Skocz do zawartości

beGM - RS 2020/2021 [ Opisy i głosowanie po T2 ]


january

Rekomendowane odpowiedzi

New Orleans Pelicans

John Wall/Tyus Jones

Huerter/Coby White/Sumner

Jones Jr/Burks

Bagley/Zeller

Wiseman/Noel/Biyombo

Absencje:

Wall - 7

Bagley - 11

Wiseman - 10

Coby White - 3

Cody Zeller - 6

Noel - 3

Słaby trymestr. Właściwie jak Rockets się posypali, a potem doszła kontuzja Bagleya to straciłem zainteresowanie NBA.

Wall - Po pierwszym trymestrze wyglądał jak gracz na poziomie TOP30-40 ligi. Najlepsza obrona od lat i sporo zachwytów. Potem była kontuzja Wooda podczas meczu z Grizzlies i Rockets poszli w hardtank grając coraz większym szrotem. Wall, który chwalił organizacje i chciał coś udowodnić Hardenowi też z czasem odpuścił. Przyszła gorsza forma, potem kontuzja i dopiero ostatnie dwa mecze to znowu John, który wygląda jak all-star.

Tyus Jones - Morant zaczął wracać do zdrowia, więc minut dla Niego brakuje. Za pierwszy trymestr był obok Kyle Andersona najlepszym graczem Grizzlies. Teraz widzę, że statystycznie nie ma go w pierwszej piątce, więc pewnie ogranicza się do robienia swojego przez 15 minut jakie średnio dostaje.

Huerter - Mimo powrotu do zdrowia Bogdanovica utrzymuje mocną pozycje w rotacji Hawks. Strzelec dystansowy, kreator i solidny obrońca. Wartościowy zadaniowiec.

Coby White - Przesunięty na ławkę w Bulls. Za dużo wciąż złych decyzji. Nie miał w tym trymestrze takich wystrzałów formy, gdzie potrafił zdobyć ponad 30 punków.

Sumner - Warto o Edku wspomnieć, bo gość gra w pierwszej piątce Pacers.

Joner Jr. - Norman Powell go wygryzł z rotacji Blazers. Szkoda.

Burks - Najlepszy gracz Pelicans. Chyba drugi najlepszy gracz RL Knicks. Pod nieobecność Walla powinien dostać rolę jaką miał rok temu w Warriors czyli po prostu lidera ataku.

Bagley - Szkoda tej kontuzji, bo był na wznoszącej i ofensywnie zaczął dostawać większą rolę niż tylko bieganie po rogach i dobitki z pod kosza.

Zeller - Taki poor man Jokic. Nie wiem czemu jest tak mało wykorzystywany przez Borrego. Teoretycznie skillset idealny na obecne czasy.

Wiseman - Adv stats go nie kochają. Jakiś boxscore niby notuje, ale dawno go nie widziałem na żywo.

Noel/Biyombo - Dwóch defensywnych ekspertów, którzy kaleczą atak. Zbliżony skillset, więc grali by pewnie wymiennie.

Propozycja bilansu: Za pierwszy trymestr dostałem 10-11 wygranych, więc biorąc pod uwagę większą ilość kontuzji i spadek formy stawiam na jakieś 7/8 W dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atlanta Hawks:

W Atlancie bez zmian. Jako nieliczni nie dokonaliśmy żadnej zmiany w składzie i zgrani, zmobilizowani przystapiliśmy do drugiego trymestru. 

Od razu zacznę od największych plusów/minusów

- niestety Wood pauzował sporo meczów przez co większe minuty dostali Robin Lopez, WCJ, czasami więcej było grania small ballem.

+ Obowiązek zdobywania punktów przesunął się znacząco na backcourt, gdzie na szczęście Jamal Murray był w bardzo dobrej formie w tym trymestrze.

 

Lineup domyślny jest taki jak w ostatnim trymestrze:

Wood - C

Millsap - PF

Wiggins - SF

Bledsoe - SG

J.Murray - PG

 

Po krótce o zawodnikach pierwszej piątki:

Jamal Murray:

image.png.115fcf1d925274e970808ba22ab46d96.png

Zdecydowanie Murray wszedł na poziom all-stara w tym trymestrze. 51% za 2, 47% za 3, przy 24 pkt na mecz - dalej jest u mnie niekwestionowanym liderem i utrzymuje tą rolę już od długiego czasu. Wielokrotnie Murray mówił o tym, że lubi grać nieegoistycznie, uruchamiać zawodników. U mnie jest najlepszym scorerem i oczekuję większego usage, nawet kosztem procentów. Co ważne - 0 meczów opuszczonych. 

Eric Bledsoe:

image.png.cb5f790dca562ac06c4ab51201f36c5b.png

Bledsoe w drugim trymestrze przeplata dobre występy z kiepskimi. Nadal źle w NOP wygląda obrona i prawda jest taka, że po części jest to wina każdego z zawodników. Myślę, że u mnie z racji lepszego spacingu wyglądałby lepiej w ataku, a łatwiejsze punkty przełożyłby się na mocniejszą koncentrację po bronionej stronie. Niemniej jest jak jest - nadal jest w pelikanach, więc będzie miał zmniejszoną rolę, na rzecz lepiej dysponowanych zawodników. Głównie myślę tu o McConnellu, którego trymestr wygląda dokładnie tak jak oczekwiałbym od bledsoe. Btw. znowu 0 meczów opuszczonych

Andrew Wiggins:

image.png.499ac0323d3a376def8a929598312247.png

Wiggins nadal kontynuuje mocny sezon. 0 ochów i achów, ale liczba punktów na mecz i efektywność mówi sama za siebie. A w tym trymestrze przez nieobecności Currego były mecze, które musiał wziać na siebie. Zaowocowało to np 40 pkt meczem, wygranym przeciwko MEM. Warto wspomnieć, że kontynuuje dobrą grę w defensywie i niejednokrotnie w small lineupach kryje zawodników od 2 do 4. BBref ma go w ogóle oznaczonego w tym sezonie nie jako SF, tylko PF. Znowu 0 nieobecności!

