Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał:

Jakie trollowanie?

Przecież cała liga widziała jak Wariat wystawił TYLKO na ostatni mecz rezerwowy skład :)

Ja zacząłem grać rezerwami już wcześniej. Myślisz, że już 5-6 kolejek temu sądziłem, że ten mecz może być decydujący?

Tam tylko, bo tylko ten mecz byl o pietruszkę, Qcin mnie nie prosil o taryfe ulgowa bo i tak wiedział ze dosatanie wpier... 😄 taryfę  ulgowa to ja zastosowalem vs hawks w tym rs i mnie sprali później w pelnym skladzie tez zresztą 😛 jak jutro nie podołam, odpukać, Nugs to bedzie bolało, jedno ze nie bede mogl odprawic juz w 1rd tego twojego szrotu z pod szyldu Hornets, drugie że  mi ten milestone 50 zwyciestw odpadnie 😋 no ale nie zapeszajmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Pablo81 napisał:

Z moich obserwacji wynika, że małe punkty w bezposrednich meczach zainteresowanych drużyn.

Jeżeli tak jest, to musiałbym wygrać z Suns +17 żeby wskoczyć na 2 seed, który de facto nie zmieniłby w ogóle mojej sytuacji, bo czy będę 2 czy 4, to i tak mam HCA i pojedynek z Wolves, Nuggets lub Kings. Chyba trzeba wystawić rezerwy i nie ryzykować kontuzji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Roger napisał:

Jeżeli tak jest, to musiałbym wygrać z Suns +17 żeby wskoczyć na 2 seed, który de facto nie zmieniłby w ogóle mojej sytuacji, bo czy będę 2 czy 4, to i tak mam HCA i pojedynek z Wolves, Nuggets lub Kings. Chyba trzeba wystawić rezerwy i nie ryzykować kontuzji.

 

2 seed to ewentualne hca w 2rd także  nie bele co 😋 

Ps jak celebrujemy Julek ta ostatnią simke rs dzisiaj😁 w sensie postuluje zapodac jakoś  pod wieczór 

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roger napisał:

Jeżeli tak jest, to musiałbym wygrać z Suns +17 żeby wskoczyć na 2 seed, który de facto nie zmieniłby w ogóle mojej sytuacji, bo czy będę 2 czy 4, to i tak mam HCA i pojedynek z Wolves, Nuggets lub Kings. Chyba trzeba wystawić rezerwy i nie ryzykować kontuzji.

 

2go seeda nie będziesz miał, bo Suns wygrali dywizji, a my niestety gramy w najsilniejszej dywizji ever :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka ok 12

Playoffy zaczniemy w poniedzialek wieczorem

Dzień 120 (na pierwszym miejscu goscie)

Grizzlies 109 - Kings 95
play-by-play

Rockets 88 - Sonics 112
play-by-play

Pistons 115 - Lakers 137
play-by-play

Bulls 99 - Timberwolves 145
play-by-play

Celtics 127 - Hornets 82
play-by-play

Wizards 122 - Jazz 88
play-by-play

Mavericks 112 - Suns 106
play-by-play

Heat 106 - Nets 90
play-by-play

Nuggets 123 - Pacers 121
play-by-play

Cavaliers 102 - Clippers 106
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Jim Jackson (Nuggets) - 56
    Kevin Johnson (Pacers) - 26


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

NAGRODY INDYWIDUALNE:

image.png.12782edfac2e88e090ee45196765e36d.png

image.png.a589773f78a707f0e74a870bafa6f0a7.png

image.png.1a95e98bbd0b5ae3a4cdda1df458188f.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SlaKB napisał:

Davis nie będący w PO został MVP.. skandal 

PS. Malone chcę kontrakt na 5 lat, zamierza na wózku wjeżdżać w 3 sezonie trwania kontraktu? :D

Ale chyba pojad sentymentem i go przedłużę!

jak go nie przedluzysz tzn ze Pistons nie maja.... KULTURY ORGANIZACJI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę ilość kontuzji to był to bardzo udany RS w wykonaniu Pistons.. 

Karl Malone (Pistons) - 15

Dale Davis (Pistons) - 9

Allen Iverson (Pistons) - 28 

Matt Barnes – Pistons – 49 days

Karl Malone (Pistons) - 9

Al Jefferson (Pistons) - 4

Jameer Nelson (Pistons) - 5

Robert Horry (Pistons) - 8

Karl Malone (Pistons) - 8

Robert Horry (Pistons) - 5

Mimo takiej listy kontuzjowanych udało się zrobić 52 winy, ostatnie dwa mecze grając rezerwami.

Iverson - kolejny świetny RS w jego wykonaniu, przed kontuzją śmiem twierdzić, że zaliczył swój ofensywny peak, po kontuzji niestety trochę obniżył loty robiąc ok. 30 ppg, ostatecznie skończył z lepszą linijką niż w tamtym sezonie  33-6-9 na świetnych % to dalej najwyższy poziom w lidze.

Nelson - wiadomo, że gra na SG trochę z musu, ale w ataku fajnie się odnajduję obok Iversona dodając trójkę + kreowanie, pod nieobecność AI dobrze sobie radził na swojej  nominalnej pozycji - PG. Gdyby tylko trochę lepiej bronił to mielibyśmy poziom borderline all-stara. 

Barnes/Horry - tutaj wrzucam ich razem bo grali naprzemiennie, typowi rolesi od 3&D, robili to co do nich należy grając solidnie w obronie irzucając na niezłych % za 3. 

Davis - zdecydowałem się na niego w S5 kosztem Malone ze względu na to, że chciałem poprawić defense i zbiórkę w której Malone podupadł, świetnie wywiązał się ze swoich zadań grając drugi najlepszy sezon w karierze. Mimo upływu lat dalej jest jednym z najlepszych rolesów w lidze. 

Jefferson - z Malone na ławce miał zdecydowanie większą rolę i świetnie się z niej wywiązał rozgrywając najlepszy sezon w karierze i zostając wybrany do AllSim 1st team, poza Shaqiem jest to jedyny podkoszowy w stanie kręcić takie cyferki jak 25-13-3 na dobrych % i z dobrą obroną. Jedna z lepszych drugich opcji w lidze. 

Manu - jako jedyny rozegrał wszystkie spotkania, przepłaciłem za niego, ale za te grosze jest jednym z lepszych rezerwowych w lidze grając typową all-around koszykówkę. 

Malone - pierwszy jego sezon z ławki, niestety z każdymi campami jest coraz słabszy (zdecydowanie przesadził z tym kontraktem na 5 lat..) gdyby tylko był zdrowy przez cały RS to spokojnie został by 6th man of the year, śmiem twierdzić, że jest to najlepszy rezerwowy w lidze.  Niestety całą karierę jego zdrowie jest mocno wątpliwe. 

Oczywiście wszystko teraz wyjdzie w PO, największy faworyt to oczywiście Magic, miejmy nadzieję, że troche zabraknie im prawdziwej gwiazdy w ataku. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.