Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

KJ - 6 days

Troy Murphy - 32 days

Gilbert Arenas - 32 days

KJ - 5 days

Devin Brown - 23 days

Andre Bogut - 6 days

Razem 104 dni kontuzji zawodników że s5, więc wynik RS jest zadowalający :)

Godzinę temu, Ice23 napisał:

To fakt....Clippers fajnie porozdawali prezenty i wjebali się w "przebudowe" na ładne parę sezonow :)

Za Boguta dałem Mariona i pick, więc chyba w miarę uczciwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nagrody dla B. Davisa i all-nba dla Francisa to żart :)

Dobrze, że chociaż kogoś z Suns wyróżnili za ten piękny sezon. @Pablo81 jak to leciało? Wade gra dobry sezon, ale w ważnych momentach może perD i trójki brakować? :)

Btw, Wade i Szczerbiak zagrali 91 meczów w sezonie, KvH 89 :D

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Nie no nagrody dla B. Davisa i all-nba dla Francisa to żart :)

Dobrze, że chociaż kogoś z Suns wyróżnili za ten piękny sezon. @Pablo81 jak to leciało? Wade gra dobry sezon, ale w ważnych momentach może perD i trójki brakować? :)

Dokładnie tak :)

Np. dzisiaj vs Mavs zabrakło tego i tego :) Jeda trójka w meczu, a Nocioni robił, co chciał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roger napisał:

Moim zdaniem nagrody simki swoje, a my powinniśmy przyznawać swoje. Byłoby to bardziej mariodajne.

Jakieś głosowanko załatwiłoby temat.

 

48 minut temu, elwariato napisał:

Podbijam to co @Roger zapodał, tylko jak to w ankiete czy jak, plus kazdy swoje kandydatury wystawia?

spoko pomysł, tylko imho nie ma co się bawić w ankietę, tylko osobny temat gdzie każdy podaje swoje głosy, potem zliczenie i tyle

komu by się chciało takie coś stworzyć? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

 

spoko pomysł, tylko imho nie ma co się bawić w ankietę, tylko osobny temat gdzie każdy podaje swoje głosy, potem zliczenie i tyle

komu by się chciało takie coś stworzyć? :P 

Niby spoko, ale wtedy zakładki z profilami graczy będą słabo wyglądały :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując sezon Seattle SuperSonics po głowie mi kołata cały czas myśl, że gdybym się nie wzmacniał weteranami - na pg Mookie Blaylock i na centrze - Horace Grant i Gheorghe Muresan oddając 1st pick, Dorrella Wrighta  oraz draftowską młodzież -  Anthony Morrowa i  Jareda Dudleya, to byłbym praktycznie w tym samym miejscu, w którym jestem teraz.. 

Te wzmocnienia ostatecznie mi niewiele dały, choć przez 2/3 sezonu Seattle wyglądali na playoffowy team - jeszcze w połowie sezonu miałem bilans 23-20 i byłem na ósmym seedzie w Konferencji, później nawet moi mieli 28-22, ale.. skończyłem na 12 miejscu na Zachodzie ( czyli od tamtej pory miałem 11W-21L) wyprzedzając tylko tankujących Clippers i Rockets (w poprzednim sezonie z bilansem 30-52 byłem na 13 miejscu tylko przed Rockets); W poprzednim sezonie w Simce byłem 6 od końca, a teraz walcząc.. 8 od końca.. 

Seattle mocno poprawili ofensywę - w tym sezonie ze śr. 110,4pkt. miałem 9 ofensywę, do tego w zbiórkach - 56,1zb. byłem 10, a w asystach - 25,4as - 5 i.. to i tak nic nie dało.. Z gry - 44,4% - 12 miejsce. Teoretycznie moje ofensywne statsy powinny dać jakieś efekty, ale.. moje defensywne były niestety tragiczne - Seattle traciło sr. 112,4pkt. co mi daje przedostatnia defensywę w Simce (lepszy byłem tylko od Bulls..), nawet tankujący Hawks tracili mniej punktów ode mnie. Tak tragiczną obronę mam juz drugi sezon z rzędu - nawet w poprzednim sezonie traciłem tylko 110,9pkt. co oznacza że teraz ta obrona jeszcze się pogorszyła po dodaniu do s5 Blaylocka i Muresana oraz po poprawieniu sie innych graczy. Simka uczy pokory :) 

Znacząco poprawiłem ofensywę ze 106,3pkt. (18 miejsce) na 110,4pkt. (9 miejsce); Wcześniej deficyt punktowy wynosił śr. 4,6pkt. a teraz 2pkt. - niby jest poprawa.. Ogólnie jednak w większości stats drużynowych widać poprawę. Pozytywem jest tendencja wzrostowa. Drużyna jednak grała w nieco zmienionym składzie - w s5 pozostali McGrady/Millsap/Lopez choć przeszli każdy na jedna pozycję niżej. Na pg świetnie grał Mookie Blaylock, choć po kontuzji w drugiej części sezonu (gdzie wypadł tylko na kilka meczy) grał zdecydowanie słabiej i brakowało tej czwartej pewnej opcji (razem z McGradym, Millsapem i Lopezem) w ataku; Możliwe, że te ilka W więcej by było gdyby Muresan i Grant grali od początku sezonu w s5 zamiast Mahinmiego i Jasona Smitha. Niewykluczone też, że od razu powinienem odważniej postawić na DeRozana, ale mając w składzie jeszcze Dorrella Wrighta i Ilyasove, którego wg jego aktualnej gry strasznie przepłaciłem - szukałem najlepszego ustawienia na obwodzie. Nie da się ukryć, ze zmian w rotacji było u mnie sporo - choć s5 było jednak dość stabilne. Ostatecznie Blaylock i Muresan zastąpili w s5 Dragicia i Wrighta względem poprzedniego sezonu. 

Omijały mnie też kontuzje - w sumie tylko moi pg na jakies pojedyncze mecze i raz nie było McGradyego, gdzie w poprzednim sezonie tych urazów miałem jednak więcej (wypadł mi tam praktycznie każdy gracz) - akurat tu na minus, bo zdrowie moich wcale mi się na lepszy bilans nie przełożyło.

Teraz cierpliwie czekamy na FA i campy (zwłaszcza na campy) i liczymy na to, że poprawiając się w takim tempie w sezonie 2034 wreszcie awansujemy do playoffs i będziemy w nich stałym bywalcem. Zmian naturalnie nie planuję zbyt dużych - możliwe drobne korekty, zatem GMów lubiących wszelkiego rodzaju wymiany - Seattle muszą rozczarować. Inwestujemy w swoją młodzież i stopniowo rozwijamy sie dalej. 

Picku oddanego za Blaylocka mi nie szkoda, a odnośnie Dorrella Wrighta - fakt, straciłem wartościowego gracza, ale Muresan był mi bardziej potrzebny na teraz, a poza tym rozwiązało mi to problem minut dla młodego i przyszłościowego DeRozana. Przyszłościowo kontrakt Wrighta wiązał mi też ręce jeżeli chodzi o planowane przedłużenie w przyszłości McGradyego (mając w salary 6-letni kontrakt Ilyasovy nie miałem nawet innego wyboru); 

Zatem czekam spokojnie na nowy (lepszejszy) sezon, i życzę 16 teamom powodzenia w playoffs! 

Go Dumni Seattle SuperSonics! Niech beztrosko się cieszą playoffami na Zachodzie dopóki nas tam jeszcze chwilowo nie ma :P 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.