Paul Millsap:

image.png.00e9e9f90f05822cf463951f8eaa2371.png

Millsap gra jak Millsap, ciężko napisać o nim coś innego :) Niestety opuścił 10 meczów, ale jak gra to jest solidnym punktem rotacji.

Christian Wood:

image.png.7304b67c54e1cda8cdafc2541ce2fa5f.png

Największy nieobecny mojej drużyny, opuścił 16 meczów. Ciekawe jest to, że HOU nie wygrało bez niego żadnego meczu. Dopiero po jego powrocie w tych 8 meczach udało się wyciągnąć 2 wygrane. Spory impakt po obu stronach, strzelecko dopiero dochodzi do siebie, ale na szczęście już wraca na właściwe tory. W ataku jego produkcję ma kto przejąć - mam sporo scorerów, w ROTO cvbe z tego co pamiętam byłem wysoko w pkt :) Po bronionej będę próbował wykorzystać Robina Lopeza/ WCJ 

 

Ze względu na kontuzje Frontcourtu i słabszej dyspozycji Bledsoe, czasami będziemy grać small ballem, wystawiając defensywnego centra i przerzucając Wigginsa na PF. 

Rotacja końcowa wygląda następująco:

C -Wood/WCJ/Lopez

PF - Millsap/WCJ/Muscala/Wiggins

SF- Wiggins/Fournier/Ennis/Nowell

SG-Bledsoe/Murray/Fournier/Nowell

PG-Murray/McConnell/Bledsoe

 

Nie mam za bardzo głowy do liczenia minut, ale podam opisowo:

Murray przechodzi czesto na SG, dając minuty McConnellowi na PG i zabierając Bledsoe. Wiggins pojawia się na PF jak nie grają zarówno Wood i Millsap. Wtedy też WCJ i Lopez przejmują minuty na C na pół. 

 

Najważniejsi gracze tego rozwiązania:

Wendell Carter Jr

image.png.e08959780aa747834dbc2cee5b14e479.png

WCJ pomimo tego co jest o nim pisane tutaj na forum jest bardzo dobrym obrońcą 1on1. Umie ustać zawodników obwodowych i radzi sobie z centrami. Kiepsko wyglądała obrona drużynowa, ale w Bullsach u każdego tak wyglądała. Ja nadal jestem fanem, mam nadzieje że w ORL się odbuduje. Patrząc na jego dotychczasowe występy to jest na to spora szansa. Przez trymestr 8 zb, 10 pkt na bardzo ładnych procentach 52% za 2, 39% za 3. Od czasu jak dołączył do Orlando 9,5 zb, 15pkt. Będziemy widzieć więcej WCJ w następnym trymestrze. 0 meczów opuszczonych

Robin Lopez

image.png.5d6b8bd2ad3e32476163a1882965da9e.png

Lopez jak nie zbierał, tak nie zbiera, ale boxoutuje wybornie. Jak oglądałem jego mecze to nie jest wybitnym zawodnikiem na swojej pozycji, ale gdzies tam w okolicach średniej ligowej się kręci. Jego doświadczenie i cwaniactwo często procentują wymuszeniem faulu w D, czy łatwymi punktami w O. Jednym słowem dobrze takiego zawodnika mieć. 0 meczów opuszczonych

Evan Fournier:

image.png.33fbe5c6c57822befc2a65a92511548d.png

Sprzedany do Bostonu, gdzie będzie pełnił rolę 6th mana tak jak u mnie. Jak na razie mamy próbkę z Orlando i świetne staty. Oczywiście uczciwie należy powiedzieć, że ORL przegrywało jak leci i jego rola była zbyt duża, niemniej scorerem jest naprawdę efektywnym i momentami nie ma problemu żeby grał jako 2nd ballhandler. IMO jeden z lepszych 6th manów naszej ligi. 10 meczów opuszczonych

TJ McConnell:

image.png.6f3f08c69f409e8215baa8cd67b06ada.png

Bardzo dobrze mi się TJa ogląda, jest naprawdę świetnym ballhandlerem, okropnie wkur****** przeciwników swoją obroną. Nie ma takiego miejsca, w które TJ by nie włożył ręki. Miał w tym sezonie mecz z linijką, uwaga, 16 pkt, 13 asyst, 10 stl! Przejmuje część minut bledsoe. 0 meczów opuszczonych

James Ennis i Jaylen Nowell:

JE:

image.png.368ce0a3604d8fe0b0606a9424dc6168.png

JN:

image.png.3d17485477f91bf5c495733e8d4f3e98.png

Z kwartetu razem z Baconem i Bembrym to właśnie Ennis i Nowell najbardziej są przydatni w drużynie. I jeden i drugi bardzo all-around typ zawodnika, świetny na bycie rolsem. 

Podsumowanie

I to tyle, wydaje mi się, że skład skomponowany elegancko z duża ilością weteranów oraz zawodników z wolą walki. KULTURA ORGANIZACJI jest super wysoka po ostatnim beztrejdowym okienku i zapowiada się, że jeszcze podskoczy bo żadnego trejdu w nastepnym nie będzie. Zawodnicy spokojni o swoje role, dużo z nich jest w last year, więc to dodatkowa motywacja. Ja jestem z nich do tej pory zawdowolony, jeżeli chodzi o bilans to jak najlepszy poproszę! Zwyczajowo nie czytam opisów innych przed deadlinem, ale patrząc tylko na swoich zawodników PO im się należy jak psu buda.

