Skocz do zawartości

beGM - głosowanie NTC Chris Boucher


Eld

No trade clause  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Chris Boucher zrzeka się no trade clause?



Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

Przecież idzie nie do Jazz tylko do Magic

Ja to wiem, ale Eld pisze o jakimś przystanku w Utah.

43 minuty temu, Tecu napisał:

Macie jakieś przykłady graczy, którzy grając na qo jak Boucher, zawetowali trade? Ja nie pamiętam, ale mogę się mylić. 

Kiedyś Devean George zablokował trade Kidda do Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

To głos w imieniu prześladowanych sportowców przez c***owe zachowania organizacji.

A głos Organizacji w stosunku do niespełniających oczekiwań graczy już Cię nie interesuje?

 

3 minuty temu, karpik napisał:

Ja to wiem, ale Eld pisze o jakimś przystanku w Utah.

Kiedyś Devean George zablokował trade Kidda do Dallas.

Boucher idzie do Orlando w tym dealu, nie wiem czemu Eld stworzył ten wątek przed ogłoszeniem wymiany swoją droga:)

a z tym DG to obaj wiemy ze trolling, poza tym to 3krotny mistrz NBA na końcu swojej kariery, a Boucher- jak sam zauważyłeś- walczy o kontrakt :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

No co do Bookera sa chyba inne oczekiwania niz do Bouchera? ;]

Why? Przecież napisałeś ze musiałbym upaść na głowę by zrezygnowac z Bouchera.

Ty oddałeś Bookera na 5letnim kontrakcie i porownujesz to do pol roku Bouchera.

Kto mocniej upadł na głowę? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, fluber napisał:

Ja się generalnie trochę zgrywam bo wydaje mi się że my zrezygnowalismy w ogóle z ntc dawno temu w tej grze jak jeszcze dirka do Cavs sciagalem:) 

NTC będzie funkcjonowało od nowego RS, a dokładnie od I tury FA.

 

13 minut temu, Qcin_69 napisał:

 

Boucher idzie do Orlando w tym dealu, nie wiem czemu Eld stworzył ten wątek przed ogłoszeniem wymiany swoją droga:)

Bo jak Wam się Boucher nie zgodzi na deal, to leży całość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Why? Przecież napisałeś ze musiałbym upaść na głowę by zrezygnowac z Bouchera.

Ty oddałeś Bookera na 5letnim kontrakcie i porownujesz to do pol roku Bouchera.

Kto mocniej upadł na głowę? 

 

Napisałem o oczekiwaniach wobec Bouchera, który nagle zaczął jeszcze rzucać 45% za 3 i gra sezon życia.

Booker w momencie oddawania nie grał sezonu życia i miał niską wartość, bo nikt więcej nie dał nawet za niego :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eld napisał:

N
 

Nom, tyle ze powinieneś napisać gdzie docelowo idzie w takim razie żeby nie wprowadzać w błąd :)

Teraz, Lucas napisał:

Napisałem o oczekiwaniach wobec Bouchera, który nagle zaczął jeszcze rzucać 45% za 3 i gra sezon życia.

Booker w momencie oddawania nie grał sezonu życia i miał niską wartość, bo nikt więcej nie dał nawet za niego :) 

Nom a Boucher gra o kontrakt, woli grać po 10minut w drużynie czy po 25-30? Zważywszy na cała jego karierę i dotychczasowe osiągnięcia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Nom, tyle ze powinieneś napisać gdzie docelowo idzie w takim razie żeby nie wprowadzać w błąd :)

Mam nieodparte wrażenie, że jak byś zamilkł po pierwszym poście, a w imieniu Wolves wypowiadał się @mac to byście to na luzie przepchnęli, a tymczasem jesteście póki co w plecy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Eld napisał:

Mam nieodparte wrażenie, że jak byś zamilkł po pierwszym poście, a w imieniu Wolves wypowiadał się @mac to byście to na luzie przepchnęli, a tymczasem jesteście póki co w plecy. 

Ale to już świadczy o głosujących :) ze kierują się sympatia a nie dobrem gracza :) 

4 minuty temu, fluber napisał:

No ale te 25 minut to gra już u Ciebie:) 

Grał w 1 trymestrze, w kolejnych nie wiadomo czy by wyszedL na boisko :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Ale to już świadczy o głosujących :) ze kierują się sympatia a nie dobrem gracza :) 

Nie sympatia, a tym ze Alonzujesz i sam szkodzisz sobie piszac o klubach kokosa i inne bzudry. No i gracz IMO lepiej wyjdzie na grze w contenderze, a nie Magic + i jak go nie sprzedasz to i tak będzie grał, bo nie bedziecie działać na szkodę swojego zespołu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Lucas napisał:

Nie sympatia, a tym ze Alonzujesz i sam szkodzisz sobie piszac o klubach kokosa i inne bzudry. No i gracz IMO lepiej wyjdzie na grze w contenderze, a nie Magic + i jak go nie sprzedasz to i tak będzie grał, bo nie bedziecie działać na szkodę swojego zespołu :P 

Sorry ale Twoja opinia nie ma tu nic do rzeczy, jesteś prawie 30latkiem mającym do wyboru 30minut w Magic lub 10 w Minnesocie, który do tej pory zarobił jakieś grosze w NBA, co wybierasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

Sorry ale Twoja opinia nie ma tu nic do rzeczy, jesteś prawie 30latkiem mającym do wyboru 30minut w Magic lub 10 w Minnesocie, który do tej pory zarobił jakieś grosze w NBA, co wybierasz? 

Ale głupoty piszesz. W dodatku jawnie kłamiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Eld zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.