Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 West ] #7 Thunder (42-30) – #8 Kings (41-41) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Oklahoma City Thunder
    • Wygrywają Sacramento Kings
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, january napisał:

Trener OKC mówi, że SGA ma kontuzję.
Klub mówi, że SGA ma kontuzję.
SGA mówi, że ma kontuzję i przeprasza swych fanów, że nie zagra w tym sezonie w kadrze, w której w roku olimpijskim bardzo chce grać.

No raczej to nic dziwnego, że tak ułożona w RL organizacja trzyma jedną wersję wydarzeń.

Ale tak jak piszę. Rozpisanie minut SGA pomiędzy Powella/Rose'a i Browna nie stanowi większego problemu, choć każdy z Was ma wystarczającą wyobraźnie aby to sobie wyobrazić. Zresztą może nawet zaraz to zrobię dla niedowiarków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie oświadczenie o reprezentacji to żadna kwestia - wielu zawodników z wyższej półki NBA rezygnuje ze swoich reprezentacji. 
Wiggins tez miał być gwiazda Kanady a dopiero teraz będzie w niej grać.

Jak dla mnie to SGA po prostu chce odpocząć po ciężkich i skondensowanym sezonie, pewnie się dołączyć do końca - co nie oznacza ze jeśli takie RL OKC grałoby w PO to by siedział na ławce. Sadze ze wtedy sztab zrobiłby wszystko aby był gotowy do gry i tak samo uznaje tu że @Eld zrobił to samo.

niejmiej jednak tych 40min pewnie by nie osiągnął - raczej max 30

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja jestem za zachowaniem zgodnym z logiką.

skoro ktos uznal, ze sga wrocil, to powinien sie tego trzymac. 

ja jestem w komfortowej sytuacji, bo stanowiska nie zajalem :V

Ale to nie logika tylko bardziej reguła konsekwencji, a w sumie dla mnie przynajmniej, pod wpływem nowych faktów logicznym jest zmieniać swoje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, człowiek...morza napisał:

ja jestem za zachowaniem zgodnym z logiką.

skoro ktos uznal, ze sga wrocil, to powinien sie tego trzymac. 

ja jestem w komfortowej sytuacji, bo stanowiska nie zajalem :V

Dobra ja myślałem że piszesz o logice z Klayem w ogóle, a nie SGA w T3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szulim napisał:

Sadze ze wtedy sztab zrobiłby wszystko aby był gotowy do gry i tak samo uznaje tu że @Eld zrobił to samo.

Otóż to.

Rozpisuję te minuty. Dwie wersje. Dla Shaia który jednak gra, ale nie na takich minutach i dla tych co ani krzty nie wierzą w moje argumenty. Dodatkowo pozwolę sobie o małe co nie co na temat Kings:

Minuty v1: ( SGA nie gra w ogóle )

PG: Brogdon 26-34 / Rose 14-18 ( G. Hill, Payne wchodzą przy określonych sytuacjach i potrzebach )

SG: Rose 12-16 / Powell 12-16 / Brown 10-14 ( minuty Bruce'a mogą spadać lub rosnąć w zależności od tego co będzie grał Clarkson ). Jak słabo, to jego minuty dostaje Rose.

SF: OG 24-26 / Powell 18-22 / McDremott 4-6 

  • PF i C zostają bez mian
  • mam mały dylemat czy Rose czy Powell by startowali, ale chyba jednak Powell bo tyle co oglądałem Raptors to zawsze mi się wydawało, że on się lepiej czuje w roli six mana

 

Minuty v2: ( SGA gra w ograniczonej liczbie minut bo sztab medyczny dał radę)

PG: Brogdon 26-34 / Rose 14-18 ( G. Hill, Payne wchodzą przy określonych sytuacjach i potrzebach )

SG: SGA 12-14 / Powell 14-18 / Brown 8-12 ( minuty Bruce'a mogą spadać lub rosnąć w zależności od tego co będzie grał Clarkson ). Jak słabo, to jego minuty dostaje Rose.

SF: OG 24-26 / SGA 6-10 / Powell 14-20 ( okazjonalnie do rozciągnięcia gry z rogów może pojawić się McDermott ) 

  • PF/C zostają bez zmian
  • zwracam raz jeszcze uwagę szeroką rotację, a co za tym idzie - liczbę kombinacji jaką mogę zastosować

 

Minuty v3 ( wersja pierwotna w pełni zdrowym SGA )

PG: Brogdon 26-34 / Rose 14-18 ( G. Hill, Payne wchodzą przy określonych sytuacjach i potrzebach )

SG: SGA 18-22 / Powell 14-18 / Brown 8-12 ( minuty Bruce'a mogą spadać lub rosnąć w zależności od tego co będzie grał Clarkson ). Jak słabo, to jego minuty dostaje Rose.

