Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

Cousins jako rookie przed pierwszymi campami wygląda jak prime STATa 

no ja mysle czy mu po prostu jeszcze nie obnizyc handlingu zeby byl fajny case superstar/cancer - ale to juz po probnych simkach bedzie regulowanie bo poki co to mamy tu przede wszystkim malo wartosciowe starcie posiadaczy lottery pickow z GMami, ktorzy takowych nie posiadaja ;)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, julekstep napisał:

KD był najlepszym prospektem ostatnich draftów - to że mu campy dopiero za trzecim razem pykły to no cóż... :P

a z tego draftu to na oko wolałbym (nie uwzględniając potrzeb teamu itp) Georege'a, który może ma niżej sufit od DMC ale wydaje się pewniakiem do ASG poziomu (to jest taki gracz o jakim Qcin fantazjuje w kontekście Gallo :P)

tak

Fav lepszy niż ten scrub dmc powinien być 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, cvbe napisał:

IMO obniżmy rookies wszystko do 0 i zobaczymy kto się rozwinie na campach i grajmy średnią wieku graczy ~33 :D Ale tylko teraz, a jak będziecie mieli wysokie picki to wrócimy z powrotem do wcześniejszych ustawień :D

No jak mieli top3 picki to nikt nie płakał ze Westbrook dopierdolony xD Standardzik, nachapac się ile się da a potem marudzić ze draft za silny xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cvbe napisał:

IMO obniżmy rookies wszystko do 0 i zobaczymy kto się rozwinie na campach i grajmy średnią wieku graczy ~33 :D Ale tylko teraz, a jak będziecie mieli wysokie picki to wrócimy z powrotem do wcześniejszych ustawień :D

Nie widzisz problemu w tym, że Cousins przed pierwszymi campami wygląda jak STAT w najlepszym wieku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Nie widzisz problemu w tym, że Cousins przed pierwszymi campami wygląda jak STAT w najlepszym wieku? 

Nieszczególnie, KD miał być najlepszym rookie ever i w ogóle omujborze a Ice marudzi na niego od roku - Cousins może być gwiazdą albo bustem, well, tak samo jak każdy gracz w simce bo nikt nie wie jak pójdą campy. Pomijając nawet czy dostanę 1 pick i czy w ogóle wezmę jego czy PG, ale jakoś nie pamiętam lamentów że ktoś jest za mocny jak tankowali inni, głównie ci którzy teraz najwięcej marudzą :D Póki co widzę negatywne wypowiedzi o DMC od: Marcus, Ice, Sylwek, January - sami tankerzy z dwóch ostatnich sezonów, którzy akurat przypadkiem nie mają szans na wysoki pick :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Aha. Ja jestem tankerem z dwóch ostatnich sezonów?

Pierdolisz głupoty

No kiedy to tam był ten sławny Samb? Skoro ja juz grałem to max przedostatni sezon chyba - wydaje mi się że wcześniej mnie tu nie było :)

Teraz, Ice23 napisał:

Misiu trochę dłużej w to gram od ciebie wiec się z łaski swojej odpierdol ode mnie.....

A, no spoko, jak grasz dłużej to przepraszam - nie wiedziałem że tankować i dostawać prospektów można dopiero z odpowiednim doświadczeniem :(

2 minuty temu, julekstep napisał:

Raptors są akurat w bottom-5 :P 

Serio? Nawet nie patrzyłem tabeli ale coś wcześniej mi Sylwek pisał że walczy z Celtics o PO... To szkoda, ale i tak ten Curry to złoto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, cvbe napisał:

No kiedy to tam był ten sławny Samb? Skoro ja juz grałem to max przedostatni sezon chyba - wydaje mi się że wcześniej mnie tu nie było

Ten i poprzedni sezon to mam PO team. Trzy sezony wcześniej zająłem dziewiąte miejsce na Wschodzie, gdzie do końca walczyłem z Tobą o ósmy seed. Tak, więc Samb był cztery sezony temu i dostałem wtedy jakiegoś c***owego Noaha.

A teraz z draftu wychodzi facet, który przed campami wygląda jak TOP15 grajek na swojej pozycji.

@julekstep ogarnij to, bo wygląda to na farsę. Zacznij robić tych graczy tak jak robiłeś cztery sezony temu. Rozumiem, że jeszcze Curry mógł być przejebany, ale pieprzony Cousins? Kto to k**** jest w tej lidze, by z miejsca robić Niego gracza na poziomie Branda/Boozera/STATa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.