Skocz do zawartości

>>>>> [ beGM Play-In '21 East ] #7 KNICKS (44-28) – #8 PACERS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA


Eld

Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie wygrywa ten mecz?

    • Wygrywają New York Knicks
    • Wygrywają Indiana Pacers
      0
    • Nie mogę oddać głosu bo reprezentuję jedną z drużyn, ale inaczej nie zobaczę wyników jak nie zagłosuję.


Rekomendowane odpowiedzi

Rotacja: 
 

PG - Paul 33 Campazzo 15
SG - Hardaway jr. 33 Campazzo 11 Holiday 4
SF - Holiday 16 Niang 24 Kenyon Martin jr. 8
PF - K. Johnson 28 Holiday 14 Niang 6

C - Jeff Green 30 Kenyon Martin jr. 10 Boban 8

Hardaway jr. schodzi szybko w 1 i 3 kwarcie, Campazzo wskakuje na SG i później prowadzi wraz z THJ rezerwowy line-up gdy Paul odpoczywa. Paul więcej odpoczynku ma więc w drugiej i czwartej kwarcie, tak żeby był świeży na te ostatnie 6-7 minut każdej połowy. Boban dostaje po po ~4 minuty na przełomie 1 i 2 kwarty oraz 3 i 4. Kelan Martin wyleciał z rotacji na play-in bo nie zrobi żadnej różnicy i lepiej grac więcej minut jednym zawodnikiem ( Niang ), aby wszedł w dobry rytm meczu. 

W obronie gramy Paul/Campazzo na Irvinga 
Justin Holiday/Keldon na Kawhiego
Keldon/Justin Holiday na centra 
Jeff Green/Kenyon Martin jr. na Davisie. 
THJ biega za jakims tam obwodowym (jeszcze nie wiem kto tam gra w s5). 

 

Statystyki ostatnie 10meczy RS. Wybrałem ostatnie 10 meczy aby wykazać mniej więcej w jakiej formie byli moi. Uważam ze nie ma sensu wrzucać tu dwóch meczy Justina Holidaya z play-in oraz meczu Keldona z play-in, ponieważ to są tak niemiarodajne próbki ze to nie ma sensu. 10ostatnich meczy mówi tez więcej o aktualnej formie niż statystyki za cały sezon. 

Jest to ostatnie 10 Rozegranych przez tych zawodnikow meczy, jak ktoś tam w ostatnim meczu RS w realu sobie pauzował to tego nie brałem pod uwagę. 
PG - Chris Paul - 
PG/SG - Facundo Campazzo - 
SG - Tim Hardaway jr. - 
SF/PF - Justin Holiday - 
SF/PF - Georges Niang - 
SF/PF/C - Kenyon Martin jr. - 
PF - Keldon Johnson - 
C - Jeff Green - 
C - Boban Marjanovic -

 

(Staty dorzucę wieczorem)

 

wszyscy wiemy ze nyk są faworytem tego starcia. Nie oszukujmy się, brak Turnera w tym match-upie zaboli. Nie mam obrońcy na davisa a nawet na Plumlee. Nie składamy jednak broni, widzę swoje szanse w tym że Hardaway jr, Campazzo, Niang są w gazie i przy dniu konia mogą trafić wiele trójek. Do tego Knicks będą mieli problem z bronieniem Chrisa Paula. Upatruje wiec swoich przewag na obwodzie, mam obrońców na Kawhiego i Kyrie akurat. A pod koszem? Na pierwszy rzut oka przewaga knicks jest ogromna ale...Davis jest świeżo po kontuzji i nie oszukujmy się, nie jest w formie więc jest szansa, że stary wyga Jeff Green jakos go ograniczy, zniechęci do dominacji w tym meczu. Myślę, że na jakiś blowout szans tu nie ma - mam nadzieje ze wszyscy się tu co do tego zgodzą. No jednak nie będę strzępił ryja tutaj - będę pozytywnie zaskoczony jeśli wejdę do Play Off po tym meczu. Jeśli nie wejdę teraz, to myśle, że w kolejnym meczu spokojnie to zrobimy bo Hornets/Hawks są do ogrania spokojnie a mam kilka pomysłów na tych przeciwników. Ale o tym w odpowiednim momencie i temacie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, january napisał:

Jak dla mnie po zeszłym sezonie Knicks boją się Magic w 1R PO, więc tankuja w tym meczu, by trafić na doskonaly matchup vs Heat. 

co fakt to fakt, match-upowo z miami super, ale zwazywszy na uraz davisa chyba lepiej to przelozyc.

to pokazuje tez ulomnosc terminu rozgeyrwania u nas play-in.

z drugiej strony luka uraz i gra gorzej. sam nie wiem co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irving 34 /Carter 14
Bradley 18 /  Beasley 16 L. Williams 14
Leonard 34 / Beasley 14
Davis 10 / Tucker 25 / Anthony 13
Plumlee 24 /Davis 24

