Skocz do zawartości

[2033] Playoffs - komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

CP3 wyrównał drugi franchise-record w tym sezonie. Wcześniej przechwyty, teraz asysty w jednym meczu. Szkoda, że go nie będzie w team history, ale myślę, że w końcu jakiś rekord pobije, bo jest kapitalny. 36 asyst w dwóch meczach i tylko 3 straty!

Big Al ma 20 bloków po dwóch meczach. Ja pi****le...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, elwariato napisał:

Gdyby nie spryt gma to by może te wszystkie "ogier" tychże blazers do po zaprowadziły 😛

"ogiery" to oni są jak odchodzą z Blazers, ale dopóki tam grają to co najwyżej są "ogry" 😄

14 minut temu, Qcin_69 napisał:

Nowitzki zawodnikiem meczu, kolejny ogier ze stajni Blazers!

Niech zgadnę... wolałeś Gasola? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Braveheart22 napisał:

"ogiery" to oni są jak odchodzą z Blazers, ale dopóki tam grają to co najwyżej są "ogry" 😄

Niech zgadnę... wolałeś Gasola? :)

Nowitzki był u mnie chwile gdzieś w 31’ xD chyba Raya Allena za niego oddałem (plus pick do mnie) po czym oddałem Nowitzkiego za Garnetta (tez z jakimś pickiem czy swapem xd) po czym znowu oddałem Garnetta za Duncana z pickiem xD Po czym Duncan zażyczył sobie supermaksa a ja mu dałem! Z odsieczą przyszedł na szczęście Wariat i łyknął tego Duncana jak Pelikan! 
 

3 godziny temu, elwariato napisał:

Teraz to już sam Qcin pewnie nie pamięta kogo wolał, ale bankowo nie był to gasol 😛

j.w! Ogólnie c***owo wyszedłem na tym dealu (jak na większości z simki xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Nowitzki był u mnie chwile gdzieś w 31’ xD chyba Raya Allena za niego oddałem (plus pick do mnie) po czym oddałem Nowitzkiego za Garnetta (tez z jakimś pickiem czy swapem xd) po czym znowu oddałem Garnetta za Duncana z pickiem xD Po czym Duncan zażyczył sobie supermaksa a ja mu dałem! Z odsieczą przyszedł na szczęście Wariat i łyknął tego Duncana jak Pelikan! 
 

j.w! Ogólnie c***owo wyszedłem na tym dealu (jak na większości z simki xD)

Pelikan nie pelikan, a ty jak byłes w d. tak dalej jesteś 😋 plus zeby tyle talentu nawymieniac i nic z tego nie mieć  😲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, elwariato napisał:

Pelikan nie pelikan, a ty jak byłes w d. tak dalej jesteś 😋 plus zeby tyle talentu nawymieniac i nic z tego nie mieć  😲

Trzeba myśleć całościowo :P i wiedzieć kiedy zaatakować, a o cnotę Twojej starej się mogę założyć ze za rok Blazers będą przed Pacers :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Qcin_69 napisał:

Trzeba myśleć całościowo :P i wiedzieć kiedy zaatakować, a o cnotę Twojej starej się mogę założyć ze za rok Blazers będą przed Pacers :P 

@julekstep

Dla takich perełek powinien być specjalny temat :P 

@Qcin_69

W przyszłym sezonie (czyli jakoś od początku maja) pokażemy im jak Młodzi Wilcy grają :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Trzeba myśleć całościowo :P i wiedzieć kiedy zaatakować, a o cnotę Twojej starej się mogę założyć ze za rok Blazers będą przed Pacers :P 

Na tej zasadzie, myślenia całościowego, fakt w przyszlym rs tak będzie, a za rok wszystko wroci do normy i znowu bedziesz mi ssał jajeczka 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k****.. jeden punkt i teraz będzie sraczka w Philly.. pozostaję mieć nadzieję, że trio Korver/Crawford/Hedo które cały RS ssało pałkę nie będzie już więcej miało dnia konia za 3, Shaq z resztą dzięki temu nabił se te 10 asyst..

Edytowane przez SlaKB
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.