Skocz do zawartości

[2033] Trade Request - Ostrzeżenia


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Qcin_69 napisał:

Ja oddałem pick za Garyego Paytona, wiec tak jakby nie mogę się z Tobą zgodzic, zwłaszcza ze miałem 2 oferty (które padły na ostatniej prostej) gdzie mogłem go zrzucić za spadający kontrakt + dziwi mnie ze nie widzisz różnicy między np. Pickiem Jazz 34’ a pickiem Hawks którzy będą w top3 draftu przez najbliższe 3 sezony zapewne 

A gdzie ja napisałem, że chodzi o pick Hawks? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Czy oferta dla Horace Granta może zawierać picki należące do Hawks?

oczywiście że może - jeśli jednak oferta będzie skandaliczna a GM Hawks jej nie zaakceptuje to przepadnie

a mam dziwne przeczucie że tutaj mówimy o skandalicznej ofercie a nie dealu obejmującym np Gaya i Hibberta :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał:

Tam śmieszki, ale to by faktycznie miało skutek 😁

Ale skutek czego? Przecież jeśli to jest dobry gracz na spoko kontrakcie to się posypią oferty, jeśli oferty mają polegać tylko na tym, że ktoś sobie weźmie ode mnie 1st pick to widocznie ten gracz nie jest nic warty (a wręcz dosłownie mniej niż zero) i zasługuje na IL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cvbe napisał:

Ale skutek czego? Przecież jeśli to jest dobry gracz na spoko kontrakcie to się posypią oferty, jeśli oferty mają polegać tylko na tym, że ktoś sobie weźmie ode mnie 1st pick to widocznie ten gracz nie jest nic warty (a wręcz dosłownie mniej niż zero) i zasługuje na IL :)

No skutek nie kiszenia dobrych grajków na ławie, by picki zabierali to by się odechciało takich procederów 😛😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

No to nie mamy o czym rozmawiać.

Skoro sam zgarniasz asseta za zawodnika, a potem chcesz go wymienić na spadający kontrakt.

No oczywiście, że nie mamy o czym rozmawiać - nie ogłaszałem się z nim nawet w trading blocku, złożył sobie z dupy trade request a Ty zacząłeś dyskusję, że chcesz z nim picki :D No przecież gdybym miał później z nim oddać picki to bym go nie brał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.