Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 West ] #7 Thunder (42-30) – #8 Kings (41-41) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają Oklahoma City Thunder
    • Wygrywają Sacramento Kings
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Eld napisał:

Doceniam przeciwnika. Nikogo nie wolno lekceważyć. A każdemu rywalowi należy się honorowe podejście.

Ale wiesz, że osoby, które to czytają i głosują mogą się sugerować, że rzeczywiście tak jest i Kings mają taką przewagę, a w rzeczywistości nie mają? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Ale wiesz, że osoby, które to czytają i głosują mogą się sugerować, że rzeczywiście tak jest i Kings mają taką przewagę, a w rzeczywistości nie mają? :)

Nie mam ludzi za głupców, szczególnie tych z beGM, a wszyscy obecni tutaj śledzą NBA więc wiedzą jak jest.

Krzta kurtuazji jeszcze nikomu nie zaszkodziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Eld napisał:

Tak tylko przypomnę, że przed tą kontuzją OKC zachowywali się jak by szukali czegoś. Wpierw kolano, później bark, później nie pamiętam już co, aż na końcu na stopa. Jeśli SGA miał tą kontuzję, ale grać może, to grał będzie. Tak samo jak Davis dzisiaj w nocy. Choć by później miało gorzej, więc może trochę więcej niż 50/50.

Z racji faktu, że SGA opuszcza sezon reprezentacyjny przez kontuzję stopy, to raczej wiadomo, że doszło do tej kontuzji stopy. To, jak ona jest poważna, to już zgadywanie. Możesz pisać, żę normalnie timeline podobnych urazów to ~8 tygodni, ale to nie zmienia faktu, że dalej będziemy zgadywać, czy tak było tym razem. Tego typu sytuacje to już pięta achillesowa beGM, co pokazuje Klay Thompson, który najpierw zerwał ACL w realu, gdy nie grał w beGM, więc w beGM też zerwał ACL, a potem w beGM zrobił różnicę w playoffach gdy w realu się przed sezonem posypał i zerwał achillesa. Nie ma chyba dobrego wyjścia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał:

Nie ma chyba dobrego wyjścia. 

Niestety.

U mnie generalnie po tym time line o 2 tyg. dłuższym niż u Brogdona Shai gra.

Pomijamy jedną istotną rzecz. Aż ją wybolduję: w sumie też bym nie chciał jechać na olimpiadę, czy tam jakiś obóz gdzie wiem, że z grupy nie wyjdę, medalu nie będzie, a jestem tuż przed podpisaniem maxa. Nie jeden mu tam tak doradził: daruj sobie bo coś Ci się stanie i maxa DPE nie będzie.

beGM OKC już mają przyszykowany taki kontrakt. Czekamy tylko na odpowiednie okienko.

Chyba te 50/50 rośnie na plus, że SGA jednak jest większe niż to, że jednak gra.

-------------------

 

 

 

Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem @january, że moje argumenty na temat SGA do Ciebie nie trafiają bo nie chcialem abyś komentował moją drużynę w RS mimo, że ostatnio nazwałeś ją czarnym koniem?

Jak i również nie kupujesz tego, że SGA jest przed maksem, może nie chcieć ryzykować, Kanada nie ma szans, a ja mam przynajmniej dwóch wartościowych zmienniķów nawet jeśli w postaci Nowella i Rose'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Eld napisał:

bo na medal i tak szans nie ma. USA, Hiszpanie, Argentyna, Australia, Serbia, Grecja, Litwa. Wszystko ze strony FIBA na której Kanada jest na...21 miejscu za...Polską ( lol ).

 

yyyy... no generalnie raczej z tym składem to oni mają duże szanse na medal jakbyś tu dodał jeszcze SGA
Nickeil Alexander-Walker (New Orleans), RJ Barrett (New York), Khem Birch (Toronto), Oshae Brissett (Indiana), Dillon Brooks (Memphis), Brandon Clarke (Memphis), Luguentz Dort (Oklahoma City), Cory Joseph (Detroit), Trey Lyles (San Antonio), Mychal Mulder (Golden State), Kelly Olynyk (Houston), Dwight Powell (Dallas), Tristan Thompson (Boston) and Andrew Wiggins (Golden State)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Eld napisał:

Oglądałem parę meczów Jazz i sam @ely3 Ci potwierdzi, że Gobert to nie Whiteside stojący cały czas pod koszem. Nawet w meczach z potężnymi RL OKC on wychodził na obwód przejmować zasłony nawet takich tuzów jak Twój Beazley. Nawet była taka ostatnia akcja meczu kiedy grał jeszcze SGA i to właśnie Gobert gonił go od 7,24. Opisywaliśmy to z Elym i analizowaliśmy dość szczegółowo w temacie OKC, a że ma całe 9 stron trudno znaleźć Ci nie będzie. Więc tu nie można się z tym zgodzić, że on tam stoi i tylko czeka. Gobert tak nie gra. Gdyby tak grał to nie był by DPOTY.

Tyle, że Ty sam cały sezon przy każdym opisie opisywałeś inną taktykę niż to co teraz chcesz grać, za każdym razem zaznaczając, że jesteś jedną z najmniej zdobywającą punktów drużyną w lidze. I nagle na ten jeden mecz chcesz rozbijać podkreślane przeze mnie i przez Ciebie ich zgranie i kazać grać coś zupełnie co innego? Wow.

Harris może i sobie z nimi radził ale toby nie koniecznie dawał radę bo obok niego nie ma tyle miejsca co w RL Nets, gdzie nawet mój Bruce Brown potrafił zdobyc 29 pkt przy Hardenie. Nie ma Duranta, Irvinga, Hardena robiącego Harrisowi mnóstwo miejsca.

Trudno mi i pewnie innym GMom też uwierzyć, że 9 zawodników którzy na przestrzeni całego sezonu rzucają od 36%-44% nagle każdy przestanie trafiać. No gdybym miał być w 100% obiektywny i głosujący to raczej większe prawdopodobieństwo jest tego drugiego. Dostać w twarz. Ważne byle by nie patelnią :P.

Jest atutem, jak któryś złapie ogień w łapie, a Doug to nawet minut nie ma przewidzianych. Kontuzja w trakcie meczu może się zdarzyć i u mnie na przykład za rozgrywającego Brogdona/SGA mogę wpuścić Payne/G. Hilla.

-----------------------

To może jednak anketa ( oczywiście oficjalność ) głosować, skoro tu tylko 1W ma być? Dwie opcje "przechodzą Kings, przechodzą Thunder" i nie trzeba będzie z postów zliczać. Jak myślicie?

Nie No jasne ze Gobert nie będzie stał jak kołek w pomalowanym ale pomagał w obronie. Mi nie wiedziała się opcja ze będzie biegał po obwodzie ale może nadinterpretowania Teoje słowa. 
 

szybki atak ma być forma zaskoczenia, było ćwiczone już pod koniec regulara i chcielibyśmy OKC zaskoczyć ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

yyyy... no generalnie raczej z tym składem to oni mają duże szanse na medal jakbyś tu dodał jeszcze SGA
Nickeil Alexander-Walker (New Orleans), RJ Barrett (New York), Khem Birch (Toronto), Oshae Brissett (Indiana), Dillon Brooks (Memphis), Brandon Clarke (Memphis), Luguentz Dort (Oklahoma City), Cory Joseph (Detroit), Trey Lyles (San Antonio), Mychal Mulder (Golden State), Kelly Olynyk (Houston), Dwight Powell (Dallas), Tristan Thompson (Boston) and Andrew Wiggins (Golden State)

Pisałem po rankingu FIBA. Skądś to ich 21 miejsce się wzięło. Poza tym nazwiska które wymieniłeś to dość młode są. Trochę expa braknie.

W ogóle jak w tym siedzisz nie założył być jakiegoś tematu IO 2021 - koszykówka? Fajnie by było coś już poczytać.

1 minutę temu, shevcu napisał:

szybki atak ma być forma zaskoczenia, było ćwiczone już pod koniec regulara i chcielibyśmy OKC zaskoczyć ;) 

Ja cały sezon taktyki nie zmieniałem. Zagrywki na pamięć, pamięć mięśniowa. Zaskoczysz nas ale na zasadzie "co on ku*wa wymyśłił, ale szok potrwa jakieś pierwsze 3-4 minuty Q1". Imo zabijasz tym swój jeden z najmocniejszych argumentów - zgranie i stabilność składu, które, a chyba prócz Tecu masz jedne z najlepszych w lidze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem bezstronny, bo w kolejnej rundzie czekam nie Kings/Thunder, ale uznawanie SGA za grającego w tym sezonie to jest jakieś dziwne pisanie alternatywnej historii medycznej.

