Skocz do zawartości

beGM - głosowanie NTC Chris Boucher


Eld

No trade clause  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Chris Boucher zrzeka się no trade clause?



Rekomendowane odpowiedzi

@MarcusCamby bardzo niebezpieczny wpis właśnie pokazujący intencje GM w głosowaniu. Większość z Was dalej patrzy na głosowanie z perspektywy własnego interesu. Cześć co przejawem jest chociażby wpis wyżej chce głosem rozwiązać jakieś stare naleciałości i „rozliczyć” dawne szwindle, cześć nie chce aby MIN pozyskała topowego ( dostępność a nie mvp ladder) podkoszowego a cześć ( january) puści deala bo w sumie uznała ze przeciwnik się osłabia wiec czemu nie?

o ile afera groszowej umowy White’a miała negatywny wydźwięk słusznie to pisanie o tym w kontekście Bouchera moim zdaniem nie jest trafione. Gość przed sezonem dla wielu był kim był i nie było chętnych znafcow na kupienie jego usług drożej. To ze wszedł super w sezon to inna sprawa. 
 

kim jest Boucher w NBA?  Nikim. 
serio myślicie ze by chłopak odważył się blokować coś takiego?

6 godzin temu, Qcin_69 napisał:

Jazz-Blazers-Wizards-Magic-Heat-Clippers-Timberwolves


UTA out: D.Melton, D.Ayton, K.Anderson, K.Love
UTAin:, D.White, Larry Nance jr, M. Dellavedova, Leaf, Obiese, D. Jordan DET 25’ 1st, HOU 24’ 1st, GSW 23’ 1st (1-20), CHA 24’ 2nd, ATL/ORL 23’ 2nd better, 21’ 2nd DAL, 22’ 2nd MEM, 23’ 2nd BOS, 22’ 2nd NYK


POR out: ATL/ORL 23’2nd better, D.Jordan
POR in: K. love, D.Silva


MIA out:T.Ross, J.Brunson 
MIA in: M.Morris, K.Anderson


LAC out: A.Iguodala, I. Brazdeikis 
LAC in:T.Ross, D.Dedmond, 


MIN out: D.White, Ch.Boucher, M.Bridges, D.Dedmond, M.Morris, D.Silva, DET 25’ 1st, HOU 24’ 1st, GSW 23’ 1st (1-20), CHA 24’ 2nd,  
MIN in: D.Melton, D.Ayton, J.Brunson

ORL out: C.Joseph , TJ.Leaf, 21’ 2nd DAL, 22’ 2nd MEM, 23’ 2nd BOS, 
in: Ch.Boucher, A.Iguodala


WIZ out: Nance Jr, Dellavedova, Obiese, 2nd 22’ NYK
WIZ in: M.Bridges, C.Joseph, I. Brazdeikis

@mac

@Szulim @tangiers @Sylvinho. @Alonzo @Ashigaru @Braveheart22

juz to widzę jak Boucher:

1. Blokuje plany wzmocnienia bo takie są intencje MIA MIN ORL WIZ 

przeciez z marszu zamykałby sobie dobre relacje z tymi klubami i GM co w kontekście szukania nowego kontraktu jest karkołomne tym bardziej ze wiemy ze fatalne dla klubów są konsekwencje nieprzeprowadzonej wymiany gdzie gracze wysyłani gdzieś indziej zostają z klubem w poczuciu ze są niepotrzebni 

2. ... ze Boucher jest takim odważnym gościem aby ryzykować swoim zdrowiem w okresie na dorobku. Dlaczego?

Iggy Morris Anderson i Ayton - co by nie pisać uznane nazwiska zamiast zmienić klub na taki walczący o wyższe cele zostają w starych gorszych klimatach i podziękowania Boucherowi by złożyli osobiście na parkiecie. Możliwe ze byłoby tak ze cztery techniki ;) 

Typuje na Iggiego jako pierwszego który w clippers nie zakłada nawet dresu. Ten jeden jedyny raz by założył. 
 

ogolnie te głosowania pod siebie są zmora tej gry. Boucher ma świetny sezon ale to no name. Nie wspominając ze zapewne agent by mu doradził nieblokowanie bo miałby układy z innymi swoimi klientami. 
w dyskusji o tym jakby się potoczyły losy tej wymiany jakim gagatkiem jest Qcin nie ma znaczenia. A nawet jakby roztaczała się jakaś cygańska fama za GM to tym bardziej oszukany ( sugestia MC) gracz by chciał odejść. 
 

glosowanie przypomina mi tu liberum veto i nihil novi zablokuje głos aby się konkurencja nie wzmocniła. 
takie zachowanie cec***e ludzi maluczkich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boucher przecież już przed tym sezonem, dostał 6,5-7mln kontrakt w RL NBA, więc nie był to żaden no name, co nagle wyskoczył. Jasne, że forma all-stara na początku sezonu to była duża niespodzianka, ale o zawodniku było już głośno wcześniej, więc pisanie że był nikim to nieporozumienie.

