Skocz do zawartości

Offseason 2009


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze jeden temat juz na wakacje.

moze mi ktos rozpisac najwazniejsze daty tego offseason?

wciaz mozna robic wymiany? do draftu chyba.

tak czy siak jest juz po 1 wymianie. kapono do sixers, evans(?) do raptors

zobaczymy czy shaq jeszcze przed zamknieciem okienka zmieni pracodawce. no i czekamy na przedluzenia kontraktow.

lista fa dosc solidna. jak co roku zreszta. dla mnie najwazniejsi gracze to ariza i odom. po cichu licze tez na kidda. choc najbardziej szczesliwy bede jak lakers zatrzymaja obecny trzon skladu. fa lakers to nie jedyni fa. turkoglu moze pojawic sie w pistons. gortata tez mozemy juz nie zobaczyc w koszulce orlando.

generalnei jak cos sie bedzie dzialo to mamy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto najswiezsze ploteczki ktore wyszukalem w sieci (brac z przymruzeniem oka):

-Pistons beda atakowac Bena Gordona i/albo L.Odoma

-Jamison do Cavs?

-Turkoglu do Blazers? Niby chce 10baniek za sezon (fani Magic pewnie wiedza wiecej na ten temat), niby Portland jest w stanie dac mu tyle kasy. Orlando jednak twierdzi ze "spokojnie"

moze placic podatek od luksusu byle tylko Turek zostal w klubie

-Knicks moga "powalczyc" o T-Maca, jasne nie ma jak placic 20 baniek inwalidzie przez najblizszy rok (chyba ze wcisna Curry'go, Houston potrzebuje 2 centrow :))

-Atlanta szuka nabywcy na Josha Smitha, ma trade kickera w wysokosci 7,2 banki, do tego nielatwy charakter, talent nieprzecietny, pewnie nabywca sie znajdzie (jesli to prawda ze chca go wytrejdowac)

-Rakiety moga sie wlaczyc do walki o Gortata, trzeba zmiennika dla chinczyka (ladny rym :)) po skonczeniu kariery przez Dikembe Mutombo

-Robinson i Lee zostana w NYK na kolejny sezon/sezony-wg opinii Wilsona Chandlera ktorego osobiscie o to zapytalem, z grzecznosci nie zaprzeczylem, bo osobiscie w to nie wierze, aha i dorzucilem Chandlerowi ze jestem chyba jedynym fanem Knicks w Wietrznym Miescie, usmial sie i pojechal w sina dal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapomniałeś o jednej plotce, którą jak by doszłą do skutku był bym zadowolony ;]

Mianowicie Shaq w Cavs, LeBron już by miał coraz mniej zmartwieć Mo odciąża go od asyst i trójek, a Shaq by pomagał w zbiórkach z Ilgauskasem, myślę, że stawiło by to Cavs w roli faworytów jeżeli idzie o następny sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zapomnialem" z premedytacja bo juz o tym byla gadka.

Problem dla Cavs jest taki, ze pomimo ze Kerr to managerski idiota, to nie jest az tak glupi by zgodzic sie na oddanie Shaqa za takich ogorkow jak Ben Wallace i Pavlovic. Niby moga sporo kasy na tym zaoszczedzic, bo Ben chce niby konczyc kariere i zgodzi sie na duzy buy-out (nawet polowa z tych 14 baniek, no nie dziwne jak nakradl od Bykow i Cavs, nic praktycznie w zamian nie oferujac), ale chodzi plotka ze Suns chca cos sensownego w zamian. Mowi sie o Wescie, chcieli w zime konczacy sie kontrakt Szczerbiaka (kolejny "zlodziej"-tyle kasy za nic), ale Cavs nie chcieli go oddac.