Rozumiem shutdowny w NBA, ale skoro on dodatkowo na kadrę jeszcze przez uraz nie jedzie to temat powinien być zamknięty. Nie jest zdrowy, tyle.

7 godzin temu, Eld napisał:

Pomijamy jedną istotną rzecz. Aż ją wybolduję: w sumie też bym nie chciał jechać na olimpiadę, czy tam jakiś obóz gdzie wiem, że z grupy nie wyjdę, medalu nie będzie, a jestem tuż przed podpisaniem maxa. Nie jeden mu tam tak doradził: daruj sobie bo coś Ci się stanie i maxa DPE nie będzie.

 

Przecież Kanada ma teraz jakieś swoje złote pokolenie koszykarskie. Z Murrayem to byliby pewnie nawet typowani do medalu, a bez Jamala i tak mogą się w tej okolicy zakręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

zgranie i stabilność składu, które, a chyba prócz Tecu masz jedne z najlepszych w lidze.

Halllołłłłłłłłłł!!!!!!!!!!!!!

Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT juz trzeci sezon od momentu jak dołączyłem grają razem, a Mitchell/Oubre/Gordon - czwarty :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał:

Halllołłłłłłłłłł!!!!!!!!!!!!!

Lowry/Mitchell/Oubre/Gordon/KAT juz trzeci sezon od momentu jak dołączyłem grają razem, a Mitchell/Oubre/Gordon - czwarty :) 

Zapomniałem o Tobie. Jesteście liderami na pewno w tej statystyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Lucas napisał:

Ja nie jestem bezstronny, bo w kolejnej rundzie czekam nie Kings/Thunder, ale uznawanie SGA za grającego w tym sezonie to jest jakieś dziwne pisanie alternatywnej historii medycznej.

Rozumiem shutdowny w NBA, ale skoro on dodatkowo na kadrę jeszcze przez uraz nie jedzie to temat powinien być zamknięty. Nie jest zdrowy, tyle.

No nie mogę się zgodzić z tym SGA: 

  • tam jest za dużo znaków zapytania. BMF wynalazł ( co się już któryś raz powtarza ), że Brogdon potrzebował 6-8 tygodni aby z tego wyjść, tutaj Shai miał 10 tygodni
  • SGA, doradcy, agent, sztab trenerski mogli go przekonywać aby nie ryzykował bo jest tuż przed maksem. Sam bym tak osobiście zrobił.
  • Kanada ma złote pokolenie, ale oni są not ready, not now. Popatrz na taką Argentynę i ich średnią wieku z ostatnich MŚ. Tam stary Scola roznosił gówniarzy. To jeszcze nie ich czas. SGA jest na tyle młody, że spokojnie może zagrać jeszcze 3 IO.
  • Poza tym u mnie jest casus Davisa, który wypowiedział się wczoraj, że i tak chce zagrać mimo kontuzji. Ja nie gram o  pietruszkę, więc niech SGA mam na 1 mecz play-in i parę meczów II rundy PO. Po prostu może to gra. SCEF raczej nam nie grozi więc do Października ma czas na leczenie się które sam uważam za zasłonę dymną aby nie jechać.
  • Do tego trochę krytykowana przez Shevę duża rotacja na PG/SG może być tu zbawienna dla SGA. Nie musi ciągnąć po 36 mpg, a 24 mpg przy takiej formie Rose i Powella z ławki. Z powodzeniem mam go kim zastąpić.
  • No i gra się w 5, a nie 1:1. Sam SGA nie może decydować o losach tej serii, gdzie Nurkić wszedł na mega obroty, Rose tak samo, Powell gra swoje, OG grając o stawkę pokazał w zeszłym roku jak pożytecznym graczem jest, play-in traktując jak przedłużenie RS o 1 mecz ( patrzcie! Nauczyłem się! ) Randle roznosi. Nie możemy brać formy Randle z PO do tej serii, bo w PO po prostu jeszcze nie gram, choć ostatnie dwa mecze Randle miał znośne.
4 minuty temu, fluber napisał:

Ty tak na poważnie teraz? Z 12 graczy którzy grają w t3 dla Sixers w tym sezonie w t3 poprzedniego sezonu grało 4. 

