Skocz do zawartości

[2033] Trade Request - Ostrzeżenia


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Alonzo napisał:

Dam Tobie za tego Rosea  mojego Sessionsa - też fajny backup na pg :P i dorzucę pierwszy 1st pick jaki mam dostępny ;) 

Nie skorzystam. To nawet śmieszne nie było. 

Teraz, MarcusCamby napisał:

@Tecu mam pomysł na deal.

Ty nie mówisz o Sambie, a ja o Sterlingu Brownu.

I problem z głowy :D

Z chęcią posłucham o Sterlingu. Tak w wersji prawdziwej. Nie mam się czego wstydzić i nie mam nic do ukrycia. Tylko Ty masz z tym jakiś dziwny problem.

I przypominam - to jest simka 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Nie skorzystam. To nawet śmieszne nie było. 

Zdegradowałeś aktualnego ROTY właśnie do poziomu mojego Ramona Sessionsa i dziwisz się, że ludzie tego nie akceptują.  Wstaw tego Rosea do s5 albo na prawdę Rose będzie miał Trade Request  - tu nie ma nad czym deliberować jak taki 36-letni Horace Grant właśnie domaga się zmiany klubu. 

Ślicznie proszę :) Dziękuję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derrick Rose w tym momencie jest backupem:

a) lepszego Hardena

b) porównywalnego z nim Holidaya

 

nie ma tematu - eot

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Jak Rose nie składa tu trade request to nie rozumiem po co jest w Simce trade request..

żeby nie mrozić poza składem all-nba grajków co miało miejsce

nie po to żeby premiować prospekta A kosztem prospekta B (kiedy obaj są porównywalni)

Godzinę temu, MarcusCamby napisał:

System jest wadliwy. W RL Horace Grant mając 36 lat byłby szczęśliwy, że ma świetną umowę do końca kariery. Nie jest nawet pozytywnym assetem, a składa trade request.

TR Granta poszedł na styk i pewnie nic z niego nie wyniknie (przez wagę jego kontraktu).

Tak czy siak Grant to grajek na poziomie średni starter/świetny backup który jest na IL (kiedy w aktywnym rosterze są gracze dużo gorsi od niego) a Rose to grajek, który jest sixth manem w sytuacji kiedy na 'jego' pozycjach w s5 grają (jak wyżej napisałem) lepszy Harden i porównywalny Jrue.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

Derrick Rose w tym momencie jest backupem:

a) lepszego Hardena

b) porównywalnego z nim Holidaya

 

nie ma tematu - eot

żeby nie mrozić poza składem all-nba grajków co miało miejsce

nie po to żeby premiować prospekta A kosztem prospekta B (kiedy obaj są porównywalni)

Jak aktualny ROTY może grać z ławki to idea trade request jest bez sensu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

TR Granta poszedł na styk i pewnie nic z niego nie wyniknie (przez wagę jego kontraktu).

Tak czy siak Grant to grajek na poziomie średni starter/świetny backup który jest na IL (kiedy w aktywnym rosterze są gracze dużo gorsi od niego)

No ja za Granta się nie spodziewam ofert a liczę, że mnie Rada nie udupi jakimś równie długim kontraktem od kogoś bo liczę, że Grand skończy karierę po sezonie i na tej podstawie go brałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Alonzo napisał:

Jak aktualny ROTY może grać z ławki to idea trade request jest bez sensu. 

W sensie że jakby np rok temu Dragic dostał ROTY to teraz lepszy Blaylock musiałby być za nim w rotacji?

Liczy się skill danego gracza vs skill graczy przed nim w rotacji -> w przypadku Bulls nie budzi to zastrzeżeń (ot mają sytuację że mają masę graczy na porównywalnym, niezbyt wysokim poziomie).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

W sensie że jakby np rok temu Dragic dostał ROTY to teraz lepszy Blaylock musiałby być za nim w rotacji?

Liczy się skill danego gracza vs skill graczy przed nim w rotacji -> w przypadku Bulls nie budzi to zastrzeżeń (ot mają sytuację że mają masę graczy na porównywalnym, niezbyt wysokim poziomie).

 

Dragic nie był nawet w 1st Rookie Team, a Rose był ROTY. Gdyby Dragic dawał mi na teraz większe szanse na playoffs niż Blaylock, to właśnie Słoweniec grałby w s5. 

Wasza sprawa, ale  trade reqest Horacea Granta przy tym jak odpuszczacie Tecu to co robi z Rosem wygląda niepoważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał:

Dragic nie był nawet w 1st Rookie Team, a Rose był ROTY. Gdyby Dragic dawał mi na teraz większe szanse na playoffs niż Blaylock, to właśnie Słoweniec grałby w s5. 

Wasza sprawa, ale  trade reqest Horacea Granta przy tym jak odpuszczacie Tecu to co robi z Rosem wygląda niepoważnie. 

No właśnie sęk w tym że ustawienie SG 1 - Harden 2 - Rose PG 1 - Jrue 2 - Rose vs SG 1 - Harden 2 - ktokolwiek PG 1 - Rose 2 - Jrue daje praktycznie te same szanse na wygrywanie meczów a Wy chcecie dorabiać tutaj jakąś psychologię że 'ROTY to by się nie zgodził na takie granie' (tak jakby nie było historycznie w rl NBA ROTY grajków którzy po rookie season tracili na znaczeniu / dostawali zmniejszoną rolę -> patrz Tyreke, MCW itp)

Z kolei Grant wstawiony jako starter w Hawks automatycznie daje im kilka dodatkowych winów w skali sezonu (bo jest po prostu dwie klasy lepszym graczem od Adriena, Randolpha czy Hawesa (czyli ich całej podkoszowej rotacji). Ofc tutaj dochodzi ciężki kontrakt -> więc pewnie i tak ten TR nic nie zmieni (no nie jest to case w którym Hawks mrożą gracza z myślą o tym, żeby w tym roku tankować a za rok mieć go w składzie -> jak to bywało z tymi benchowanymi gwiazdami w dawnych czasach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cvbe napisał:

Haha ej bo ja już nie wiem czy Wy tak na serio czy trollujecie biednego Teca, który się stresuje :D

Jest nawet zabawnie 🙂

Jeden dorabia ideologię do simki a drugi nie pamięta jak sam tankował i chce bić tankerów 😉

A najlepsze, że to nie trolling, Oni tak na poważnie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, elwariato napisał:

to i tak wszystko bez sensu, niby rozumiem zasadę tego TR bo fakt faktem to trochę nie fer sadzanie top grajków i później dokooptowywanie do nich top picków, ale walka z tym to więcej zamieszania niż efektu/pożytku 

z dzisiejszej perspektywy moze i tak

i to w sumie sukces tej zasady - bo po prostu TR jest swietnym 'straszakiem' dla tych najbardziej patologicznych case'ow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Chyba z Grantem poszły trzy deale i każdy go oddający oddawał też jakiś first pick, więc tylko z jakimś assetem jest sens go brać. 

Ja oddałem pick za Garyego Paytona, wiec tak jakby nie mogę się z Tobą zgodzic, zwłaszcza ze miałem 2 oferty (które padły na ostatniej prostej) gdzie mogłem go zrzucić za spadający kontrakt + dziwi mnie ze nie widzisz różnicy między np. Pickiem Jazz 34’ a pickiem Hawks którzy będą w top3 draftu przez najbliższe 3 sezony zapewne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.