Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Seattle są 0-7 i 2-11 oraz 3-13.. takie g.. to grali w poprzednim sezonie jak byli jednym z najsłabszych teamów - a wtedy i tak było kilu ordynarnych tankerów.. Dziś byłem pewien na 99,99999999999999999999..9 że wygrał, a i tak w d.. 

Widzę że jesteś pan jedynym gospodarzem który przerypal 🙃 słowem Juluś serio coś ci się tam źle nie kliknelo 😄😖

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Koelner napisał:

wsparłam Jokicia w mvp race , nie udzielam się w temacie politycznym i w ostatnich 7 meczach mam 5W - Embidd to pała , wygląda mi na pedała !

Cholera to już może i ja poświęcę swoją i tak wątpliwą moralność/etykę i zapodam że Jok mvp ... ciężko to przechodzi przez palce ale jak mus to mus 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cvbe napisał:

Widzę kolejni chcieli się pooszczędzać na Hawks xd

Haha last 10 mam 3-7, lepiej niż np Mavs :D

Se popatrz kto dostał mvp przy takim meczu Jamisona

1 godzinę temu, julekstep napisał:

nah

w Grizz to akurat LBJ ma kontuzję :P 

LBJ wróci dopiero na wieczór?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Alonzo napisał:

Seattle są 0-7 i 2-11 oraz 3-13.. takie g.. to grali w poprzednim sezonie jak byli jednym z najsłabszych teamów - a wtedy i tak było kilu ordynarnych tankerów.. Dziś byłem pewien na 99,99999999999999999999..9 że wygrał, a i tak w d.. 

Po prostu tankujesz 😄

A tak na serio. To dużo się zmieniło w Seattle, że z jednej z najsłabszych drużyn mieli być świetną drużyną? Skąd ten optymizm? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic to wspaniały gracz lider ale i piękna istota ludzka. Nie mogę się doczekać kiedy on dołączy do społeczności SIM. Mam nadzieje na dwie rzeczy:

Julek zrobi Go przepotężnego nie tylko w cyfrach ale i ogólnie. Moim zdaniem strona startowa naszej zabawy powinna ulec zmianie  

GM który go wylosuje będzie miał honor i odda tego gracza w ręce jedynego godnego posiadania Jego GM 

ogolnie mam czucie ze gra już nie będzie taka sama. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Po prostu tankujesz 😄

A tak na serio. To dużo się zmieniło w Seattle, że z jednej z najsłabszych drużyn mieli być świetną drużyną? Skąd ten optymizm? 

No średniak taki, ale Zo można zrozumieć start był niezły no i ogólnie 5 dosyć kompletna ... widać jeszcze nie ten sezon😋

2 minuty temu, ignazz napisał:

Jokic to wspaniały gracz lider ale i piękna istota ludzka. Nie mogę się doczekać kiedy on dołączy do społeczności SIM. Mam nadzieje na dwie rzeczy:

Julek zrobi Go przepotężnego nie tylko w cyfrach ale i ogólnie. Moim zdaniem strona startowa naszej zabawy powinna ulec zmianie  

GM który go wylosuje będzie miał honor i odda tego gracza w ręce jedynego godnego posiadania Jego GM 

ogolnie mam czucie ze gra już nie będzie taka sama. 

Nie podpuszczaj 😄 kiedy ten Jok będzie, muszę go zgarnąć żeby pokisic na ławie, tylko na mecze z Magic spuszcze z łańcucha 😆 😛 słowem każdy kto dostanie joka poza Julkiem ma przerąbane, zaraz będzie trade request 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Po prostu tankujesz 😄

A tak na serio. To dużo się zmieniło w Seattle, że z jednej z najsłabszych drużyn mieli być świetną drużyną? Skąd ten optymizm? 

Żeby tankowanie miało sens, to najpierw trzeba by mieć swój pick - a ja nie mam obu z najbliższych draftów dla jasności swojego podejścia. :) Kolejne pewnie albo mi sie przydają żeby kimś uzupełnić skład do przysłowiowej 12, albo tez pójdą na handel. 

Problem w tym, że nie bardzo rozumiem skąd ten regularny wpierd#&l który dostaję od każdego od jakichś 16 spotkań 😐  - ani nie mam kontuzji, ani długo nic nie zmieniałem w taktyce i rotacji - bo wcześniej to funkcjonowało (korekty były tylko na ławce).. Przyznasz chyba, że zjechanie z bilansu 28-22 na 31-35 może lekko.. zaniepokoić człowieka :) 

52 minuty temu, elwariato napisał:

No średniak taki, ale Zo można zrozumieć start był niezły no i ogólnie 5 dosyć kompletna ... widać jeszcze nie ten sezon😋

Do tych porażek z Washingtonem rozumowałem, że czasami w Simce są takie up and down, ale trochę za dużo tego mi wychodzi.. juz nawet najsłabsi Hawks maja w rekordowo słabym sezonie lepszy bilans ode mnie w ostatnich 15 meczach.. 

Sezon niestety na stracenie.. :( 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na czym opierałeś swój optymizm co do tego sezonu, co się zmieniło, że z poziomu jednej z najsłabszych drużyn, chciałeś robić PO? Bo wg mnie grałeś wcześniej ponad stan a teraz przyszła weryfikacja. 

Simka fajnie robi fale dobrej i złej formy, najlepiej widać to na przykładzie Mavs w tym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, julekstep napisał:

śmiesznie by było jakby LAL zrobili 1st seed na zachodzie xD

dlaczego śmiesznie? Śmiesznie będzie jak kupie dobrego sf-a;)

1 pozycja w lidze - atak 114,4 pkt

2 pozycja w lidze - asysty 26,2

1 pozycja w lidze - przechwyty 11,4

1 pozycja w lidze - straty przeciwnika 15,1

Edytowane przez piotreksuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 95 (na pierwszym miejscu goscie)

Spurs 102 - 76ers 99
play-by-play

Nets 115 - Knicks 94
play-by-play

Clippers 102 - Pistons 134
play-by-play

Wizards 104 - Suns 109
play-by-play

Trailblazers 113 - Sonics 130
play-by-play

Lakers 111 - Hornets 108
play-by-play

Kings 96 - Warriors 115
play-by-play

Grizzlies 96 - Mavericks 104
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.