Skocz do zawartości

[2033] Playoffs - komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, SlaKB napisał:

No, a ja cały czas piszę, że AL był przed Okaforem i byłby też przed Smithem, tak trudno to pojąć?

no a ja odpisałem że tego nie wiem i podałem argumenty za i przeciw

teraz już wiem :) (simka promuje puste boxy jak zwykle!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 146 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Grizzlies vs Timberwolves (#6)
Bilans serii: 0 - 2
Timberwolves 104 - Grizzlies 94
play-by-play

(#1) Magic vs Pistons (#2)
Bilans serii: 2 - 0
Pistons 89 - Magic 102
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ciekawa" dyskusja w której to Pablo zaczyna bronić cnoty Okafora, choć na dobrą sprawę nie musi bo okafor jest luzem top5 center, plus to SAS w tej wymianie raczej tracą. A nawiasem Big Al to już teraz jest #1 wysoki w lidze :P

@julekstep a co do tych sixers to chyba jakieś kompleksy :) ok w drafcie dostali tego Shaqa ale nawet zakładając że by cała ta ekipa była zbudowana na drafcie to i tak propsy, a jak wiemy to nie prawda bo podpisują kogo trzeba itd. może już nie niszczą reszty stawki jak kiedyś, ale dalej są top ligi i pewnie gdyby nie kontuzja Kobasa byliby w ecf gdzie zresztą nie byliby bez szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

?

przecież napisałem że Shaq był zawsze b.fajnie obudowany

ok to może niewłaściwie odczytałem, dla mnie wydźwięk to był tego posta taki że bardziej fuksa mieli czy coś, że im się trafił Shaq i Comegys, ale jeśli nie takie były intencje to my bad, chyba że podświadome kompleksy się ujawniły :D :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, elwariato napisał:

"Ciekawa" dyskusja w której to Pablo zaczyna bronić cnoty Okafora, choć na dobrą sprawę nie musi bo okafor jest luzem top5 center, plus to SAS w tej wymianie raczej tracą. A nawiasem Big Al to już teraz jest #1 wysoki w lidze :P

@julekstep a co do tych sixers to chyba jakieś kompleksy :) ok w drafcie dostali tego Shaqa ale nawet zakładając że by cała ta ekipa była zbudowana na drafcie to i tak propsy, a jak wiemy to nie prawda bo podpisują kogo trzeba itd. może już nie niszczą reszty stawki jak kiedyś, ale dalej są top ligi i pewnie gdyby nie kontuzja Kobasa byliby w ecf gdzie zresztą nie byliby bez szans.

Już pisaliśmy o tym na priv :) Okafor jest mega, ale chcę za franchise playera mieć kogoś bardziej ofensywnego, kto ma większy wpływ na wynik. W tamtych PO MVP został Emeka, i fajnie, ale prawdziwym bohaterem był Brad - gracz bardziej ofensywny. Gay jest 17. w overallu (w przypadku sf ze scoringiem to coś znaczy) i ma największy potencjał z top 20 grajkow. Na nim chcę budować i dodatkowo dostałem Hibberta, który jest dość podobny do R. Lopeza, który robi obecnie rozpier..l w PO, a jako sofomor jest porównywalny z sofomorem Okaforem. Z mojego punktu widzenia, biorąc pod uwagę, że mam też Boguta, to b. fajny deal. Camby też wygrywa, ponieważ Amare świetnie pasuje do Emeki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Już pisaliśmy o tym na priv :) Okafor jest mega, ale chcę za franchise playera mieć kogoś bardziej ofensywnego, kto ma większy wpływ na wynik. W tamtych PO MVP został Emeka, i fajnie, ale prawdziwym bohaterem był Brad - gracz bardziej ofensywny. Gay jest 17. w overallu (w przypadku sf ze scoringiem to coś znaczy) i ma największy potencjał z top 20 grajkow. Na nim chcę budować i dodatkowo dostałem Hibberta, który jest dość podobny do R. Lopeza, który robi obecnie rozpier..l w PO, a jako sofomor jest porównywalny z sofomorem Okaforem. Z mojego punktu widzenia, biorąc pod uwagę, że mam też Boguta, to b. fajny deal. Camby też wygrywa, ponieważ Amare świetnie pasuje do Emeki.