SF: OG 24-26 / SGA 6-12 / Powell 8-10 ( okazjonalnie do rozciągnięcia gry z rogów może pojawić się McDermott ) 

PF: Randle 34-38 / OG 8-12 ( okazjonalnie do rozciągnięcia gry z rogów może pojawić się McDermott ) 

C : Nurkić 28-32, Zubac 16-20 ( jeśli Nazr Reid będzie prezentował dobrą trójkę jak mu się czasami zdarza to wejdzie na parę minut celem wyciągania Goberta spod tablicy. Kij, że go zniszczy w D ).

 

-----------------------

Tymczasem Sheva pisze:

  • w ataku gramy 4/5
  • na OKC zmieniam taktykę jaką graliśmy cały sezon
  • zdobywamy mało punków
  • rzucamy dobrze za trzy - Morris - 47,3% ( ale to tylko 13,4 ppg ), Harris - 47,5% ( ale to tylko 14,1 ppg ), Schroeder 33,5% ( 15,4 ppg ), Clarkson 34,7% ( 18,4 ppg ), Tadek 26,7% ( 12,1 ppg ). Dwóch zawodników rzuca wybitnie za trzy, dwóch poniżej średniej, jeden tragicznie z s5. O rezerwach nie chce wspominać. Pragnę zwrócić uwagę, że żaden z zawodników Kings nie przekroczył w sezonie 20 ppg. Jak grając tak cały sezon na jeden mecz można zmieniać taktykę i iść w otwartą grę?
  • chudziutka ławka z której tak naprawdę wchodzą tylko Bazley, Rubio i Milton.

--------------------------------

@january - to specjalnie dla Ciebie. Jeden SGA przy tak szerokiej rotacji i możliwości zastąpienia SGA trzema zawodnikami nie możesz, bo jest to po prostu nie fair decydować o losie serii bo nie ma jednego zawodnika, którego może zastąpić z powodzeniem trzech którzy to anonimowi nie są.

 

Godzinę temu, LONGER01 napisał:

To może być podobny casus co u Boucher, który opuścił praktycznie miesiąc gry ale pewnie gdyby awansował do PO to spokojnie by grał, choć pewnie w mniejszym wymiarze czasowym.

Dzięki. Dlatego rozpisałem trzy wersje minut. Dla każdego coś innego.

 

49 minut temu, fluber napisał:

W którym zagrał 30 meczów o nic?... 

SGA nie umie odpuszczać. Wiesz jakie on miał staty kiedy OKC chcieli już tankować od gdzieś połowy Lutego ( jakieś 14 meczów )? 25,4 ppg, 47,1% za trzy przy 5 próbach na mecz, 5 asyst, 3,6 zbiórek, 64% TS, 58% eFG, lider ligi w drives - ok 24. Z takim zawodnikiem nie potankujesz co Ty akurat doskonale wiesz po tym jak Ci Russell Westbrook odpalił. 

Więc dla OKC to było granie o nic, ale SGA miał to z tyłu.

------------------------

Edit: @MarcusCamby, @MMM2121 sami jesteście zwolennikami szerokich rotacji więc jedno zdanie zacytuje specjalnie dla Was bo oddaliście głosy podczas kiedy ja tak naprawdę napisałem drugi opis do którego przeczytania zachęcam:

------------------------

Jeden SGA przy tak szerokiej rotacji i możliwości zastąpienia SGA trzema zawodnikami nie możesz, bo jest to po prostu nie fair decydować o losie serii bo nie ma jednego zawodnika, którego może zastąpić z powodzeniem trzech którzy to anonimowi nie są.

------------------------

Ciężko mi uwierzyć, że patrzycie tylko na brak SGA nie patrząc na to kim go mogę zastąpić, formę trójek, formę Rose'a, Randle, powrót formy Nurkića, Brogdona, masywną ławkę, liczbę kombinacji, oddając głosy na drużynę która wywala na jeden mecz taktykę do góry nogami, żaden nie zdobywa 20 ppg i grają 4/5 w ataku. @MarcusCamby i @MMM2121 jakieś uzasadnienie?

