Skocz do zawartości

[2033] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

Quarter: 4  Time Remaining: 0:16  Timberwolves 100,  Clippers 103
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Timberwolves ball:

Ray Allen inbounds the ball to Stephon Marbury
Stephon Marbury brings the ball over the timeline.
Stephon Marbury passes the ball to Glenn Robinson (Top of the key).
The Clippers attempt to trap him.
Glenn Robinson drives to the inside.
Glenn Robinson attempts to drive to the left baseline but is unsuccessful.
Glenn Robinson passes the ball to Ray Allen (Right wing).
Ray Allen shoots a three-pointer from the right wing.
Not good.
Caron Butler(Clippers) gets the rebound.

Final Score - Clippers 103, Timberwolves 100

 

Ray strasznie dziaduje ostatnio, w ogóle skuteczność za trzy na poziomie 37%... Wysłucham ofert, może klimat mu nie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Seattle są 12-3 w ostatnich 15 meczach. Wzmocnienie tuz przed startem sezonu - Mookie Blaylock oraz obaj centrzy pozyskani ostatnio - Horace Grant i Gheorghe Muresan wyglądają na idealne uzupełnienie składu po zmienieniu pozycji na boisku - McGradyemu, Millsapowi oraz Lopezowi. Jedyną stratą jest tak naprawdę tylko Dorrell Wright, którego nie miałem jak wykorzystać aktualnie w drużynie. 

Porównując mój aktualny team z połowy sezonu z tym z połowy poprzedniego sezonu różnica jest jak dzień i noc - wtedy grałem głównie młodzieżą (s5 - Dragic/Wright/McGrady/Millsap/Lopez) -> teraz ( s5 - Blaylock/McGrady/Millsap/Lopez/Muresan) - co ciekawe obrony wcale nie poprawiłem - wtedy również traciłem śr. około 113pkt. Jednak różnice robi moja ofensywa - choc grałem very fast, a teraz tylko fast, to ofensywę ze 108,6pkt. poprawiłem na 111,5pkt.(6 ofensywa w Simce); W zbiórkach, asystach, czy najmniejszej ilości strat w meczu oraz w sumie celnych rzutów z gry jestem w ligowym top10. Ogólnie poprawiłem się też w większości innych stats, ale dostrzegam jeszcze kilka elementów w których mogłoby być dużo lepiej - trójki, czy przechwyty (choc przeciwko mnie przeciwnicy mają 4 najsłabszą śr. przechwytów); Pomimo jednej z najlepszych ofensyw - jako jedyny w top11 miałem negatywny +/- jeżeli chodzi o różnice punktową (-1,7pkt.) - to się z meczu na mecz poprawia, ale obaczymy co z tego wyjdzie na koniec sezonu. 

Jestem na 8 miejscu na Zachodzie, co daje mi playoffs (liczę na to, ze będę jeszcze wyżej), ale konkurencja jest spora - Warriors, Lakers, Jazz i Suns to aktualnie moi bezpośredni przeciwnicy do walki o top8 na Zachodzie -  obaczymy jak to będzie wyglądało w dalszej części sezonu. ;) 

Tak porównując statsy drużynowe, to Magic miażdżą.. Niespodziewanie wysoko sa Nets - ciekawe, czy utrzymają swoja pozycję. Zachód jest niby otwarty, ale Mavs, Nuggets, Wolves, czy Spurs i Kings mogą być poza moim zasięgiem w tym sezonie. Dziś łin u siebie z mocnymi jak zawsze Heat - cieszy to, że nie dostaje już regularnego oklepu od takich drużyn, jak w poprzednim sezonie, tylko szanse się bardziej wyrównały. Bilans 26-22 wygląda obiecująco w połowie sezonu. W poprzednim sezonie dla porównania miałem bilans o tej porze 17-31. Powody do optymizmu są - i to bez tankowania :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, SlaKB napisał:

O kurde, ciekawa sprawa. Nigdy w sumie nie zwracałem na to uwagi, a jednak te poważne kontuzję ciągną za sobą poważniejsze konsekwencje niż tylko opuszczenie meczów. I w sumie tak powinno być więc spoko.

Jeżeli to spoko, to życzę Jeffersonowi kontuzji i spadku potencjału o 30. Wtedy to będzie "spoko".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał:

Jeżeli to spoko, to życzę Jeffersonowi kontuzji i spadku potencjału o 30. Wtedy to będzie "spoko".

Źle mnie zrozumiałeś, zawsze miałem ten problem z kobietami, że źle mnie rozumiały, ale że fan NBA tak moje słowa odbierze to się nie spodziewałem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień 67 (na pierwszym miejscu goscie)

Raptors 79 - Nuggets 110
play-by-play

Warriors 103 - Grizzlies 100
play-by-play

Jazz 81 - Cavaliers 97
play-by-play

Timberwolves 121 - Suns 123
play-by-play

Rockets 85 - Clippers 107
play-by-play

Nets 109 - Lakers 112
play-by-play

76ers 119 - Spurs 116
play-by-play

Pacers 135 - Bulls 130
play-by-play

Knicks 79 - Magic 107
play-by-play

Pistons 108 - Hornets 111
play-by-play

Celtics 81 - Heat 114
play-by-play

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Aktualnie kontuzjowani:  

  • jason kidd – heat – 9 days


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne mecze jutro!

Tabela | Statystyki indywidualne | Statystyki drużynowe | Główna strona SimBasketu

 

pacers vs bulls - 3 dogrywki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.