Skocz do zawartości

beGM i Simbasket - wolne miejsca


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, P_M napisał:

Ile czasu dziennie/tygodniowo to zajmuje?

Hmm, przez większość roku wystarczy się zalogować na podforum raz na miesiąc.

de facto podczas playoffs i offseason to wystarczy raz na tydzień - i to jest powiedzmy jakieś dwa miesiace takiej większej aktywności 

poza tym okresem nie ma potrzeby bycia codziennie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Szulim napisał:

Hmm, przez większość roku wystarczy się zalogować na podforum raz na miesiąc.

de facto podczas playoffs i offseason to wystarczy raz na tydzień - i to jest powiedzmy jakieś dwa miesiace takiej większej aktywności 

poza tym okresem nie ma potrzeby bycia codziennie ;) 

ale ogarniecie teamu i wgryzienie sie w zasady chyba trochę czasu zajmuje? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

ale ogarniecie teamu i wgryzienie sie w zasady chyba trochę czasu zajmuje? :)

Zajmie ale jak wymienisz z kimś 10 PM a potem pare razy dopytasz pare razy i 3 x przeczytasz przez 15 minut regulamin będzie na start ok 

Istotne są 3 rzeczy:

byc aktywnym na forum dla wymian odbierając oferty przez pm i odpowiadając nawet krótkim NIE

czasowo oddać głosy i opisy swojej ekipy 3 x do roku plus PO każda seria 

mieć pomysł długofalowy ze zrozumieniem reguł finansowych bo to ważne  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, P_M napisał:

Ile czasu dziennie/tygodniowo to zajmuje?

Ogólnie rzecz biorąc jest trochę nieregularnie.

Jeżeli chodzi o zasady to opiera się głównie na CBA. Mamy też regulamin, ale jego znajomość na bieżąco zwykle nie jest w ogóle potrzebna ( Rada na bieżąco informuje że trzeba zrobić opis do wtedy i wtedy albo złożyć oferty na FA itd.)

Do obowiązków GM-a należą:

głosowania ( 3 razy w sezonie regularnym na bilanse innych drużyn oraz w każdej rundzie PO + podczas FA + w kwestiach PO zawodników)

pisanie opisów swojej drużyny ( 3 razy w sezonie regularnym + w każdej rundzie PO zależy jak daleko zajdziesz)

wybieranie w drafcie oraz 2 way graczy

Poza tym mamy 2 okienka transferowe w trakcie sezonu regularnego i pomiędzy rundami FA, ale nad konstruowaniem wymian z innymi użytkownikami to możesz siedzieć ile chcesz. Ja nie zrobiłem żadnej wymiany od roku np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Postaram się w weekend przysiąść i ogarnąć zasady, dajcie mi kilka dni bo póki co jestem zielony.

Tak jak pisałem ci na priv - masz cała Radę do dyspozycji (ja) +
@ozzy110 @LONGER01 @Ashigaru

+ ludzie z wielka wiedzą dodatkowa jako wsparcie

@january @karpik 

i każdy inny z osobna ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bogans2 napisał:

Hej ja jestem chetny OKC tylko zostalo??

Jest paru co się waha ale najlepiej zacząć od ekipy całkowicie opuszczonej. 
OKC ma ciekawy bogaty skład niezłe assety ale i obowiązek odchudzenia portfela bo to poszło za drogo  polecam OKC  

 

Zobacz na suns nets sobie jeszcze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ignazz napisał:

Jest paru co się waha ale najlepiej zacząć od ekipy całkowicie opuszczonej. 
OKC ma ciekawy bogaty skład niezłe assety ale i obowiązek odchudzenia portfela bo to poszło za drogo  polecam OKC  

 

Zobacz na suns nets sobie jeszcze 

Gdzie  to zobaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bogans2 napisał:

A jak wyglada punktacja? O co tu chodzi wogole? Kompletuje sklad, podpisuje kontrakty i co dalej?

Musisz przekonać innych uczestnikow ze twoi to Kozacy i masz najlepszy team. To inni decydują o twoich wynikach. 

3 razy w sezonie dajesz opis swojej drużyny ze statystykami jakimis najlepiej. Statystyki z nba w realnym świecie bierzemy oczywiscie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podbiję trochę temat - szukamy nowych GMów - kilku ostatnio do nas doszło, ale nadal mamy jedno miejsce. 

Hello

beGM rekrutuje!

 

jeśli któryś z Szanownych Forumowiczów ma trochę wolnego czasu, szuka nietuzinkowej rozrywki na przykład z elementami role playing game to zapraszam na priv. Szukamy świeżej krwi, powiewu nowych wielkich umysłów, którzy będą chcieli tworzyć drużynę w podobnym klimacie jak w Real NBA. 

 

Jeśli już się zastanawiałeś nad wzięciem udziału w beGM ale przeraził Cię ogrom wiedzy jaką musisz wchłonąć, to pamiętaj:

Nie musisz znać CBA na pamięć mimo, że na nim się opieramy. Od pomocy masz Radnych. Oraz moją skromną osobę która chętnie pomoże. Wszelkie niuanse gry, mentoring ze strony uznanych Userów tego forum ( nie piszę o sobie ) masz zapewniony. 

Rozrywka wymagająca aktywności 5 razy w roku. 3 razy pomiędzy trymestrami, draft i free agency. 

Masa emocji, merytorycznej pomocy, oraz okres ochronny aby złodzieje beGM Cię nie okradli na początku - w pakiecie.

 

Pobaw się w Prestiego. Pobaw się w Moreya. Pobaw się w Hinkie. Baw się w dowolnego General Managera!

 

// ci bardziej spostrzegawczy zobaczą, że to zlepek postów śp Elda - był jednym z koni pociągowych beGM, który sam osobiście mnie wdrażał i namówił - więc to taki mały hołd jego osobie, bo sam mocno rekrutował i wdrażał nowych GMów

 

w każdym razie - zapraszam zainteresowanych ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.