 

Edytowane przez eMeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TORONTO RAPTORS

Rotacja:

gdy McCollum byl zdrowy:

PG:    Damian Lillard 34 / Fred VanVleet 14
SG:    C.J. McCollum 32 / Fred VanVleet 16
SF:    Wesley Matthews 20 / Terence Davis 18 / Troy Brown Jr. 10 
PF:    Pascal Siakam 36 / Dwight Powell 6 / Yuta Watanabe 6
C.      Montrezl Harrell 32 / Dwight Powell 16

gdy McCollum był kontuzjowany::

PG:    Damian Lillard 36 / Malachi Flynn 12 
SG:    Fred VanVleet 33 / Troy Brown Jr. 15
SF:    Wesley Matthews 24 / Terence Davis 24
PF:    Pascal Siakam 36 / Dwight Powell 6 / Yuta Watanabe 6
C.      Montrezl Harrell 32 / Dwight Powell 16

Absencje z powodu kontuzji:

Pascal Siakam - 6 meczów
Fred VanVleet - 5 meczów
C.J. McCollum - 14 meczów
Damian Lillard - 1 mecz

DNP:


Troy Brown Jr. - 12 meczów
Malachi Flynn  - 14 meczów
Dwight Powell - 4 mecze
Terence Davis - 6 meczów

STATYSTYKI:

Damian Lillard - 30,3 pts 8,4 as 4,1 rb 62% TS, 38% 3P%
C.J. McCollum - 20,4 pts 4,6 as 3,5 rb 52% TS, 35% 3P%
Fred VanVleet - 19,3 pts 5,9 as 4,3 rb 52% TS, 36% 3P%

Pascal Siakam - 19,7 pts 6,8 rb 4,8 as 54% TS, 32% 3P%
Montrezl Harrell  - 17,6 pts 7,2 rb 1,2 as 66% TS,
Terence Davis II - 7,0 pts 2,3 rb 0,6 stl 50% TS, 32% 3P%
Dwight Powell - 4,4 pts 3,1 rb 65% TS
Troy Brown Jr. - 4,3 pts 3,5 rb 1,0 as 53% TS 35% 3P% 
Wesley Matthews - 4,5 pts 2,0 rb 1,0 as 58% TS 50% 3P%
Malachi Flynn - 2,3 pts 1,4 as 1,2 rb  33% TS 13% 3P%

Ta sama rotacja co do minuty jak w pierwszym trymestrze. Świetne liderowanie Lillarda na pewno ma ogromny wpływ na postrzeganie tego trymestru, pod nieobecność CJa notował 31,9 pkt i 9,1as. Z pozostałych graczy jeszcze Harrell miał lepszy trymestr o prawie 5pkt. Reszta na podobnym poziomie jak w pierwszym trymestrze. Siakam i VanVleet niestety pauzowali przez 5 meczów z powodu Covida przez co Raptors zaliczyli L5 streak. Mam nadzieje że w trzecim trymestrze wreszcie wszyscy podstawowi gracze będą dostępni od początku do końca.

Plusy/Minusy:

- Wąska rotacja pod koszem
- Kontuzja McColluma w pierwszej połowie trymestru
- Mało minut dla Browna

+ Niesamowity Lillard, zamykający każdy mecz na styku
+ Poprawa skuteczności Siakama
+ Lepszy Harrell
+ Stabilny skład

Proponowany bilans:

Taki sam jaki otrzymałem w I trymestrze. Podobna ilość kontuzji, podobna forma, ta sama rotacja, zero wymian. 14-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dzisiaj krótko, bo czas nagli.. ale na temat.

 

1. Wstęp 

ze zmian jesli chodzi o graczy rotacyjnych pojawił się Jeff green za Kevona Looneya i w sumie to tyle. Wzmocnienie ławki na pewno widoczne. No jeszcze swoją drogą wbił się do rotacji Kenyon Martin jr swoją calkiem niezła jak na 19-latka grą. 

2. Nieobecności :

LMA (18???) no nie grał, ale wszyscy wiemy dlaczego, miał taką umowę w realnym swiecie, trenował chyba cały czas i był zdrowy, bo od razu swietnie zadebiutował w nowym klubie. Nie uznaje   tych absencji z cała pewnością jak coś!!  
 

Nwaba - 14

Jeff Green - 4 

Campazzo 3

Johnson 3

Turner 1

 

jak widać w tym sezonie co jak co, ale zdrowi jak konie moi są. To chyba karma za dwa pierwsze sezony w begm, bo tam tylko przez kontuzje nie było awansów do PO przez dwa lata z rzędu. 

3. Skład i rotacja:

Guards - Chris Paul, Facundo Campazzo, Langston Galloway, Tim Hardaway jr., Tre Jones, Javonte Green, Kelan Martin

Forwards - Justin Holiday, Keldon Johnson, LaMarcus Aldridge, Kenyon Martin jr., Jeff Green, 

Centers - Myles Turner, Boban Marjanovic

 

Rotacja: wszyscy byli u mnie w miarę zdrowi,  prócz Nwaby, który gra po10-12minut, wszyscy grali albo opuścili jakieś tam pojedyncze mecze. A wiec wersja rotacji bedzie jedna, po 48 min równo. Garbage nie liczę, pewnie dużo garbage u mnie nie bedzie jak mam cp3... można sobie wyobrazić kto weźmie minuty nwaby, czy jaki więcej minut naturalnie dostanie thj, oraz holiday, Galloway...

