Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Tecu napisał:

Ale na czym opierałeś swój optymizm co do tego sezonu, co się zmieniło, że z poziomu jednej z najsłabszych drużyn, chciałeś robić PO? Bo wg mnie grałeś wcześniej ponad stan a teraz przyszła weryfikacja. 

Simka fajnie robi fale dobrej i złej formy, najlepiej widać to na przykładzie Mavs w tym roku. 

Silne s5 - wzmocniłem się na dwóch kluczowych pozycjach pg i c weteranami (Blaylock/Muresan/Grant), a mój core Lopez/Millsap/McGrady przesunąłem o jedną pozycję niżej. Niestety Blaylock zacząl grać mi słabo i z 4 świetnych graczy na których oparta była moja ofensywa, ostało 3.. 

Bardzo sie nastawiłem na te playoffy, albo chociaż bilans 42-40 - wtedy uznam nawet pomimo braku awansu, że plan na ten sezon został zrealizowany. 

W sumie dopiero w tym sezonie bardziej zagłębiłem się w mankamenty Simki, gdyż w poprzednim bardziej koncentrowałem się nad suchymi statsami i o tej porze sezonu juz siedziałem głęboko w drafcie. :) 

Wreszcie bardzo dobry mecz Brooka i Mookie się ogarnął :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, piotreksuper napisał:

dlaczego śmiesznie? Śmiesznie będzie jak kupie dobrego sf-a;)

1 pozycja w lidze - atak 114,4 pkt

2 pozycja w lidze - asysty 26,2

1 pozycja w lidze - przechwyty 11,4

1 pozycja w lidze - straty przeciwnika 15,1

bo:

- slaby start

- mega geriatra (co zawsze śmieszy :P), przecież u Ciebie tylko Zach jest poniżej 32 roku życia

atak już spadł na 2gie miejsce jbc (ale i tak to super jak na team bez ofensywnego dominatora - tutaj i w asystach przeważa chyba to że każdy w s5 może nie jest wybitny, ale co najmniej b.dobry ofensywnie)

13 minut temu, Koelner napisał:

Allen top defender

ten top to chyba w odniesieniu do reszty Knicks? :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alonzo napisał:

Silne s5 - wzmocniłem się na dwóch kluczowych pozycjach pg i c weteranami (Blaylock/Muresan/Grant), a mój core Lopez/Millsap/McGrady przesunąłem o jedną pozycję niżej. Niestety Blaylock zacząl grać mi słabo i z 4 świetnych graczy na których oparta była moja ofensywa, ostało 3.. 

Bardzo sie nastawiłem na te playoffy, albo chociaż bilans 42-40 - wtedy uznam nawet pomimo braku awansu, że plan na ten sezon został zrealizowany. 

W sumie dopiero w tym sezonie bardziej zagłębiłem się w mankamenty Simki, gdyż w poprzednim bardziej koncentrowałem się nad suchymi statsami i o tej porze sezonu juz siedziałem głęboko w drafcie. :) 

Wreszcie bardzo dobry mecz Brooka i Mookie się ogarnął :P 

 

Właśnie chociaż na Qcinie sobie odbijesz 😆 słowem jakaś akcja moralnego wsparcia dla gma ptb bo pewnie chlopina podłamany 😛

2 godziny temu, Tecu napisał:

Ale na czym opierałeś swój optymizm co do tego sezonu, co się zmieniło, że z poziomu jednej z najsłabszych drużyn, chciałeś robić PO? Bo wg mnie grałeś wcześniej ponad stan a teraz przyszła weryfikacja. 

Simka fajnie robi fale dobrej i złej formy, najlepiej widać to na przykładzie Mavs w tym roku. 

Znaczy to co robi simka jest akurat przeważnie bardzo nie fajne 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 96 (na pierwszym miejscu goscie)

Sonics 100 - Spurs 109
play-by-play

Pistons 123 - Pacers 103
play-by-play

Warriors 100 - Hawks 93
play-by-play

Mavericks 101 - Raptors 92
play-by-play

Nuggets 97 - Clippers 92
play-by-play

Magic 108 - Lakers 90
play-by-play

Celtics 131 - 76ers 117
play-by-play

Trailblazers 103 - Rockets 108
play-by-play

Knicks 119 - Cavaliers 121
play-by-play

Suns 108 - Grizzlies 122
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Richard Jefferson (Raptors) - 6
    Morris Peterson (Nuggets) - 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, elwariato napisał:

Uuuuuuiiiiuuu ale Dirk zgwałcił małego andrew ... Serio Qcin kogo ty tam masz w tym rosterze 😆

Quarter: 4  Time Remaining: 0:12  Rockets 106,  Trailblazers 103
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trailblazers ball:

Terry Cummings inbounds the ball to Rajon Rondo
Rajon Rondo passes the ball to Steve Francis (Backcourt).
Steve Francis attempts to drive but Aaron Brooks steals the ball.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Quarter: 4  Time Remaining: 0:09  Rockets 106,  Trailblazers 103
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rockets ball:

Daequan Cook passes the ball to Aaron Brooks (Left wing).
Aaron Brooks shoots from the left wing.
He is fouled by Rajon Rondo.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Substitutions:
Rockets:
Dirk Nowitzki heads to the bench.
Luc Mbah a Moute comes into the game at PF.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Quarter: 4  Time Remaining: 0:01  Rockets 106,  Trailblazers 103
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Rockets ball:

Aaron Brooks will shoot two free throws.
The first free throw is good.
The second free throw is good.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Quarter: 4  Time Remaining: 0:01  Rockets 108,  Trailblazers 103
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Trailblazers ball:

Terry Cummings inbounds the ball to Rajon Rondo
Rajon Rondo passes the ball to Steve Francis (Top of the key).
However, the ball is stolen by Aaron Brooks.

Final Score - Rockets 108, Trailblazers 103
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka o 10:00!

Dzień 97 (na pierwszym miejscu goscie)

Bucks 81 - Pistons 115
play-by-play

Lakers 95 - Pacers 123
play-by-play

Wizards 110 - 76ers 109
play-by-play

Hornets 101 - Raptors 86
play-by-play

Rockets 84 - Kings 112
play-by-play

Warriors 92 - Jazz 106
play-by-play

Suns 128 - Mavericks 112
play-by-play

Clippers 87 - Celtics 121
play-by-play

Knicks 108 - Spurs 112
play-by-play

Sonics 123 - Nuggets 130
play-by-play

Heat 111 - Bulls 91
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Roy Tarpley (Lakers) - 10


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.