Skocz do zawartości

beGM - głosowanie NTC Chris Boucher


Eld

No trade clause  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Chris Boucher zrzeka się no trade clause?



Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, karpik napisał:

Boucher gra w Wolves 24 min i mniej więcej tyle samo mu proponuje Alonzo.

Grał tyle w 1 trymestrze, to nie znaczy ze tyle samo by miał grać w 2 i 3- nawet w opisie masz ze będę szukał centra- Boucher jest fajnym graczem, ale Sota to zespół stawiająca na 1 miejscu potencjał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Grał tyle w 1 trymestrze, to nie znaczy ze tyle samo by miał grać w 2 i 3- nawet w opisie masz ze będę szukał centra- Boucher jest fajnym graczem, ale Sota to zespół stawiająca na 1 miejscu potencjał 

Dlatego mówię, że piszesz głupoty. Ja to traktuję trochę jako test na inteligencję naszych GMów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Grał tyle w 1 trymestrze, to nie znaczy ze tyle samo by miał grać w 2 i 3- nawet w opisie masz ze będę szukał centra- Boucher jest fajnym graczem, ale Sota to zespół stawiająca na 1 miejscu potencjał 

Qin, nie warto :) 

Przecież im nie chodzi o dobro gracza :) 

 

@Eld @karpik

kiedy się kończy ta ankieta, bo blokuje iluś klubom inne ruchy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Eld napisał:

Wy decydujcie. Zamknę ją wtedy kiedy chcecie. Albo wtedy kiedy jedna ze stron powie pas. 

Żeby nie blokować innych ruchów  kadrowych, myślę że najpóźniej jutro do południa, chyba że wcześniej gdzieś będzie 14 głosów - ale to tylko moje zdanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Alonzo napisał:

Żeby nie blokować innych ruchów  kadrowych, myślę że najpóźniej jutro do południa, chyba że wcześniej gdzieś będzie 14 głosów - ale to tylko moje zdanie. 

7 głosów zamieszanych w wymianę się nie liczy, więc potrzebujecie 12 głosów na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwazam, ze trzeba zachowac zdrowy rozsadek. W trade jest zaangazowanych 6 czy 7 zespolow i watpie zeby w real NBA trade zostal zablokowany przez gracza pokroju Bouchera. Sam gracz nie trafia do tankera tylko do teamu, ktory pewnie skonczy w PO. Jako 3 wysoki za KAT/Gordonem dostanie troche minut i znajac ich zdrowie zakladam, ze zaliczy kilka meczow w S5
 

Pamietam, ze doktryna byla kiedys taka, ze  w przeciwienstwie do real NBA nie idziemy w strone Ligi Graczy, tylko bedziemy probowac zachowac jakis balans. Patologie z real NBA vide strajk ,,glodowy”Hardena dla mnie, czyli przecietnego fana sa bardzo irytujace. Dla mnie taka patologia byloby zablokowanie tradu przez Bouchera

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie cześć z Heat i Clippers można puścić osobno, żeby nie blokować możliwości wypowiedzenia się na temat NTC niezamieszkanym w to GMom, mam to rozbić (wystarczy ich cześć przepisać osobno) czy po prostu ich dopuścicie do głosu, Wszdchmocna Rado? @Eld 

To samo tyczy się Clippers @Eld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Eld napisał:

Mile łechtasz me ego nazywając moje oblicze wszechmocnym i tylko mnie przy tym oznaczając. 

A na serio to rób jak uważasz. Jeśli coś nie jest zabronione to znaczy, że jest dozwolone. 

Jesteś moim ulubionym Imperatorem :D 

18 minut temu, tangiers napisał:

Uwazam, ze trzeba zachowac zdrowy rozsadek. W trade jest zaangazowanych 6 czy 7 zespolow i watpie zeby w real NBA trade zostal zablokowany przez gracza pokroju Bouchera. Sam gracz nie trafia do tankera tylko do teamu, ktory pewnie skonczy w PO. Jako 3 wysoki za KAT/Gordonem dostanie troche minut i znajac ich zdrowie zakladam, ze zaliczy kilka meczow w S5
 

Pamietam, ze doktryna byla kiedys taka, ze  w przeciwienstwie do real NBA nie idziemy w strone Ligi Graczy, tylko bedziemy probowac zachowac jakis balans. Patologie z real NBA vide strajk ,,glodowy”Hardena dla mnie, czyli przecietnego fana sa bardzo irytujace. Dla mnie taka patologia byloby zablokowanie tradu przez Bouchera

Cytuje bo łatwo przeoczyć głos rozsądku gdy znajduje się w ostatnim poście na stronie.

Oczywiscie rozumiem głosu na nie wynikające z moich ubogich zdolności dyplomatycznych zwłaszcza po alkoholu, No ale tu się toczy gra o przyszłość Bouchera wiec niech moja bucowatosc, arogancja i pycha wynikające z narcyzmu nie blokują możliwości zaistnienia w poważnej koszykówce Boucherowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tangiers napisał:

Uwazam, ze trzeba zachowac zdrowy rozsadek. W trade jest zaangazowanych 6 czy 7 zespolow i watpie zeby w real NBA trade zostal zablokowany przez gracza pokroju Bouchera. Sam gracz nie trafia do tankera tylko do teamu, ktory pewnie skonczy w PO. Jako 3 wysoki za KAT/Gordonem dostanie troche minut i znajac ich zdrowie zakladam, ze zaliczy kilka meczow w S5
 

Pamietam, ze doktryna byla kiedys taka, ze  w przeciwienstwie do real NBA nie idziemy w strone Ligi Graczy, tylko bedziemy probowac zachowac jakis balans. Patologie z real NBA vide strajk ,,glodowy”Hardena dla mnie, czyli przecietnego fana sa bardzo irytujace. Dla mnie taka patologia byloby zablokowanie tradu przez Bouchera

Ale Harden dostawał w Rockets co chciał. Dziwki, szampan, treningi kiedy chce i rok w rok mocnego contendera, gdzie GM nie szczędził assetów, a właściciel pieniędzy. A potem w podziękowaniu zaczął odpierdalać, by wymusić trade.

Boucher został wydymany na FA. Dostał c***owe pieniądze i teraz gra za minimum czyli dużo poniżej rynkowej wartości. Wziął, więc QO by przetestować rynek za rok.

Ciężka decyzja, ale jestem na NIE. Przestańmy nagradzać Qcina za jego szwindle. Boucher i White wzięli te QO nie bez powodu, a on po prostu próbuje rozmyć temat. Potem Alonzo będzie płakał, że ja mam w dupie jego prawa Birda* na co zwykle zwracam ogromną uwagę.

* - Swoją drogą czy QO przedłuża prawa Birda? Bo trochę to nielogiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.