Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 West ] #9 SUNS (28-44) – #10 seed PELICANS (25-47) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Phoenix Suns
    • Wygrywają New Orlean Pelicans
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie oddano 15 głos na Suns. Tym samym z racji braku możliwości zmieniania głosów:

Zwycięzcą pary zostają Phoenix Suns!

 

Gratulacje i powodzenia dla Suns oraz propsy dla Marcusa za podjęcie walki. Nie omieszkam dodać do listy "kultura organizacji Pelicans".

( Za chwilę zostanie dodany odpowiedni temat )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doceniam walkę Marcusa, ale tutaj jednak ofensywa zdecydowanie po stronie Suns Lucasa i to pomimo niewielkiego doświadczenia pg - Jeromea, czy Maledona. Tobias Harris, czy Bogdan Bogdanovic wzięliby tu losy serii w swoje ręce. Ponadto mecz rozegrany został w Arizonie. Pels dzielnie walczyli w I połowie, ale II połowa to juz jednak popis graczy z Phoenix i to pomimo bohaterskiej walki Marvina Bagleya do samego końca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Doceniam walkę Marcusa, ale tutaj jednak ofensywa zdecydowanie po stronie Suns Lucasa i to pomimo niewielkiego doświadczenia pg - Jeromea, czy Maledona. Tobias Harris, czy Bogdan Bogdanovic wzięliby tu losy serii w swoje ręce. Ponadto mecz rozegrany został w Arizonie. Pels dzielnie walczyli w I połowie, ale II połowa to juz jednak popis graczy z Phoenix i to pomimo bohaterskiej walki Marvina Bagleya do samego końca. 

Dziękuje przyjacielu!

Wielki Bagley za rok w Playoffs!

Powodzenia w walce przeciwko New York Knicks!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Eld napisał:

Długo, długo i jeszcze nie.

W tym sezonie jego gra w Golden St. akurat pokazała, że w odpowiednim systemie jest plusowym obrońcą - a przypominam, że u mnie przez 2 poprzednie sezony był traktowany jako gracz minusowy w defensywie. Obaczymy z kim i jaki kontrakt podpisze. Jego rola z ławki w sumie tez zbiegła się (niezamierzenie) z grą z ławki u mnie. Ewaluacje moich graczy zrobię na spokojnie pewnie po sezonie, ale ogólnie sezon Oubre traktuję na plus - w ofensywie robił swoje, a w defensywie pokazał, że potrafi grać jak trzeba. Problemem cały czas jest decyzyjność - ale Kelly ma chyba juz taką naturę - najpierw zrobi, a później ewentualnie pomyśli. Na plus zdecydowania energia która wprowadza - on ma cały czas dopiero 25 lat u mnie w takiej roli w jakiej go widzę, to ok gracz. Ogólnie ten kontrakt, który ze mną podpisał okazuje się bardzo fair - a podobnie jak przy McGruderze i Trierze była krytyka, że daję graczom jakies niewolnicze ontrakty. Warto tez pamiętać, że niestety ponad połowa GMów głosowała wtedy na to, by podpisał 2-letni kontrakt z Pacers, ale Ronnie postawił wtedy na Lamba, który sie połamał chyba już w 1T i Ronnie bez skrupułów sprzedał go do Portland. Natomiast Oubre cały czas jest graczem moich Magic i w sumie jest jednym z najdłużej grających graczy u nas w jednym klubie, bo Dnc pozyskał go od Sylwka chyba za pick po pierwszym (niepełnym) sezonie BeGM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Alonzo Dubs zaczęli dobrze grać po tym jak Oubre poszedł w odstawkę. 12-5 bez niego, 27-28 z nim. On/off -12, gorszy w Dubs (i to tylko nieznacznie) był tylko totalnie zielony Wiseman. W zeszłym roku podobny skok jakościowy zaliczyli bez niego Suns. Ty pewnie twierdzisz, że to przypadek, a ja Ci powiem, że jednak nie. 

Oubre jest fatalnym decision makerem i nie możesz powiedzieć, że on u Ciebie nie jest od zdobywania pkt, bo on i tak po złapaniu piłki w ataku podejmie złą decyzję.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, karpik napisał:

@Alonzo Dubs zaczęli dobrze grać po tym jak Oubre poszedł w odstawkę. 12-5 bez niego, 27-28 z nim. On/off -12, gorszy w Dubs (i to tylko nieznacznie) był totalnie zielony Wiseman. W zeszłym roku podobny skok jakościowy zaliczyli bez niego Suns. Ty pewnie twierdzisz, że to przypadek, a ja Ci powiem, że jednak nie. 

Oubre jest fatalnym decision makerem i nie możesz powiedzieć, że on u Ciebie nie jest od zdobywania pkt, bo on i tak po złapaniu piłki w ataku podejmie złą decyzję.

Niestety znam te statsy.. ale cały czas uważam, że różne czynniki się na to nałożyły. rl Warriors planują przesunąć go na stałe na ławkę i właśnie ta rola 6-7 gracza może być dla niego idealna - to tego rodzaju gracz - półka Malika Beasleya i Terrence Rossa. Obaczymy, czy i za ile podpisze z Dubs. Odnośnie gry w Suns - uważam, ze właśnie dlatego nie spieszyli się z wprowadzaniem go do gry w bąblu bo z Camem Johnsonem i Mikalem Bridgesem nie chcieli sobie psuć chemii w drużynie. Oczywiście jak to było naprawdę pewnie nigdy sie nie dowiemy, ale raczej jakby było trzeba, to Kelly by wtedy grał - inaczej by go nie brali lub zwyczajnie odesłali z bąbla. Sporo wtedy szukałem o nim info i sprawa jest bliźniaczo podobna do tej z Malikiem Beasleyem - Oubre/Beasley obaj mieli/maja dobrą wartość transferową i Suns/Wolves podobnie tu postępja z graczami. W Wolves trio Edwards/Russell/KAT grało swietnie i wprowadzanie Malika było tam zbędne. Wolves potrzebują jakiegos defensywnego wsparcia pod koszem dla KATa i w dealu pewnie poleci w offseason właśnie Malik. 

U mnie bardzo liczę na Chume Okeke i jego bym przyszłościowo widział u siebie w s5 na lata. Oby go tylko nie wyhamowały kontuzje, bo zapowiada się naprawdę na fajnego gracza. :) 

Wiem, że przeczyta to przynajmniej 3 obrońców Malia - nie chodzi mi tu o atak na niego, ale po prostu widzę tu sporo podobieństw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na >>>>> [ beGM Play-In '21 West ] #9 SUNS (28-44) – #10 seed PELICANS (25-47) - SERIA ZAKOŃCZONA
  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.