Skocz do zawartości
julekstep

[2033] Regular Season - Komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście jest kilku którzy powinni lepiej wyglądać niż większość tych farfocli z pierwszej dziesiątki - patterson, whiteside, bledsoe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, eMeS napisał:

Na szczęście jest kilku którzy powinni lepiej wyglądać niż większość tych farfocli z pierwszej dziesiątki - patterson, whiteside, bledsoe

Patterson to od kogo lepiej będzie wyglądać ?:D 

mnie No nie ma się co oszukiwać, w tym roku poza top7 to będzie straszna bieda, a i w top7 to maks 3-4 nazwiska maja szanse powalczyć o coś więcej niż starter w drużynie środka :( 

Takze liczę na Clippers, ze dadzą mi top3 pick ale coś czuje ze skończę z Derrickowi Favorsem w najlepszym przypadku :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Patterson to od kogo lepiej będzie wyglądać ?:D 

mnie No nie ma się co oszukiwać, w tym roku poza top7 to będzie straszna bieda, a i w top7 to maks 3-4 nazwiska maja szanse powalczyć o coś więcej niż starter w drużynie środka :( 

Takze liczę na Clippers, ze dadzą mi top3 pick ale coś czuje ze skończę z Derrickowi Favorsem w najlepszym przypadku :D 

nosz cicho, lobbuj tutaj - nie przeszkdzaj :P

Patterson kozak, 70 inside, 70 outside!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, julekstep napisał:

sam sie zdziwilem ze az tyle dostal 

No bo zależy jaki sezon wprowadzałeś, przy Rose MVP sezonu jakoś nie machnąłeś, a przy cancerze Cousinsie już popłynąłeś grubo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ej ej, proszę mi tu nie deprecjonować super graczy! Jak Wy mieliście drafty to nikt nie marudził poza Slakiem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wstępne statystyki Cousinsa to duża przesada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, january napisał:

No bo zależy jaki sezon wprowadzałeś, przy Rose MVP sezonu jakoś nie machnąłeś, a przy cancerze Cousinsie już popłynąłeś grubo.

u DMC to tez nie byl MVP sezon!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, julekstep napisał:

u DMC to tez nie byl MVP sezon!

Ja tam w ogóle nie jestem zaskoczony skillami DMC, idealny grajek pod simke, nawet gdzieś na duscordzie pisałem ze on J Whiteside są skrojeni pod simke ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Sylvinho. napisał:

Wstępne statystyki Cousinsa to duża przesada.

Cousins jako rookie przed pierwszymi campami wygląda jak prime STATa 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Cousins jako rookie przed pierwszymi campami wygląda jak prime STATa 

no ja mysle czy mu po prostu jeszcze nie obnizyc handlingu zeby byl fajny case superstar/cancer - ale to juz po probnych simkach bedzie regulowanie bo poki co to mamy tu przede wszystkim malo wartosciowe starcie posiadaczy lottery pickow z GMami, ktorzy takowych nie posiadaja ;)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, julekstep napisał:

no ja mysle czy mu po prostu jeszcze nie obnizyc handlingu zeby byl fajny case superstar/cancer - ale to juz po probnych simkach bedzie regulowanie ;)

Proponuje mu wszystko o kilka poobnizac.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

IMO obniżmy rookies wszystko do 0 i zobaczymy kto się rozwinie na campach i grajmy średnią wieku graczy ~33 :D Ale tylko teraz, a jak będziecie mieli wysokie picki to wrócimy z powrotem do wcześniejszych ustawień :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, julekstep napisał:

KD był najlepszym prospektem ostatnich draftów - to że mu campy dopiero za trzecim razem pykły to no cóż... :P

a z tego draftu to na oko wolałbym (nie uwzględniając potrzeb teamu itp) Georege'a, który może ma niżej sufit od DMC ale wydaje się pewniakiem do ASG poziomu (to jest taki gracz o jakim Qcin fantazjuje w kontekście Gallo :P)

tak

Fav lepszy niż ten scrub dmc powinien być 😛

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, cvbe napisał:

IMO obniżmy rookies wszystko do 0 i zobaczymy kto się rozwinie na campach i grajmy średnią wieku graczy ~33 :D Ale tylko teraz, a jak będziecie mieli wysokie picki to wrócimy z powrotem do wcześniejszych ustawień :D

No jak mieli top3 picki to nikt nie płakał ze Westbrook dopierdolony xD Standardzik, nachapac się ile się da a potem marudzić ze draft za silny xd 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Tecu napisał:

Nie zmusisz mnie by to wszystko czytać 😀

simka jak @Tecu przeczyta wszystko w politycznym!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, cvbe napisał:

Nie widzisz problemu w tym, że Cousins przed pierwszymi campami wygląda jak STAT w najlepszym wieku? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie widzisz problemu w tym, że Cousins przed pierwszymi campami wygląda jak STAT w najlepszym wieku? 

Nieszczególnie, KD miał być najlepszym rookie ever i w ogóle omujborze a Ice marudzi na niego od roku - Cousins może być gwiazdą albo bustem, well, tak samo jak każdy gracz w simce bo nikt nie wie jak pójdą campy. Pomijając nawet czy dostanę 1 pick i czy w ogóle wezmę jego czy PG, ale jakoś nie pamiętam lamentów że ktoś jest za mocny jak tankowali inni, głównie ci którzy teraz najwięcej marudzą :D Póki co widzę negatywne wypowiedzi o DMC od: Marcus, Ice, Sylwek, January - sami tankerzy z dwóch ostatnich sezonów, którzy akurat przypadkiem nie mają szans na wysoki pick :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

w sumie mogę simnąć jak ktoś wbije na discorda :P

@elwariato dziś nieźle pojechał ze składem i na moje to wtopi z Hawks xDDD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, cvbe napisał:

Marcus, Ice, Sylwek, January - sami tankerzy z dwóch ostatnich sezonów, którzy akurat przypadkiem nie mają szans na wysoki pick

Aha. Ja jestem tankerem z dwóch ostatnich sezonów?

Pierdolisz głupoty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Misiu trochę dłużej w to gram od ciebie wiec się z łaski swojej odpierdol ode mnie.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi