z Jameerem, Watsonem i AJ'em jest lepsza niż rok temu.

 

Zapomniałeś o Ryanie Andersonie i o przesunięciu Lewisa na trójkę.

 

Nelson/Watson/AJ

Carter/Pietrus/JJ

Lewis/Barnes

Bass/Anderson

Howard/Gortat

 

Najlepsza ławka w NBA by far.

1. Nie bedę sie przekomarzał ile meczy Nets widziałeś ale przez Gortata trochę w cyfrze nawet leciało

2. Nelson - nie zapomniałem ale oceniamy OS i trejdy nie zdrowie bo to nijak sie ma do siebie

3. 33/34/35 letni VC (teamOption) z 16mln i 17mln ew. 18mln vs 50 mln dla 31-36 letniego? lepsze ale nie tu i teraz czyli 2 najblizsze sezony

 

dodatkowo dochodzi urazowość większa u ekploatowanego 10 minut w karierze dłuzej VC 37 vs 27 Mpg gdzie 67,67, 74 mecze w sezonie masz vs 43,57,60,73,75

zobaczcie sobie injury raports z 2008/9 gdzie VC grał z wielokrotnie częstszymi urazami wiec liczenie chyba nawet meczy nie ma sensu

 

przez urazowość widzę nie tyle że Hedo jest ( w kontekście zeszłego sezonu ) lepszy od VC ale ze ( moge sie mylić) w PO 2010 będzie lepszy!

 

4. wiem że argumentem jest przesuwanie Rysia na SF ale Bass czy anderson starterami dobrymi nie są a gortat pewnie się na 4 nie nadaje.....

dla mnie Rysio na PF o.k. więc tego argumentu do końca nie przyjmuję

 

tezy bronię nie że Hedo lepszy od VC tylko ze wzmocnienia rywali lepsze

Artest za Arize

Jeff za Bowena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie wyrównaną ławkę to fakt. Ale wyrównaną na pewnym poziomie. Nie jest to wg mnie poziom jakiś rewelacyjny. Macie po prostu paru solidnych grajków, paru zdolnych młodziaków i tyle.

 

Ogólnie 5-6 ekip jest w miarę wyrównanych i naprawdę ciekawa walka się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz - nie sądzę, aby chodziło o zarobki w przypadku Turka. Bardziej chodziło o ten dodatkowy 5-ty rok kontraktu. Drużyna będzie się opierać na trzonie, który stanowią Howard, Lewis i Nelson jeszcze przez 4 sezony. Dwight prawdopodobnie zostanie przedłużony wcześniej i znowu będziemy go mogli odpowiednio obudować, aby walczyć o wysokie cele (będzie akurat w swoim prime!!!). Być może dojdzie jeszcze w międzyczasie do jakichś przetasowań, ale źle byłoby mieć w 2013 roku obciążone salary 35 letnim zawodnikiem na 10+ milionów.

 

 

travisc - ja nie widzę lepszej ławki w NBA od tego co mają (czy będą mieć jeśli chodzi o Watsona) Magic. Tyle, że ławka nie do końca stanowi o sile drużyny. Daje po prostu więcej opcji. Wiesz o tym, bo widziałeś kim był dla was Odom kiedy Bynum był kontuzjowany, a potem bez formy i często w foul trouble. I nie zapominajmy o czymś jeszcze - więcej talentu na ławce u nas oznacza mniej u przeciwników ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie bedę sie przekomarzał ile meczy Nets widziałeś ale przez Gortata trochę w cyfrze nawet leciało

2. Nelson - nie zapomniałem ale oceniamy OS i trejdy nie zdrowie bo to nijak sie ma do siebie

3. 33/34/35 letni VC (teamOption) z 16mln i 17mln ew. 18mln vs 50 mln dla 31-36 letniego?