------------------------

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eld z tym Youngiem to poszedłeś... w którym opisie pisałem w tym sezonie ze on rzuca dobrze za trzy. Jak masz głupoty pisać to ich nie pisz. Serio panie zresetuj się od begm ;) nadal uważam ze kluczowe podejście do SGA, jeżeli ktoś go u Ciebie nie liczy to ten mecz jest wyrównany albo przy braku jednego z top2 graczy u Ciebie nawet dla mnie. Jeżeli liczymy go to masz przewagę. 
 

czepiasz się tych cyferek na sile. Fajnie ze Twoi cis tam rzucali za 3 ale grali przy lepszych partnerach w większości jak choćby Payne, OG, Powell przykładowo. 
 

widze ze u Ciebie nawet gamę plan nie jest gotowy na brak SGA bo nie wiesz kto wchodzi w jego miejsce...także skoro to potrafiło Ciebie zaskoczyć to i moja szybsza gra zapewne tez i nie wiem czy odpowiesz od tak w 5 minut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eldjuz nie umniejszają tak SGA, moim zdaniem gwiazdy już w poważnej grze, a nie w Rs nie da się zastąpić, jednak rolsami.  Dla mnie jego brak daje lekka przewagę Kings, a na kogoś zagłosować trzeba. 

Chociaz Kings tez mi się jakoś specjalnie nie podobają. Straaasznie szarpany atak. 
 

ps. Nie lubię ankiet, bo mi się zdarza zmieniać głos, pod wpływem nowych argumentów, a w ankiecie nie da się tego łatwo zrobić 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, MMM2121 napisał:

@Eldjuz nie umniejszają tak SGA, moim zdaniem gwiazdy już w poważnej grze, a nie w Rs nie da się zastąpić, jednak rolsami.  

Rose'a w ostatniej formie i Nowella nazywasz rolsami?

48 minut temu, shevcu napisał:

@Eld z tym Youngiem to poszedłeś... w którym opisie pisałem w tym sezonie ze on rzuca dobrze za trzy. 

W początkowym opisie ująłeś, że nieźle rzucają za trzy, gdzie tylko dwóch graczy robi to dobrze. Reszta nie.

49 minut temu, shevcu napisał:

@Eld widze ze u Ciebie nawet gamę plan nie jest gotowy na brak SGA bo nie wiesz kto wchodzi w jego miejsce...także skoro to potrafiło Ciebie zaskoczyć to i moja szybsza gra zapewne tez i nie wiem czy odpowiesz od tak w 5 minut ;)

Jak nie jest gotowy jak stronę, może wcześniej podałem 4 sposoby na Ciebie, a do tego rozpisałem trzy wersje minut. Dla każdej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudny mecz do wytypowania.

Kings to typowy .500 team, ktory jednak ma tu bardzo kiepskie matchupy i za go2guy Shroedera/Harrisa. Owszem, przekonuje mnie ich defensywa, na pewno topowa w tej grze, ale maja 3 below average starterow w postaci Shroedera, Miltona i Morrisa(tu jeszcze mozna dyskutowac, bo ma dobry okres). Jazz potrzebowali elitarnego spacingu wokol Goberta zeby stworzyc funkcjonalna defensywe. U Shevca spacing jest dobry, ale nie na tyle zeby stworzyc powyzej przecietna ofensywe. Mam za to zaufanie do bench mobu w postaci Rubio, Tadka i Clarksona. Ja bym tutaj poszedl all in, ograniczyl troche minuty Shroedera i liczyl, ze Rubio wstawi sie jeszcze na 1 mecz.

Co do Thunder, to uwazam, ze SGA nie gra. Podobnie juz pisalem w sprawi Beasleya. W tamtym sezonie gralem w ECF naprzeciwko Klaya i Ben Simmonsa, ktory w trakcie PO przeszedl sobie operacje, ale wrocil i wspolnie z Klayem bronili Doncica. Nie da sie tego idealnie rozwiazac, ale wiecej jest przeslanek ku temu, ze nie gra. Eld moze sobie pozwolic na granie small ball, bo obwod Shevca nie bedzie w stanie tego wypunktowac. Rose wszedl na bardzo wysoki poziom w ostatnich tygodniach, czy juz nawet miesiacach, wiec kupuje go w tym meczu. Poza graczami z 1 garnituru to nawet ten Payne odpalil i jak na bench warmera gra all time serie vs Lakers. Pewnie dostanie za to walizke pieniedzy latem. Randle zakladam, z obnizy loty w tym meczu i bedzie ceglic, w obronie za to Morris to dla niego dobry match up. OG bedzie glue guyem, ale przy mentalu Randla dalbym ze 40 minut  w takim meczu. 