* - utarło się, że Tecu ma stabilność w niektórych przemęczonych łbach nadal to tkwi.

Poprawiam się. Masz rację. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Tu jest jakaś grubsza abstrakcja, że próbujesz to wszystko obrócić w "jest zdrowy, ale nie gra bo mu w OKC kazali i olewa IO, bo Kanada mehh".

Rok temu z Klayem były przynajmniej mocne punkty zaczepienia, tu nawet nie ma śmigającego na treningach SGA, tylko jest rehabilitacja. I tak dużo ugrałeś, bo kilku GMów w 3T go najwyraźniej kupiło, że gra (co widać w bilansach). Ale no naprawdę abstrakcyjne jest go wrzucanie do rosteru.

Logika nakazuje sądizć, ze skoro wtedy kupili, to i teraz powinni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Skoro mnie wywołujesz...

Trener OKC mówi, że SGA ma kontuzję.
Klub mówi, że SGA ma kontuzję.
SGA mówi, że ma kontuzję i przeprasza swych fanów, że nie zagra w tym sezonie w kadrze, w której w roku olimpijskim bardzo chce grać.

Tu jest jakaś grubsza abstrakcja, że próbujesz to wszystko obrócić w "jest zdrowy, ale nie gra bo mu w OKC kazali i olewa IO, bo Kanada mehh".

Rok temu z Klayem były przynajmniej mocne punkty zaczepienia, tu nawet nie ma śmigającego na treningach SGA, tylko jest rehabilitacja. I tak dużo ugrałeś, bo kilku GMów w 3T go najwyraźniej kupiło, że gra (co widać w bilansach). Ale no naprawdę abstrakcyjne jest go wrzucanie do rosteru.

Skoro tak uważasz to na życzenie rozdzielę jego minuty pomiędzy Rose/Powell/Brown i powinno się skompensować całkiem nieźle. Szczegółnie Schroeder się ucieszy, że wygrzebany przez Ciebie Brown będzie częściej na nim siedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eld napisał:

tam jest za dużo znaków zapytania. BMF wynalazł ( co się już któryś raz powtarza ), że Brogdon potrzebował 6-8 tygodni aby z tego wyjść, tutaj Shai miał 10 tygodni

Widocznie u Shaia to po prostu poważniejszy uraz.

Po zeszłorocznym Klayu powinniśmy być czujni, a ta rezygnacja z kadry i taka informacja to IMO nie powinno być szans na Shaia i to zamyka gdybanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Eld napisał:

No i gra się w 5, a nie 1:1. Sam SGA nie może decydować o losach tej serii, gdzie Nurkić wszedł na mega obroty, Rose tak samo, Powell gra swoje, OG grając o stawkę pokazał w zeszłym roku jak pożytecznym graczem jest, play-in traktując jak przedłużenie RS o 1 mecz ( patrzcie! Nauczyłem się! ) Randle roznosi. Nie możemy brać formy Randle z PO do tej serii, bo w PO po prostu jeszcze nie gram, choć ostatnie dwa mecze Randle miał znośne.

Ja się nawet nie odnosiłem do wyniku, a do Shaia. Uważam że większe szanse mam z Kings niż z Thunder, ale sam nie wiem zagłosuje. Najchętniej nie oddałbym w tej "serii" głosu.

 

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Logika nakazuje sądizć, ze skoro wtedy kupili, to i teraz powinni

No ale to chyba powinniśmy się uczyć na błędach niż je powielać do końca świata?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

No ale to chyba powinniśmy się uczyć na błędach niż je powielać do końca świata?

ja jestem za zachowaniem zgodnym z logiką.

skoro ktos uznal, ze sga wrocil, to powinien sie tego trzymac. 

ja jestem w komfortowej sytuacji, bo stanowiska nie zajalem :V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na >>>>> [ beGM Play-In '21 West ] #7 Thunder (42-30) – #8 Kings (41-41) - SERIA ZAKOŃCZONA
  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.