lepsze ale nie tu i teraz czyli 2 najblizsze sezonydodatkowo dochodzi urazowość większa u ekploatowanego 10 minut w karierze dłuzej VC 37 vs 27 Mpg gdzie 67,67, 74 mecze w sezonie masz vs 43,57,60,73,75 zobaczcie sobie injury raports z 2008/9 gdzie VC grał z wielokrotnie częstszymi urazami wiec liczenie chyba nawet meczy nie ma sensuprzez urazowość widzę nie tyle że Hedo jest ( w kontekście zeszłego sezonu ) lepszy od VC ale ze ( moge sie mylić) w PO 2010 będzie lepszy!4. wiem że argumentem jest przesuwanie Rysia na SF ale Bass czy anderson starterami dobrymi nie są a gortat pewnie się na 4 nie nadaje.....dla mnie Rysio na PF o.k. więc tego argumentu do końca nie przyjmujętezy bronię nie że Hedo lepszy od VC tylko ze wzmocnienia rywali lepszeArtest za Arize Jeff za Bowena

Ad 1 i 3. Nikt nawet z zagorzałych fanów Turka nie ośmieli się powiedzieć że Turek jest lepszy od VC. Jestem mu wdzięczny za te kilka pkt które zdobył w ostatnich sekundach ale przed oczyma mam bardziej wyraźne obrazy podań Turka do publiczności (czasami to mega komicznie wyglądało), fauli ofensywnych, gry na poziomie 1/10 FG itd itd. Widziałem ok 60 meczy Magic w poprzednim sezonie i nerwów straciłem przez Turka mnóstwo. Może widziałeś jego nienajgorsze mecze ale uwierz mi byłbyś fanem Magic i obejrzałbyś tyle meczów to wtedy byś zrozumiał czemu nikt za nim nie płacze.

Ad 2. Alston ceglił niesamowicie a na dodatek nie pogodziłby się z rolą rezerwowego więc i tak byłby nieprzydatny. Fajnie czasami prowadził grę ale Nelson jest od niego wyraźnie lepszy.

 

Wg mnie i zresztą nie tylko każdy Ci powie że orlando ma dużo dużo lepszy skład niż sezon temu. I nie wiem czy nie były to lesze wzmocnienia niż w SAS czy LAL. - Magic zyskało lepszą s5 jak i lepszą ławkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz - nie sądzę, aby chodziło o zarobki w przypadku Turka. Bardziej chodziło o ten dodatkowy 5-ty rok kontraktu. Drużyna będzie się opierać na trzonie, który stanowią Howard, Lewis i Nelson jeszcze przez 4 sezony. Dwight prawdopodobnie zostanie przedłużony wcześniej i znowu będziemy go mogli odpowiednio obudować, aby walczyć o wysokie cele (będzie akurat w swoim prime!!!). Być może dojdzie jeszcze w międzyczasie do jakichś przetasowań, ale źle byłoby mieć w 2013 roku obciążone salary 35 letnim zawodnikiem na 10+ milionów.

 

 

travisc - ja nie widzę lepszej ławki w NBA od tego co mają (czy będą mieć jeśli chodzi o Watsona) Magic. Tyle, że ławka nie do końca stanowi o sile drużyny. Daje po prostu więcej opcji. Wiesz o tym, bo widziałeś kim był dla was Odom kiedy Bynum był kontuzjowany, a potem bez formy i często w foul trouble. I nie zapominajmy o czymś jeszcze - więcej talentu na ławce u nas oznacza mniej u przeciwników ;).

Ja ławki lepszej też nie widzę szczerze mówiąc :) Jednak s5 plus rotacja jest moim zdaniem lepsza u Lakersów. Zresztą wszystko i tak wyjdzie na boisku i moim skromny zdaniem najbardziej prawdopodobna jest powtórka finału z 2009 roku :) Bardziej niż z 2008 r. Jakoś Cavs tam nie widzę szczerze mówiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignazz - nie sądzę, aby chodziło o zarobki w przypadku Turka. Bardziej chodziło o ten dodatkowy 5-ty rok kontraktu. Drużyna będzie się opierać na trzonie, który stanowią Howard, Lewis i Nelson jeszcze przez 4 sezony. Dwight prawdopodobnie zostanie przedłużony wcześniej i znowu będziemy go mogli odpowiednio obudować, aby walczyć o wysokie cele (będzie akurat w swoim prime!!!). Być może dojdzie jeszcze w międzyczasie do jakichś przetasowań, ale źle byłoby mieć w 2013 roku obciążone salary 35 letnim zawodnikiem na 10+ milionów.

