Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Roger napisał:

🤦

Serio nie wiem co mam zrobić, by wygrać mecz z kimkolwiek. Nic nie skutkuje. Z bilansu 37-17 zrobiła sięwalka o PO. Żal.pl.

Looz, wieczorem grasz z moimi Seattle, którzy od 20 meczy od każdego dostają wpier%^l to się odkujesz.. :( Patałachy.. jeszcze żebym miał jakieś problemy z kontuzjami, czy coś.. ale nie .. tak sobie wszystko przegrywają czego bym nie robił.. 😐 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Alonzo napisał:

Looz, wieczorem grasz z moimi Seattle, którzy od 20 meczy od każdego dostają wpier%^l to się odkujesz.. :( Patałachy.. jeszcze żebym miał jakieś problemy z kontuzjami, czy coś.. ale nie .. tak sobie wszystko przegrywają czego bym nie robił.. 😐 

Julek wspominał chyba że Sonics graja ponad stan to teraz się wyrównuje 😛 Mavs to jest dziwna sprawa bo nawet jeśli ten sam casus to teraz topią na potęgę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Alonzo napisał:

Looz, wieczorem grasz z moimi Seattle, którzy od 20 meczy od każdego dostają wpier%^l to się odkujesz.. :( Patałachy.. jeszcze żebym miał jakieś problemy z kontuzjami, czy coś.. ale nie .. tak sobie wszystko przegrywają czego bym nie robił.. 😐 

Chyba dam Ci wygrać, bo pick który sprzedałem szybuje niebezpiecznie do góry ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Roger napisał:

Chyba dam Ci wygrać, bo pick który sprzedałem szybuje niebezpiecznie do góry ;)

Nie Roger, walczymy honorowo :) Z tego co widzę, to jest tu nas tylko dwóch z GMów, którzy nie tankowali i nie będą tankować ;) 

11 minut temu, elwariato napisał:

Julek wspominał chyba że Sonics graja ponad stan to teraz się wyrównuje 😛 

Eeee tam, Julek się nie zna :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Alonzo napisał:

Z tego co widzę, to jest tu nas tylko dwóch z GMów, którzy nie tankowali i nie będą tankować ;) 

yyy Magic nigdy nie tankowali?

miałem dwa lata pod rząd wysoki pick sto lat temu (nr 1 Payton i nr 2 Webber), ale to ze względu na słabość teamu + fart w loterii

Krzema też nie kojarzę żeby kiedyś tankował np, ignazz też od początku idzie na walkę

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Alonzo

Wywal z s5 tego Marjanovicia... yyy Muresana i wstaw kogoś innego albo po prostu przestaw Brooka na C. No i pokombinuj coś w taktyce, a nie wszystko standardowe fast, often, often... :P

Jak ci dowali zaraz serię 10 porażek to się nie będziesz panoszyć 😄 ale fakt czasem warto pokombinować. Plus ja też jeszcze nie miałem okazji tankować 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, elwariato napisał:

Jak ci dowali zaraz serię 10 porażek to się nie będziesz panoszyć 😄 ale fakt czasem warto pokombinować. Plus ja też jeszcze nie miałem okazji tankować 😛

Mimo, że jestem tu krótko to już zdążyłem przeżyć wzloty i upadki, i przy serii porażek kombinowanie + odważne decyzje zawsze pomagały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Braveheart22 napisał:

@Alonzo

Wywal z s5 tego Marjanovicia... yyy Muresana i wstaw kogoś innego albo po prostu przestaw Brooka na C. No i pokombinuj coś w taktyce, a nie wszystko standardowe fast, often, often... :P

Na razie wywaliłem Blaylocka ze s5 bo wg stats on najbardziej kaszanił ofensywę, ale nad zmianą wśród wysokich tez myślę ;) Za Muresana oddałem Dorrella.. trochę liczyłem na jego impact w defensywie i że Brook przy nim będzie lepiej wyglądał.. :( 

6 minut temu, elwariato napisał:

Jak ci dowali zaraz serię 10 porażek to się nie będziesz panoszyć 😄 ale fakt czasem warto pokombinować. Plus ja też jeszcze nie miałem okazji tankować 😛

Zaraz wyjdzie, że w Simce nikt nie tankował :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Na razie wywaliłem Blaylocka ze s5 bo wg stats on najbardziej kaszanił ofensywę, ale nad zmianą wśród wysokich tez myślę ;) Za Muresana oddałem Dorrella.. trochę liczyłem na jego impact w defensywie i że Brook przy nim będzie lepiej wyglądał.. :( 

Zaraz wyjdzie, że w Simce nikt nie tankował :D 

Już Tecu się przyznał 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem program, ktory czyta htmle ze strony simbasketu i zlicza dla podanego zawodnika ile razy wystąpił na jakiej pozycji

Pojawił się jednak problem - stronka blokuje moje IP, bo tych requestow jest kolokwialnie mowiac wpip. 120 dni x 15 meczow. 

@julekstep

Jak mi wyślesz spakowane htmle to przerobie program i mysle, ze bedzie banglac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.