Nah.

Spurs zdecydowanie wygrali ten trejd.

Gay jako asset to taka wartość jak Emeka (na tu i teraz Emeka lepszy, ale Gay ma potencjał i lepszy kontrakt) a tu jeszcze w bonusie poleciał Hibbert, który sam jest świetnym assetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

Gay jako asset to taka wartość jak Emeka (na tu i teraz Emeka lepszy, ale Gay ma potencjał i lepszy kontrakt) a tu jeszcze w bonusie poleciał Hibbert, który sam jest świetnym assetem.

Gay mnie nie przekonuje jako topowy gracz. Moim zdaniem ma średnio rozłożone staty, dlatego w ofensywie był 3/4 opcją. Po prostu moim zdaniem to nie jest materiał na gwiazdę ligi, a bardziej elite rolesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Gay mnie nie przekonuje jako topowy gracz. Moim zdaniem ma średnio rozłożone staty, dlatego w ofensywie był 3/4 opcją. Po prostu moim zdaniem to nie jest materiał na gwiazdę ligi, a bardziej elite rolesa.

Elite roles w stylu Kirilenki czy Wallace'a - dla mnie to spoko opcja;)

Z Okaforem jeszcze jest ten problem ze on chyba w 4 statach az ma 100 (mega duzo jak na gracza ktory jednak nie jest w topce overalla) - wiec ogranicza to mocno jego potencjal campowy.

Moze sie okazac ze juz po najblizszych campach Gay bedzie lepszym grajkiem...a tam jeszcze poszedl Hibbert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, julekstep napisał:

Nah.

Spurs zdecydowanie wygrali ten trejd.

Gay jako asset to taka wartość jak Emeka (na tu i teraz Emeka lepszy, ale Gay ma potencjał i lepszy kontrakt) a tu jeszcze w bonusie poleciał Hibbert, który sam jest świetnym assetem.

znaczy się jedno NOH muszą wygrywać ten deal, Julek tak pisze żeby się wszystko rozeszło po kościach :P plus Hibbert to żaden asset w Spurs to wiadomo, że mu campy nie pójdą :P choćby nawet campujący na przekór chciał żeby było inaczej to złośliwy los zadecyduje przekornie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 21.00 simka

Dzień 148 (na pierwszym miejscu goscie)

(#1) Grizzlies vs Timberwolves (#6)
Bilans serii: 0 - 3
Grizzlies 113 - Timberwolves 115
play-by-play

(#1) Magic vs Pistons (#2)
Bilans serii: 2 - 1
Magic 117 - Pistons 130
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Drabinka playoffs | Statystyki indywidualne | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quarter: 4  Time Remaining: 0:18  Timberwolves 98,  Grizzlies 100
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Timberwolves ball:

Robin Lopez brings the ball over the timeline.
Robin Lopez passes the ball to Stephon Marbury (Left wing).
Stephon Marbury shoots a three-pointer from the left wing.
Not good.
DeSagna Diop(Timberwolves) gets the rebound.
 
DeSagna Diop dribbles along the right baseline.
DeSagna Diop shoots from the right baseline.
It's Good.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Quarter: 4  Time Remaining: 0:02  Timberwolves 100,  Grizzlies 100 

Kto by się spodziewał, że DeSagna Diop zdobędzie kluczowe punkty, dające dogrywkę Wolves w WCF :)

Cały czas nie mogę wyjść z podziwu na ten występ Iversona, poza Malonem (najlepszy jego mecz w tych PO!) to za bardzo nie dostał wsparcia, a czterech graczy Magic zrobiło +20 punktów, a on i tak to sam wyciągnął.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.