 

PG - Paul 33 Campazzo 15

SG - Hardaway jr. 30 Nwaba 11 Galloway 5 Holiday 2

SF - Johnson 10 Holiday 28 Martin jr. 10

PF - Aldridge 12 Jeff Green 20 Johnson 16

C - Turner 33 Aldridge 12 Boban 3

Tipy co do rotacji:  Dziwnie rozpisałem rotacje ale tak to wyglada, bo zawsze wychodzę pierwszą piątką tak jak rozpisałem. Czyli Paul-THJ-Johnson-LMA-Turner. W końcówkach dużo gram na skrzydłach duetem Johnson-Holiday. Jeff Green lub LMA tez w razie potrzeby się pojawiają w końcówkach ale radziej.. Na początku Aldridge schodzi szybko, a Turner gra długo w pierwszej kwarcie i wchodzi Aldridge jako center z rezerwowym line-upem. Analogicznie w drugiej polowie. Boban gra tylko jak jakiś fajny match-up Się trafi, lub wypadnie Turner. W realu podobną role gra i się to sprawdza. Zaokrągliłem jefo minuty do 3 na mecz :) 


4. Statystyki i komentarz:

( w nawiasie liczba opuszczonych meczy)

PG - Chris Paul (0) - 31,0min 15,1pts 4,8reb 9,3as 1,6stl 2,2to 50,7%fg 38,8% 3fg (1,3 per game) 87,9%ft

meeega efektywny trymestr w jego wykonaniu, a wyniki jego drużyny w realnym świecie mówią same za siebie. Pan profersor. Zdrów. Głodny zwyciestw. Clutch guy. 
 

PG - Facundo Campazzo (3) - 24,1min 5,7pts 2,1reb 3,9as 1,2stl 1,2to 37,6%fg 33,8% 3fg (1,1 per game) 83,3%ft

Rozkręca się nasz debiutant. No właśnie debiutant, czyli 30-letni weteran gra bardzo mądry i fajny dla oka basket, a w obronie jest niesamowity, robi per36 prawie dwa przechwyty na mecz. Ogolnie poza scoringiem nie ma większego problemu z zaaklimatyzowaniem się w NBA. To Jak gra sprawia, że nie wiem czy nie mam najlepiej obsadzonej pozycji PG w calym

begm w 1trymestrze. Para Paul-Campazzo zapewnia przede wszystkim spokój i kreowanie wielu wielu czystych pozycji. 
 

SG - Tim Hardaway jr. (0) - 26,9min 16,2pts 3,3reb 1,6as 0,3stl 0,8to 46,4%FG 40,0% 3fg (2,8 per game) 78,4%ft 

Niezly trymestr w jego wykonaniu, jak wiadomo jest to seryjny strzelec, czasem wchodzi czasem nie ale te 3 trójki na Mecz na skuteczności 40% to jego zadanie, Które jak widać wykonuje skrupulatnie. Wspominam to już drugi trymestr, ale w moim zespole naturalnie dostanie jeszcze więcej rzutów i posiadan dla siebie. Bo mam taki skład, ze bedzie potrzebny nie tylko jako catch-n-shooter.

 

SG - David Nwaba (14) - 21,4min 10,5pts 5,5reb 0,7as 0,8stl 0,6to 51,4%Fg 22,2% 3fg 75,7%ft

 

Zaliczal przyzwoity sezon ale uszkodził sobie nardgarstek i opuscil łącznie 14 meczy. U mnie mniej ważny zawodnik rotacji i grał po 10-12 min w drugim trymestrze i tak.  Ale całkiem niezle, to świetny obrona i nie jest już zerem w ataku jak w swoich pierwszych sezonach.

SG - Langston Galloway (0) - 10,3min 4,5pts 0,8reb 0,7as 46,8%fg 41,4% 3fg (0,9 per game)

Te staty to probka z kilku meczy bo Zalicza dnp.Ten zawodnik ma wejść na 5-6 minut i dorzucić jakaś trójkę na mecz, pobronic trochę na pelnychobrotach. W realu czasem nie łapie się do rotacji, nie wiem czemu bo gra niezle...U mnie dostałby te 5-6 minut w każdym meczu, żeby był w tym rytmie meczowym. 

SF/SG - Justin Holiday (0) - 31,8min 11,3pts 3,3reb 1,8as 1,3stl 1,0to 36,8%fg 35,6% 3fg(2,8 per game) 83,3%ft 

Muszę przyznać że słaby trymestr w ataku w jego wykonaniu. Ale skuteczność usprawiedliwiam tym, że większość jego oddanych rzutów to są rzuty za trzy. W obronie jak zawsze można na niego liczyć. 

SF - Kenyon Martin jr. (0) - 23,8min 8,5pts 5,4reb 0,8as 0,7stl 1,0blk 1,0to 57,5%fg 37,9% 3fg (0,5 per game) 80%ft 

Jedna z niespodzianek w drugim trymestrze. Podobnie jak Galloway to probka z kilkunastu męczy, u mnie grałby trochę  mniej minut na mecz ale Dajemy mu szanse od początku trymestru bo zasłużył chłopak. Widać wielki potencjał w obronie a i w ataku nie kaleczy jak widać po statystykach. 
 

SF/PF Keldon Johnson (3) - 27,5min 12,1pts 5,8reb 1,4as 0,7to 48,8%fg 34,7% 73,3%ft 

dopadl go dołek w tym trymestrze, zwłaszcza efektywność i energia spadła ale to chyba wynik tego ze go ten lekki uraz spowolnil, bo ostatnie kilka meczy gra już coraz lepiej. No i pamietajmy ze to

tak naprawdę jego pierwszy sezon w NBA na pełnych obrotach. Młody gracz ma prawo Zaliczyć gorszy okres w ataku wiec wybaczamy.  
 

