Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Ja po prostu w przeciwieństwie do prawie połowy GMow pamiętam drafty gdzie np. Vlade Divac był nr 1 i na pewno nie miał na start skilli DMC.....kiedys jakoś nie było tak ze co draft praktycznie top3 jest wyjebane w kosmos.....

Edytowane przez Ice23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Ice23 napisał:

Ja po prostu w przeciwieństwie do prawie połowy GMow pamiętam drafty gdzie np. Vlade Divac był nr 1 i na pewno nie miał na start skilli DMC.....kiedys jakoś nie było tak ze co draft praktycznie top3 jest wyjebane w kosmos.....

no to była jedna z najgorszych klas draftu + Divac miał słabiutkie campy z tego co pamiętam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ice23 napisał:

Może problem rzeczywiście jest w tym łączeniu draftow kiedyś....czyli ogólnie zawodnicy z lat 70/80/90 których grę coraz mniej osób pamięta vs gracze z XXI wieku juz....

no ale tam się przeplatały drafty z Divaciem czy Paytonem z draftami gdzie w jednym sezonie szli Shaq, Webber, Zo i Baker (czyli top topów wysokich w simce przez lata) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Cousins jest dużo lepszym prospectem niż Oden czy Al Horford. Nie dość, że overrall ma przejebany, wiele cennych skilli bardzo mocnych to jeszcze wyższy potencjał

@julekstep Totalnie nie rozumiem tej dysproporcji przy tworzeniu zawodników. Specjalnie odnalazłem stare wpisy na temat jak wyglądali gracze z draftu 2007, by pokazać ogromną różnicę w tym jak wyglądali gracze przed draftami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

 

Cousins jest dużo lepszym prospectem niż Oden czy Al Horford. Nie dość, że overrall ma przejebany, wiele cennych skilli bardzo mocnych to jeszcze wyższy potencjał

@julekstep Totalnie nie rozumiem tej dysproporcji przy tworzeniu zawodników. Specjalnie odnalazłem stare wpisy na temat jak wyglądali gracze z draftu 2007, by pokazać ogromną różnicę w tym jak wyglądali gracze przed draftami.

a co takiego osiągnął Oden w lidze w porównaniu do DMC żeby mieć też 100 potencjału? (Horford miał 100)

Horford nigdy nie grzeszył boxem, więc jest stratny przy metodzie jaka jest stosowana dla WSZYSTKICH prospektów

1 godzinę temu, SzuLcU napisał:

obniżyć mu tylko obronę i było by idealne odwzorowanie tego jak wyglądał w realu. Mnie dziwi za to wysoka trójka u Walla.

dostał małą obcinkę w 3pt, DReb, PostD i DriveD :) 

a Wall dostał więcej passingu kosztem innych statów

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, cvbe napisał:

Nieszczególnie, KD miał być najlepszym rookie ever i w ogóle omujborze a Ice marudzi na niego od roku - Cousins może być gwiazdą albo bustem, well, tak samo jak każdy gracz w simce bo nikt nie wie jak pójdą campy. Pomijając nawet czy dostanę 1 pick i czy w ogóle wezmę jego czy PG, ale jakoś nie pamiętam lamentów że ktoś jest za mocny jak tankowali inni, głównie ci którzy teraz najwięcej marudzą :D Póki co widzę negatywne wypowiedzi o DMC od: Marcus, Ice, Sylwek, January - sami tankerzy z dwóch ostatnich sezonów, którzy akurat przypadkiem nie mają szans na wysoki pick :D

Ja to akurat mam dość duże szanse na wysoki pick. Uważam po prostu, że kto jak kto ale Cousins z tak rozwiniętymi statystykami to dziwna rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Sylvinho. napisał:

Ja to akurat mam dość duże szanse na wysoki pick. Uważam po prostu, że kto jak kto ale Cousins z tak rozwiniętymi statystykami to dziwna rzecz.

Albo to jest czarny Jokic albo to długofalowe przygotowanie nas na rookie rl Jokic gdzie zostanie wprowadzona skala 120. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.30 simka

Dzień 82 (na pierwszym miejscu goscie)

76ers 132 - Cavaliers 120
play-by-play

Wizards 119 - Heat 122
play-by-play

Timberwolves 120 - Pacers 106
play-by-play

Warriors 101 - Sonics 135
play-by-play

Knicks 89 - Bucks 120
play-by-play

Nuggets 110 - Suns 108
play-by-play

Grizzlies 94 - Celtics 87
play-by-play

Jazz 116 - Hornets 102
play-by-play

Kings 111 - Lakers 123
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Brad Miller - Pacers - 9 days
    Tracy McGrady - Sonics - 3 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.