 

 

travisc - ja nie widzę lepszej ławki w NBA od tego co mają (czy będą mieć jeśli chodzi o Watsona) Magic. Tyle, że ławka nie do końca stanowi o sile drużyny. Daje po prostu więcej opcji. Wiesz o tym, bo widziałeś kim był dla was Odom kiedy Bynum był kontuzjowany, a potem bez formy i często w foul trouble. I nie zapominajmy o czymś jeszcze - więcej talentu na ławce u nas oznacza mniej u przeciwników ;).

Ja ławki lepszej też nie widzę szczerze mówiąc :) Jednak s5 plus rotacja jest moim zdaniem lepsza u Lakersów. Zresztą wszystko i tak wyjdzie na boisku i moim skromny zdaniem najbardziej prawdopodobna jest powtórka finału z 2009 roku :) Bardziej niż z 2008 r. Jakoś Cavs tam nie widzę szczerze mówiąc.

czy ja wiem?

ławka cavs chyba równie dobra........

 

Gibbson

Moon

Parker

Hickinson

Ilgauka ( jezeli Shaq w S5)

 

vs

 

Watson

Pietrus

Barnes

Anderson

Gortat

 

przy dobrych wiatrach obie piatki spokojnie powalczą z Sancto

 

mamy niezłe rezerwy mistrza ( na razie rozpatruję jednak z Odomem)

 

Vujacic

Farmar/Brown

Morrison

Odom/Walton

Mbenga/Powell

 

i w miarę mocną ławę mają sas dodatkowo sztucznie pompowana Manu z ławy:

 

Hill

Mason Jr

Finley

Blair

Mahinmi/Bonner

do pełni szczęścia brakuje mi powrotu Bowena/Oberto za minimum, zgranie się Mcclintona i przyjście z Tau Splittera :(

 

w miare zbilansowane rezerwy maja ww ekipy i nie sądzę aby fani cavs czy la uwazali ekipę Magic za wybijająco silniejszą z ławki

 

dobre wrażenie Gortata może z reszta być mylne (nasz ziomek był oceniany emocjonalnie) a nie ma 100% pewnosci że zrobi kolejny skok jakościowy podczas gdy w cavs przyjście Shaqa na razie przesuwa podstawowego centra na ławkę

 

nie zapominajmy o Hawks które takze rezerwy mają w miarę:

 

gdyż do Evansa, Paculii i kogoś z dwójki SG Crawford/Williams moze dojdzie backupowy 3. PG z doświadczeniem a pamietajmy że dysponuja prawami do Josha Childressa a nowy draftowicz Teague (PG) #20 fajnie uzupełnia skład

na razie są dziury ale Hawks jeszcze nie ruszyli sie na rynku a maja sporo miejsca w roosterze

na razie mocno naciagana ta ławka ale do podpisania jest paru fajnych grajków......

 

no i na koniec PTB

 

ktos z PG Bayless/Blake

bogate rezerwy na SG Rudy Fernandez i Webbster

Batum

FA do podpisania ktory wsoczy w rotacji przed PF Clavera z Pamesy (draft #22)

Przybilla

 

a jest to ekipa z ponad 10.000.000 luzu i z MLE nieruszonym....i z Milesem do przehandlowania jakby co ( jego schodzące z salary jest oczywiście zabezpieczeniem na podpisanie własnych FA za rok)

a dojść moze Goodden Davis lub inny wysoki)

 

do wziecia są przecież:

 

Kleiza, Szczerbiak, Powe, Davis, Gray, Oberto, Udoka, Bowen, Elson, Carney, Warrick, Gooden, Sessions, Magloire, AI i jeszcze Odom (chwilkę)

 

szczególnie AI może zamieszać choć nie wiem czy będzie chciał pograć z ławki :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.