Najbardziej rozjebal mnie ktos (nie pamietam czy to z espn czy sportsillustrated) twierdzacy ze Cavs potrzebuja Grubego by im pomogl w pregame routine :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no danp jaki dyskretny lans ze znasz Wilsona Chandlera ;-) szacun. :)

Ma sie tych kolegow :)

Swoja droga kumple ktorzy pracuja w "moim" hotelu ostatnio sprzedali mi info ze sam Ron Artest w swoim rookie sezonie za czasow Bykow byl bardzo czestym gosciem u nas, jak jeszcze byl troche mniejszy, i normalniejszy :) Nie ukrywam, pogadalbym sobie z Ron Ronem :)

 

edit:

1.Wracajac do tematu to podobno pojawila sie oferta Jamison i Mike James do Cavs za Bena Wallace'a i Pavlovica (jak trejd z Suns nie wypali).

2.Super plotka dotyczaca Phoenix, Al Jefferson i 6th pick za Amare-wow ale by Suns wyr... Minnesote

 

edit2:

1.A rumor popped up this week that has Samuel Dalembert going to the Charlotte Bobcats for Nazr Mohammed and Vladimir Radmanovic, with the Sixers either getting a second-round pick in the NBA draft or swapping first-round picks (17 for 12) with the Bobcats.

2.Jesli Knicksi wydraftuja tego calego PF Jordana Hilla to podobno David Lee poprzez sign&trade do Portland.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie male pytanie do kolegow fanow Jazz.

Ulubieniec tlumow niejaki Hollinger zapodal mi wlasnie bombe w jednych z jego czatow ze zarowno Boozer jak i Okur zrobia opt out swoich kontraktow, podpisanie ich "na nowo", jak i podpisanie Millsapa wiazaloby sie z duzym luxury tax.

Jakies przemyslenia na ten temat, kogo zatrzymac, kogo wytrejdowac poki jeszcze mozna, za ile ew podpisza kogokolwiek z tej trojki? Bo mniemam ze chociaz 2 z tych 3 chcieliby zatrzymac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarówno Booz jak i Memo wyoptują się na bank, co więcej, również Kover zapowiedział taki ruch. W sumie aż 9 grajków może odejść z Jazz latem. Z wyoptowanych jedynie Turek wyraźnie zapowiedział, że chce zostać w Utah, ale "pragnie się rozejrzeć po rynku choć nie będzie zmieniał SLC na inne miasto dla jakiś 2-3 milionów różnicy" - jak stwierdził niedawno.

 

Oznacza to, że jakby Jazz dali mu z 9-10 mln za sezon, to pewnie by został. Z kolei z Boozerem jest ten problem, że facet jest kurewsko chory na zielone, a rynek zaczął z lekka się wahać pod wpływem kryzysu i nikt, po właściwie w 50% przesiedzianej na IL karierze, może mu nie dać tyle upragnionych "waszyngtonów" ile dostawał w Jazz.

 

Więc rzeczywiście jest taka opcja, że facet, wbrew wszystkim (na serwisach jazzowych pojawiły się już hasła let Looser go free :P ) zostanie i będzie zakałą bo niestety, podobno, od 2 lat smrodzi w szatni.

 

Wówczas będzie bardzo cienko z kasą dla Sapa, ale nowy właściciel czyli Greg Miller syn ś.p. LH, zapowiedział, że zatrzymanie Millsapa to absolutny priorytet i będzie w tym celu w stanie złamać świętą zasadę zmarłego ojca pt. nigdy, przenigdy nie płać podatku za luxusy graczy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imo jazz powinni odpuscic booza na rzecz millsapa. tego zdania jestem od 1,5 roku i go nie zmieniam. co wiecej proponowalbym odpuscic okura. poszukac trensferow. przez najblizsze lata jazz musza tworzyc sklad by myslec o misrzostwie. droga do mistrzostwa wiedzie przez la. zatem musza szukac takich zawodnikow, zeby powstrzymac gasolow,bynumow i odomow. boozer to napewno nie jest taki zawodnik. trzeba pojsc droga bostonu czy rockets. duzo malych czarnych szybkich walczakow. 1 defensywny wysoki, i kolejni fizole na lawce. tedy droga. majac dwilla wtedy jazz moga cos ugrac. a bawiac sie z okurem i boozem, ktorzy nie bronia sa skazani na wyniki 105-130.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bb2 co do LA to zajda tak daleko jak zaciagnie ich Kobe, nie ma sie co martwic na zapas co do Odoma (nie wiadomo czy zostanie), czy Bynuma poki co nie spelniajacego pokladanych nadziei (czowyscie poki co i nie do konca z jego winy, co nie zmienia faktu ze poki co nie jest na poziomie franchise playera).