PF - Jeff Green (4) - 27,6min 10,0pts 3,7reb 1,4as 0,6to 46,2%fg 37,5% 3fg ( 1,1 per game) 72,3%ft

swietnie wszedł w zespół i względem Looneya poprawia swoją uniwersalnością i wielopozycyjnoscią ławkę zdecydowanie. Daje tez rzut za trzy na solidnym poziomie. 
Taki weteran to skarb. 
 

PF/C - LaMarcus Aldridge (18??? 0!) - 25,9min 4,5reb 1,9as 1,1blk 1,0to 47,4%fg 38,8% 3fg ( 1,2 per game ) 87,2%ft

byl zdrów,ale  opuscil mecze ze wzgledu na zmianę klubu w realu. Wrzuciłem statystyki z całego sezonu, bo nie wiem czy probka 6 meczy byłaby adekwatna. Wrócił po tej przerwie w dobrej formie i na centrze na bloku jakiś bardziej aktywny się zrobił, wiec i my tak go będziemy wykorzystywać.

 

C - Myles Turner (1) - 30,8mpg 11,8pts 6,2reb 1,0as 3,3blk 1,4to 45,1%fg 33,7% 3fg 81,3%ft

Top2 kandydat do Defensive player of the year i tyle. Gdyby Indiana w realu nie kaleczyla to by wygrał bo bloki są dla mediów fajniejsze niż overall impact goberta. Martwi troszkę ze wrócił znowu do 45%fg jak w karierze a myślałem po 1trymestrze ze się poprawił w końcu. 
 

Staty Bobana i graczy garbage pominę bo czasu brak i to nieistotne. Tre Jones pokazuje się fajnie po mału,( na treningach u nas wygląda dobrze)więc kto wie, może w 3 trymestrze się u mnie pojawi. I to tyle.

 

5. Terminarz 

@BKN, @DET(b2b) @ATL, CHI, @MIN, GSW, @BOS, @NYK(b2b), @PHI, @CLE, DEN(b2b), (allstarbreak), @LAL @PHO (b2b) @DEN, BKN, @MIA, @MIA, @MIL(b2b), DET, @DAL, @WAS, MIA, CHA, @SAS 

 

Oouch, 17 meczy na wyjeździe, 7 u siebie 17 rywali z poziomu walki o playoffs lub wyżej, tylko 7 tankeerow, to był trudny trymestr. Może nasze zdrowie nas uratuje bo w innych zespołach było dużo więcej urazów. Oceńcie to sami ale pamiętajcie ze mam CP3 i to sprawia ze z każdym praktycznie sobie powalczęi nie będę dostawał blowoutów jakichs. 
 

wady i zalety:

wady: brak superstara, trudny trymestr

zalety: mega mega, mega zdrowie jak na sezon Covid, mega forma chrisa paula, moi zawodnicy graja w samych zajebistych zespołach i graja tam ważne role, 

7. Proponowany bilans: 

bede ogolnie argumentował więcej w temacie dyskusyjnym dlaczego moi powinni otrzymać pozytywny bilans w tym trymestrze, bo mam kilka ciekawych argumentów do powiedzenia, ale zabrakło dziś czasu a nawet jak bedzie można edytować po polnocy to lecę spać. Pogadamy przy głosowaniu jeszcze Ale proponuje coś w stylu 14-10 lub 13-11 w tym trymestrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PHILADELPHIA 76ERS

OPIS II TRYMESTR 2020/2021

Rotacja graczy:

Prawdopodobne s5 (mogą być rotacje, nie jest to żelazny skład)

PG Simmons

SG/SF Robinson

SG/SF S. Brown

PF Covington

C Embiid

 

Podczas nieobecności Embiida do s5 wskakuje Clarke, ale może też na niektóre match upy McDaniels a RoCo jako center w obronie.

 

Podstawowi rezerwowi

T. Maxey

J. McDaniels

B. Clarke

R. Rondo

D. Jeffries

 

Dalsi rezerwowi

R. Kurucs u mnie pewnie jakieś garbage time pogra

M. Diakite - ładnie się pokazywał w G-League, coś nawet więcej niż jakieś garbage minuty u mnie pogra

G. Riller -  lubię go, więc pogra parę minut w garbage time jak zdrowy

A. Smailagic jakiś garbage time zagra

Pozycje u mnie są dosyć umowne, większość graczy gra na dwóch, czasami trzech pozycjach

 

Nieobecności

Klay - wiadomo out of season

Rondo - 11 meczów z czego część w yniku tradu do LAC, ale może te był w tym czasie kontuzjowany

Kurucs - 10 meczów - to były raczej DNP CD u mnie może czasami zagra po kilka minut jak będzie trzeba

Simmons - 5 meczy

Embiid 12 meczów

Clarke - 2 mecze

McDaniels - 1 mecz

C. Anthony - 23 mecze

Smailagic - 14 meczy, chyba głównie dnp

 

Statystyki

Embiid

image.thumb.png.fa489b4e4f0968552623d2641f0c22ae.png

Chyba nie ma sensu opisywać. Genialny na razie sezon. Świetny rzut, rządzi pod koszem, ale też wpada trójka. Wymusza faule jak prawie nikt. Jeden z najlepszych graczy w lidze. Pół trymestru stracił na leczeniu kontuzji.

Simmons

image.thumb.png.0460125d40e5ffd9c710d82b125a7fc8.png

Lepszy trymestr, podczas nieobecności Embiida ma więcej miejsca pod koszem, zwłaszcza, że nie gram jakimś kołkiem pod koszem a na centrze Clarke i RoCo, więc gracze, którzy nie potrzebują miejsca pod koszem za bardzo.

