Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Braveheart22 napisał:

Pozdrawiam z poziomu PO :P

Brave nie kop leżącego :P Ale Tobie ten Paul zrobił robotę na pg. W sumie to on powinien być w którymś AllSimkaTeam

edit. Dobra, sprawdziłem - jest w AllThirdTeam :P 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Brave nie kop leżącego :P Ale Tobie ten Paul zrobił robotę na pg. W sumie to on powinien być w którymś AllSimkaTeam

Jest w 3rd team. Jak w realu tak i w simce, świetny grajek, ale pewnie nigdy nie będzie robił pod 30ppg jak niektórzy, więc będzie trochę niedoceniany.

3 minuty temu, matiwrona napisał:

Ile dni policzy od 120 dnia do 1 dnia play off? Pytam jak O'neal w Heat ma kontuzje 3 dni to się zmieni czy w dwóch pierwszych meczah po prostu nie zagra?

to są 3 dni simki, więc na pewno nie zagra. U mnie Dirk też w game1 pauzuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Jest w 3rd team. Jak w realu tak i w simce, świetny grajek, ale pewnie nigdy nie będzie robił pod 30ppg jak niektórzy, więc będzie trochę niedoceniany.

Paul już teraz ma olbrzymi impact na drużynę i raczej nie będzie musiał zdobywać Tobie 30pkt. ;) Nawet Sasha Kaun w którymś momencie przy nim miał swoje Wielkie 5min. :P Chyba trafił się Tobie naprawdę niezły lider. :) 

ja obaczę jak mi się Dragic rozwinie na campach - on oczywiście nigdy poziomu Paula nie osiągnie, ale potrzebuję dobrego młodego pg żeby ustabilizować rotację, a Blaylock mnie zawiódł w drugiej części sezonu. Może mi jeszcze z jeden solidny sezon da, ale obsada pozycji pg wygląda u mnie na kluczowy ruch pod kątem nowego sezonu. Sessions nie rzuca za 3 a z gry miał fatalne % i najbardziej mi tu odstawał względem reszty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Alonzo napisał:

Paul już teraz ma olbrzymi impact na drużynę i raczej nie będzie musiał zdobywać Tobie 30pkt. ;) Nawet Sasha Kaun w którymś momencie przy nim miał swoje Wielkie 5min. :P Chyba trafił się Tobie naprawdę niezły lider. :) 

Bardziej mi chodziło pod kątem jakiś nagród czy nominacji, że może być niedoceniany. Czy trafił mi się wielki lider? To był świadomy wybór. Tak jak kiedyś pisałem, elwariato mnie kiedyś namawiał priv na simkę, potem Julek napisał, że są dwa wakaty w gierce, w tym Suns z CP3, no to się długo nie zastanawiałem kogo wybrać :D

A cały sezon szalony. Ja myślałem, że będzie ciężka walka o PO, a tu po wymianach wskoczyłem do grona faworytów zachodu. CP3-Wade to się okazał bardzo fajny fit (btw. oni jeszcze mają trochę potencjału do wykorzystania na campach). A co do zaskoczeń tego sezonu w moim teamie, no to każdy się dowiedział kim jest Frank Williams czy Sasha Kaun i mnie to cieszy :)

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Braveheart22 napisał:

Pozdrawiam z poziomu PO :P

Braveheart>CambyPaźCeltow 

33 minuty temu, matiwrona napisał:

Ile dni policzy od 120 dnia do 1 dnia play off? Pytam jak O'neal w Heat ma kontuzje 3 dni to się zmieni czy w dwóch pierwszych meczah po prostu nie zagra?

1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

Brave nie kop leżącego :P Ale Tobie ten Paul zrobił robotę na pg. W sumie to on powinien być w którymś AllSimkaTeam

edit. Dobra, sprawdziłem - jest w AllThirdTeam :P 

Paul>>>Davis i tyle w temacie :) a co do tych naszych wyborów to nie dałoby się właśnie nadpisać jakoś wyborów simki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elwariato napisał:

Paul>>>Davis i tyle w temacie :) a co do tych naszych wyborów to nie dałoby się właśnie nadpisać jakoś wyborów simki?

Zgadza się, w sumie obaj mają podobny support, a różnica w bilansie zauważalna.. to pokazuję, że sam box wszystkiego nie oddaję więc naszych speców programistów prosimy o zaawansowane staty w Simbaskecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, SlaKB napisał:

Zgadza się, w sumie obaj mają podobny support

nie no bez przesady

Braveheart tam na prawde ladna ekipe zmontowal - bieda all starzy Wade i Nowik jako bardzo solidne opcje ofensywne + banda solidniakow (Smith, Wally, KVH) i nawet ten Ellis czy Parker jako rezerwowi sa spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.