Ja rowniez bym zostawil Millsapa ponad Boozerem, lepszy defensor, na pewno tanszy gracz. Pamietajmy jednak ze dobrzy wysocy gracze nie rosna w nba na drzewach i ciezko jest miec wysokiego na bardzo wysokim poziomie, nie mowiac o dwoch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha czyli jednak :!: 8)

Jak stwierdził Conangelo, władze Raps mają nadzieję, że uda im się opchnąć komuś Bosha via s'n't 8) I to ze względów finansowych... :roll:

To ciekawe, czy wogóle kosz ma przyszłość w Toronto, skoro chcą wywalić największą gwiazdę, no i ciekawe za kogo go opchna to w końcu prawdziwy hicior transferowy przenosiny Bosha :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkoszowy wymiatacz Kwame Brown (mam nadzieje ze Jordan do dzisiaj sie wstydzi :)) zapowiedzial ze oczywiscie skorzysta z 4mln player option na kolejny sezon (czemu sie nie dziwie).

 

Wizards szukaja drogi by wyciagnac od Knicks swoich bylych graczy, Larry'ego Hughesa i/albo Jarreda Jeffriesa (a bierzcie go w cholere).

 

Byki chca wspiac sie w gore w nadchodzacym drafcie.

 

Podobno Cavsi chca atakowac Cartera, potem temu zaprzeczono, rozne gazety maja rozne opinie na ten temat, cos sie jednak w Cleveland wydarzy, chyba tu Ameryki nie odkryje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rajon Rondo i Ray Allen w Detroit Pistons, a Tayshaun Prince, Richard Hamilton oraz Rodney Stuckey w Boston Celtics?!

Ciekawa plotak, co nie :D

W sumie to wydaje się, że wymian by była na równa.Ale podobnie mogło się wydawać w wyamianie Billups-Iverson, sezon wszystko zweryfikuje ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie tylko jak to na równo wychodzi jeśli

1. Celci traca jedynego dobrego PG, do tego PG, który w minionych PO im dupe kilkanaście razy uratował

2. Celci za Allena zyskują gorsza wersje Allena, który ani w koncówkach w RS, a tym bardziej w PO takich trójek im nie będzie trafiał

3. Celci zyskują Prince'a, czyli SF, gdzie tan mógłby pełnić jedynie rolę zmiennika.

 

W sumie backup dla Pierce'a by sie bardzo przydał, ale kurde nie za cene Rondo i Allena, bo reszta grajków z pakietu Det do dupy jest. Rondo- bez niego Celci nie mieliby mistrzostwa i nie przeszliby nawet Chicago w PO, o wkładzie Ray'a w grę chyba nie trzeba wspominac

 

Gdzie tu zysk dla Celtów? Dostają 2 niezłych, ale starych graczy, do tego nie potrzebnych przy obecnym rosterze i jakiegoś Stuckey'a. Ja rozumiem Firgin, ze dla Ciebie byłoby fajnie gdyby Cavs stracili jednego z dwóch najgroźniejszych rywali i łatwo w nastepnym PO weszli do Finału, ale nie tedy droga. Niech sie Królewna trochę pomęczy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no własnie czytałem, ze to podobno od Celtów wyszła oferta. Dla mnie to jednak bez sensu i uznaję to za kaczke dziennikarską, bo dziwnie mało słychac o trade'ach 2 dni przed draftem :?

 

Co ciekawe to podobno Wizards weszli do wyścigu o Amare, między innymi wliczają w to strate 5go picku. Ciekawe

PTB szukają wzmocnien nie tylko w magic, ale też w Bulls, podobno dośc mocno zainteresowani są Kirkiem. Nie chciałbym go widzieć w innej koszulce, ale chyba trzeba sie pogodzic z faktem, ze pisane jest mu odejście z Bulls, tym bardziej, ze stac go na coś wiecej niz rola zmniennika. Tylko za kogo? marzeniem byłby LaMarcus, ale to pozostanie raczej w marzeniach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.