Genialny obrońca na większość graczy w tej lidze. Rozwija się pod koszem, u mnie będzie też grywał w niektórych line upach bez Embiida, pod koszem, zresztą nie jest to zaskoczenie, często tak robiliśmy.

Covington

image.thumb.png.6e9d3afa82036e78ee960094bdbce084.png

Świetny trymestr, świetna trójka, świetna obrona i elite roles, który zna swoje miejsce i robi czarną robotę.

Wszechstronny gracz, więc będzie grywał i na SF i na PF i momentami na C w zależności od line upów.

Robinson

image.thumb.png.0b21a87c3b6643e86f20dbfbf9331eb8.png

Minimalnie lepszy trymestr, ale stabilność jest jego mocną stroną. Skrojony pod mój zespół. Będzie miał sporo rzutów i sporo otwartych pozycji dzięki grze Embiida i Simmonsa w post oraz podaniom Simmonsa, który z tego co kojarzę, ma najwięcej podać do rzutów za 3 w całej lidze.

Brown

image.thumb.png.653bd84af48961ca08de3574815a18d7.png

Wciąz bardzo dobra trójka, przyzwoita obrona, kolejny skrojony pod ten zespół roles, otoczenie może mu tylko służyć.

Clarke

image.thumb.png.58d9f8b181e612d3b886eea30f7f1acc.png

Lepszy trymestr niż poprzedni, powoli się rozpędza. Dobra obrona, hustle a w ataku picki i rolowanie do kosza i lob treat. U mnie główny rezerwowy big a pod nieobecność Embiida, wraz z RoCo obsadzają pozycję C.

Maxey

image.thumb.png.0c3cb39ddd59fa1118770fb1290d6447.png

Mnij minut w realu, mniejsza rola, u mnie wciąż jako fajna iskra z ławki, daję mu minuty, bo chcę go ogrywać.

McDaniels

image.thumb.png.c6a89fea92936d4aedc2c531225774e9.png

Bardzo fajny trymestr, większa rola, wciąż Minnesota jest dużo lepsza z nim niż bez niego. Bardzo dobra obrona zarówno na perimeter jak i post. Bloki z pomocy, bardzo fajna stabilna trójka. Zna swoją rolę, kolejny świetny roles.

Rondo

image.thumb.png.1a5566a60a75e7125d25c86050fb41dd.png

Kontuzje ograniczają, ale jak grał w tym trymestrze to grał więcej niż przyzwoicie. Veteran leadership, mocna trójka w tym trymestrze.

 

 

Rotacja i minuty uwzględnione kontuzje sumuję do 60 minut

Simmons 27/Rondo 20/ Riller 8/ Maxey 5

Robinson 30/Maxey 15/ Jeffries 10/ Brown 5

Brown 28/ Robinson 4/ Mcdaniels 10/ Kurucs 5

RoCo 30 /Clarke 15/McDaniels 15

Embiid 34/ Clarke 15/ Simmons 8/ RoCo 4/ Diakite 8

 

 

Jak gramy?

Jak zawsze :) Stabilizacja. Dużo post do Embiida, szybka gra z Simmonsem, otoczenie Embiida strzelcami, gdy Embiid siedzi na ławce, post Simmonsa na point centrze.

Ogrywamy rookasów, cieszymy się grą :) Podczas absencji Embiida, gramy fałszywymi centrami z Clarkiem, RoCo, Simmonsem w tej roli.

 

Plusy:

- genialna forma Embiida

- świetny trymestr RoCo

- obrona Simmons, RoCo, Embiid, Clarke, McDaniels reszta solidna/średnia

- bardzo dobra forma głównych strzelców Robinson, Brown, RoCo około 40%

- zgranie i dobrze dobrani gracze do roli w zespole, jest komu wykonywać ciężką pracę

- ciekawa mieszanka doświadczenia i młodzieńczej fantazji, rookies mają od kogo się uczyć

Minusy:

- absencje Embiida, Simmonsa

- brak mięsa pod koszem, ale czy grając rotację pod koszem w postaci Embiid, Clarke, RoCo, Simmons, brakuje mi centymetrów?

- brak gtg tę rolę przejmuje nie do zatrzymania Embiid

 

Terminarz:

image.png.be01ce0b48c8e05beab728eaa69fc467.png

Ciężka końcówka trymestru, terminarz średnio cięższy.

 

Proponowany bilans

14-10/13-11? Sam nie wiem jak to oceniać. Loteria covidowa.

W stosunku do poprzedniego trymestru, więcej nieobecności zwłaszcza Embiid. Z drugiej strony dużo lepsza forma większości graczy.

Zdrowia życzę wszystkim :)

 

Przepraszam za brak w terminie opisu i dosyć okrojony ten opis.

Proszę o wybaczenie :)

@Eld

Edytowane przez Tecu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20/21 T2
karpik
W L
Celtics 8 16
Nets 6 18
Knicks 13 11
Sixers 13 11
Raptors 15 9
Bulls 7 17
Cavaliers 14 10
Pistons 11 13
Pacers 15 9
Bucks 13 11
Hawks 13 11
Hornets 14 10
Heat 17 7
Magic 17 7
Wizards 14 10
Mavericks 15 9
Rockets 14 10
Grizzlies 8 16
Pelicans 6 18
Spurs 8 16
Nuggets 18 6
Wolves 16 8
Blazers 4 20
Jazz 6 18
Thunder 13 11
Warriors 15 9
Lakers 16 8
Clippers 5 19
Suns 12 12
Kings 14 10
SUMA KONTROLNA 360 360
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szablon do głosowania:

  • Celtics: 7 - 17
  • Nets: 6 - 18
  • Knicks: 14 - 10
  • Sixers: 14 - 10
  • Raptors: 15 -9
  • Bulls: 7 - 17
  • Cavaliers: 15 - 9
  • Pistons: 11 - 13
  • Pacers: 14 - 10
  • Bucks: 15 - 9
  • Hawks: 14 - 10
  • Hornets: 14- 10 *** priorytet
  • Heat: 18- 6
  • Magic: 16 - 8
  • Wizards: 13 - 11
  • Mavericks: 15 - 9
  • Rockets: 14 - 10 ***
  • Grizzlies: 5 - 19
  • Pelicans: 10 - 14
  • Spurs: 5 - 19
  • Nuggets: 20 - 4
  • Wolves: 18 - 6 ***
  • Blazers: 2 - 22 ***
  • Jazz: 6 - 18
  • Thunder: 15 - 9
  • Warriors: 14 - 10
  • Lakers: 18 - 6
  • Clippers: 1 - 23 ***
  • Suns: 9 - 15
  • Kings: 15 - 9
     
  • *** opcja na podwyższenie wyniku wiec jeżeli coś przeoczyłem to poproszę 

O uwagi i poprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20/21 T1
MMM2121
W L
Celtics 8 16
Nets 6 18
Knicks 13 11
Sixers 13 11
Raptors 15 9
Bulls 7 17
Cavaliers 14 10
Pistons 11 13
Pacers 15 9
Bucks 13 11
Hawks 13 11
Hornets 14 10
Heat 17 7
Magic 17 7
Wizards 14 10
Mavericks 15 9
Rockets 14 10
Grizzlies 8 16
Pelicans 5 19
Spurs 8 16
Nuggets 18 6
Wolves 16 8
Blazers 4 20
Jazz 6 18
Thunder 13 11
Warriors 17 7
Lakers 16 8
Clippers 5 19
Suns 12 12
Kings 13 11
  360 360
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie robiłem mecz po meczu. Przy bilansach biorę pod uwagę terminarz, kontuzje/nieobecności graczy w konkretnym meczu (jak gracz miał DNP to może grać, ale zakładam że był słabszy); Istotna jest rotacja, głębia składu (w przeciwieństwie do co poniektórych u mnie przysłowiowa Gwiazda potrzebuje 4 innych graczy w s5 i pasowałoby, by było chociaż 3 liczących się graczy z ławki) - u nas czołowe teamy (te z uznanymi na forum Gwiazdami) przeważnie mają ławki na poziomie tankerów czego sporo osób nie bierze pod uwagę. Nie liczę oczywiście stats roto - jak część osób by chciała, jak ktoś jest nowy wiadomo, że nie gra tak jak w rl. Pamiętam też, że każda drużyna ma podczas sezonu mniejszy lub większy kryzys. Zawsze też każdy ma u mnie nielogiczną niespodziankę 1W/L (to są te mecze których w rl wynik nas zaskakuje, a zawsze taki się trafi). Biorę pod uwagę rolę gracza w drużynie i szereg innych małych rzeczy.

Gdyby ktoś miał pytania co do swojego bilansu zapraszam na Priv. 

Szablon do głosowania:

  • Celtics: 7 - 17
  • Nets: 5 - 19
  • Knicks: 12 - 12
  • Sixers: 12 - 12
  • Raptors: 12 -12
  • Bulls: 7 - 17
  • Cavaliers: 13 - 11
  • Pistons: 12 - 12
  • Pacers: 13 - 11
  • Bucks: 15 - 9
  • Hawks: 14 - 10
  • Hornets: 14- 10
  • Heat: 17 - 7
  • Magic: 18 - 6 (tak, mam banalny terminarz w 2T)
  • Wizards: 12 - 12
  • Mavericks: 15 - 9
  • Rockets: 15 - 9
  • Grizzlies: 8 - 16
  • Pelicans: 10 - 14
  • Spurs: 9 - 15
  • Nuggets: 17 - 7
  • Wolves: 17 - 7
  • Blazers: 5 - 19
  • Jazz: 5 - 19
  • Thunder: 13 - 11
  • Warriors: 14 - 10
  • Lakers: 16 - 8
  • Clippers: 8 - 16
  • Suns: 10 - 14
  • Kings: 15 - 9

Edytowałem dodając 1W Wizards (jak Harden grał jednak u nas inaczej licząc jego nieobecności) i zabrałem 1W Pacers (Aldridge jednak nie grał tyle ile by sobie życzył Ronnie) - g45 Wizards - Pacers zmieniam z W dla Indiany na W dla Washingtonu;

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celtics: 7 - 17
Nets: 6 - 18
Knicks: 11 - 13
Sixers: 12 - 12
Raptors: 15 -9
Bulls: 8 - 16
Cavaliers: 15 - 9
Pistons: 9 - 15
Pacers: 14 - 10
Bucks: 15 - 9
Hawks: 13 - 11
Hornets: 13- 11
Heat: 18- 6
Magic: 16 - 8
Wizards: 12 - 12
Mavericks: 16 - 8
Rockets: 15 - 9
Grizzlies: 7 - 17
Pelicans: 8 - 16
Spurs: 8 - 16
Nuggets: 16 - 8
Wolves: 20 - 4
Blazers: 5 - 19
Jazz: 6 - 18
Thunder: 15 - 9
Warriors: 15 - 9
Lakers: 17 - 7
Clippers: 5 - 19
Suns: 8 - 16
Kings: 15 - 9

 

@Eld dodałem jedną wygraną Wizards, zabrałem jedną sobie, żeby nikogo nie krzywdzić.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20/21 T2
 