Nawet u Nas zaczęły pojawiać się oferty. Przecież Mavs dawali mu 20/3, Nuggets 8/2 czy Jazz 12/3. Także zamiast grać za minimum mógł już dostawać co najmniej dwa razy tyle.

Qcin próbował gamblować, a teraz próbuje rozmyć problem.

Przecież wszyscy wiemy jak to działa. Qcin bierze asset, a nowy właściciel gracza powie, że z praktykami Qcina nie miał nic wspólnego. Problem w tym, że ma, bo wchodząc w ten deal staje się cichym wspólnikiem. Ja Ci @Alonzo mówię, że nie masz nawet pół handicapu przy głosowaniu do podpisania Bouchera, a już słyszę twoje płakanie podczas FA. Inna sprawa, że na zdrowy rozsądek prawa Birda powinny przepadać po wzięciu QO i może ktoś to potwierdzić? @january @karpik

To nie jest żadna vendetta, po prostu jak takie coś zacznie przechodzić to otworzą się kolejne furtki do mataczeń.

Także jako Boucher jestem na nie. Gram dla siebie, chce się pokazać jak najlepiej, a potem czekam na kontrakt ze swoją kartą w ręku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MarcusCamby napisał:

na zdrowy rozsądek prawa Birda powinny przepadać po wzięciu QO i może ktoś to potwierdzić? @january @karpik

 

nie przepadaja, ale to jest k**** beka ze @Qcin_69 szcza spolecznosci gm na buzie, a ona mysli, ze to deszcz (znow zmiana 1/3 skladu, ktora oczywiscie na niczym sie nie odbije via aktualny bilans, via wolna agentura w zeszle lato). jestescie beznadziejni w ta gre

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, człowiek...morza napisał:

nie przepadaja, ale to jest k**** beka ze @Qcin_69 szcza spolecznosci gm na buzie, a ona mysli, ze to deszcz (znow zmiana 1/3 skladu, ktora oczywiscie na niczym sie nie odbije via aktualny bilans, via wolna agentura w zeszle lato). jestescie beznadziejni w ta gre

Przecież jakby się niczym nie odbiła to Minnesota miałaby 21-3 w najgorszym wypadku :) 

Prywatne kompleksy względem mnie zachowaj dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybaczcie, może jestem nowy, ale zapytam - co tu się odpierdziela? :D

serio - @MarcusCamby - głosujesz na nie głównie dlatego, że chcesz ukarać @Qcin_69 za jakieś poprzednie deale, albo sposób w jaki tratuje swój zespół? jeśli tak - to zamiast głosować w tym przypadku, to po odpowiedniej argumentacji trzeba głosować w playoff, albo wyżej, a nie przy NTC zawodnika, który nie jest gamę changerem. No albo ja w takim razie po 15 latach oglądania RL NBA i wejściu w beGM jako społeczność w jakiś sposób odzwierciedlająca RL NBA czegoś nie rozumiem? 

@ignazz świetnie to opisał - serio myślicie że taki gracz jak Boucher trzymałby się kurczowo NTC i blokował deale wielozespołowego? Nie ma takiej najmniejszej opcji w RL NBA - a skoro beGM aspiruje do bycia w jakiś sposób związany z realizmem to głos Marcusa na nie jak dla mnie jest totalnie niezrozumiały - sorry

@MMM2121 @człowiek...morza @karpik - na tyle ile z wami rozmawiałem w wiadomościach priv, wydajecie się być rozsądnymi ludźmi, ba niektórzy piszą że deal jest do przepuszczenia, niezależnie od tego czy ktoś wygrywa bardziej, a ktoś mniej (choć w sumie w RL NBA to częsta sytuacja) - także zwracam się uprzejmie o głos wewnętrznego rozsądku i zmianę głosu

Niezależnie od waszych przemyśleń nt @Qcin_69 - nie znam z Was prawie nikogo dłuzej (choć z paroma osobami grałem w innych formatach), spójrzcie na deal tak jak zrobił to @january - jest on dobrze przemyślany, wyważony w wielu miejscach i spełniajacy wiele oczekiwań - nie tylko moich, ale i innych GM z którymi prowadziłem negocjacje

Dziękuję za uwagę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szulim napisał:

wybaczcie, może jestem nowy, ale zapytam - co tu się odpierdziela? :D

Może jestem monotonny i się powtarzam ale co mi tam. Po raz kolejny witamy w beGM gdzie nikt Ci nie powie, że białe jest białe, a czarne jest czarne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie mamy instrumenty przeciw zatrzymaniu tego zartu, ktory robi sobie z nas szanowny kolega @Qcin_69 ?

czas zakonczyc ta patologie

abstrahuajc od teog, ze dla przyszlosci bouchera najlepsze jest pozostanie w wolves,

Teraz, MarcusCamby napisał:

Swoją drogą wszystkie osoby zamieszane w deal powinny być wyłączone z głosowania @Eld

Ashigaru głosuje będąc interesantem.

to jest wiecej niz oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Szulim napisał:

głosujesz na nie głównie dlatego, że chcesz ukarać @Qcin_69 za jakieś poprzednie deale

Jakie poprzednie deale?