Dobry mecz, ale typuje Thunder. W zasadzie to jedyne spotkanie, gdzie mialem duze watpliwosci i poczatkowo mialem stawiac na Kings. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, MMM2121 napisał:

A ja w sumie jednak chętnie zmienię głos. 
Trochę zaburzył mi obraz fatalny Randle, którego widziałem w playoff, a te nasze OKC dalej ma zapas w ataku jednak spory na Kings, które na gwałt powinny szukać talentu w ofensywie w te wakacje. 

Traktuję to jak oficjalną zmianę głosu. 

Graczy grających w play-in winniśmy traktować jak przedłużenie RS. To jeszcze nie jest playoffs aby brać formę z playoffs.

Przy następnej serii mnie zgrillujecie za Randle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby byla jasnosc, dla mnie SGA nie gra, nie bede sie stawial tu w roli Boga co do jego zdrowia. Zbyt duzo informacji na nie. A ze wczesniej stanowiska nie zajalem, to tera mialem komfort w decyzji.

Stąd głos na kings. normalnie okc by na lajcie wygrali, ale kontuzje browna i sga tutaj zrobily swoje 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem coś tu napisać ale tangiers w sumie już napisał mniej więcej wszystko co chciałem :( serio...

 

Może się nie zgodzę z Tangiersem w jednym, bo tego Klaya już przerabialiśmy tyle razy. Taki Klay grałby moim zdaniem u nas jesli miałby szanse na mistrzostwo. A miał u nas powiedzmy. Ewidentnie w NBA w realu podejście zawodników i klubów jest inne, w zależności od sytuacji, w której się znajdują i stawki o jaką grają. Zdarzają sie gracze którzy grają z całkiem uciążliwymi urazami, nawet ze złamanymi rękami w PO jak Rondo,tak żeby podać jakiś skrajny przykład. Więc nie wiem czemu Shai, który wiedział od mniej więcej dwóch miesięcy że jego zespół będzie w PO/bedzie się bic w PO o play-in, nie miałby się wykurować na tą serię.. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Więc nie wiem czemu Shai, który wiedział od mniej więcej dwóch miesięcy że jego zespół będzie w PO/bedzie się bic w PO o play-in, nie miałby się wykurować na tą serię.. 

A może już jest wykurowany tylko mamy tutaj status Bouchera czy NBA graczy na MŚ, 

Do tego powtarzam jak mantrę. Załóżmy, że wypada najlepszy zawodni Kings - Gobert. Kim wartościowym może go Shevcu zastąpić aby nadal już nie tyle co grali swoje, bo przecież na OKC specjalnie zmienili taktykę. Ja SGA zastępuję naprawdę dobrymi zawodnikami. Rose, Powell, Brown. Szeroka rotacja jednak Sheva to plus nie minus, a Rose dostając minuty SGA świetnie się poazał. Brown zresztą sądziłem, że będzie grzał ławę jak cała trójka z Nets wróci, a on regularne minuty dostaje.

Do tego Twoim rezerwowi. Całych trzech, w tym może i fajnie rokujący Beazley, ale to nie poziom na PO. Z Rubio wiemy jak jest.

Pora zacząć doceniać głębie składu Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seria zakończona: awans na #7 seed - Oklahoma City Thunder

( sam sobie nie będę gratulował )

======================================================

@shevcu dziękuję Ci za bardzo emocjonującą serię mimo, źe wynik głosowania na to nie wskazuje. Non stop miałem wrażenie, że jesteśmy na styk. Możemy być z siebie dumni bo stworzyliśmy najbardziej atrakcyjną parę play-in. Dziękuję za rywalizację, merytoryczne podejście, żadnych ciosów poniżej pasa - czysta klasa. Każdemu życzę takiego rywala.

Powodzenia w II turze play-in!

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eld napisał:

Seria zakończona: awans na #7 seed - Oklahoma City Thunder

( sam sobie nie będę gratulował )

======================================================

@shevcu dziękuję Ci za bardzo emocjonującą serię mimo, źr wynik głosowania na to nie wskazuje. Non stop miałem wrażenie, że jesteśmy na styk. Możemy być z siebie dumni bo stworzyliśmy najbardziej atrakcyjną parę play-in. Dziękuję za rywalizację, merytoryczne podejście, żadnych ciosów poniżej pasa - czysta klasa. Każdemu życzę takiego rywala.

Powodzenia w II turze play-in!

Dzieki i powodzenia z Denver!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na >>>>> [ beGM Play-In '21 West ] #7 Thunder (42-30) – #8 Kings (41-41) - SERIA ZAKOŃCZONA
  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.