Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Alonzo napisał:

Liczyłem na 2W więcej w tych ostatnich 6 meczach, ale wpierdzielu od Rockets dzisiaj to już w ogóle nie brałem pod uwagę. :P 

Co do tego, że moi to najlepsi gracze w Simce, to akurat nie mam wątpliwości, pasiaki po prostu wydrukowały :D 

Jednak Ci Rockets czy Hawks z kimś wygrać muszą, pamiętam że w rl Lakers za czasów Sacre i Huertasa też ograli GSW z Durantem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alonzo napisał:

5 porażka w ostatnich 6 meczach.. naprawdę? :) I to jeszcze po usprawnieniach w rotacji..? Zaczynam rozumieć co poniektóre komentarze odnośnie wyników w Simce :) 

cały czas ci piszę że Sonics jadą (czy tam jechali :P) ponad stan :P 

 

chociaż i tak - nie licząc Nets (którzy zniszczyli buckmaherów) i może Mavs i Wolves - to chyba największe zaskoczenie in plus względem przedsezonowych typów

Godzinę temu, cvbe napisał:

Na C's ciąży klątwa Hawks. Każdy kto dealuje z moją drużyną kończy w loterii xd

napisałeś to w takim tonie jakby C's wcale nie byli Królami Loterii przez ostatnie sezony :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Alonzo napisał:

Liczyłem na 2W więcej w tych ostatnich 6 meczach, ale wpierdzielu od Rockets dzisiaj to już w ogóle nie brałem pod uwagę. :P 

Co do tego, że moi to najlepsi gracze w Simce, to akurat nie mam wątpliwości, pasiaki po prostu wydrukowały :D 

tutaj miałeś pecha bo Rox musowo dostali bonus na wejście, żeby kolega od razu się nie rozmyślił :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, SlaKB napisał:

Jednak Ci Rockets czy Hawks z kimś wygrać muszą, pamiętam że w rl Lakers za czasów Sacre i Huertasa też ograli GSW z Durantem :)

Jak zawsze szukając plusów - juz lepiej że przegrałem (choć to juz drugi mecz) w tym sezonie z Rockets, niż z Hawks ;) 

8 godzin temu, julekstep napisał:

cały czas ci piszę że Sonics jadą (czy tam jechali :P) ponad stan :P 

 

chociaż i tak - nie licząc Nets (którzy zniszczyli buckmaherów) i może Mavs i Wolves - to chyba największe zaskoczenie in plus względem przedsezonowych typów

Twoje przedsezonowe typu zakładały u mnie Dragicia w s5 a nie Blaylocka - zresztą właśnie Twój ranking wtedy mnie zmobilizował do tego tradeau :P no i zmieniło się ustawienie oraz doszli pod kosz Muresan i Grant.  - kolejnym wnioskiem który właśnie wyciągnąłem jest to, iż nie mogę grać przy Muresanie w s5 dużych minut z ławki Horacem Grantem, gdyz poprawa obrony jest tu zbyt mała do tego co tracę w ofensywie.. Przepraszam Udonis.. :( to już sie więcej nie powtórzy w tym sezonie . W 3 ostatnich meczach moja ofensywa, to - 97, 88 i 92pkt. - co by sporo wyjaśniało przy tym ustawieniu. No i Sessions miał dawać więcej na większych minutach..

6 godzin temu, elwariato napisał:

tutaj miałeś pecha bo Rox musowo dostali bonus na wejście, żeby kolega od razu się nie rozmyślił :D 

Trochę się tego obawiałem, że spore roszady w rotacji nowego GMa dają boosta w pierwszym meczu Rockets. ja jak dołączałem tak samo wpier%$łem Marcuas Hornets i to chyba nawet na wyjeździe - a Hornets byli bardzo mocni przecież. Miałem jako pierwszego wysokiego z ławki przesunąć wczoraj Udonisa, ale już nie zdążyłem.. 

No nic.. szkoda tez przewagi bo z 28-22 zrobiło sie 29-27. Jutro wieczorem spróbujemy odkuć się na Knicks na własnym podwórku i dobić do 30W - czyli tylu ile miałem na koniec poprzedniego sezonu, a później znów spróbujemy by nie skończyć jak keczup przeciwko Spurs, chociaż znów gramy u siebie. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Roger napisał:

Powershift!

Dee z osobistych miał 1/4 do momentu jak rzucał dwa na wygraną w meczu, ale nerwy ze stali. Nie zmienia to faktu, że bez Williamsa Mavs to popierdółka, a nie drużyna.

JW to kozak! Zbyt pochopnie zrezygnowałem z niego po słabych finałach. A swoją drogą, to zadziwiające, że obok siebie grają Williams i Nocioni, gdzie obaj mają PerD ok 25 i to funkcjonuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simka zadziwia dzień po dniu na nowo, za to ją lubię i nienawidzę jednocześnie ;) 

Mnie mimo wszystko zaskakuje ten skok jakościowy. Campy w Mavs były średnio/słabe (co nie dziwi biorąc pod uwagę profil składu), roster się w zasadzie nie zmienił, ze zmian istotnych, to przyszedł JW tylko i to zrobiło aż taką różnicę? No ok, zmieniłem jeszcze taktykę na taką która wydawała mi się zawsze kiepściutka i która nie pozwalała na sukcesy, więc najwidoczniej 1+1 daje 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

JW to kozak! Zbyt pochopnie zrezygnowałem z niego po słabych finałach. A swoją drogą, to zadziwiające, że obok siebie grają Williams i Nocioni, gdzie obaj mają PerD ok 25 i to funkcjonuje :)

Obrona w simce jest przereklamowana.  :P tu się liczy kto więcej punktów wrzuci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

simka za 10 min!

 

Dzień 76 (na pierwszym miejscu goscie)

Kings 96 - Grizzlies 115
play-by-play

Cavaliers 118 - Bucks 120
play-by-play

Timberwolves 108 - Nuggets 99
play-by-play

Suns 118 - Rockets 102
play-by-play

Hornets 94 - Pacers 95
play-by-play

Bulls 83 - Heat 169
play-by-play

Lakers 133 - Celtics 104
play-by-play

Trailblazers 108 - Raptors 98
play-by-play

Wizards 113 - Spurs 126
play-by-play

Magic 89 - Mavericks 82
play-by-play

76ers 94 - Hawks 85
play-by-play

Clippers 89 - Jazz 92
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • Randy Foye (76ers) - 8


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Na 40 sekund przed końcem prowadziłem 4 punktami i przegrałem po buzzer beaterze :(

Ostatnie ponad dwie minuty bez punktu... Ech

Simka daje i odbiera😋 ja wczoraj z nets w podobny sposób przejerdzielilem 

6 godzin temu, kolader napisał:

Zbieg okoliczności wraz ze zmiana taktyki

G. prawda 😛 mówiłem że ci wyjdzie na zdrowie, plus żeby wygrywać kałunem to już totalna granda ... tak obrzucać innych 😄

Edytowane przez elwariato
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.