W L
Celtics 8 16
Nets 7 17
Knicks 12 12
Sixers 14 10
Raptors 15 9
Bulls 7 17
Cavaliers 15 9
Pistons 11 13
Pacers 15 9
Bucks 14 10
Hawks 13 11
Hornets 14 10
Heat 18 6
Magic 17 7
Wizards 14 10
Mavericks 15 9
Rockets 14 10
Grizzlies 6 18
Pelicans 7 17
Spurs 7 17
Nuggets 16 8
Wolves 18 6
Blazers 5 19
Jazz 5 19
Thunder 14 10
Warriors 15 9
Lakers 17 7
Clippers 5 19
Suns 9 15
Kings 13 11
Edytowane przez Eld
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  W L
Celtics 6 18
Nets 6 18
Knicks 11 13
Sixers 14 10
Raptors 14 10
Bulls 8 16
Cavaliers 14 10
Pistons 11 13
Pacers 14 10
Bucks 14 10
Hawks 14 10
Hornets 13 11
Heat 20 4
Magic 17 7
Wizards 12 12
Mavericks 15 9
Rockets 15 9
Grizzlies 5 19
Pelicans 8 16
Spurs 8 16
Nuggets 18 6
Wolves 20 4
Blazers 3 21
Jazz 5 19
Thunder 14 10
Warriors 17 7
Lakers 17 7
Clippers 3 21
Suns 10 14
Kings 14 10
     
Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20/21 T2 tangiers
W L
Celtics 7 17
Nets 6 18
Knicks 13 11
Sixers 13 11
Raptors 14 10
Bulls 7 17
Cavaliers 15 9
Pistons 10 14
Pacers 14 10
Bucks 15 9
Hawks 14 10
Hornets 14 10
Heat 19 5
Magic 17 7
Wizards 12 12
Mavericks 15 9
Rockets 15 9
Grizzlies 6 18
Pelicans 6 18
Spurs 8 16
Nuggets 18 6
Wolves 19 5
Blazers 5 19
Jazz 6 18
Thunder 13 11
Warriors 15 9
Lakers 17 7
Clippers 4 20
Suns 9 15
Kings 14 10
SUMA KONTROLNA 360 360
Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Boston Celtics 7-17
  • Brooklyn Nets 8-16
  • New York Knicks 13-11
  • Philadelphia 76ers 13-11
  • Toronto Raptors 14-10
  • Chicago Bulls 6-18
  • Cleveland Cavaliers 15-9
  • Detroit Pistons 10-14
  • Indiana Pacers 14-10
  • Milwaukee Bucks 17-7
  • Atlanta Hawks 15-9
  • Charlotte Hornets 14-10
  • Miami Heat 18-6
  • Orlando Magic 16-8
  • Washington Wizards 11-13
  • Dallas Mavericks 16-8
  • Houston Rockets 15-9
  • Memphis Grizzlies 5-19
  • New Orleans Pelicans 7-17
  • San Antonio Spurs 8-16
  • Denver Nuggets 17-7
  • Minnesota Timberwolves 18-6
  • Portland Trail Blazers 5-19
  • Utah Jazz 6-16
  • Oklahoma City Thunder 13-11
  • Golden State Warriors 15-9
  • Los Angeles Lakers 16-8
  • Los Angeles Clippers 5-19
  • Phoenix Suns 7-17
  • Sacramento Kings 16-8

 

BYŁY TRZY ZMIANY

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Boston Celtics 7-17
  • Brooklyn Nets 6-18
  • New York Knicks 12-12
  • Philadelphia 76ers 14-10
  • Toronto Raptors 12-12
  • Chicago Bulls 7-17
  • Cleveland Cavaliers 15-9
  • Detroit Pistons 10-14
  • Indiana Pacers 15-9
  • Milwaukee Bucks 14-10
  • Atlanta Hawks 15-9
  • Charlotte Hornets 14-10
  • Miami Heat 18-6
  • Orlando Magic 16-8
  • Washington Wizards 12-12
  • Dallas Mavericks 16-8
  • Houston Rockets 15-9
  • Memphis Grizzlies 6-18
  • New Orleans Pelicans 9-15
  • San Antonio Spurs 7-17
  • Denver Nuggets 17-7
  • Minnesota Timberwolves 18-6
  • Portland Trail Blazers 4-20
  • Utah Jazz 5-17
  • Oklahoma City Thunder 14-10
  • Golden State Warriors 16-8
  • Los Angeles Lakers 17-7
  • Los Angeles Clippers 6-18
  • Phoenix Suns 8-16
  • Sacramento Kings 15-9

Jestem otwarty na argumenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Boston Celtics 8-16
  • Brooklyn Nets 8-16
  • New York Knicks 13-11
  • Philadelphia 76ers 14-10
  • Toronto Raptors 14-10
  • Chicago Bulls 5-19
  • Cleveland Cavaliers 15-9
  • Detroit Pistons 10-14
  • Indiana Pacers 13-11
  • Milwaukee Bucks 17-7
  • Atlanta Hawks 15-9
  • Charlotte Hornets 13-11
  • Miami Heat 18-6
  • Orlando Magic 16-8
  • Washington Wizards 11-13
  • Dallas Mavericks 16-8
  • Houston Rockets 15-9
  • Memphis Grizzlies 6-18
  • New Orleans Pelicans 7-17
  • San Antonio Spurs 8-16
  • Denver Nuggets 16-8
  • Minnesota Timberwolves 19-5
  • Portland Trail Blazers 5-19
  • Utah Jazz 6-18
  • Oklahoma City Thunder 13-11
  • Golden State Warriors 15-9
  • Los Angeles Lakers 16-8
  • Los Angeles Clippers 5-19
  • Phoenix Suns 8-16
  • Sacramento Kings 15-9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.