Ktoś bronił Qcinowi sporządzić z Boucherem normalną, satysfakcjonującą obie strony umowę.

Wzięcie QO to jest zawsze wyraz niezadowolenia gracza! Z jakiej racji teraz ten gracz ma iść Qcinowi na rękę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Swoją drogą wszystkie osoby zamieszane w deal powinny być wyłączone z głosowania @Eld

Ashigaru głosuje będąc interesantem.

Teraz się naprodukuje, a Boucher potem i tak podpisze z Orlando i będzie tak jak Qcin zagra.

Dobrze Karpik powiedział, że to głosowanie to test na inteligencje.

Nawet jeśli wyłączymy te osoby to i tak mocno wygrywają. Na ten moment mają 12 głosów "za" i żaden z tych głosów nie jest głosem GMa biorącego udział w wymianie. Maca proszę nie liczyć. Jego głos został usunięty. Natomiast jak ktoś postawi pytanie dlaczego nadal jest 12 głosów śpieszę z odpowiedzią, że January zmienił głos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

Nawet jeśli wyłączymy te osoby to i tak mocno wygrywają. Na ten moment mają 12 głosów "za" i żaden z tych głosów nie jest głosem GMa biorącego udział w wymianie. Maca proszę nie liczyć. Jego głos został usunięty. Natomiast jak ktoś postawi pytanie dlaczego nadal jest 12 głosów śpieszę z odpowiedzią, że January zmienił głos.

@Ashigaru bierze udział w wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Jakie poprzednie deale?

Ktoś bronił Qcinowi sporządzić z Boucherem normalną, satysfakcjonującą obie strony umowę.

Wzięcie QO to jest zawsze wyraz niezadowolenia gracza! Z jakiej racji teraz ten gracz ma iść Qcinowi na rękę?

O na to jest prosta odpowiedź - właśnie z takiej kwestii - że to nie jest pójście na rękę GM wolves tylko walka o siebie - przechodzi do klubu który go chce, i który przejmując jego prawa Birda ma największe szanse na jego podpisanie. Trafia do zespołu bardziej średniego, ale to zawsze lepsza opcja żeby się wybić i pokazać swoją wartość. Także nadal nie rozumiem chęci zatrzymania na siłę go w wolves - skoro poprzez agenta dogadał się z Orlando i chce tam być to powinna być formalność, że odpuszcza NTC ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

@Ashigaru bierze udział w wymianie.

Dalej nie wiele zmienia bo wraz z odjęciem jego głosu maleje wartość bezwzględna jaką muszą uzyskać.

Jeśli nie bierzemy głosów wszystkich którzy biorą udział w wymianie, czyli tak naprawdę 8 GMów ( podwójny w Wolves ) to potrzebują oni ledwie 12 głosów aby Boucher zrzekł się NTC. Po odjęciu głosu Ashiego mają teraz 11. Jeden głos więcej i temat do zamknięcia, a wymiana do puszczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, MarcusCamby napisał:

@Ashigaru bierze udział w wymianie.

Faktycznie, ale nie jest to oznaka "braku inteligencji", a po prostu faktu asymetrii informacji. W mojej części wymiany, która została ustalona jak się później okazało, jako część wymiany większej, nie było mowy o Chrisie. Nie posiadałem więc niezbędnych informacji, by racjonalnie oddać głos. W myśl tego, że nie posiadałem tej informacji, brałem pod uwagę tylko zastały stan faktyczny. Wtedy oddałem głos. 

Jak wymiana pojawiła się na forum, znając kompetencje tutejszych modów, przyjąłem że sprawa została rozwiązana. Jednak dopiero w tamtym momencie okazało się, że nie powinienem oddawać głosu. 

Dziękuję za czujność, następnym razem dokonam należytej staranności przy oddawaniu głosu, który pośrednio może dotyczyć mojego zespołu. 

Pozdrawiam, 
Ashigaru

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu Bouchera ni c***a bym się nie zgodził na zostanie backupem Townsa i Gordona po tym jaki zagrałem pierwszy trymestr. Z drugiej strony przeważyła u mnie myśl, że po pierwsze raczej rolesi nie uwalają takich dealów, a po drugie w Minnesocie nie jestem szanowany więc spadam a na FA i tak podpiszę z drużyną, która da mi najwięcej kasy, więc w Orlando przekimam te kilka miesięcy w hotelu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia, dziękuje wszystkim podchodzącym obiektywnie do Głosowania! 
 

Witamy przyszłego superstara Aytona, 

zegnamy naszych 3 świetnych rolsow, niech służą nowym GMom tak jak i nam. 
 

Melton, witamy ponownie, tęskniliśmy za Tobą i z żalem oddawaliśmy za pierwszym razem, jednak teraz dorosłeś na tyle by wrócić jak Pique do Barcelony.

Brunson, witamy! Liczymy ja regularne 15/5/5 z ławki, będziesz ważna częścią Drużyny w najbliższym trymestrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.