Skocz do zawartości

beGM i Simbasket - wolne miejsca


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Hello

beGM rekrutuje!

Podbiję trochę temat - szukamy nowych GMów - kilku ostatnio do nas doszło, ale nadal  jedno miejsce nowe miejsce.

Do przejęcia jest zespół, który dotarł do finałów Konferencji w poprzednim zespole, a występują w nim KAT z Mitchellem :D - Orlando Magic 

jeśli któryś z Szanownych Forumowiczów ma trochę wolnego czasu, szuka nietuzinkowej rozrywki na przykład z elementami role playing game to zapraszam na priv. Szukamy świeżej krwi, powiewu nowych wielkich umysłów, którzy będą chcieli tworzyć drużynę w podobnym klimacie jak w Real NBA. 

 

Jeśli już się zastanawiałeś nad wzięciem udziału w beGM ale przeraził Cię ogrom wiedzy jaką musisz wchłonąć, to pamiętaj:

Nie musisz znać CBA na pamięć mimo, że na nim się opieramy. Od pomocy masz Radnych. Oraz moją skromną osobę która chętnie pomoże. Wszelkie niuanse gry, mentoring ze strony uznanych Userów tego forum ( nie piszę o sobie ) masz zapewniony. 

Rozrywka wymagająca aktywności 5 razy w roku. 3 razy pomiędzy trymestrami, draft i free agency. 

Masa emocji, merytorycznej pomocy, oraz okres ochronny aby złodzieje beGM Cię nie okradli na początku - w pakiecie.

 

w każdym razie - zapraszam zainteresowanych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy zastanawiają się nad tym - przez kilka lat nie rozumiałem hypu i zastanawiałem się po co tracicie na to czas. Dziś, po 2 miesiącach bycia nowym gmem,  nie wyobrażam sobie nie uczestniczyć w tej zabawie. Niesamowicie wciąga, jest zajaweczka i nie mogę się doczekać sezonu, więc jako nowy gm sceptycznie nastawiony - polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jako, ze mam chyba all time zajawke na kosza pomimo uplywajacych lat, ogladam, czytam i slucham najwiecej w zyciu o NBA, to nie moge nie probowac tej zajawki pchac na was staruchy, dlatego zachecam do dolaczenia do beGM w tym sezonie. Jest kilka wolnych zespolow.

W skrocie: Wcielasz sie w bycie GMem druzyny, w trakcie sezonu mozesz negocjowac wymiany, draftujesz graczy, zapewniam ze to zmienia o 180 stopni ogladanie NBA i kibicowanie danym graczom. Roboty w trakcie sezonu duzo nie ma, a free agency wlasnie sie skonczylo. Wolne zespoly:

morningside.jpgmorningside.jpg
morningside.jpg

Z ostatnio aktywnych userow na forum, moze ktos bedzie chetny?

@Behemot @vero1897 @jordan20 @NieMy

+ myslenie zyczeniowe @BMF @Jendras :]

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2023 o 09:50, Reikai napisał(a):

Jako, ze mam chyba all time zajawke na kosza pomimo uplywajacych lat, ogladam, czytam i slucham najwiecej w zyciu o NBA, to nie moge nie probowac tej zajawki pchac na was staruchy, dlatego zachecam do dolaczenia do beGM w tym sezonie. Jest kilka wolnych zespolow.

W skrocie: Wcielasz sie w bycie GMem druzyny, w trakcie sezonu mozesz negocjowac wymiany, draftujesz graczy, zapewniam ze to zmienia o 180 stopni ogladanie NBA i kibicowanie danym graczom. Roboty w trakcie sezonu duzo nie ma, a free agency wlasnie sie skonczylo. Wolne zespoly:

morningside.jpgmorningside.jpg
morningside.jpg

Z ostatnio aktywnych userow na forum, moze ktos bedzie chetny?

@Behemot @vero1897 @jordan20 @NieMy

+ myslenie zyczeniowe @BMF @Jendras :]

Do tego grona zespołu do wzięcia można dołożyć jeszcze Los Angeles Lakers 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.