Carter i Bradley graja wymiennie i siadają na CP3. Reszta myślę jakoś się ułoży ;)

tak swoją droga kolega @RonnieArtestics to chyba swoich zawodnikow srednio ogarnia, skoro Holiday wiekszosc czasu na pf, a niang na sf, gdzie powinno byc zgola odwrotnie. coz davis i leonard z checia to wykorzystaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Irving 34 /Carter 14
Bradley 18 /  Beasley 16 L. Williams 14
Leonard 34 / Beasley 14
Davis 10 / Tucker 25 / Anthony 13
Plumlee 24 /Davis 24

Carter i Bradley graja wymiennie i siadają na CP3. Reszta myślę jakoś się ułoży ;)

tak swoją droga kolega @RonnieArtestics to chyba swoich zawodnikow srednio ogarnia, skoro Holiday wiekszosc czasu na pf, a niang na sf, gdzie powinno byc zgola odwrotnie. coz davis i leonard z checia to wykorzystaja

Zostalem przekonany. Glos na Knicks

Podoba mi sie nowy styl ich GMa. Mniej slow, mniej szkod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, człowiek...morza napisał:

Irving 34 /Carter 14
Bradley 18 /  Beasley 16 L. Williams 14
Leonard 34 / Beasley 14
Davis 10 / Tucker 25 / Anthony 13
Plumlee 24 /Davis 24

Carter i Bradley graja wymiennie i siadają na CP3. Reszta myślę jakoś się ułoży ;)

tak swoją droga kolega @RonnieArtestics to chyba swoich zawodnikow srednio ogarnia, skoro Holiday wiekszosc czasu na pf, a niang na sf, gdzie powinno byc zgola odwrotnie. coz davis i leonard z checia to wykorzystaja

Bardzo szczegółowa analiza godna GOATa ;) 

ja w glosowaniu na ta serie nie wezmę udziału - gdyż jej wygrany gra ze mną w I rundzie playoffs.

Napisze jednak już teraz - żeby nie było, ze nie pisałem - Beasley jak dla mnie nie gra w tym meczu. Jego sytuacja jest bliźniaczo podobna do tej Kellego Oubre z poprzednich playoffs. Jak dla mnie gra w rosnących minutach od g1 do max 25min. - jak oczywiście awansują Knicks.

Skoro nie grał w ostatnich meczach sezonu, to również raczej coach by nie ryzykował z nim  w jednym tak istotnym meczu nie chcąc zaburzać dotychczasowej rotacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

Napisze jednak już teraz - żeby nie było, ze nie pisałem - Beasley jak dla mnie nie gra w tym meczu. Jego sytuacja jest bliźniaczo podobna do tej Kellego Oubre z poprzednich playoffs. Jak dla mnie gra w rosnących minutach od g1 do max 25min. - jak oczywiście awansują Knicks.

 

facepalm

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co oznacza bliźniaczo podobna według alonzo:

- kontuzja kolana, ponad pol roku bez grania i de facto dywagacja na temat tego czy zdrowy czy nie (brak konkretnego temrinu powrotu) 
versus
kontuzja sciegna, przewidywany czas powrotu 4-6 tygodni (ja zalozylem 5) i informacja, ze po 3 tygodniach zaczal trenować, zatem wszystko przebiegało pomyslnie

- brak powrotu, gdy miał on sens (suns walczyli);
versus
 brak powrotu na koncowke sezonu, gdy nie miała ona sensu (wolves nie walczyli + edwards w ogniu + jak juz to beasley moglby tylko obnizyc swoja wartosc, a w teorii powinni nim handlować).

 

🤦‍♂️

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Alonzo napisał:

Bardzo szczegółowa analiza godna GOATa ;) 

ja w glosowaniu na ta serie nie wezmę udziału - gdyż jej wygrany gra ze mną w I rundzie playoffs.

Napisze jednak już teraz - żeby nie było, ze nie pisałem - Beasley jak dla mnie nie gra w tym meczu. Jego sytuacja jest bliźniaczo podobna do tej Kellego Oubre z poprzednich playoffs. Jak dla mnie gra w rosnących minutach od g1 do max 25min. - jak oczywiście awansują Knicks.

Skoro nie grał w ostatnich meczach sezonu, to również raczej coach by nie ryzykował z nim  w jednym tak istotnym meczu nie chcąc zaburzać dotychczasowej rotacji. 

Teraz już mocno naciagasz. Beasley był kontuzjowany mniej więcej tyle co Mitchell. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zmienił(a) tytuł na >>>>> [ beGM Play-In '21 East ] #7 KNICKS (44-28) – #8 PACERS (42-30) - SERIA ZAKOŃCZONA
  • Eld zablokował(a) ten temat
  • Eld odblokował(a) ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.