Skocz do zawartości

MIP


elwariato

jo elo MIP baby  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. który z niniejszych graczy poczynił największy progres względem sezonu poprzedniego :)

    • - Devin Brown
    • - Earl Boykins
    • - Steve Blake
    • - Richard Jefferson
    • - Josh Smith
      0
    • - Brandon Roy
    • - Ron Artest
    • - Zaza Pachulia
      0
    • - Lou Williams

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 26.04.2021 o 19:32

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.04.2021 o 10:51, elwariato napisał:

brewer to zaraz komisyjnie wyleci, na każdą spółdzielnię znajdzie sie wspólnota lokatorska 😄 

no i brewer poleciał okazało sie ze jego obecnosc tutaj to cos jak obecnosc qcina w simce, znaczy straszne wypaczenie 😛 

Ej! Co to za usuwanie Coreya Brewera jak prowadził w głosowaniu? Przez takie numerki, nagroda będzie z * 

Corey był legalnie zgłoszony do konkursu ! 
 

DYKTATURA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Ej! Co to za usuwanie Coreya Brewera jak prowadził w głosowaniu? Przez takie numerki, nagroda będzie z * 

Corey był legalnie zgłoszony do konkursu ! 
 

DYKTATURA

ja zagłosowałem na Devina Browna, gdyż dla mnie MIP to zadaniowiec, który nagle wyskoczył z niebytów z formą. Roy to Gwiazda - dla mnie żaden MIP.

Odnośnie Brewera:

Jak robimy sobie jaja - masz rację. Powinien być. Znam przypadek, gdzie dzieciaki sobie dla jaj największego gamonia w klasie na przewodniczącego demokratycznie wybrały :P 

Natomiast jak chcemy podejść do tematu MIP poważnie - sorki, ale dobrze, że został usunięty. 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

ja zagłosowałem na Devina Browna, gdyż dla mnie MIP to zadaniowiec, który nagle wyskoczył z niebytów z formą. Roy to Gwiazda - dla mnie żaden MIP.

Odnośnie Brewera:

Jak robimy sobie jaja - masz rację. Powinien być. Znam przypadek, gdzie dzieciaki sobie dla jaj największego gamonia w klasie na przewodniczącego demokratycznie wybrały :P 

czyli Zo w szkole piastowało sie stanowiska 😁😛 a co do roya to fakt acz trzeba przyznać ze z poziomu asg wskoczył na poziom ss, moze nawet dobrze ze wygra skoro w nominacjach do wspomnianego asg ciagle go niema 😬😲😱

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Alonzo napisał:

ja zagłosowałem na Devina Browna, gdyż dla mnie MIP to zadaniowiec, który nagle wyskoczył z niebytów z formą. Roy to Gwiazda - dla mnie żaden MIP.

Odnośnie Brewera:

Jak robimy sobie jaja - masz rację. Powinien być. Znam przypadek, gdzie dzieciaki sobie dla jaj największego gamonia w klasie na przewodniczącego demokratycznie wybrały :P 

Natomiast jak chcemy podejść do tematu MIP poważnie - sorki, ale dobrze, że został usunięty. 🙃

Jakie jaja? Corey Brewer pobudził wyobraźnie osób spoza simki nawet, to wielki talent- spójrz na publiczna ofertę Julka za niego, to ze nie dostaje odpowiedniej liczby minut dla gracza jego formatu to tylko i wyłącznie sprawa głębi Wielkich Trailblazers :) 

A tak zupełnie serio; to w simce ciężko o MIPa, pewnie starczy podsumowanie campow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

 

A tak zupełnie serio; to w simce ciężko o MIPa, pewnie starczy podsumowanie campow :)

campy campami a sezon sezonem, kolejny co to upośledza simkę 😛

dobra kto tam jeszcze @january @Ashigaru @Braveheart22 @gimmie @geniuz @cvbe @RDG2 , i nawet @Eld bo nas odwiedza, głosujta czy Roy czy może Brown od was wszystko zależy😋

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, elwariato napisał:

campy campami a sezon sezonem, kolejny co to upośledza simkę 😛

dobra kto tam jeszcze @january @Ashigaru @Braveheart22 @gimmie @geniuz @cvbe @RDG2 , i nawet @Eld bo nas odwiedza, głosujta czy Roy czy może Brown od was wszystko zależy😋

Dzięki za zaproszenie ale mój głos wypaczał by Wam rozgrywkę bo był by czysto losowy, a chyba nie o to Wam chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, elwariato napisał:

campy campami a sezon sezonem, kolejny co to upośledza simkę 😛

dobra kto tam jeszcze @january @Ashigaru @Braveheart22 @gimmie @geniuz @cvbe @RDG2 , i nawet @Eld bo nas odwiedza, głosujta czy Roy czy może Brown od was wszystko zależy😋

Panie, ja pierwszy sezon, jeszcze nie mam rozeznania :P

Myślałem, że o mnie wspominasz, bo chcesz Kauna nominować na ostatnią chwilę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.