Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Raczej nie ma co oglądać, bo gram głębokimi rezerwami.

Cieszę się, że robię to zachowując się w pełni fair, bo przeciwko Wizards też grałem rezerwami, więc nie wypaczyłem w żaden sposób rywalizacji.

Celtics wzięli co swoje wygrywając dziś z Heat. Stad gratulacje poszły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał:

Powiedział GM, który prosił Elwariato o koleżeńską przysługę, a potem i tak przegrał z jego rezerwami :)

Liga pamięta tą hańbę.

Bzdury Piszesz, nie po raz pierwszy strollowany :)

Wstyd ze promujesz perfidne łamanie zasad i tankowanie, ale już się przyzwyczaiłem ze udajesz wroga Januarego a jak przychodzi co do czego to zawsze mu pomagasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

Bzdury Piszesz, nie po raz pierwszy strollowany :)

Wstyd ze promujesz perfidne łamanie zasad i tankowanie, ale już się przyzwyczaiłem ze udajesz wroga Januarego a jak przychodzi co do czego to zawsze mu pomagasz :)

Jakie trollowanie?

Przecież cała liga widziała jak Wariat wystawił TYLKO na ostatni mecz rezerwowy skład :)

Ja zacząłem grać rezerwami już wcześniej. Myślisz, że już 5-6 kolejek temu sądziłem, że ten mecz może być decydujący?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, MarcusCamby napisał:

Jakie trollowanie?

Przecież cała liga widziała jak Wariat wystawił TYLKO na ostatni mecz rezerwowy skład :)

Ja zacząłem grać rezerwami już wcześniej. Myślisz, że już 5-6 kolejek temu sądziłem, że ten mecz może być decydujący?

Tjaaaaa wstyd Camby, No ale oczekiwać honorowej gry od 1rundowca- za dużo wymagam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, julekstep napisał:

Jutrzejsze games to watch:

Heat @ Nets  - jak Nets wygrają to mają pewne HCA w 1szej rundzie vs.... Heat, jak Heat wygrają to nie mam pojęcia (będzie 2-2 w meczach a nie wiem na co dalej się patrzy przy tie-breakerah xD)

Z moich obserwacji wynika, że małe punkty w bezposrednich meczach zainteresowanych drużyn.

3 minuty temu, eMeS napisał:

Ciekawe kto bedzie 3 C w all-nba. Dwight Howard? :D

Chyba jednak Big Al :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.